تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 120 اولاول ... 24248495051525354555662102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 1194

نام تاپيک: کلوپ Lenovo Y580

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

بچه ها قیمت به روز کی داره؟دلاری 2800 تومن.
    آقا هرکی قیمت میده با قیمت جدید بده
    دلار همین الان 2850

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آقا هرکی قیمت میده با قیمت جدید بده
    دلار همین الان 2850
    فک میکنین لپتاپ مثله موبایله که قیمت روز دلارو در میارید؟
    لپتاپو پکیجی خریذاری میکنن مثلا سازگار یه پک دو هزارتای خریداری میکنه به نمایندگیاش میگه اونام 40 50 تا هر کدوم میخرن پخش میکنن شما اگه همین الان بری بگردی بار قدیمی پیدا کنی ممکنه 2200 هم باشه مکنه اون پک رو با دلار 2200 2400 2800... گرفته باشن پای اینترنت نشین قیمت بگیر برو قیمت کن

آخر فروم باز majidli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

فک میکنین لپتاپ مثله موبایله که قیمت روز دلارو در میارید؟
    لپتاپو پکیجی خریذاری میکنن مثلا سازگار یه پک دو هزارتای خریداری میکنه به نمایندگیاش میگه اونام 40 50 تا هر کدوم میخرن پخش میکنن شما اگه همین الان بری بگردی بار قدیمی پیدا کنی ممکنه 2200 هم باشه مکنه اون پک رو با دلار 2200 2400 2800... گرفته باشن پای اینترنت نشین قیمت بگیر برو قیمت کن
    اشتباه نکنید/قیمت همه قطعات کامپیوتر و لبتاب با دلار سرو کار داره/دلار بره بالا قیمت لبتابم میره بالا حالا لبتاب چه با دلار پایین تر خرید شده باشه چه با دلار بالاتر/برای مثال من پنجشنبه بازار بودم برای خرید لبتاب برای یکی از دوستان قیمت گرفتم 1560 اومدم بیرون زنگ زدم بش گفتم انقده قیمت گفت عب نداره برو بگیر رفتم به طرف گفتم یدونه فاکتور کن گفت دلار الان رفت بالا کمتر از 1580 نمیدم.بی انصافی از فروشنده هاست/حرف شما زمانی صحت داره که فروشنده ها وجدان داشته باشن

4. 2 کاربر از majidli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز adamhesaby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    مشهد سمت راست

پيش فرض

اشتباه نکنید/قیمت همه قطعات کامپیوتر و لبتاب با دلار سرو کار داره/دلار بره بالا قیمت لبتابم میره بالا حالا لبتاب چه با دلار پایین تر خرید شده باشه چه با دلار بالاتر/برای مثال من پنجشنبه بازار بودم برای خرید لبتاب برای یکی از دوستان قیمت گرفتم 1560 اومدم بیرون زنگ زدم بش گفتم انقده قیمت گفت عب نداره برو بگیر رفتم به طرف گفتم یدونه فاکتور کن گفت دلار الان رفت بالا کمتر از 1580 نمیدم.بی انصافی از فروشنده هاست/حرف شما زمانی صحت داره که فروشنده ها وجدان داشته باشن
    البته فروشنده هام بخوان دوباره بخرن باید با قیمت روز دلار بخرن دیگه
    (تقصیر اون بنده های خداییه که فاتحه ی ارزش پول مملکتو خوندن... )

6. این کاربر از adamhesaby بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

شماباید از بی وجدانیشون استفاده کنیر اگه دقت کرده باشید موبایل فروشیا و لبتاب فروشیا یه قیمت همکار دارن یه قیمت فروش قیمت همکارشون خیلی پاینه خیلی اختلاف داره همین Y580 دوتا مغازه تا اختلاف 200 تومنم دیدم ذارن میندارن مغازه دارارو یهکم رقابت بندازی بینشون میتونی تا 100 150 هم بیاری پایین همیشه تعداد انگشتشماری فروشنده اصلی هستن وقتی میری یه جا خرید کنی اگه نداشته باشه میگه زاسا به 2 3 جا زنگ میزنه اونا پخشکننده اصلی هستن 90% مغازه دلال هسن یه نرخی هم بین خدشون دارن اگه مثلا خرید کنن 2100 زیره 2300 حق ندارن بدن چون بازارو خراب میکنن شما همه جا اول قیمت میگیری پتیینترین قیمت کارتشو میگیری میری به مغازه بدی میگی فلانی این قیمت داده به 2تا مغازه اینجوری بگی خدا شاهده مغازه سوم میگه من انقدر میدم کارتشو میگیری میری مغازه قبلی همینجوری میت.نی حداقل 100 تومن بیاری پایین

حیه جا رفتم لپتاب بگیرم یارو گفت فلان مدل چقذره گفت 1540.گفت من زیره این قیمت دارم گفت امکان نداره کل پاساژ زیره 1540 نیس اگه زیره 1540 قیمت دادن من این لبتاپو 1510 با ضرر (جون عمشون) بهت میدم گفت من 1490 مغازه فلان قیمت دارم اینم کرتش گفت خوده این از من جنس میگیره باشه من 1470 بت میدم!!!
    رو هر لبتاب 150-200 میخورن بی وجدانا فقط همینجوری میشه قیمتو پایین کشید

8. این کاربر از wi-fi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز majidli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

شماباید از بی وجدانیشون استفاده کنیر اگه دقت کرده باشید موبایل فروشیا و لبتاب فروشیا یه قیمت همکار دارن یه قیمت فروش قیمت همکارشون خیلی پاینه خیلی اختلاف داره همین Y580 دوتا مغازه تا اختلاف 200 تومنم دیدم ذارن میندارن مغازه دارارو یهکم رقابت بندازی بینشون میتونی تا 100 150 هم بیاری پایین همیشه تعداد انگشتشماری فروشنده اصلی هستن وقتی میری یه جا خرید کنی اگه نداشته باشه میگه زاسا به 2 3 جا زنگ میزنه اونا پخشکننده اصلی هستن 90% مغازه دلال هسن یه نرخی هم بین خدشون دارن اگه مثلا خرید کنن 2100 زیره 2300 حق ندارن بدن چون بازارو خراب میکنن شما همه جا اول قیمت میگیری پتیینترین قیمت کارتشو میگیری میری به مغازه بدی میگی فلانی این قیمت داده به 2تا مغازه اینجوری بگی خدا شاهده مغازه سوم میگه من انقدر میدم کارتشو میگیری میری مغازه قبلی همینجوری میت.نی حداقل 100 تومن بیاری پایین

حیه جا رفتم لپتاب بگیرم یارو گفت فلان مدل چقذره گفت 1540.گفت من زیره این قیمت دارم گفت امکان نداره کل پاساژ زیره 1540 نیس اگه زیره 1540 قیمت دادن من این لبتاپو 1510 با ضرر (جون عمشون) بهت میدم گفت من 1490 مغازه فلان قیمت دارم اینم کرتش گفت خوده این از من جنس میگیره باشه من 1470 بت میدم!!!
    رو هر لبتاب 150-200 میخورن بی وجدانا فقط همینجوری میشه قیمتو پایین کشید
    حرفت کاملا درسته من شده جایی رفتم طرف گفته بررو از جاهای دیگه قیمت بگیر من زیر قیمت همشون بت میدم/ولی در کل خوب دارن دزدی میکنن دیگه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

یه جا رفتم مثلا آشنا بود بعده کلی هندونه و نوشابه به فروشندش گفت قیمت خرید چقذره گفت 2300 دوباره گفت میگم قیمت خرید چقذره گفت 2250 نه نمیشه ضرره گفت 5 تومن بزار رو قیمت خرید بده خدمتشون(بکون تو پاچشون) فاکتور کرد 2255 مدل بلوری
    گفت بزارید فاکتور نشونتون بدم همینو صبح دادم 2310 فاکتور آورد گفت نگا دادم همینو صبح 2310 منم زود پاینشو نگا کردم گفتم اینکه مدل SSD دار هست گفت اشتباه شده!!!!!
    گفت فردا صبح تهویل بگیریذ فرداش گفت تموم کردیم واسین باره جدید واسمون بیاد!!!!!!!!!!!!
    به همین نشون 10 روز لفتش داد!!!!!!!!!!!!
    بعده 10 روز پولمو پس گرفتم همونو یه طبقه بالاترش گرفتم 2200!!!!!
    به آشنا هم رحم نمیکنن تا دسته میخوان بندازن!!!!!!!!!!!!!!!!

داره خودمونی میشه m.77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

داداش دلار بره بالا آدامس هم گرون میشه شما از کجا میخری باهت خوش حسابن.
    دلار شد 2950 تومن. HP Pavilion dv6t-7000 قیمت داده یکی از دوستام 3.000.000
    هیچی دیگه نمیشه خرید.

12. این کاربر از m.77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز adamhesaby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    مشهد سمت راست

پيش فرض

داداش دلار بره بالا آدامس هم گرون میشه شما از کجا میخری باهت خوش حسابن.
    دلار شد 2950 تومن. HP Pavilion dv6t-7000 قیمت داده یکی از دوستام 3.000.000
    هیچی دیگه نمیشه خرید.
    دلار 3470 تومن!
    پوند 5450 تومن!
    یا ابوالفضل!
    اگه 800 دلار هم قیمتش باشه الان 2776 باید بدی!

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

دلار 3470 تومن!
    پوند 5450 تومن!
    یا ابوالفضل!
    اگه 800 دلار هم قیمتش باشه الان 2776 باید بدی!
    و این داستان ادامه دارد...
    منتظر دلار 4 هزار تومنی هم فکر کنم باید باشیم. خلاصه هر کس چیزی خرید سود کرد. قیمت Y580 هم سر به فلک کشیده دیگه. توی ایران هم که قیمت همیشه بالا میره.
    Last edited by pcsoft; 01-10-2012 at 21:31.

15. 2 کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •