تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 136 اولاول ... 24248495051525354555662102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 1354

نام تاپيک: كلوپ v3i,v3x

پروفشنال Shadow of Destiny's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

سلام دوسته عزیز.خوش اومدی. اول لطف کن مدله گوشیت رو بگو.و اینکه مموریتون چه مشکلی داشته که

فرمتش کردین.؟؟ و آدرسه فایلی رو که میخاین دقیق بدین!!mp3 player !!
    مرسی عزیز....
    گوشی v3i. می خواستم یه فایلی رو کپی کنم تو حافظه نگو که مموری چند مگ بیشتر نداشت بنابراین فایل رو نصف و نیمه کپی کرد اونم به صورت یه فایل عجیب و غریب. بعدش هر کاری کردم پاک نشد. دیدم بچه ها اینجا زیاد حرف فرمت رو می زنن منم فرمت کردم. اما یادمه که وقتی وارد کارتم می شدم، یه پوشه به نام mobile داشت و کنارش یه فایل بود، فرمتش یادم نیست (ولی مطمئنم اسمش mp3 player بود. گفتم شاید دلیلش این باشه که گوشی دیگه کارتمو نمی شناسه. می شه اون فایلو از یه جایی بدست آورد ؟) ولی رنگش سبز بود و یکی از فرمت های office شناخته بودتش.

حالا اینا مهم نیست. فرض کنید من کلا کارت حافظ مو فرمت کردم، چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم ؟

راستی می خواستم عکسشو بذارم اما مثل اینکه از هارد نمی شه چیزی فرستاد... چرا ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

راستی اون ورژنی که جناب متالیکا داده بودن رو باید تو کدوم قسمت وارد کنم ؟ گفته شده بود تو قسمت phone status اما هر چی گشتم پیدا نکردم. می شه یه خورده سریع تر جوابمو بدین ؟ اگه ورژنش قاچاقی باشه هنوزم می تونم پسش بدم. (v3i) مرسی..

پروفشنال Corvette's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مرسی عزیز....
    گوشی v3i. می خواستم یه فایلی رو کپی کنم تو حافظه نگو که مموری چند مگ بیشتر نداشت بنابراین فایل رو نصف و نیمه کپی کرد اونم به صورت یه فایل عجیب و غریب. بعدش هر کاری کردم پاک نشد. دیدم بچه ها اینجا زیاد حرف فرمت رو می زنن منم فرمت کردم. اما یادمه که وقتی وارد کارتم می شدم، یه پوشه به نام mobile داشت و کنارش یه فایل بود، فرمتش یادم نیست (ولی مطمئنم اسمش mp3 player بود. گفتم شاید دلیلش این باشه که گوشی دیگه کارتمو نمی شناسه. می شه اون فایلو از یه جایی بدست آورد ؟) ولی رنگش سبز بود و یکی از فرمت های office شناخته بودتش.

حالا اینا مهم نیست. فرض کنید من کلا کارت حافظ مو فرمت کردم، چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم ؟

راستی می خواستم عکسشو بذارم اما مثل اینکه از هارد نمی شه چیزی فرستاد... چرا ؟
    خاهش عزیز من v3i ندارم. ولی اگر این امکانرو داری یکبار با گوشیت مموریت رو فرمت کن.

setting>phone status>storage device

بعد میری رویه مموریت و option رو انتخاب میکنی و سپس فرمت.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خاهش عزیز من v3i ندارم. ولی اگر این امکانرو داری یکبار با گوشیت مموریت رو فرمت کن.

تایید میشه
    این دوست عزیز راه درستی رو توضیح دادن

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

آره درسته... من فکر می کردم که باید با راست کلیک کردن روی مموری با کامپیوتر فرمت کنم ولی نمی دونستم که با خود گوشی باید فرمت کرد... مرسی عزیزم.

تو رو خدا می شه به این سوالا جواب بدین. نیست کل این فورام رو خوندم می خوام مشکلم رفع شه:

1. اون رمزی که مربوط به ورژن گوشی می شه رو کجا باید وارد کنم ؟ خیلی باهاش ور رفتم.
    2. امکانات خود گوشی رو می شه دستکاری کرد ؟ مثلا من میخوام skins، ring tones و thems های پیش فرض گوشی رو پاک کنم و یا ویرایش کنم. (راستی راهی وجود داره که بشه key tone گوشی رو دست کاری کرد و صدا از speaker بیاد بیرون ؟ خیلی دوست دارم وقتی از یه پوشه ای وارد یا خارج می شم صدای مورد علاقه ی خودم رو بشنوم)
    3. چرا اینقدر سرعت گوشی پایینه ؟ راهی برای افزایش سرعت وجود داره ؟
    4. دفترچه راهنما رو می شه از جایی گیر آورد ؟ منظورم انگلیسیه... ؟
    5. یه سوال مبتدیانه. headphone همون hands free هستش ؟ اگه آره. چرا اینقدر headphone ش ضعیفه ؟ و اگه صدا رو از 5 تا بالاتر ببرم شروع می کنه به خش خش کردن. شما هم همچین مشکلی رو دارین ؟ داداشم یه سامسونگsgh-e250 داره که صدای headphone ش معرکس... 200% شرط می بندم اشکال از هدفنش باشه... درسته ؟
    6. بچه ها فایل های متنی هم می شه توش انداخت ؟ مثلا lyric های موزیک ها.
    7. این اصطلاح فلش کردن چیه که همش بحثشه ؟ تا اونجاییکه من فهمیدم باید یه جور Reinstall کردن باشه. درسته ؟
    8. وقتی می خوام رم گوشی رو عوض کنم، لازمه که گوشی رو خاموش کنم ؟
    9. بچه ها کار این delivery تو SMS چیه که همه غمشو می خورن ؟
    10. من یه نرم افزار دانلود کردم به نام Apex Video Converter Super 5.93 . می خواستم کلیپ هامو تبدیل به MP4 کنم، اما بازم گوشی نمی شناسه این فرمتو. نرم افزاری هست که حداقل بتونم فایل ها رو تبدیل به 3gb کنم ؟ (راستی به غیر از MP4 و 3gb فرمت های دیگه رو هم اجرا می کنه ؟)
    11. گفته شده که فایل های با پسوند sis رو باید تو پوشه ی kjava انداخت. من می خواستم شبیه ساز میکرو رو توش امتحان کنم اما گوشی نمی شناختش. چیکار کنم ؟

به خدا شرمنده از اینکه تعداد سوالاتم خیلی زیاد شد. هر چی سعی کردم که سرچ کنم، هی می رفت تو advance search و می گفتش که you're not subscribed.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

کسی نبود ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

به خدا دیگه دارم کلافه می شم. از دو روز پیش تا حالا دارم با این سایت سر و کله می رم و هر کاری می کنم می خورم به بمبست. این سرچ بار دیگه چرا اینطوری می کنه. می خوام v3i رو توش سرچ کنم هی می ره تو جستجوی پیشرفته و می گه "با عرض پوزش- نام يا پست جديدي پيدا نشد. لطفن به عقب بازگرديد ودوباره امتحان كنيد
    واژه هاپشت سر هم خيلي عادي هستند ،خيلي طولاني ، خيلي کوتاه ، ما آنها را در جستجو قرار نمي دهيم"

می شه بگین که علتش چیه ؟

--------------------------
    سوالامو خلاصه می کنم.

1. امکانات خود گوشی رو می شه دستکاری کرد ؟ مثلا من میخوام key tone گوشی رو عوض کنم و کاری کنم که صدا از speaker بیاد بیرون. خیلی دوست دارم وقتی از یه پوشه ای وارد یا خارج می شم صدای مورد علاقه ی خودم رو بشنوم.

2. تو یکی از سایت های خارجی برنامه motospeed رو برای افزایش سرعت پیشنهاد می کردن. می خواستم بدونم چطور می شه باهاش کار کرد. راهنمای زبان انگلیسی هم باشه فرقی نمی کنه.

3. دفترچه راهنما رو می شه از جایی گیر آورد ؟ فرقی نمی کنه انگلیسی باشه یا فارسی... ؟

4. چرا اینقدر صدای headset ضعیفه و همراه با خش خش ؟ شما هم همین مشکلو دارین ؟

5. از چند نوع فرمت های video پشتیبانی می کنه ؟ نرم افزار مربوطه رو از کجا می شه تهیه کرد ؟

6. شبیه ساز ها رو باید کجا انداخت و اجرا کرد.
    -------------------

بچه ها گریم داره در نمی یاد بلکه خیلی وقته در اومده. سرعت پایین گوشی... ضعیف بودن headset... و نا آ گاهی از اینکه چطور با نرم افزارهاش کار کنم... داره منو به این فکر می ندازه که نگرفته ردش کنم ...

پروفشنال Corvette's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

به خدا دیگه دارم کلافه می شم. از دو روز پیش تا حالا دارم با این سایت سر و کله می رم و هر کاری می کنم می خورم به بمبست. این سرچ بار دیگه چرا اینطوری می کنه. می خوام v3i رو توش سرچ کنم هی می ره تو جستجوی پیشرفته و می گه "با عرض پوزش- نام يا پست جديدي پيدا نشد. لطفن به عقب بازگرديد ودوباره امتحان كنيد
    واژه هاپشت سر هم خيلي عادي هستند ،خيلي طولاني ، خيلي کوتاه ، ما آنها را در جستجو قرار نمي دهيم"

می شه بگین که علتش چیه ؟

--------------------------
    سوالامو خلاصه می کنم.

1. امکانات خود گوشی رو می شه دستکاری کرد ؟ مثلا من میخوام key tone گوشی رو عوض کنم و کاری کنم که صدا از speaker بیاد بیرون. خیلی دوست دارم وقتی از یه پوشه ای وارد یا خارج می شم صدای مورد علاقه ی خودم رو بشنوم.

2. تو یکی از سایت های خارجی برنامه motospeed رو برای افزایش سرعت پیشنهاد می کردن. می خواستم بدونم چطور می شه باهاش کار کرد. راهنمای زبان انگلیسی هم باشه فرقی نمی کنه.

3. دفترچه راهنما رو می شه از جایی گیر آورد ؟ فرقی نمی کنه انگلیسی باشه یا فارسی... ؟

4. چرا اینقدر صدای headset ضعیفه و همراه با خش خش ؟ شما هم همین مشکلو دارین ؟

5. از چند نوع فرمت های video پشتیبانی می کنه ؟ نرم افزار مربوطه رو از کجا می شه تهیه کرد ؟

6. شبیه ساز ها رو باید کجا انداخت و اجرا کرد.
    -------------------

بچه ها گریم داره در نمی یاد بلکه خیلی وقته در اومده. سرعت پایین گوشی... ضعیف بودن headset... و نا آ گاهی از اینکه چطور با نرم افزارهاش کار کنم... داره منو به این فکر می ندازه که نگرفته ردش کنم ...

سلام دوسته عزيز يکم گرفتار بودم شرمنده دير شد.

شما هم صبور باش عزيز. بزار اول بگم تقوع هايه خيلي زيادي از يک گوشيه جاوا در اين رنجه قيمت داري عزيز.

اونم از V3i که يک گوشيه fashion هست تا يک گوشي چند منظوره و کارا.

1. بله ميشه عزيز. شايد بتوني key tone رو عوض کني اما فکر نکنم بشه صدارو از اسپيکر گرفت!

توجه داشته باش شما يک packet PC در اختيار نداري عزيز.

2.من اين از اين برنامه شنيدم ميدونم رويه V3x جواب ميده اما رويه v3i اطمينان ندارم.يه لينک برات پيدا ميکنم.

3.فکر ميکنم از سايته خوده موتو بتوني user manual رو دانلود کني.

4.بله متاسفانه در اين مورد خيلي ضعيفه مگر بشه يک هندزفريه خوب پيدا کرد.

5. mpage 4 ,3gp رو میدونم ایجا سر بزن user manual هم باید باشه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    6.بيشتر توضيح بدين!

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

سلام. ممنون که جواب دادی... راستش این همه عجله واسه اینه که دیگه وقتی ندارم. می خوام بدونم اگه این گوشی نتونه نیازامو برآورده کنه... خب..ب.. ب.. ب ... با اینکه دلم نمیاد و عاشق جمالش شدم ولی مجبورم که ردش کنم.

این حرفت یخورده آرومم کرد:

>>>>>>>>>>>بذار اول بگم تقوع هايه خيلي زيادي از يک گوشيه جاوا در اين رنجه قيمت داري عزيز.
    اونم از V3i که يک گوشيه fashion هست تا يک گوشي چند منظوره و کارا.<<<<<<<

1. ایرادی نداره. چطور می شه key tone رو عوض کرد ؟

2. اگه اینکارو بکنی که شمارتو می گیرم و زبانن تشکر می کنم.. چون دو تا قضیه واسم خیلی مهمه که نظرمو عوض می کنه. یکی سرعته و اونیکی هم قدرت پخش headset.

3. هزاران دنیا ممنون. مطمئنم خیلی کارمو راه می ندازه داداش.

4. اول فرق بین handsfree و headset رو بدونم........... مگه handsfree اونی نیست که سیم نداره و فقط به یه طرف گوش وصل می شه. خب headset هم همون هدفنه دیگه... درسته ؟؟؟؟؟
    اگه اینجوریه من منظورم headset هستش نه handsfree.
    به هر حال عزیزم خیالمو راحت کن و بهم بگو اگه یه headset خوب بگیرم مشکلم حل می شه ؟ خیلی این موضوع برام مهمه. چون بیشنر دوست دارم با headset گوش کنم تا خود گوشی مبایل. به نظر خودم که هر گوشی از این لحاظ باید قوی باشه ...خب... چون صدا مستقیم می ره تو گوش دیگه. ولی اینی که من دارم صداش افتضاح ضعیفه با اینکه موزیکارو تقویت هم کردم. تو رو خدا کسی هست ک شماره حسابشو بده و بتونه یه headset توپ واسم جور کنه ؟

5. بازم مرسی.

6. راستش یه چند تا شبیه ساز نینتندو و سگا با پسوند sis دانلود کردم و نمی دونم باید کجا و تو کدوم پوشه بندازمش و اصلا چطوری اجراش کنم.

بازم ازت ممنونم چون خودت این گوشی رو نداری ولی با این حال سعی می کنی جوابمو بدی. خداییش شرمندتم.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

Double Post

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •