تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 515 از 1126 اولاول ... 154154655055115125135145155165175185195255656151015 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,141 به 5,150 از 11254

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

حـــــرفـه ای ramingsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام mbr هارد دچار مشکل شده و پارتیشن ها ی هارد پریده شما قبل از اینکه mbr رو درست کنید باید با نر افزار hiren boot cd باید mbr fix میکردین تا درست بشه ولی شما initialized disk رو زدید و یک mbr درست کردید الان دیسک رو حالت unlocated است بهترین نرم افزار برای ریکاوری این پارتیشن نرم افزار acronis است برای ریکاوری نیاز به حجم اضافه دارین
    ریکاوری که انجام شد مجددا هارد رو پارتیشن بندی کنید با همون نرم افزار
    سلام من گذاشته بودم درایوم با easeus اسکن بشه که فایلا را پیدا کنهصبح که بلند شدم دیدم نصفش رفته و همینجور متوقف شده کنسل کردم حالا وقتی میرم توی دیسک منیجمنت همون ارور disk intilize میاد ولی این دفعه دیگه رو هر کدوم گزینه ها که میزنم میگه

The request could not be performed because of
    an I/ O device error
    الان وقتی میرم تو easeus دیگه حجم هارد را نمیتونه تشخیص بده و فقط اسمشا مینویسه و زیر capacity هیچی ننوشته وقتی میزنم که هاردا برای پیوا کردن فایلا اسکن کنه در عرض ۱ ثانیه کامل میشه و هیچی پیدا نمیکنه
    راستی اون نرم افزار acronis فک کنم حتما یاید برا ریکاوری اندازه کل پارتیشن فضا داشته باشم(نه به اندازه فایلای روی پارتیشن) که متاسفانه من ندارم چون پارتیشن ۲ ترا بود و این که کلا وقتی میرفتم توش هاردا پیدا نکرد شایدم من بلد نبودم باش کار کنم

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام من گذاشته بودم درایوم با easeus اسکن بشه که فایلا را پیدا کنهصبح که بلند شدم دیدم نصفش رفته و همینجور متوقف شده کنسل کردم حالا وقتی میرم توی دیسک منیجمنت همون ارور disk intilize میاد ولی این دفعه دیگه رو هر کدوم گزینه ها که میزنم میگه

The request could not be performed because of
    an I/ O device error
    الان وقتی میرم تو easeus دیگه حجم هارد را نمیتونه تشخیص بده و فقط اسمشا مینویسه و زیر capacity هیچی ننوشته وقتی میزنم که هاردا برای پیوا کردن فایلا اسکن کنه در عرض ۱ ثانیه کامل میشه و هیچی پیدا نمیکنه
    راستی اون نرم افزار acronis فک کنم حتما یاید برا ریکاوری اندازه کل پارتیشن فضا داشته باشم(نه به اندازه فایلای روی پارتیشن) که متاسفانه من ندارم چون پارتیشن ۲ ترا بود و این که کلا وقتی میرفتم توش هاردا پیدا نکرد شایدم من بلد نبودم باش کار کنم

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    بله حجم اضافه میخواین ولی acronis تو این قسمت بهتر کار میکنه

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بله حجم اضافه میخواین ولی acronis تو این قسمت بهتر کار میکنه
    آخه اصلا هارد تو بخش basic disk های برنامه نمیاد که من بخوام برا ریکاوری تلاش کنم
    درباره اون ارورهای بالا یه توضیح میدید؟

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

حتی الان اومدم firmware هارد را آپدیت کنم که برنامه اول گفت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد که زدم رو گزینه آپدیت اصلا تلاشی برای آپدیت نکرد و یهو ارور زیر را داد

لطفا راهنمایی کنید علاوه بر دیتاهای خودم دیتاهای کسی دیگه را هم روی این هارد داشتم درست نشه کلی شرمنده میشم
    ویرایش:برنامه های مربوط به mbr در hiren boot cd هارد را نمیشناسن
    Last edited by ramingsm; 08-09-2012 at 13:09.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام به اساتید محترم یک هارد اس اس دی دارم که تا امروز ظهر کار میکرد ولی وقتی بعد از ظهر پی سی روشن کردم بالا نیومد کابلش هم عوض کردم بازم نشد یعنی توی بایوس دیتکت نمیشه میخواستم بدونم آیا دیگه خراب و غیر قابل تعمیر است؟

پیشاپیش از شما تشکر میکنم بابت پاسخ

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

حتی الان اومدم firmware هارد را آپدیت کنم که برنامه اول گفت

بعد که زدم رو گزینه آپدیت اصلا تلاشی برای آپدیت نکرد و یهو ارور زیر را داد

لطفا راهنمایی کنید علاوه بر دیتاهای خودم دیتاهای کسی دیگه را هم روی این هارد داشتم درست نشه کلی شرمنده میشم
    ویرایش:برنامه های مربوط به mbr در hiren boot cd هارد را نمیشناسن
    این مشکل به فریم ویر مربوط نمیشه
    باید با همون نرم افزاری که گفتم پارتیشن هارو ریکاوری کنید

در ضمن آپدیت فریم ویر ممکنه به اطلاعات هم آسیب برسونه

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام به اساتید محترم یک هارد اس اس دی دارم که تا امروز ظهر کار میکرد ولی وقتی بعد از ظهر پی سی روشن کردم بالا نیومد کابلش هم عوض کردم بازم نشد یعنی توی بایوس دیتکت نمیشه میخواستم بدونم آیا دیگه خراب و غیر قابل تعمیر است؟

پیشاپیش از شما تشکر میکنم بابت پاسخ
    اگه گارانتی داره بفرستین گارانتی
    این مشکل میتونه هم از سوکت دیتا وبرقش باشه و هم از بردش و لحیم سردی قطعات روی برد

با یک پاور دیگه هم تست کنید و جای کابل دیتا رو هم عوض کنید

8. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

سلام
    من هارد sh93 adata 500 gb داشتم که مشکل داشتم باهاش داداشم برد گارانتیش عوض کرد به جاش 750 گیگ مدل sh14 داد که هم 250 گیگ اضافه تره هم یه مدل پیشرفته تر هست !! بدون اینکه هیچ پولی هم اضافه تر بگیرن واقعا گارانتی فوق العاده ای داره که اونگ هست این دفعه دوم بود هاردمو عوض میکنن با اینکه شاید بیشتر مشکل از خود من بود

مشکلی که من با دو هارد قبلی adata داشتم این بود که وقتی وصل میکردم به usb اصلا عکس العمل نشون نمیداد بعضی موقع ها هم که صدای وصل شدن میومد هارد میزد باید فرمت شه تو حالت safe mode میوردم بعضی موقع ها میومد
    فقط سیستم خودم اینطوری بود در حالی که مثلا به گیرنده دیجیتال میزدم راحت ضبط میکرد یا سیستم برادرم میزدم هم سریع میومد
    این sh14 هم میزنم الان این بار واکنش نشون میده و میگه که هارد وصل شده ولی تو درایو ها نشون نمیده ولی به گیرنده دیجیتال زدم راحت ضبط کرد
    نمیدونم چرا واسه خودم مشکل داره سیستمم قدیمیه تقریبا بایوسش ماله 2007 هست که سرچ کردم هم جدید تر نیومده
    حدسی که خودم میزنم اینه که شاید مشکل ولتاژ داشته باشه حدسم میتونه درست باشه ؟
    بعد من تو برگه ای که همراه هارد بود یه کابلی دیدم اسمش y-cable usb هست این چی کار میکنه ؟
    الانم رفتم سایت adata رو دیدم دقیقا این دو مشکل من بود با هارد های adata :
    ممنون
    Last edited by Greedy; 08-09-2012 at 19:41.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    من هارد sh93 adata 500 gb داشتم که مشکل داشتم باهاش داداشم برد گارانتیش عوض کرد به جاش 750 گیگ مدل sh14 داد که هم 250 گیگ اضافه تره هم یه مدل پیشرفته تر هست !! بدون اینکه هیچ پولی هم اضافه تر بگیرن واقعا گارانتی فوق العاده ای داره که اونگ هست این دفعه دوم بود هاردمو عوض میکنن با اینکه شاید بیشتر مشکل از خود من بود

مشکلی که من با دو هارد قبلی adata داشتم این بود که وقتی وصل میکردم به usb اصلا عکس العمل نشون نمیداد بعضی موقع ها هم که صدای وصل شدن میومد هارد میزد باید فرمت شه تو حالت safe mode میوردم بعضی موقع ها میومد
    فقط سیستم خودم اینطوری بود در حالی که مثلا به گیرنده دیجیتال میزدم راحت ضبط میکرد یا سیستم برادرم میزدم هم سریع میومد
    این sh14 هم میزنم الان این بار واکنش نشون میده و میگه که هارد وصل شده ولی تو درایو ها نشون نمیده ولی به گیرنده دیجیتال زدم راحت ضبط کرد
    نمیدونم چرا واسه خودم مشکل داره سیستمم قدیمیه تقریبا بایوسش ماله 2007 هست که سرچ کردم هم جدید تر نیومده
    حدسی که خودم میزنم اینه که شاید مشکل ولتاژ داشته باشه حدسم میتونه درست باشه ؟
    بعد من تو برگه ای که همراه هارد بود یه کابلی دیدم اسمش y-cable usb هست این چی کار میکنه ؟
    الانم رفتم سایت adata رو دیدم دقیقا این دو مشکل من بود با هارد های adata :
    ممنون
    شما هارد رو به سیستم میزنید یک عکس از disk managment سیستم بزارید اینحا

11. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

شما هارد رو به سیستم میزنید یک عکس از disk managment سیستم بزارید اینحا
    بفرمایید :

تو عکس اول مبینید که سمت راست زده وصله ولی تو درایو ها نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •