تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 53 اولاول ... 242484950515253 آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 523

نام تاپيک: تاپیک هواداران تیم ملی ایران | افتخار پارس

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

این رنکینگ فیفا که اعتباری نداره زمان برانکو قبل از شروع بازیهای جام جهانی 2006 رتبه تیم ملی ایران در جهان 15 بود

2. این کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

فیفا براساس نظرات من و شما رده بندی نمی کنه، معیارها و ملاک های خودش رو داره؛ ما تویه ایران می دونیم تیم ملیمون با چه شرایطی به جام جهانی رفته.
    طبیعی بود تک امتیاز مقابل نیجریه نمی تونه ما رو تویه "رده بندی فیفا" بالا ببره
    با هر شرایطی رفتیم یک تیم ترسو و بدبخت بودیم که جرات حمله نداشت و فقط رفت که نبازه.
    جز بازی با آرژانتین که جنگنده کار کرد و فقط به خاطر تلاش انفرادی بازیکنان نتیجه گرفت، بازی با نیجریه و بوسنی گویای همه چیز هست.

ژاپن هم فقط یک امتیاز گرفت ولی یک پله صعود کرد پس حتما مسئولین فیفا فرق بازی بین ایران و ژاپن رو فهمیدن که ایران رو 6 پله پایین انداختن.

البته 100 سال دیگه هم بیاد، مردم ایران فقط میگن ما بضاعتمون همینقدره احتمالا لیگ الجزایر یا کاستاریکا قوی تر بوده.

ملت اینقدر خود حقیر پندار در عمرم ندیده ام.

این رنکینگ فیفا که اعتباری نداره زمان برانکو قبل از شروع بازیهای جام جهانی 2006 رتبه تیم ملی ایران در جهان 15بود
    اون زمان سیستم رده بندی فیفا هنوز جامعیت نداشت.
    مخصوصا گروه بندی فیفا در جام جهانی 2014 نشون داد که تیم هایی مثل کلمبیا و اروگوئه که سرگروه بودن، چطوری بالا اومدن.
    سیستم جدید کاملا هم دارای اعتبار هست، البته مردم ایران کلا فوتبال رو بهتر از مسئولین رده بندی فیفا متوجه میشن و اینو قبول دارم.
    نگاهی به مکان سایر تیم ها و بازی هاشون بندازین میبینید که تقریبا بر حق در جابگاهشون هستند.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    اونور ابرا

پيش فرض

من دیگه به هیچ چیز فیفا اعتماد و اعتقاد ندارم

اون از سبک انتخاب بهترین بازیکن جهانش

اون از باند بازیاش و رشوه گیریاش واسه انتخاب میزبان جام جهانی

اون از انتخاب بهترین بازیکن جام جهانیش

اینم از رده بندی بهترین تیمهاش که اصلا معلوم نیست چی به چیه

فیفا ...

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

با هر شرایطی رفتیم یک تیم ترسو و بدبخت بودیم که جرات حمله نداشت و فقط رفت که نبازه.
    جز بازی با آرژانتین که جنگنده کار کرد و فقط به خاطر تلاش انفرادی بازیکنان نتیجه گرفت، بازی با نیجریه و بوسنی گویای همه چیز هست.

ژاپن هم فقط یک امتیاز گرفت ولی یک پله صعود کرد پس حتما مسئولین فیفا فرق بازی بین ایران و ژاپن رو فهمیدن که ایران رو 6 پله پایین انداختن.

البته 100 سال دیگه هم بیاد، مردم ایران فقط میگن ما بضاعتمون همینقدره احتمالا لیگ الجزایر یا کاستاریکا قوی تر بوده.

ملت اینقدر
    خود حقیر پندار در عمرم ندیده ام.
    این نظر شماست ! ایرادی هم بهش وارد نیست چون باز هم نظر شماست !
    نمیشه پیش بینی کرد اگه تیم به سبک مورد علاقه شما مثل یک شیر (!) بازی می کرد، چه نتایجی رقم می خورد، شاید 2 تا از نیجریه می خوردیم ، 3 4 تا از آرژانتین و مقادیری هم از بوسنی؛ اونوقت احتمالا مسئولین فیفا با مقادیری تحسین از بازی های شیرگونه بجای 6 پله سقوط، 16 پله ایران رو صعود می دانن ! مسئولین فیفان دیگه !
    کنار گود نشستن دستور لنگ صادر کردن هنر نیست ! تیم ملی باید اینطوری بازی می کرد اونطوری بازی می کرد، بدبخت بود ذلیل بود مریض بود ! من و شما کجای فوتبالیم ؟! (ببخشید اگه از مقامات فیفا یا فدراسیون هستید من بی خبرم !)
    قطعا مشکل ما هم " خود حقیر پنداری " (به قول شما) نیست، خیلی وسیع تر و گسترده تره که بگیم اگه تیم ملی حمله می کرد، ترسو بازی نمی کرد الان نیمه نهایی بود !

6. 6 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

این نظر شماست ! ایرادی هم بهش وارد نیست چون باز هم نظر شماست !
    نمیشه پیش بینی کرد اگه تیم به سبک مورد علاقه شما مثل یک شیر (!) بازی می کرد، چه نتایجی رقم می خورد، شاید 2 تا از نیجریه می خوردیم ، 3 4 تا از آرژانتین و مقادیری هم از بوسنی؛ اونوقت احتمالا مسئولین فیفا با مقادیری تحسین از بازی های شیرگونه بجای 6 پله سقوط، 16 پله ایران رو صعود می دانن ! مسئولین فیفان دیگه !
    کنار گود نشستن دستور لنگ صادر کردن هنر نیست ! تیم ملی باید اینطوری بازی می کرد اونطوری بازی می کرد، بدبخت بود ذلیل بود مریض بود ! من و شما کجای فوتبالیم ؟! (ببخشید اگه از مقامات فیفا یا فدراسیون هستید من بی خبرم !)
    قطعا مشکل ما هم " خود حقیر پنداری " (به قول شما) نیست، خیلی وسیع تر و گسترده تره که بگیم اگه تیم ملی حمله می کرد، ترسو بازی نمی کرد الان نیمه نهایی بود !
    تیم ایران حتی قبل از جام جهانی هم سیستم نداشت و الان هم نداره، چون کی روش تو ایران فدایی زیاد داره !!!
    از بازی با ازبکستان در ازبکستان که شانسی برد، بازی با کره جنوبی و قطر هم تو کشور اونا شانس اورد هم به ضد ایران پنالتی نگرفتن هم چندتا به تیرک و...

اینکه میگین ایران اگر خوب بازی میکرد 6 تا گل میخورد، نه تنها نظر شماست بلکه یک نظر کاملا بی پایه و اساس هست.
    این شاید های شما دلیل داره یا حدس میزنین؟ حالا این حدس های 6 تایی شدن ایران جلوی آرژانتین رو از کجا میارین خودش نکته قابل تاملی هست.
    اگر هم مدعی هستین کارشناسان معتقد بودن، همین کارشناسان برای الجزایر و کاستاریکا هم از این پیش بینی ها داشتن.

اتفاقا ما با طرز فکر اکثریت ایرانی ها و من جمله شما بزرگواران بخواهیم جلو بریم تا ابدالدهر به تیم هایی مثل آرژانتین و نیجریه و ... باید ببازیم چون اونا تجربه بیشتر داشتن و دارن و ما عرضه بازی کردن جلوشون رو نداریم.

یک اپسیلون خود باوری بد نیست و اعتراف به اینکه عملکرد تیم و سرمربی افتضاح بوده، افتضاح تر از این هم نمیتونسته باشه.
    چون یک عده چپیده بودن تو دفاع زیر توپ میزدن.
    باز اگر مثل یونان سیستم دفاعی داشت میشه گفت ایران سیستم داشت، تنها چیزی که دیده نشد سیستم بود.

کی روش رئال مادرید رو به لجن کشید، با خاطر همین مردم خواب و خوش باور ایران فوتبال ایران رو هم به لجن میکشه، وایستین جام ملت هارو که دیدین از خواب بیدار میشین، من هرچی حرف بزنم الان چون تعصبات فوران کرده فایده نداره.
    پس وعده دیدار ما بعد از جام ملت ها و همین نوشته من سند.

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

تیم ایران حتی قبل از جام جهانی هم سیستم نداشت و الان هم نداره، چون کی روش تو ایران فدایی زیاد داره !!!
    از بازی با ازبکستان در ازبکستان که شانسی برد، بازی با کره جنوبی و قطر هم تو کشور اونا شانس اورد هم به ضد ایران پنالتی نگرفتن هم چندتا به تیرک و...

اینکه میگین ایران اگر خوب بازی میکرد 6 تا گل میخورد، نه تنها نظر شماست بلکه یک نظر کاملا بی پایه و اساس هست.
    این شاید های شما دلیل داره یا حدس میزنین؟ حالا این حدس های 6 تایی شدن ایران جلوی آرژانتین رو از کجا میارین خودش نکته قابل تاملی هست.
    اگر هم مدعی هستین کارشناسان معتقد بودن، همین کارشناسان برای الجزایر و کاستاریکا هم از این پیش بینی ها داشتن.

اتفاقا ما با طرز فکر اکثریت ایرانی ها و من جمله شما بزرگواران بخواهیم جلو بریم تا ابدالدهر به تیم هایی مثل آرژانتین و نیجریه و ... باید ببازیم چون اونا تجربه بیشتر داشتن و دارن و ما عرضه بازی کردن جلوشون رو نداریم.

یک اپسیلون خود باوری بد نیست و اعتراف به اینکه عملکرد تیم و سرمربی افتضاح بوده، افتضاح تر از این هم نمیتونسته باشه.
    چون یک عده چپیده بودن تو دفاع زیر توپ میزدن.
    باز اگر مثل یونان سیستم دفاعی داشت میشه گفت ایران سیستم داشت، تنها چیزی که دیده نشد سیستم بود.

کی روش رئال مادرید رو به لجن کشید، با خاطر همین مردم خواب و خوش باور ایران فوتبال ایران رو هم به لجن میکشه، وایستین جام ملت هارو که دیدین از خواب بیدار میشین، من هرچی حرف بزنم الان چون تعصبات فوران کرده فایده نداره.
    پس وعده دیدار ما بعد از جام ملت ها و همین نوشته من سند.
    6 گل خوردن از آرژانتین حالا که بازی ها تموم شده تنها یه حدس و گمان هست همونطور که حرف های شما هم بر اساس همین موضوع بی پایه و اساس هست ! بعید می دونم همین شمایی که اینطور دم از شجاعت و شهامت می زنید اگه تیم ملی کیسه گل شده بود الان اینجا سر و کلتون پیدا میشد و اینطوری سینه سپر می کردین؛ شاید (و شاید) اونوقت خیلی ها می گفتن ایران باید منطقی بازی می کرد نه "بی گدال به آب می زد" (یه تعبیر دیگه از شهامت!)
    فکر نمی کنم در پست های قبلی در مورد طرز فکر صحبت کرده باشیم یا اینطوری برداشت کردید که شما فقط دنبال این شجاعت هستید و بقیه ترسو هستند؟!

قطعا خود باوری خوبه اما نکته ای که شما بهش توجه ندارید اینه که همه چیز خود باوری نیست ! وقتی ابزار و زمینه هاش نباشه خود باوری تنها شاید باعث یه حباب باور بشه؛ حالت عکسش هم صادقه، تیم همه امکاناتی داشته باشه ولی خود باوری نداشته باشه اونم به هیچ جا نمی رسه. این دو پروسه باید با هم رشد کنن و قطعا مکمل هم هستند (چیزی که ما الان در والیبال داریم می بینیم و بیش از اینکه به امکانات و ... نیاز داشته باشیم، نیازمند این خود باوری هستیم؛ اما واقعا فوتبال این شرایط رو داره ؟!! )

شما اصلا اعتقادی به شرایط تیم ندارید چون معتقدید تیم با هر شرایطی به جام جهانی رفته باید حمله کنه و دفاع نکنه؛ در حالی که شرایط رفتن به جام جهانی خیلی مهم هست. با اون وضع اردوها، سطح آمادگی بدنی پایین بازیکنان لیگ داخلی و امکانات و شرایط فکر می کنید تفکر شما عملی بود ؟!

ظاهرا شما به خون کیروش هم تشنه هستید و از نظر شما ایشون کاری در این فوتبال انجام ندادن. نمی دونم، شاید هم حق با شما باشه و برای اینکه بتونیم قضاوت نهایی داشته باشیم باید تا جام ملت ها صبر کنیم. نمی دونم ایده آل شما کدوم مربی هست که از "مردم خواب" و "خوش باور" "ایران" نخواد استفاده کنه و فوتبال ایران رو هم به لجن نکشه !
    تعصبات می تونه در دو جهت باشه و با فورانش در حال حاضر موافقم !

9. 3 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

6 گل خوردن از آرژانتین حالا که بازی ها تموم شده تنها یه حدس و گمان هست همونطور که حرف های شما هم بر اساس همین موضوع بی پایه و اساس هست ! بعید می دونم همین شمایی که اینطور دم از شجاعت و شهامت می زنید اگه تیم ملی کیسه گل شده بود الان اینجا سر و کلتون پیدا میشد و اینطوری سینه سپر می کردین؛ شاید (و شاید) اونوقت خیلی ها می گفتن ایران باید منطقی بازی می کرد نه "بی گدال به آب می زد" (یه تعبیر دیگه از شهامت!)
    فکر نمی کنم در پست های قبلی در مورد طرز فکر صحبت کرده باشیم یا اینطوری برداشت کردید که شما فقط دنبال این شجاعت هستید و بقیه ترسو هستند؟!

قطعا خود باوری خوبه اما نکته ای که شما بهش توجه ندارید اینه که همه چیز خود باوری نیست ! وقتی ابزار و زمینه هاش نباشه خود باوری تنها شاید باعث یه حباب باور بشه؛ حالت عکسش هم صادقه، تیم همه امکاناتی داشته باشه ولی خود باوری نداشته باشه اونم به هیچ جا نمی رسه. این دو پروسه باید با هم رشد کنن و قطعا مکمل هم هستند (چیزی که ما الان در والیبال داریم می بینیم و بیش از اینکه به امکانات و ... نیاز داشته باشیم، نیازمند این خود باوری هستیم؛ اما واقعا فوتبال این شرایط رو داره ؟!! )

شما اصلا اعتقادی به شرایط تیم ندارید چون معتقدید تیم با هر شرایطی به جام جهانی رفته باید حمله کنه و دفاع نکنه؛ در حالی که شرایط رفتن به جام جهانی خیلی مهم هست. با اون وضع اردوها، سطح آمادگی بدنی پایین بازیکنان لیگ داخلی و امکانات و شرایط فکر می کنید تفکر شما عملی بود ؟!

ظاهرا شما به خون کیروش هم تشنه هستید و از نظر شما ایشون کاری در این فوتبال انجام ندادن. نمی دونم، شاید هم حق با شما باشه و برای اینکه بتونیم قضاوت نهایی داشته باشیم باید تا جام ملت ها صبر کنیم. نمی دونم ایده آل شما کدوم مربی هست که از "مردم خواب" و "خوش باور" "ایران" نخواد استفاده کنه و فوتبال ایران رو هم به لجن نکشه !
    تعصبات می تونه در دو جهت باشه و با فورانش در حال حاضر موافقم !

شما گویا اصلا توجه ندارین من چی میگم، کسی نگفت چرا ایران هجومی بازی نکرده. گفتم ایران سیستم نداشت، نشانه سیستم نداشتن هجومی بازی کردن نیست !!!!!!!!!!!!!!

یعنی آمار پاس ها افتضاح، آمار مالکیت توپ افتضاح، به این نمیگن بازی محتاطانه به این نمیگن سیستم دفاعی، به این میگن الله بختکی بازی کردن با شیوه چپیدن تو دفاع و بازی تخریبی.
    ظرفیت فوتبال ایران هم حتی در حال حاضر اینجور تخریبی بازی کردن نیست.

این نحوه بازی جلوی کره جنوبی و قطر و ازبکستان هم تکرار شد قربان، پس اصلا کی روش کاری نداره حریف مقابلش کی هست.
    کی روش پرتغال و رئال مادرید رو هم همینطور خراب کرد، حداقل نظر طرفداران این دو تیم رو پس از کاری که کی روش با تیم هاشون کرد رو میخوندید بعدا میگفتین.

بنده به خون کسی تشنه نیستم رو هیچ کس هم تعصب ندارم، اما دلیل نمیشه مثل کیک سرم رو تو برف کنم و فوتبال ایران رو که با این وضعیت خراب تر هم میشه تماشا کنم، اونم چون اکثریت ملت تحت القائات فردوسی پور و ... میگن چقدر خوبیم ما !!!!

مشکلات فدراسیون و... هم یک طرف و کاملا باهات موافقم، اما کی روش سرمربی نبوده و نیست.
    کارنامه های قبلیش هم یکی از یکی افتضاح تر بوده به عنوان سرمربی نه دستیار.

11. این کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

شما گویا اصلا توجه ندارین من چی میگم، کسی نگفت چرا ایران هجومی بازی نکرده. گفتم ایران سیستم نداشت، نشانه سیستم نداشتن هجومی بازی کردن نیست !!!!!!!!!!!!!!

یعنی آمار پاس ها افتضاح، آمار مالکیت توپ افتضاح، به این نمیگن بازی محتاطانه به این نمیگن سیستم دفاعی، به این میگن الله بختکی بازی کردن با شیوه چپیدن تو دفاع و بازی تخریبی.
    ظرفیت فوتبال ایران هم حتی در حال حاضر اینجور تخریبی بازی کردن نیست.

این نحوه بازی جلوی کره جنوبی و قطر و ازبکستان هم تکرار شد قربان، پس اصلا کی روش کاری نداره حریف مقابلش کی هست.
    کی روش پرتغال و رئال مادرید رو هم همینطور خراب کرد، حداقل نظر طرفداران این دو تیم رو پس از کاری که کی روش با تیم هاشون کرد رو میخوندید بعدا میگفتین.

بنده به خون کسی تشنه نیستم رو هیچ کس هم تعصب ندارم، اما دلیل نمیشه مثل کیک سرم رو تو برف کنم و فوتبال ایران رو که با این وضعیت خراب تر هم میشه تماشا کنم، اونم چون اکثریت ملت تحت القائات فردوسی پور و ... میگن چقدر خوبیم ما !!!!

مشکلات فدراسیون و... هم یک طرف و کاملا باهات موافقم، اما کی روش سرمربی نبوده و نیست.
    کارنامه های قبلیش هم یکی از یکی افتضاح تر بوده به عنوان سرمربی نه دستیار.
    نظرات شما محترمه و منظورت رو کاملا درک میکنم و تا حدودی موافقم .
    اما اینو در نظر داشته باش که مشکل از فدراسیونه نه از کی روش . الان ما یکی دیگه رو هم جای کی روش بیاریم اوضاع همونی هست که بود . شاید کمی سبک بازیمون مثلا عوض بشه اما پتانسیل تیم همون حد باقی میمونه و نتیجه هایی که میگیریم همون میشه .
    مگه عامل پیشرفت والیبالمون فقط ولاسکو بود ؟ نه . چون اول از همه فدراسیون قرار میگیره نه سرمربی تیم ملی . منظورم اینه که اگه ما پیشرفتی تو فوتبال بخوایم باید اول از فدراسیون شروع بشه و کارهای پایه رو اونها انجام بدن . فدراسیون مثل کسیه که نهال رو میکاره و سرمربی مثل کسیه که بهش اب میده تا بزرگ شه .
    وقتی نهال خوب کاشته نشده شما هر چقدر هم اب بدی هیچ رشدی صورت نمیگیره . چه فایده ما بریم مربی عوض کنیم و سبک بازیمون رو هم عوض کنیم اما از اخر همون نتایج رو بگیریم .

در کل حرف اخر شما چیه ؟ سرمربی باید عوض بشه ؟ اون هم تو این مقطع زمانی ؟ کار غیر منطقی هستش .
    من قبلا هم گفتم نباید با کی روش قرارداد بلند مدت امضا کنن . به نظرم کی روش فقط به درد این میخورد که نشون بده فوتبال ما هم چه پتانسیلی داره . اما واسه پیشرفت فوتبالمون کی روش به نظرم نمیتونه کاری انجام بده .
    ما باید یه قرارداد یک ساله باهاش میبستیم تا فعلا واسه جام ملتها اماده بشیم . از همین الان هم با کلی بررسی و نه الکی به فکر یه مربی باشیم واسه پیشرفت فوتبالمون . یه مربی بازیکن ساز و پایه ساز . بعد از یک سال با اون امضا میکردیم که تیم رو واسه جام جهانی قطر یا حتی روسیه اماده کنه .
    به نظر من ما نباید جام جهانی قطر رو از دست بدیم . یه جورایی ما میزبان هستیم تو قطر اگه از الان روی فوتبالمون کار کنیم شاید واسه 7 سال دیگه بتونیم تو جام جهانی قطر خودی نشون بدیم به دنیا .

13. 4 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

علیرضا حقیقی بازم افتخار کسب کرد برای ایران
    حقیقی و نیمار و رونالدو سه ستاره ای هستن که عجیب ترین مدل موی جام رو داشتن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. 3 کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه reza.1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به شدت منتظر جام ملت های آسیام تا عملکرد کیروش جونتون رو ببینم...

17. 2 کاربر از reza.1370 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •