تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 752 اولاول ... 24248495051525354555662102152552 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 7517

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

آخر فروم باز T I M S A R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تاریانا

پيش فرض

سلام

بالاخره امروز صبح هدفون hd555 رسید دستم.این صحبتی که الان مطرح میکنم مربوط به 4 تا 5 ساعت استفاده از این هدفون در فیلم و بازی و موسیقی هست.
    اول اینکه طراحی خیلی خوبی داره و به راحتی روی گوش می شینه.بعد از چندین دقیقه پی به راحتی بی نظیر این هدفون(با توجه به اینکه قبلا از هدفون های معمولی استفاده میکردم) خواهید برد.
    این هدفون در آهنگ های ملایم و آرام فوق العاده صدای شفاف و زنده ای داره و در آهنگ های هیپ پاپ و راک باس بسیار عمیق و معقولی داره و بنظر من بسیار برای گوش دادن به موسیقی فوق العاده مناسبه.
    فیلم شوالیه تاریکی بتمن رو که جایزه اسکار صدا رو برده با این هدفون دیدم.میتونم بگم اگر امکان دیدن یک فیلم با یک سیستم سینمای خانگی پیشرفته و با صدای بلند براتون نیست این هدفون انتخاب فوق العاده ای هستش.انعکاس بی نظیر صدای شلیک ،انفجار و خسته نشدن گوش از استفاده از این هدفون بعد از چندین ساعت،
    و اما در بازی نیز همون چیزی رو که در مورد فیلم گفتم صدق میکنه.در نهایت این رو بگم که hd555 دقیقا همون چیزی بود که من دنبالش بودم و همه انتظاراتی رو که من از یک هدفون داشتم ارضا کرد.

2. 4 کاربر از T I M S A R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

مبارک باشه. شیرینی یادت نره!

4. این کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

[quote=seymour;4160524] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پست من رو بخون ... مدل خیلی خوبیه ، اما به نظر من برای کاربرد مرسوم مصرف کننده مدلهای بهتر و مناسب تر هم هست ...
    خوب بنظرتون چی بگیرم که از ep630 بهتر باشه الان از این cx300 که راضی نیستم یه xb سونی هم دارم که فقط مخصوص bass هستش یه چیز خیلی خوب میخوام که البته از 50 تومن هم بیشتر نباشه
    بین همه اینا که داشتم اگه بخوام راستشو بگم ep630 از بهتر بود

پروفشنال mamad gonzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    TEHRAN - ISFAHAN

پيش فرض

[quote=killJ0y;4161934]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پست من رو بخون ... مدل خیلی خوبیه ، اما به نظر من برای کاربرد مرسوم مصرف کننده مدلهای بهتر و مناسب تر هم هست ...
    خوب بنظرتون چی بگیرم که از ep630 بهتر باشه الان از این cx300 که راضی نیستم یه xb سونی هم دارم که فقط مخصوص bass هستش یه چیز خیلی خوب میخوام که البته از 50 تومن هم بیشتر نباشه

مگه قرار نبود px100 بگیری؟
    ببین الان شاید بعضیا فکر بکنن که من هدفون خودمو هی تبلیغ میکنم
    ولی انتخاب خوبیه حرف من نیست خیلی ها و خیلی جاها گفتن.
    نمونش رفیقمون چند روز پیش گرفت که راضی بود هفته پیشم رفیق خودم که دنبال یه چیز خوب با توجه به بودجش بود ( 60 70 تومن ) بهش همینو پیشنهاد دادم رفت گرفت اونم خیلی راضی بود.
    حالا هر جور خودت صلاح میدونی باور کن هدفم گمراه و گیج کردنت نیست دوست دارم کمکت کنم واسه همین تجربه خودم وچند نفر دیگه رو بهت گفتم.

7. این کاربر از mamad gonzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نه px100 رو که حتما میخوام برم بگیرم یه ایرفون in ear هم میخوام که دنبالشم تا الان cx300 xb sony ep630 داشتم میخوام یه چیزه بهتر بگیرم

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

[quote=killJ0y;4161934]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پست من رو بخون ... مدل خیلی خوبیه ، اما به نظر من برای کاربرد مرسوم مصرف کننده مدلهای بهتر و مناسب تر هم هست ...
    من واقعا سر در نمیارم. EP630 که هدفون 15 تومنیه چه جوری میشه از cx300 (که اینجا قیمتش بالای 60 تومنه) باشه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ولی بهتره دیگه چی کار کنم میبینید که cx300 رو گذاشتم برای فروش
    در ضمن قیمت ملاک نیستش
    من از این به بعد هرچی بخوام بگیرم فقط creative میگیرم

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ولی بهتره دیگه چی کار کنم میبینید که cx300 رو گذاشتم برای فروش
    در ضمن قیمت ملاک نیستش
    من از این به بعد هرچی بخوام بگیرم فقط creative میگیرم
    اشکال نداره ؛ سلیقه شخصیه دیگه ... اتفاقا دوستمون، پراولر باید خوب درکت کنه (شوخی) ...

اگه به این ترتیبه ، سعی کن حتی المقدور با تست گوشی انتخاب کنی تا متضرر نشی دوباره ... به نظرم اگه می خوای تا 50 خرج کنی با همین ها بساز ...
    خوب پس من هدفون رو با این اوصاف ترجیح میدم .

اون مدل هایی که خودم گفتم رو به پیشنهاد دوستان انتخاب اولیه قرار دادم ولی مدل های دیگری رو انتظار داشتم معرفی کنید .
    من از هدست Siberia محصول ICE MAT رو امتحان کردم و کیفیت مطلوبی داشته . البته قیمتش بالا بود . 80-90 ...

اگر قرار باشه بریم سر نیاز باید بگم که من دنیال دوبس دوبس و ... نیستم چون اصلا آهنگ های این چنینی گوش نمیدم ... من بیشتر آهنگ های لایت ی که زیر و بم متوازنی دارند و اونها به فرد حس میده گوش میدم ، پس نیازه که هدفون خوبی که قراره بگیرم این نیازم رو برطرف کنه ...

حالا اگر بودجه رو کمی بازی بدیم چه مدل هایی هست که میتونه نیاز من رو جواب بده ؟!
    من جدیداً قیمت واسه 80-100 دستم نیست ، امروز هم که اکثر جاها تعطیله که بخوام قیمت بگیرم ... بد نیست تا شنبه صبر کنی (البته اتوماتیک فکر کنم همینطور هم بشه) ... چون مارک های معتبر حتما یکی دو مدل در این حدود قیمت دارن ... (AKG رو من دوباره نمایندگی اش رو چک کردم که باز می گفت هنوز لیستم کامل نشده!)

کوتاه اینکه خرید هدفون توی این حدود قیمت از بازار ایران (منظورم بازار کشور ایرانه؛ اسم یه پاساژ نیست ها!) کاملا بستگی به موجودی بازار و اینکه بیارزه و نیارزه (با توجه به افزایش ناجوانمردانه گهگاه قیمت در این بازه) داره ...

جالبه که چقدر فوروم به فوروم هم فرق می کنه ، جای دیگه که دوستان سوال می پرسن ، باید فقط آدرس پاساژ پایتخت رو بدیم ... و جمله ای مثل "اگه از جمهوری و ولی عصر بخری شاید 30-40 تومن ارزونتر در بیاد" ، هیچ معنایی واسه شون نداره ... مایه داری هم عالمی داره ...

12. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه gba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

خوب پس از تجربه بدی که از cx-500 داشتم (صداش واقعا نسبت به ex-85 افتضاح بود، اصلا باس خوبی نداشت، شفافیت لازم رو هم نداشت، نویز ایزولینگ خیلی ضعیفی هم داشت) و الان هم به خاطر کنده شدن سیمش از volume controller ـش!!! مجبور دنبال یه هدفون جدید بگردم. سری EX جدید کسی تست کرده چه جوریه؟ ex-85 و ex-90 دیگه توی بازار نیست؟
    و هر پیشنهادی که زیر 100 تومن باشه رو با کمال میل پذیراییم.

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

پس منتظریم ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •