تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 515 از 535 اولاول ... 15415465505511512513514515516517518519525 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,141 به 5,150 از 5348

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات ویندوز ویستا

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

سلام من دو تا کامپیوتر windows vista sp2 دارم وقتی یه فایل شیر میکنم و میخوام با اونیکی کامپیوتر ببینم ازم username & password میخواد
    یوزر و پسورد هم وارد میکنم ولی قبول نمیکنه میگه اشتباهه تنظیم های file sharing و network discovery هم on کردم لطفا راهنماییم کنید
    ممنون
    ______
    فايروال رو هم غير فعال كنيد ببينيد درست ميشه يا خير!

2. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

سلام
    من یه ویندوز ویستا 64 بیتی نصب کردم، بعد که خواستم مودم را نصب کنم، نصب نمی شه مودم هم زولتریکس V9 هست و روی جعبه هم نوشته به ویستا می خوره. می شه بگین مشکل از کجاست و چیکار کنم؟ اگه باید مودم عوض کنم یکی بگین که بی دردسر نصب شه.
    درايور مودمتون رو آپديت كرديد يا نه؟

4. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ویندوز ویستای من دچار مشکل شده همه ایکونها ورد شده وباز هم نمی شود وپیعام ویندوز 32exeرا میدهد باید چکار کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

14 ویندوزویستا

ایکونهای ویندوز ویستای من همه ورد شده و باز نمی شود وپیغام win 32exeرا میدهد وحتی ایکون اینترنت هم ورد شده ونمتوانم در ان وارد شوم وهمه بهم ریخته چکار کنم

داره خودمونی میشه nima.soad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Gorgan

پيش فرض

سلام
    امروز کامپیوتر رو روشن کردم ویندوز که اومد بالا چهار طرف دسکتاپم نوشته بود Test mode وسط هم ورژن ویندوز رو نوشته بود
    این مال چیه؟
    باید باشه یا میشه از بین بردش؟

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

سلام
    امروز کامپیوتر رو روشن کردم ویندوز که اومد بالا چهار طرف دسکتاپم نوشته بود Test mode وسط هم ورژن ویندوز رو نوشته بود
    این مال چیه؟
    باید باشه یا میشه از بین بردش؟
    سلام
    توی قسمت Search بنویسین cmd و CTRL+SHIFT + ENTER رو بزنین ،عبارت زیر رو بنویسین و اینتر و بعد Restart:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. 3 کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

salam
    man ie moshkele asasi ba vistam peida kardam onam inke langusge baram paride va dige nemibinamesh ama vaghti alt+shift migiram zabane typam farsi mishe ama baz az language bar khabary nist chikar konam bargardonamesh kheili baram moheme

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

salam
    man ie moshkele asasi ba vistam peida kardam onam inke langusge baram paride va dige nemibinamesh ama vaghti alt+shift migiram zabane typam farsi mishe ama baz az language bar khabary nist chikar konam bargardonamesh kheili baram moheme
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تاپیک بالا را بخون

این راه هم امتحان کن.

ابتدا بر روی فضای خالی از Taskbar راست‏کلیک کرده و از منوی Toolbars گزینه New Toolbar را انتخاب کنید.
    پنجره New Toolbar - Choose a folder باز خواهد شد.
    حال کد زیر را عیناً Copy کرده و در قسمت Folder موجود در این پنجره Paste کنید:
    %appdata%\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch
    پس از این کار بر روی دکمه Select Folder کلیک کنید.
    با این کار نواری به نام Quick Lunch در سمت راست Taskbar نمایش داده خواهد شد. با کلیک بر روی فلش موجود در کنار آن، برنامه‏های موجود در Quick Lunch را می‏توان مشاهده و انتخاب کرد.
    اما در صورتی که قصد دارید Quick Lunch را کاملاً شبیه نسخه‏های قبلی در ویندوزهای XP و ویستا کنید، یعنی آن را به سمت چپ آورده به طوری که تنها آیکن برنامه‏ها موجود باشد:
    ابتدا اطمینان پیدا کنید Taskbar در حالت Lock نیست: بر روی فضای خالی از Taskbar راست کلیک کرده و تیک Lock the taskbar را بردارید.
    سپس (ترفندستان) در صورتی که نوار انتخاب زبان (یا هر نوار مشابه آن) فعال است، آن را موقتاً غیرفعال کنید: بر روی فضای خالی از Taskbar راست کلیک کرده و از منوی Toolbars تیک گزینه Language Bar را بردارید.
    اکنون جهت آوردن Quick Lunch به سمت چپ نوار وظیفه، با استفاده از ماوس ستون نقطه‏ای کنار آن را گرفته و به سمت چپ بکشید. آن را انقدر بکشید تا دقیقاً در کنار منوی Start قرار بگیرد.
    حالا بر روی خود عبارت Quick Lunch راست‏کلیک کرده و ابتدا تیک گزینه Show Text را بردارید. سپس مجدد این کار را کرده و تیک گزینه Show Title را بردارید.
    حالا با استفاده از ماوس، آیکن برنامه‏ها را مطابق میل خود جابجا کنید و Taskbar را آن طور که مایل هستید مرتب کنید.
    حاصل کار، یک Quick Lunch، مشابه آنچه در ویندوزهای پیشین بود خواهد شد.
    در پایان مجدد Language Bar را به Taskbar بیاورید و تیک گزینه Lock the taskbar را بزنید تا Taskbar قفل شود.

12. این کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت azadbaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

بالاخره من نتونستم نتیجه بگیرم که این ویندوز خوبه یا بد خود شما کدومو ترجیح میدید

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

بالاخره من نتونستم نتیجه بگیرم که این ویندوز خوبه یا بد خود شما کدومو ترجیح میدید
    سلام

خواستین نصب کنید ویستا sp2 نصب کنید...

7 الان به سختی اکتیو میشه

15. این کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •