تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 518 از 827 اولاول ... 18418468508514515516517518519520521522528568618 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,171 به 5,180 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنونم انجام دادم اما اصلا درایو هارد رو نشون نمیده ونیز دی وی دی رایترمو دی وی دی رایترم رو هم همینطور..
    در برنامه disk management (عکس دوم) روی پارتیشنی که نوشته unallocated راست کلیک و گزینه new simple volume را انتخاب کنید . در این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چگونگی پارتیشن بندی با استفاده از این برنامه را توضیح دادم .

مشکل پیش اومده برای رایتر فکر نمیکنم ربطی به low level format داشته باشه . از طریق بایوس بررسی کنید آیا رایتر شناسایی شده یا خیر ؟

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من قصد پاررتیشن فعلا ندارم اما درایو هاردمو نمیشناسه مشکل از سیستم منه؟چون درایورش نمیاد اینم بگم موقع فرمت یه سری نرم افزارای خود هارد به حجم3گیگ داخل هارد بود که قبل از فرمت شدن اونارو به کامپیوتر انتقال دادم به گمان اینکه همراه فرمت همینا پاک بشه

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من قصد پاررتیشن فعلا ندارم اما درایو هاردمو نمیشناسه مشکل از سیستم منه؟چون درایورش نمیاد اینم بگم موقع فرمت یه سری نرم افزارای خود هارد به حجم3گیگ داخل هارد بود که قبل از فرمت شدن اونارو به کامپیوتر انتقال دادم به گمان اینکه همراه فرمت همینا پاک بشه
    تا زمانی که اون فضای unallocated پارتیشن بندی و بصورت NTFS یا FAt32 و یا هر فرمت دیگری که توسط ویندوز قابل شناسایی باشه فرمت نشه و بهش letter ندید نمیتونید درایو آنرا در My computer ببینید . لطفاً پارتیشن بندی کنید ، مطمئن باشید پس از انجام اینکار درایو در My computer دیده خواهد شد .

کافیست یه مقایسه ای بین دیسک 0 و دیسک 1 بکنید (در همان عکس disk managment) . فضای unallocated در مقایسه با NTFS !!!

4. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ممنون از راهنمایی شما اوکی شد خلاصه دقیقا مشکل هارد چی هست و چطوری میشه برطرف کرد؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از راهنمایی شما اوکی شد خلاصه دقیقا مشکل هارد چی هست و چطوری میشه برطرف کرد؟
    هنوز مشكل داره كه با روشهاي نرم افزاري قابل حل نيست . هارد هم كه گارانتي نداره . بايد به مراكز تخصصي بفرستيد تا تعمير كنند .

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

هنوز مشكل داره كه با روشهاي نرم افزاري قابل حل نيست . هارد هم كه گارانتي نداره . بايد به مراكز تخصصي بفرستيد تا تعمير كنند .
    مشکلش خیلی حاد هست؟کارمیکنه هنوز

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشکلش خیلی حاد هست؟کارمیکنه هنوز
    در هر حال نميتوان اطمينان زيادي نسبت به اين هارد داشت ممكنه چند سال كار كنه و يا ممكنه خيلي زود خراب بشه .

10. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

در هر حال نميتوان اطمينان زيادي نسبت به اين هارد داشت ممكنه چند سال كار كنه و يا ممكنه خيلي زود خراب بشه .
    شرمنده که این چند روز اذیتتون کردم و خیلی ممنون از راهنماییتون...

اگه نباشه جاش خالی می مونه Amir 3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان

یک هارد 2 ترا my book ex... خریدم میخوام پارتیشن بندیش کنم سوال دارم بعد مشکل
    چند عدد پارتیشن پیشنهاد میکنید چند گیگ باشد آیا تعداد پارتیشن ها به بد سکتور ربطی دارد؟!!!

------------------------
    750 گیگ هارد کامپیوتر دارم که حدود 60 گیگ پارتیشن بندی شده (امکان و قصد تغییر پارتیشن ندارم)
    11 پارتیشن دارم 1 دی وی دی رام و 3 درایو مجازی (نرم افزار دایمون هست ریجیستر نشده و اینم امکان حذف نیست)
    11 پارتیشنم شده C تا M و دیسک نوری شده N تا R
    آیا محدودیتی برای درایو ها وجود داره ؟ (با توجه به الفبای انگلیسی)
    حالا به مشکل برخوردم میخواهم 2 ترا رو 100 گیگ پارتیشن کنم
    با نرم افزار swiss knife v3 اقدام به حدف پارتیشن 2 ترا کردم
    بعد 100 گیگ 100 گیگ پارتیشن کردم 4 تا که پارتیشن کردم دیگه گزینه create حذف شده و دیگه اجازه نمیده مشکل چیه؟!!!!!
    در ضمن فقط و فقط گزینه Primary و extended فعال بود
    extended بعد اولین پارتیشن prim فعال شد اما نوع فرمت رو نداد (nfts,fat32 &....)
    پس به ناچار prim رو زدم حالا مشکل چیست
    ----------------------
    با خوده diskmanager ویندوز تونستم اما بعد درایو Z زدم بقیشو ببینم چی میشه بدون نام نمایش نداد تو my computer راهی نیست اسم نباشه اما تو مای کامپیوتر نمایشش بده؟!

لازمه بگم با مجیک پارتیشن ارورر داد مینوشت 3 نمیدونم چیچی یادم نیست (فکر کنم نوشته بود بیشتر از 3 تا پارتیشن اجازه نمیده) وقتی هم که میخواستم بسازم تا سقف 800 مگ بود
    چی کار کنم راستی
    تو پارتیشن مجیک نوشته بود نوع پارتیشن (type:bad) اینو حتما جواب بدید!

Last edited by Amir 3d; 18-03-2013 at 01:09.

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان

یک هارد 2 ترا my book ex... خریدم میخوام پارتیشن بندیش کنم سوال دارم بعد مشکل
    چند عدد پارتیشن پیشنهاد میکنید چند گیگ باشد آیا تعداد پارتیشن ها به بد سکتور ربطی دارد؟!!!

------------------------
    750 گیگ هارد کامپیوتر دارم که حدود 60 گیگ پارتیشن بندی شده (امکان و قصد تغییر پارتیشن ندارم)
    11 پارتیشن دارم 1 دی وی دی رام و 3 درایو مجازی (نرم افزار دایمون هست ریجیستر نشده و اینم امکان حذف نیست)
    11 پارتیشنم شده C تا M و دیسک نوری شده N تا R
    آیا محدودیتی برای درایو ها وجود داره ؟ (با توجه به الفبای انگلیسی)
    حالا به مشکل برخوردم میخواهم 2 ترا رو 100 گیگ پارتیشن کنم
    با نرم افزار swiss knife v3 اقدام به حدف پارتیشن 2 ترا کردم
    بعد 100 گیگ 100 گیگ پارتیشن کردم 4 تا که پارتیشن کردم دیگه گزینه create حذف شده و دیگه اجازه نمیده مشکل چیه؟!!!!!
    در ضمن فقط و فقط گزینه Primary و extended فعال بود
    extended بعد اولین پارتیشن prim فعال شد اما نوع فرمت رو نداد (nfts,fat32 &....)
    پس به ناچار prim رو زدم حالا مشکل چیست
    ----------------------
    با خوده diskmanager ویندوز تونستم اما بعد درایو Z زدم بقیشو ببینم چی میشه بدون نام نمایش نداد تو my computer راهی نیست اسم نباشه اما تو مای کامپیوتر نمایشش بده؟!

لازمه بگم با مجیک پارتیشن ارورر داد مینوشت 3 نمیدونم چیچی یادم نیست (فکر کنم نوشته بود بیشتر از 3 تا پارتیشن اجازه نمیده) وقتی هم که میخواستم بسازم تا سقف 800 مگ بود
    چی کار کنم راستی
    تو پارتیشن مجیک نوشته بود نوع پارتیشن (type:bad) اینو حتما جواب بدید!

من جای شما بودم بجای پارتیشن بندی، فولدر بندی میکردم... یعنی بجای اینکه شونصدتا پارتیشن ایجاد کنم یک پارتیشن ایجاد میکردم درش هرچقد فولدر دوس داشتم باز میکردم... شیک و مجلسی!

Sent from my Galaxy S II using Tapatalk 2

14. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •