تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 60 اولاول ... 242484950515253545556 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 596

نام تاپيک: سونی اریکسون : بشتابید...PDF کامل آموزش هـک با SETOOL2Lite داغ داغ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

راستي يادم رفت اينم بگم منظورم از اون آدرس اينه
    چن تا پوشه داخل هم درست مي كنيم بعد مي زاريم تو زيپ
    مثل اين
    ifs\settings\acoustic\
    من دانلود كردم و او كارايي كه شما گفتيد رو انجام دادم. اون علامت سوال زرد هم اومد ولي يه بار كليك مي كردم select مي شه دو بار هم properties باز مي شد راست كليك كردم بعد update رو زدم بعد تو يه صفحه next رو زدم ولي بازم هيچ تغييري حاصل نشد
    در ضمن هيچ فايل ديگه اي مثلا مخصوص W700 نمي خواد؟ اگه سراغ داريد كجا هست آدرسش رو بذاريد يا اگه خودتان داريد بي زحمت آپلودش كنيد
    من يه فلش دانلود كردم كه با ستول دو سه تا فايل با فرمت .bin كه تو اسمشون يه W800 بود، تو Add ، Files كرد كه نمي دونم چيه؟
    در ضمن اون لينكها هم خيلي منو و پچهاي باهالي داشت ممنون ولي چه فايده نمي تونم نصبشون كنم

آخر فروم باز hessam_sz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مثل اين
    ifs\settings\acoustic\
    من دانلود كردم و او كارايي كه شما گفتيد رو انجام دادم. اون علامت سوال زرد هم اومد ولي يه بار كليك مي كردم select مي شه دو بار هم properties باز مي شد راست كليك كردم بعد update رو زدم بعد تو يه صفحه next رو زدم ولي بازم هيچ تغييري حاصل نشد
    در ضمن هيچ فايل ديگه اي مثلا مخصوص W700 نمي خواد؟ اگه سراغ داريد كجا هست آدرسش رو بذاريد يا اگه خودتان داريد بي زحمت آپلودش كنيد
    من يه فلش دانلود كردم كه با ستول دو سه تا فايل با فرمت .bin كه تو اسمشون يه W800 بود، تو Add ، Files كرد كه نمي دونم چيه؟
    در ضمن اون لينكها هم خيلي منو و پچهاي باهالي داشت ممنون ولي چه فايده نمي تونم نصبشون كنم
    ببين به عنوان نمونه الان وقتي رو علامت سوال زرد كليك ميكني بايد چنين شكلي بياد.

در ضمن اون چيزي كه شما ديدي واسه فول فلش كردن هست يعني كلا نرم افزار گوشي را دوباره بريزي.

3. این کاربر از hessam_sz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Hadi King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

مثل اين
    ifs\settings\acoustic\
    شما دوست من ميخواي با گوشيت چيكار كني صداش رو بالا ببري منو عوض كني فلش كني تبديل كني كدوم رو ميخواي تا برات توضيح بـــدم
    موفق باشيد!

5. این کاربر از Hadi King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    من مي خوام اين كارها رو انجام بدم
    مي خوام
    1- پچ elf براش بريزم
    2- درايور دوربينش رو عوض كنم
    3- يه منو زيبا براش بريزم
    4- خودم ياد بگيرم
    در ضمن من برنامه هاي زير رو دارم با هركدوم راحتي يا فكر مي كني راحت تر از بقيه است بگو تا با اون كار كنيم
    ++XS
    SETOOL 2 LITE 1.11
    FAR MANAGER 1.7
    با تشكر دوست بسيار عزيزم
    در ضمن ستول و بقيه ي برنامه ها گوشي منو شناخت
    در ضمن اون فايل rest چي هست
    اصلا اگه زحمت نيست همه لغات مربوط به موبايلو معني كن يا اگه هست يه لغتنامه برام معرفي كن
    من پچ دوربين رو مي گذاشتم تو زيپ تو اين آدرس بعد write script رو ميزدم بعد از فعل و انفعالات و تمام شدن كارش گوشي روشن نمي شد كه با xs فلش مي كردم درست مي شد
    بعد هم من فايل W700_R1CA021_MAIN_EU_1 رو دارم ولي FS رو ندارم لطفا لينك دانلودش رو بمن بده اگه مستقيم باشه كه خيلي عاليه ولي تو پرشين گيگ نباشه isp من باهاش مشكل داره و دانلود نمي كنه
    از كمكت واقعا ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

lمن همیشه دنبال ترفند های هک بوده ام.امیدوارم به کمک شما بتوانم این کار را انجام دهم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

در ضمن از شما hesam_sz هم بخاطر سعيتان در فهماندن به من تشكر مي كنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من از همه در خواست كمك مي كنم
    شما هم دست ما رو بگيريد

آخر فروم باز hessam_sz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    من مي خوام اين كارها رو انجام بدم
    مي خوام
    1- پچ elf براش بريزم
    2- درايور دوربينش رو عوض كنم
    3- يه منو زيبا براش بريزم
    4- خودم ياد بگيرم
    در ضمن من برنامه هاي زير رو دارم با هركدوم راحتي يا فكر مي كني راحت تر از بقيه است بگو تا با اون كار كنيم
    ++XS
    SETOOL 2 LITE 1.11
    FAR MANAGER 1.7
    با تشكر دوست بسيار عزيزم
    در ضمن ستول و بقيه ي برنامه ها گوشي منو شناخت
    در ضمن اون فايل rest چي هست
    اصلا اگه زحمت نيست همه لغات مربوط به موبايلو معني كن يا اگه هست يه لغتنامه برام معرفي كن
    من پچ دوربين رو مي گذاشتم تو زيپ تو اين آدرس بعد write script رو ميزدم بعد از فعل و انفعالات و تمام شدن كارش گوشي روشن نمي شد كه با xs فلش مي كردم درست مي شد
    بعد هم من فايل W700_R1CA021_MAIN_EU_1 رو دارم ولي FS رو ندارم لطفا لينك دانلودش رو بمن بده اگه مستقيم باشه كه خيلي عاليه ولي تو پرشين گيگ نباشه isp من باهاش مشكل داره و دانلود نمي كنه
    از كمكت واقعا ممنون
    دوست من براي هر كدوم از اين درخواست هاي شما تاپيك مخصوص به همراه آموزش كامل هست.
    اين را به اين خاطر نميگم كه خودم از توضيح دادن فرار كنم.از اين نظر ميگم كه اونجا بهتر ميتونيد متوجه بشيد.
    اين تاپيك مخصوص ريختن پچ هست.
    صفحه اول اين تاپيك را به همراه آموزش ها حتما با دقت بخونيد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اين تاپيك مخصوص الف هست.اينجا هم تمام مراحل نصب الف را آموزش داده بهتر از من.
    کد:
    براي عوض كردن درايو دوربين و منو بايد گزينه flash را بزنيد.write script كاربردش براي نصب پچ هست اون هم شرايطي داره اگر نه براي پچ هم بايد همون فلش را به كار ببريد.
    تاپيك پچ توضيح كامل دااده.
    در مورد برنامه هم بايد به عرضتون برسونم همون ستول از همه بهتره.
    براي دانلود fs هم ميتونيد اينجا مراجعه كنيد و جديد ترين فريمور ها را دانلود كنيد.
    کد:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من برنامه ی setool2lite v1.10 رو دانلود کردم ولی یه فایل چند کیلو باتی به نام setool2lib_lt.dll ایراد داشت اگه اونو به ایمیلم بفرستین ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

با سلام
    من ی W850 دارم که سفارشی برای شرکت vodafone هست وسیم کارت های داخلی رو ساپورت نمیکنه و قفل میشه و کدی میخواد ایا بااستفاده از برنامه و اموزش ها میتونم قفلش ور دارم لطفا توضیح بدین!

با سپاس از زحمات شما

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •