تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 737 اولاول ... 24248495051525354555662102152552 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 7364

نام تاپيک: مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز عدد هایی که نوشتید مال بیرون ماشینه به عنوان مثال همه میدونن که پژو 405 جادار تر از سمنده ولی طبق اعداد شما عدد های سمند بیشتره ولی خداییش من نمیدونم شما چرا با ارتفاع پژو مشکل دارین شاید مال شما کوتاه تره

با سلام
    تندر از نظر طولی بله معلوم است نسبت به سمند کمتره ولی عرض لاستیک و فاصله دوچرخ (عرض) تندر 2 سانت بزرگتر بود

خوب ولی در لوگان به دلیل فشرده شدن فضای موتور حجم اتاق بالاست همانطور که دیدید که جای پای سرنشینان در جلو و عقب از سمند بیشتر بود ولی کاش فضا و جای پای سرنشینان405 رو تو عکس نشون میداد

آخر فروم باز raptor22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Te

11 ماجراي جالب خريد ماشين از ايران خودرو

ماجراي جالب خريد ماشين از ايران خودرو

يكي از بينندگان «تابناك» درباره خريد و تحويل خودرو از ايران‌خودرو آورده است: در تاريخ 11/5/86 براي خريد خودرو پارس دوگانه‌سوز از شرکت ايران خودرو ثبت‌نام كردم كه زمان تحويل آن دي ماه 1386 اعلام شده بود، اما دي ماه تمام شد و خبري از خودرو نشد.

در تاريخ 4/11/86 شرکت اعلام کرد که مي‌توانيد براي تسريع كار، درخواست خود را به خودرو ديگري تبديل کنيد تا بيست روزه تحويل كار شود. اين کار را کردم تا خودرو جديد (پژو 405) را 24 بهمن تحويل بگيرم، اما باز هم 24 بهمن و کل بهمن گذشت و خبري از خودرو نشد.

پس از پيگيري و اعتراض و جر و بحث،‌ سرانجام در غروب 13/12/86 چشم ما به جمال 405 روشن شد، اما بدون بيمه نامه، بدون پلاک، بدون جعبه ابزار، بدون سند و شناسنامه و مهمتر از همه بدون کارت سوخت بدون کارت راهنمايي. تصور بفرماييد که تنها دو هفته مانده به تعطيلات نوروزي، ماشيني که بايد در پانزدهم دي ماه به شما تحويل مي‌شد، به شما تحويل داده مي‌شود؛ آن هم نه خود ماشين اوليه درخواستي که التبه هيچ مدرکي که اجازه رانندگي با آن را به شما بدهد، هم با آن نيست!

هر روز از روزهاي دو هفته مانده به تعطيلات براي دريافت يکي از اين مدارک در راه رفت و آمد به نمايندگي گذشت؛ يک روز براي پلاک، يک روز براي بيمه‌نامه و يک روز براي شناسنامه، اما اين تنها بخش کوچک داستان است.
    پيش از تعطيلات نه از کارت راهنمايي ماشين خبري شد و نه از کارت سوخت و نه از جعبه ابزار و نه از تدبير... . نمايندگي شرکت اعلام کرد که اين دو کارت، مستقيم به آدرس خريدار فرستاده مي‌شود. آيا بنا بر مقررات مي‌توان خودرو بدون کارت راهنمايي را در جاده‌ها استفاده کرد؟ پاسخ خير است. آيا بدون بنزين خودرويي قابل استفاده است؟ نه.

باز هم بيشتر بنويسم؟ بالاخره کار راهنمايي را در هفدهم فروردين گرفتم، اما کارت سوخت را هنوز دريافت نکرده‌ام. خود مي‌توانيد چک کنيد؛ شماره‌ آن 96-133ج49 است.
    و اما ديگر آن كه وزارت نفت قرار بود از 25/12/86 بنزين آزاد عرضه کند، اما نکرد و به اين ترتيب، موکول شد به 28 و آنگاه به 29. بعد هم اعلام مي‌شود که فروش بنزين آزاد کم بوده است. آيا تا 29 اسفند، بسياري از مردم به مسافرت رفته‌اند يا نرفته‌اند؟

آيا پس از هفدهم فروردين، هنوز هم مسافر نوروزي هست؟ آيا نمي‌شد همان 25 اسفند بنزين عرضه مي‌شد و من هيأت علمي به دنبال کوپن بنزين در دخمه‌ها و پس‌کوچه‌ها نباشم؟

نظرات كاربران:

▪ با سلام
    »ایران خودرو همیشه از این کارها می کند مثلا بنده یک آردی در اسفند ثبت نام کردم و قرار بود اول خرداد بدهند رفت آخر شهریور دادند حالا بگو چقدر ضرر کردم : 500 هزار تومان▪ اینجانب در آبانماه یک دستگاه خودرو ثبت نام کردم که قرار شد بهمن تحویل بگیرم بهمن آمد اما خبری نشد نیمه اول اسفند نیز گذشت باز خبری نشد با تلفن ارتباطات ایران خودرو و بخش کارشناسان تماس گرفتم آنها اعلام کردند که این تاخیر معمولی است بیخود تلاش نکنید تا اردیبهشت خبری از ماشین نیست .
    »به خودم خندیم و گفتم اگر واقعا ایران خودرو بخواهد در خارج نیز این کار را انجام دهد چه اتفاقی خواهد افتاد آیا مشتریان را در بلاتکلیفی نگه داشتن در راستای تسخیر بازارهای جهانی خودرو از سوی ایران خودرو است بعید می دانم ایران خودرو گوش شنوایی داشته باشد.
    »آقای عزیز محبت ایران خودرو شامل شما تنها نشده اینجانب در تاریخ 16/12/85 خودروی 206 تیپ3 تحویل فوری 40 روزه در یکی از نمایندگیهای ایران خودرو در اهواز ثبت نام کردم با شرایط چهار قسط و تحویل 31/1/86 اما بعد یکماه از موعد تحویل مجبور به تبدیل خودرو به تیپ2 معمولی شدم و باز هم پس از یکماه و نیم تاخیر بالاخره در تاریخ 29/3/86 موفق به زیارت خودرو تبدیلی اجباری شدم البته با کارت بیمه 9 ماهه(دلیلش را هنوز نمیدانم) و مسائل دیگر از جمله اینکه مجبور شدم برای گرفتن مابالتفاوت قیمت خودرو ثبت نامی و تحویلی چند بار نامه نگاری با ایران خودرو تهران موفق به گرفتن دو چک البته بعد از چند ماه شدم و اما نکته جالب اینکه طبق محاسبه حسابداری خود نمایندگی اهواز مبلغ 280000تومان دیگر میباید ÷رداخت میکردند که هنوز خبری نشده است شاید روزی گذرم به تهران افتاد و پیگیری کردم ولی تجربه ارزنده ای برایم شد که از این به بعد تا آخر عمرم عطای ایران خودرو را به لقایش ببخشم چون انسانهای ثبت نامی را تا مرز دیوانگی پیش میبرد.
    »ظاهرا" مشکل فوق مشکل تمامی ماست.اینجانب در بهمن ماه سال 85 برای خرید خودرو تندر 90 ثبت نام نمودم(درشرکت سایپا)قرار بود حداکثر طی ده ماه خودرو تحویل شود.پس از کلی کش و قوس وقرعه کشی (البته با سیاست تاخیری ده ماهه و حفظ مشتری؟)اکنون بعد از 15 ماه سخن از تحویل در شهریور ماه سال 87 است.آخر ترا به خدا در کجای دنیا با مشتری چنین رفتار می کنند. تلاش اینجانب برای دریافت خودرو جایگزین نیز بی نتیجه بود.آیا گوش شنوایی هست. لطفا یکی پاسخگو باشد..
    »مي دانيد رييس كمپاني بنز درخواست كرده تا رييس ايران خودرو بشود چون اول پول مي گيرند بعد اگر دلشان خواست بعد از كلي التماس و تاخير با چند برابر قيمت خودرو ديگري اگر شد تحويلتان مي دهند .
    »بنده مرداد 86 سمند ال ايكس دو گانه سوز ثبت نام كرده ام براي تحويل دي اما خبري از آن نشد شكايت پيش وزير صنايع بردم اما خبري نشد ...▪ تورو خدا اين مطالب تكراري و مزخرف رو ننويسيد. من خودم صدتا از اين اتفاقها در ماه برام ميفته.
    »اين چيزا ديگه عادي شده. اگه ماشين رو سروقت ميدادند بايد تعجب ميكرديم.
    »لطفا مطالب مهم تر رو بنويسيد.
    » برو خدا رو شکر کن که ماشینت آتش نگرفته. ماشین من سمند ال ایکس پس از شرکت در طرح فراخوان آتش گرفت و هر چی کردیم به جایی نرسیدیم.
    »ای کاش برای اینان هم رقیبی بود...

به نقل از تابناك:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    دنیای رپ . 3 راهیه دستگاه میکسر

پيش فرض

واقعا اسم تاپیک برازنده ی این مطلبتونه .چقدر عجیبه.

حـــــرفـه ای Havbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    .: اصــــــ‍‍‍‍‍فــــــهــــان :. اسم من: حـامـد

پيش فرض

هيچ تعجبي نداره اينها همه طبيعيه!
    ما يه ماشين مدل54 داشتيم كه رفتيم تحويل داديم و جاش يه پرايد تقاضا كرديم 15 روز بعد كه رفتيم ماشين را تحويل بگيريم اون كارمند سايپا گفت ماشين را خوب چك كنيد و ببريد كه ما ديگه پس نميگيريم اينو كه گفت من و داييم رفتيم دور و بر ماشين و من بدنه ماشين و داييم از داخل ماشين را چك ميكرد من متوجه چند تا مورد شدم كه مثلا" درب باك ماشين يه طرفش بيرون زده بود و درب صندوق عقب و درب جلو راننده همين وضع را داشت وقتي به بابام گفتم همونجا ماشين را به يه نفر فروخت و پولهاش را آورديم خونه!!! فقط كافي بود ماشين را مي آورديم خونه وقتي ميخواستيم بفروشيمش بايد هزار بار قسم ميخورديم كه اين ماشين از اول كه تحويل گرفتيم همينجور بود تازه كسي باور نميكرد كه!!

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض راهنمایی در مورد خرید کامارو مدل1972

شاید الان بگید اینکم با این وضع بنزین حالش خوشه ولی لطفا" کمک کنید .من دنبال یه مدل 72 یا پایینتر هستم و بیشتر به خاطر طراحی قسمت جلوی اون .یکی باشه که از نظر فنی هم خوب نباشه مشکلی نیست چون قصد دارم موتورش رو عوض کنم .
    در ضمن گشتم هیچ چیزی در این مورد ایجا پیدا نکردم واسه همین تاپیک زدم

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

این هم یکی که ظاهرا نماینده بوده و جواب داده

با سلام
    احتراما من خودم كارشناس ايران خودرو هستم. دليل عدم تحويل به موقع خودرو بسياري مسائل ريز است كه به آنها اشاره نمي كنم اما ذكر چند نكته لازم است:
    1- همه خودروها با تاخير تحويل نمي شوند و بعضي انواع آنها بدليل كسري قطعات يا مشكلات خاص با تاخير تحويل مي شوند.
    2- در متن قرارداد ايران خودرو خود را ملزم كرده كه به ازاي هر روز ديركرد سود پول را به عنوان خسارت از مبلغ كل دريافتي خودرو كم كند كه مشتري مي تواند اين را مطالبه نمايد.
    3- كارت خودرو ربطي به ايران خودرو ندارد و توسط راهنمايي رانندگي صادر و به آدرس مشتري پست مي گردد كه اين موضوع براي همه مشتريان به همين گونه است.
    4- رانندگي بدون كارت خودرو در صورتيكه كارت سبز يا همان سند خودرو در دست راننده باشد از طرف راهنمايي رانندگي هيچ ايرادي ندارد كما اينكه بنده نيز تا به حال 2 ماشين خريده ام و همين سيكل را طي كردم.
    5- صدور و ارسال كارت سوخت بر عهده شركت نفت است كه پس از صدور به آدرس مشتري پست مي شود كه البته براي خودروهاي اينجانب بين 1 تا 5/1 طول كشيد تا به دستم برسد ولي اين موضوع هم ربطي به ايران خودرو ندارد.
    لازم بذكر است از اين دوست عزيز كه خود را استاد دانشگاه معرفي كرده اند و چنين انتظاراتي از يك خودروساز بزرگ دارند تعجب مي كنم.
    قرار نيست شركت خودروساز پاسخگوي كارت خودرو و كارت سوخت هم باشد.

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض درخواست راهنمایی برای خرید اتوموبیل

سلام. ما یه زانتیا 1800 مدل 82 داریم. میخام بفروشمش فکر میکنم با توجه به زدگی های بدنه 20 میلیون بخرنش.

شما چه مدلی تو این رنج قیمت یهنی بین 20 تا 25 پیشنهاد میکنید ؟

ترجیهن اتوماتیک ؟

آوانته خوبه ؟

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض بين ورنا ، مگان ، كرولا و آوانته كدوم رو انتخاب كنم؟

سلام بچه ها مي تونيد كمكم كنيد؟
    بين تويوتا ورنا ، مگان ، آوانته و كرولا كدوم يكي رو انتخاب كنم؟از چند نفر پرسيدم مي خوام نظر شما رو هم بدونم در ضمن اكثر بچه ها گفتن كه روي مزدا بيشتر فكر كن به جز مزدا3 كه خوشم مياد از 2تاي ديگه به خاطر قيافه زياد خوشم نمي ايد ولي از نظر كاركرد اطلاعي ندارم كه بدونم چه جوري هستش و خوب هست يا نه؟
    ممنون ميشم كه كمكم كنيد در ضمن اگه قيمت جديد اين ماشين ها رو دارين بديد بد نيست
    بازم ازتون ممنونم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام بچه ها مي تونيد كمكم كنيد؟
    بين تويوتا ورنا ، مگان ، آوانته و كرولا كدوم يكي رو انتخاب كنم؟از چند نفر پرسيدم مي خوام نظر شما رو هم بدونم در ضمن اكثر بچه ها گفتن كه روي مزدا بيشتر فكر كن به جز مزدا3 كه خوشم مياد از 2تاي ديگه به خاطر قيافه زياد خوشم نمي ايد ولي از نظر كاركرد اطلاعي ندارم كه بدونم چه جوري هستش و خوب هست يا نه؟
    ممنون ميشم كه كمكم كنيد در ضمن اگه قيمت جديد اين ماشين ها رو دارين بديد بد نيست
    بازم ازتون ممنونم
    ورنا و آوانته که اصلا در حد بقیه نیستن تو این قیمت مزدا 3 و مگان و کرولا از همه بهترن
    مزدا 3 اسپرت ترین ماشین تو این گروهه و هم سواری اسپرتی داره و هم ظاهر و کابین اسپرت داره و در مجموع کیفیت سواریش از مگان و کرولا بهتره

مگان هم کیفیت سواری خوبی داره و کابین لوکس و امکانات خوبی داره و در ضمن ایمن ترین ماشین گروه هم هست و از همه خدمات پس از فروش هم از مزدا و کرولا بهتره ضمن اینکه از اون ها هم ارزون تره

کرولا هم ماشین کم خرج و کم اسطحلاکی هستش و کلا بیشتر مناسب افراد میانسال میخوره و سواری راحتی داره و مثل مگان و مزدا نیست

در مجموع به نظر من مزدا3 و مگان انتخاب خوبی میتونه باشه و انتخاب بین این 2تا سلیقه ای هست
    راستی gen2 هم میتونی به لیستت اضافه کنی

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ممنونم دوست عزيز الان سايت مگان رفتم واقعآ طراحي و امكانات فوق العاده ايي داره قيمت جديد اين كاشين رو نداري؟هم اتومات و هم دنده ايي راستي قراره كه سايپا مگان بزنه نظر خودم اينه كه كيفيت ماشين مياد پايين درسته؟اگه قرار بشه بخرم ايرانيشو نخرم بهتره نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •