تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 107 اولاول ... 24248495051525354555662102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 1070

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در ایتالیا | فصل 2010-2011

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان سهمیه ایتالیا مگر سه تا نشد؟؟
    یعنی تیم چهارم ایتالیا باید بره توی پلی آف مثل سمپدوریا؟؟
    سهمیه ایتالیا برای فصل 2012-2013 3تا شده

الان برای فصل بعد هم 3 تیم اول لیگ مستقیم میرن چمپیونزلیگ و تیم چهارم میره پلی آف
    ولی از 2012 2تیم اول مستقیم میرن cl و تیم سوم میره پلی آف.

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سهمیه ایتالیا برای فصل 2012-2013 3تا شده

الان برای فصل بعد هم 3 تیم اول لیگ مستقیم میرن چمپیونزلیگ و تیم چهارم میره پلی آف
    ولی از 2012 2تیم اول مستقیم میرن cl و تیم سوم میره پلی آف.
    میدونم روش زیاد بحث شد اما کلا حرکت عجیبی بود به نظر من سهمیه ها تقریبا عادلانه بود دیگه نیازی به تغییر نداشت

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

محرومیت سه جلسه ای ملو برای رفتار خشن

فلیپه ملو، بازیکن برزیلی باشگاه یوونتوس، به خاطر خطای خشنی که در جریان دیدار تیمش مقابل پارما مرتکب شد، با سه جلسه محرومیت مواجه شده است

سایت گل- خطای خشن فلیپه ملو برروی ماسیمو پاچی، بازیکن پارما در جریان دیدار دو تیم که با شکست 1-4 یووه همراه بود، محرومیتی سه جلسه ای را برای این ستاره برزیلی به همراه داشت.

دردقیقه 17 این بازی بود که ملو این خطای خشن را مرتکب شد و از همین رو شانس حضور در دیدارهای یووه مقابل ناپولی، باری و سمپدوریا را از دست خواهد داد.

جیامپائولو توسل، قاضی ورزشی نیز با انتشار بیانیه ای در وب سایت رسمی «لگاسری آ»، خبر این محرومیت را تائید کرد:« ملو به خاطر لگد زدن به صورت بازیکن حریف با محرومیتی سه جلسه ای همراه خواهد بود.»

در جریان دیدار،فلیپه ملو با دریافت کارت قرمز زمین را ترک کرد و شایداین اخراج در شکست سنگین 1-4 یووه مقابل پارما تاثیرگذار بود.

محتوای مخفی: منبع 
    http://www.goal.com/iran/news/1833/%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7/2011/01/08/2295270/%D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%88%D9%85%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%D9%87-%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%84%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%AE%D8%B4%D9%86

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میدونم روش زیاد بحث شد اما کلا حرکت عجیبی بود به نظر من سهمیه ها تقریبا عادلانه بود دیگه نیازی به تغییر نداشت
    سهمیه ها الان به همون دلیلی تغییر کرد که سال 2002 تغییر کرد و باعث شد آلمان 3سهمیه ای بشه
    اگه شما بتونی بگی چرا اون موقع آلمان با وجود اینکه طی 97تا2002 تیماش 4بار رسیدن فینال و 2بارم قهرمان شدن سهمیش کم شدخود به خود جواب خودتم دادی.
    اگه الان عجیب بوده خب اون موقع هم خیلی عجیب بوده حرکتشون.

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

خوب مثل این که از لیست بلند بالای مصدومان میلان دو بازیکن آماده بازی با اودینزه شدن

مصدومان میلان : آبیاتی - زامبرتا - نستا - پیرلو - بواتنگ - فلامینی - اینزاگی بودن که مثل این که پزشکان میلان تونستن فلامینی و نستا رو به بازی مقابل اودینزه برسونن که در هر حال خبر خوشحال کننده ایه.

ولی آمبروزینی به دلیل محرومیت این بازی رو از دست میده...ولی از اونطرف محرومیت زلاتان تموم میشه و در بازی فردا مقابل اودینزه حاضره.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

این هم ترکیب احتمالی میلان در بازی مقابل اودینزه که هب احتمال 90% همین ترکیب به زمین میره:

Marco Amelia; Ignazio Abate, Alessandro Nesta, Thiago Silva, Luca Antonini; Rodney Strasser, Clarence Seedorf, Gennaro Gattuso; Robinho/Alexander Merkel; Zlatan Ibrahimovic, Alexandre Pato.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

بازیکنان دعوت شده از سوی آلگری برای بازی مقابل اودینزه:

Goalkeepers: Marco Amelia, Flavio Roma, Davide Di Fabio (no. 50);

Defenders: Ignazio Abate, Luca Antonini, Daniele Bonera, Bruno Montelongo, Massimo Oddo, Sokratis Papastathopoulos, Thiago Silva, Mario Yepes;

Midfielders: Gennaro Gattuso, Alexander Merkel, Clarence Seedorf, Rodney Strasser;

Forwards: Antonio Cassano, Zlatan Ibrahimovic, Nnamdi Oduamadi, Alexandre Pato, Robinho.

طبق این لیست فلامینی و نستا برای این بازی دعوت نشدن و الگری ریسک نکرده و اونا رو دعوت نکرده تا مصدومیتشون تشدید نشه.
    در کل مصدوم زیاد داریم و تیم تحت فشاره
    به امید پیروزی در بازی مقابل اودینه

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

شاید این مصدومیت ها یه جور توفیق اجباری بوده که امثال مرکل و استراسر کم کم خودشون نشون بدن

امثال سیدورف -اینزاگی-نستا -گتوزو هم دیگه فصل بعد باید خداحافظی کنن

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

نستا هنوز خیلی خوبه و میتونه به کار تیم بیاد
    ولی با بقیه گزینه ها موافقم

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

لئوناردو: مورینیو، به من کمک می کند

لئوناردو مربی برزیلی اینتر در صحبتهایی اعلام کرده که ژوزه مورینیو،مربی سابق اینتر به او کمک می کند تا راحت تر در جوزپه مئاتزا جا بیفتد

سایت گل- لئوناردو مربی جوان باشگاه اینتر درصحبتهایی اعلام کردکه ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال مادرید که سال گذشته هدایت اینتر را برعهده داشت، به او کمک می کند تا با شرایط مربیگری در اینتر تطبیق پیدا کند.

لئوناردو پنجشنبه شب توانست اولین حضورش برروی نیمکت مربیگری اینتر را با برد 1-3 مقابل ناپولی سپری کند و در انتظار بردهای بیشتری با تیم جدیدش است.

لئوناردو درصحبتهایی گفت:« من هیچ وقت با فکر نتیجه ای به جز پیروزی، گام به ورزشگاه نگذاشته ام، چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی. تیمی مثل اینتر هم نباید به شیوه دیگری فکر کند.»

این مربی برزیلی معتقد است که کلید موفقیت او در اینتر استفاده از نصایح مربی سابق این تیم، مورینیو است:« من با مورینیو صحبت می کنم.ما با هم دوست هستیم.او مربی رئال مادرید است ولی به خوبی از من استقبال کرد و ما راجع به خیلی چیزها با هم صحبت کردیم. او همیشه به من نزدیک بوده و از همین ابتدای کارم در اینتر به کمک من آمده است.»

م
      محتوای مخفی: منبع 
    بخش فارسی سایت گل

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •