تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 511 از 670 اولاول ... 11411461501507508509510511512513514515521561611 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,101 به 5,110 از 6692

نام تاپيک: >> درخواست معرفي بازيها فقط اينجا <<

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    United of Persia

پيش فرض

فوق العاده س

و موسیقی بی نظیر

یادمه من اصلاً واسه GOW رفتم ps2 گرفتم! ؛ یادش بخیر ...

//////

کسی اینارو بازی کرده : ؟

Drakensang : The River Of Time 2010
    Hunted The Demons Forge 2011
    The Witcher 2

کدوم قشنگتره >؟
    دوست عزيز GoW از قشنگ رد كرده!!يك انحصاري سوني بسيار بسيار زيبا هست كه برا خوده من تو خاطره ميمونه تا ابد!!
    من به شخصه GoW 1 2 3 رو بازي كردم +GoW chain of olympus و GoW Ghost of sparta و بسيار بسيار زيبا هستن!!(داستان عالي گرافيك عالي و باس فايت هاي بسيار عالي!)
    (اون شماره 3 رو تو PS3 يكي از دوستان تموم كردم!!2 روز خونشون پلاس بودم دوتا آخري ها هم كه مخصوص PSP هستن و اينا رو در خانه دراز كشيده در تخت تموم كردم)
    اووه این همه این بازیه باحاله!!! چه حیف که تا حالا اسمشو نشنیده بودم...
    قول میدم صبح اولین کاری که میکنم این باشه که این بازیه رو بخرم...
    همونطور که گفتم من یکی دوماهه که دارم بازی میگیرم و لی قبلا به جز فوتبال هیچ بازیه دیگه ای نداشتم...
    لطفا هرچی ازین بازیها بلدین به منم بگین...مهم نیست چی باشن فقط مهم اینه که قشنگ و معروف باشن...
    راستی اون بازیه که اسمش هانتد هست رو دیروز خونه ی یکی از دوستام با هم نصبش کردیم...من که خیلی خوشم اومد ازش خیلی عالی بود گرافیکشم خوب بود فقط وقت نشد خیلی بازی کنیم...
    Last edited by Kit_Kat; 26-08-2011 at 23:50.

اگه نباشه جاش خالی می مونه bazisaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اووه این همه این بازیه باحاله!!! چه حیف که تا حالا اسمشو نشنیده بودم...
    قول میدم صبح اولین کاری که میکنم این باشه که این بازیه رو بخرم...
    همونطور که گفتم من یکی دوماهه که دارم بازی میگیرم و لی قبلا به جز فوتبال هیچ بازیه دیگه ای نداشتم...
    لطفا هرچی ازین بازیها بلدین به منم بگین...مهم نیست چی باشن فقط مهم اینه که قشنگ و معروف باشن...
    راستی اون بازیه که اسمش هانتد هست رو دیروز خونه ی یکی از دوستام با هم نصبش کردیم...من که خیلی خوشم اومد ازش خیلی عالی بود گرافیکشم خوب بود فقط وقت نشد خیلی بازی کنیم...
    البته god of war انحصاری برای کنسول های ps2 و ps3 هست نه برای pc

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کسی اینارو بازی کرده : ؟

Drakensang : The River Of Time 2010
    Hunted The Demons Forge 2011
    The Witcher 2

کدوم قشنگتره >؟
    هر سه تا بازی توی سبک RPG هستن
    از بین اینا The Witcher 2 صد در صد توصیه میشه که سطح اون قابل مقایسه با اون دو تا بازی دیگه نیست

4. 2 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه T_rex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

سلام
    چندتا بازیه خوب ماشینی برا xbox بگین که هیجان داشته باشه تو مایه های شاهکاری مثل most wanted البته غیر از hot pursuit چون کنسولم اپدیت نداره - فقط خواهشا هیجان داشته باشه نه مثل shift2

اگه نباشه جاش خالی می مونه samyar_red's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

تو مایه های splionter cell:conviction و duses ex بهم یه چندتا معرفی کنید مرسی. البته الان dead of space 2 رو دارم بازی میکنم شبیه اوناست

اگه نباشه جاش خالی می مونه ava-net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران - ورامین

پيش فرض سلام

ببخشید من یادم رف بگم اینارو بازی کردم تو این سبک: prance of persia - god of war - Assasins Creed

گفتم که حتماً-م توی این سبک نباشه عیبی نی

یه بازی ماجراجویی -اکشن گرافیک بالا ...

PortoType رو امتحان کن

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اقا کسی از بازی dead space3خبری جدیدی نداره؟خیلی دنبالشم البته فکر نکنم به این زودی ها بسازنش چون فاصله ی نسخه یک با دو سه سال بود واگه قراره اینم 3سال باشه که

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    United of Persia

پيش فرض

دوست عزیز در کل 3 نسخه برای بازی crysis ریلیز شده بازی crysis -crysis warhead - crysis 2 این 3 بازی هستند که الان crysis 2 با گرافیک خیره کنندش و استفاده از موتور cry engine 3 قدرتش رو نشون داد . اگه تو این سبک بازی دوست دارید حتما پیشنهاد میشه بازی کنید اگه بازی battle field bad company 2 رو هم بازی نکردید اونم توصیه میشه . آخرین سری بازی nfs هم shift 2 unleashed هست . در مورد prince of persia هم میشه گفت 5 سری برای pc منتشر شده . نسخه ی چهارم این بازی به نام prince of persia هست و نسخه ی آخرش the forgotten sands هست. در مورد generals هم فکر نکنم دقیقا مثل این بازی بازی قشنگی باشه ولی می تونید starcraft 2 رو بازی کنید تخیلی هست البته ولی واقعا یکی از بهترین بازی های استراتژیکیه . اگه تمام نسخه های cod رو هم بازی نکردید حتما بازی کنید یا حداقل mwf 1,2 رو حتما بازی کنید . و یه پیشنهاد دیگه اگه سری بازی های call of juarez رو هم بازی نکردید حتما بازی کنید واقعا بازی زیبایه .
    آها پس کریسیس 2 جدیدتره! آخه منم تعجب کردم چون وارهد خیلی گرافیکش بالا نیست ولی همه میگفتن کریسیس2 گرافیکش خیلی خوفه...
    اون bfbc2 رو که گفتین باید یک امتحانی بکنم مرسی...
    در مورد nfs یک بازی به اسم تست درایو 2 هست، میخواستم بدونم اون چقدر جدیده و اینکه از شیفت قشنگ تر هست؟ از hot pursuit که خودم دارم چی ازونم قشنگ تره؟
    در مورد starcraft2 هم قبلا وارکرفت بازی کردم ولی خیلی کم ، راستش خیلی خوشم نیومد ولی میدونم که اگه یکم بیشتر بازی های توی این مایه ها بازی کنم خوشم میاد چون پسرخالم که توی تبریز دانشجو هست میگه تمام دانشجوهای اونجا همش میرن توی کافی نت دانشگاه و به صورت شبکه ای صبح تا شب وارکرفت بازی میکنن و یه عالمه رمز و فوتو فن یاد گرفته بود و استادی شده بود واسه خودش چون طرفداراش زیاده باید یک امتحانیش بکنیم...
    اون کال آو دیوتی هم نفهمیدم کدوم نسخه هاش رو گفتین خوبه...1و2 منظورتون بود ؟ (اگه گیرم بیاد حتما میگیرمشون)
    راستی راجع به call of juarez و بازی های قشنگ دیگه لینکی چیزی ندارین که به فارسی توضیحات بیشتری داده باشه؟
    مرسی از همه ...راستی gow گفتین واسه پی سی نیست؟ آخه از کلوپ محلمون پرسیدم گفت واسه پی سی نداریم،منم فکر کردم اگه بگردم پیدا میشه!!... حیف شد...
    البته اگه نرم افزاری چیزی سراغ دارین که بشه بازی های PS2 رو با کامپیوتر انجام داد لطفا بگید...

اگه نباشه جاش خالی می مونه bazisaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آها پس کریسیس 2 جدیدتره! آخه منم تعجب کردم چون وارهد خیلی گرافیکش بالا نیست ولی همه میگفتن کریسیس2 گرافیکش خیلی خوفه...
    اون bfbc2 رو که گفتین باید یک امتحانی بکنم مرسی...
    در مورد nfs یک بازی به اسم تست درایو 2 هست، میخواستم بدونم اون چقدر جدیده و اینکه از شیفت قشنگ تر هست؟ از hot pursuit که خودم دارم چی ازونم قشنگ تره؟
    در مورد starcraft2 هم قبلا وارکرفت بازی کردم ولی خیلی کم ، راستش خیلی خوشم نیومد ولی میدونم که اگه یکم بیشتر بازی های توی این مایه ها بازی کنم خوشم میاد چون پسرخالم که توی تبریز دانشجو هست میگه تمام دانشجوهای اونجا همش میرن توی کافی نت دانشگاه و به صورت شبکه ای صبح تا شب وارکرفت بازی میکنن و یه عالمه رمز و فوتو فن یاد گرفته بود و استادی شده بود واسه خودش چون طرفداراش زیاده باید یک امتحانیش بکنیم...
    اون کال آو دیوتی هم نفهمیدم کدوم نسخه هاش رو گفتین خوبه...1و2 منظورتون بود ؟ (اگه گیرم بیاد حتما میگیرمشون)
    راستی راجع به call of juarez و بازی های قشنگ دیگه لینکی چیزی ندارین که به فارسی توضیحات بیشتری داده باشه؟
    مرسی از همه ...راستی gow گفتین واسه پی سی نیست؟ آخه از کلوپ محلمون پرسیدم گفت واسه پی سی نداریم،منم فکر کردم اگه بگردم پیدا میشه!!... حیف شد...
    البته اگه نرم افزاری چیزی سراغ دارین که بشه بازی های PS2 رو با کامپیوتر انجام داد لطفا بگید...
    تست درایو بازی قشنگیه البته همون نسخه ی 2ش هم یه ذره قدیمیه ولی فکر کنم از shift 2 قشنگ تر باشه اینطور که شنیدم . call of duty Modern Warfare 1 ,2 منظورمه . بازی call of juarez انقدر قشنگ هست که نیازی به توضیحات نداره بازی سبک وسترن داره .حتما بازیش کنید نسخه ی 1 و 2 ش رو البته نسخه ی The cartel هم جدید اومده برای کنسول ها ولی تاریخ ریلیزش برای pc عقب افتاده فکر کنم آخرای شهریور بیاد البته حال و هوای 1و 2 رو دیگه نداره . نرم افزار هست برای اجرای ps2 روی pc ولی cpu خیلی قوی میخواد که fps بازی پایین نیاد یعنی بهتره سراغش نری چون خیلی دنگ و فنگم دارن برای پیدا کردن پلاگیناش .

11. این کاربر از bazisaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    United of Persia

پيش فرض

تست درایو بازی قشنگیه البته همون نسخه ی 2ش هم یه ذره قدیمیه ولی فکر کنم از shift 2 قشنگ تر باشه اینطور که شنیدم . call of duty Modern Warfare 1 ,2 منظورمه . بازی call of juarez انقدر قشنگ هست که نیازی به توضیحات نداره بازی سبک وسترن داره .حتما بازیش کنید نسخه ی 1 و 2 ش رو البته نسخه ی The cartel هم جدید اومده برای کنسول ها ولی تاریخ ریلیزش برای pc عقب افتاده فکر کنم آخرای شهریور بیاد البته حال و هوای 1و 2 رو دیگه نداره . نرم افزار هست برای اجرای ps2 روی pc ولی cpu خیلی قوی میخواد که fps بازی پایین نیاد یعنی بهتره سراغش نری چون خیلی دنگ و فنگم دارن برای پیدا کردن پلاگیناش .
    پس تست درایو هم قشنگه...آها شما منظورتو CoD2 و 4 هست،آره شنیدم که خیلی قشنگه 2رو که گیر نیووردم ولی 4 گیر میاد،میگن 4 نسخه ی پیشرفت کرده و ارتقا یافته ی 2 هست و تقریبا شبیه هستن واسه همین اگهCOD4 گیرم بیاد حتما نصبش میکم...
    call of juarez هم که حتما میگیرمش...
    در مورداجرای بازی های ps2 با پی سی هم که اگه شما میگین دنگو فنگ داره که هیچی ولیcpu کامپیوترم خیییلی قویه یعنی اون دوستم که چند ماه پیش کامپیوترمو واسم جمع کرد و خیلی حرفه ای بود خیلی زیاد تاکید کرد که سی پی یوت عالیه...
    در هر صورت بازم مرسی...راستی همین الان Assassins creed brother hood رو نصب کردم خیلی قشنگه و همونطور که گفتم توی یک ماه گذشته نزدیک 20تا بازی نصب کردم واسه همین شاید وقت نکنم سریع همه ی این بازی هایی که گفتین رو بگیرم ولی هروقت گرفتم اونایی که به نظرم قشنگ بود رو میام همینجا میگم تا توی اون سبکها بیشتر بازی بهم معرفی کنید...
    یادتون نره اگه بازیه معروف و قشنگ دیگه ای به جز اونایی که گفتین و اونایی که خودم نصب کردم سراغ داشتین حتما بگید چون من اسم بازیهارو مینویسم و همیشه وقتی 10تا اسم شد میرم به یک فروشگاهی که اونجا میتونم هربازی که دلم خواست رو پیدا کنم و ازونجا پیداشون میکنم...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •