تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 457 اولاول ... 24248495051525354555662102152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    یادمه من این تست رو قبلا انجام داده بودم و پرایوت فایروال مثل کسپر بود ولی انلاین ارمور و کمودو جلوی برنامه رو میگرفتن
    یادمه با یکی از برنامه های leak test سایت pcflank این کار رو انجام میدادم
    فکر کنم این برنامه بود
    سلام

اول عذر خواهی میکنم در مورد کسپر در تاپیک کومودو پست میزنم

اگه منظور شما جلوگیری از اتصال این برنامه به سرور grc است باید بگم این برنامه در لیست trusted کسپر قرار داره
    و مستقیما بعد از اجرا وارد لیست امن برنامه ها میشه و کسپر دسترسی اون رو به نت ازاد میزاره اما من قوانین این برنامه روتغییر دادم و در زمان اتصال برنامه به سرورش پیام دریافت کردم!!!

ویندوز 8 نسخه 64 بیت

محتوای مخفی: leaketest 
    Last edited by kases; 08-01-2013 at 21:30.

2. 2 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

سلام

امیر جان استفاده از این ابزارهها که اسم بردید فکر نکنم ارتباطی با قضیه داشته باشه.... یعنی مطمئنم ربطی به قضیه نداره.

اگر برنامه ای مسدود بشه با فایروال، اصلا ربطی به نوع شبکه نداره،فایل مسدود شده دیگه مسدوده، اینترنت هم فقط یک نوع از شبکه است.

کومودو میاد جلوی ارتباط یک فایل و برنامه را با یک آدرس یعنی IP میبنده. ربطی نداره از چه نوع ارتباطی استفاده کنید. ارتباطتون از هر نوعی که باشه، بالاخره برنامه باید با یک IP دیگه (مقصد) ارتباط برقرار میکنه.

فایروال هم جلوی ارتباط فایل با هر نوع ادرس مقصد را میگیره. البته طبق قانون شما.

اگر هم فرضاً ارتباط رمزنگاری شده باشه، بازهم ارتباطی نداره که فایروال نتونه جلوشو بگیره. رمزنگاری فقط حالت ضد شنود داره. یا دقیقتر اگر بخواهم بگم : اگر ارتباط دزدیه بشه و شنود بشه، چون دیتاها رمز نگاری شده اند باید رمز گشایی بشوند، که این امکان برای سارق مقدور نیست.؛؛؛ در واقع ارتباطات رمزنگاری شده هم قابل کنترل و فیلتر هستند. این دو مقوله با هم متفاوت هستند.

بنابراین در فایروال کومودوشما هر قانوی که تعریف کنید دقیقاً هموان قانون کار میکنه، نه کمتر و نه بیشتر. حالا شما یک فایل را با چه آدرس مقصدی مسدود کردید؟ Host Name یا IPv4 یا IPv4 Subnet Mask یا IPv6 Address یا IPv6 Subnet Mask یا Mac Address یا Network Zone یا اصلا ANY؟

ارتباط فایل با چه پروتکلی را ممنوع کردید؟ TCP یا UDP یا ICMP یا IGMP یا Raw IP یا PUD یا GGP یا GRE یا RSVP یا ICMPv6 یا اصلا ANY؟

خروجی را بستید ، ورودی را بستید ، یا اصلا هردو؟

ولی هر جوری که قانون بسازید عین همون قانون کار میکنه.
    ====

این مورد، دو دلیل داره:

1- یا قانون را اشتباه تعریف کردی. ( چون توی عکس نوشته Custom) حالا دقیقا چی براش تعریف شده را من نمیدونم.

درستش اینه:

2- یا قبلا برنامه از کار افتاده بوده.

از این دو حال خارج نیست.
    سلام و ممنون از جواب . باتصویر قوانین تعریف شده برای بلوک کردن برنامه رو گذاشتم...خودتون مشاهده کنید که قوانین تعریف شده برای بلوک کردن برنامه درست هست یا نه. در ضمن من این اطمینان رو بهتون میدم که از قبل برنامه رو کاملا رجیستر کرده بودم و قبل از اینکه به اینترنت کانکت بشم برنامه رو بلوک کردم از طریق فایروال. و برنامه هم بخوبی کار میکرد. من حتی برای احطیاط تمام فایلهای برنامه رو بلوک کردم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

systemFL7.$dk رو یا سرچ کن و یا برو تو این مسیر C:\Users\Admin\AppData\Local\systemFL7.$dk پاک کن و دوباره برنامه رو رجیستر کن درست می شه احتمالا بجای admin اسم user خودتون قرار می گیره

5. این کاربر از satansilent بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kaivanika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

تو محیط ورتیکال کیوسک . نمیشه از فارسی استفاده کرد درسته ؟ فقط انگلیسی میشه تایپ کرد
    راه حلی داره ؟
    Last edited by kaivanika; 08-01-2013 at 22:48.

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

systemFL7.$dk رو یا سرچ کن و یا برو تو این مسیر C:\Users\Admin\AppData\Local\systemFL7.$dk پاک کن و دوباره برنامه رو رجیستر کن درست می شه احتمالا بجای admin اسم user خودتون قرار می گیره
    سلام و ممنون دوست عزیز...راستش من برنامه رو دیگه پاک کردم و بجاش برنامه دیگه ای نصب کردم و این فایل رو هم که شما گفتین سرچ کردم گفتم شاید هنوزم باشه توی سیستم ولی نبود و پیدا نشد.بیشتر برای من سواله که چرا فایروال اجازه بهش داده . در صورتی که بلوک شده بود و نباید این اتفاق می افتاد و میخام بدونم اشکال کار کجا بوده.منتظرم jadda جان بیاد و جواب بده و ما رو راهنمایی کنه.

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

سلام

اول عذر خواهی میکنم در مورد کسپر در تاپیک کومودو پست میزنم

اگه منظور شما جلوگیری از اتصال این برنامه به سرور grc است باید بگم این برنامه در لیست trusted کسپر قرار داره
    و مستقیما بعد از اجرا وارد لیست امن برنامه ها میشه و کسپر دسترسی اون رو به نت ازاد میزاره اما من قوانین این برنامه روتغییر دادم و در زمان اتصال برنامه به سرورش پیام دریافت کردم!!!

ویندوز 8 نسخه 64 بیت

محتوای مخفی: leaketest 
    خب از این نظر که مشکلی وجود نداره
    اگه صفحه قبل رو بخونی منظور ما در زمان استفاده از س*ا*ک*س است

9. 4 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه dara0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

باسلام

در تایید نظر دوستمون jaddaباید بگم که عملکرد فایر وال ها نظارت وجلو گیری از تبادل اطلاعات ارسالی ودر یافتی هست حال این اطلاعات رمز گذاری شده باشه (https) ویا بدون رمز گذاری (http)

موفق باشید

11. این کاربر از dara0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض CIS-Filter-Test

سلام

امیر جان من تستم را با کومودو انجام دادم و همینطور که قبلا توضیح دادم اتفاق افتاد و نتیجه دقیقا مطابق با عرایض قبلی بنده بود. در واقع چیزی نمیتونه مانع فیلترینگ فایروال بشه.

یک ویدئو از تستم اینجا قرار میدهم، و تست را طوری انجام دادم که کاملا واضح است، و نیازی به توضیح نداره. کافیه ویدئو را ببینید. همه چیز مشخص است و توضیحی نمیخواهد.

اون بزرگوار هم احتمالا بر مبنای عملکرد کسپر به اشتباه اون تصور براش حاصل شده. وگرنه اصول شبکه در مورد این تست همینیه که در ویدئوی من میبینید و در صفحه قبل توضیح دادم.

بروز هر عملکردی از فایروالها،خارج از این چارچوب یک باگ و ایراد هست. که امیدوارم رفع بشه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

==

محتوای مخفی: کلاه- طنز 

آقا ما سر آواتارمون کلاه رفت...

روی عنوانمون هم کلاه گذاشتن.....

به یک کلاهبردار قهار نیازمندیم!

Last edited by Jadda; 09-01-2013 at 00:35.

13. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

بچه ها نسخه جدید کومودو کی میاد؟

چون یکم از نظر hips در ویندوز 8 باید مشکل داشته باشه .

اگر دوستانی که نسخه 6را دارن و روی ویندوز 8 نصب هست یه پیغام خصوصی به من بدهند ، فقط یا در همین تایپیک اعلام بکنند.

میخوام ببینم HIPSکومودو با بلاک کردن کیلاگری که برای تست هست و BB روی حالت لیمیت هست میتونه کلید ها رو تایپ بکنه یا نه؟
    این را تست کنه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برنامه شبه کیلاگر هست .

فقط برای تست : اتوسندباکس یا همون BB را روی LIMITED قرار بدهید و بعد این برنامه را اجرا بکنید و بعد تایپ کنید . فقط باید برای تست گزینه Start هم بزنید تا کیلاگر شروع به کار بکنه یا کسایی که بروی حالت verbose تست می کنند موقعی که سوال میکنه این برنامه میخواد به کیبورد دسترسی پیدا بکنه و شما باید بلاک کنید و بعد کلید های کیبورد را بزنید و ببینید چیزی تایپ میکنه یا نه.

مردونه انجام بدید / چون من برای تست بود کومودو 6 را نصب کردم روی ویندوز 8 و این برنامه را تست کردم و کیلاگر تونست ثبت کنه.
    مرسی مرسی...
    شک نکن که از BB رد نمیشه
    اگه مشکلی هست واسه کمودو گزارش کن یا اینکه یک گزارش تصویری تهیه کن بده علی تو فروم بذار
    ویندوز 7 که مشکلی نیست و بلاک میکنه

15. 2 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام :
    س*ا*ک*س فقط فرقش اینه که از HTTPS یعنی پروتکل ssl و احتمالا tls که الان البته زیاد استفاده نمیشه استفاده میکنه و فقط اطلاعاتو برای خروج و ورود به مقصد رمزنگاری(تقسیم به قطعات مجزا و رمزنگاری به شکلی که هر کدام ازین اجزا هم وسط راه دزدیده بشه قابل خواندن اطلاعات نیست) و هر ورودی و خروجی باید از شبکه که نت هم شاملشه رد بشه...
    خواستم از دوستان عزیز بپرسم چطوری IDM رو با آخرین ورژن فایروال Comodo مچ کنم؟

توی نسخه ی 5 مشکلی نداشت اما انگار تو این ورژن 6 نهایی قضیه فرق داره و اجازه دانلود به IDM رو نمیده

اینو هم اضافه کنم که وقتی فایروال رو خاموش می کنم IDM به خوبی کار میکنه
    مشکل از IDM و کومودو نیست.من یکساله از نسخه 5 تا آخرین ورژن 6.14 روی کومودو 5 و 6 استفاده کردم...شما برو توی فایروال قسمت اپلیکیشن ببین ناخواسته ارتباط اونو مسدود نکردی؟اگه با دیسیبل فایروال درست میشه پس قطعا اونو بلاک کردی....
    Last edited by aylar6888; 09-01-2013 at 17:47.

17. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •