تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: رتبه اين فصل پرسپوليس

راي دهنده
475. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • قهــرمانی در هــــــــــر ســــــــــه جــــــــــــــام

144 30.32%
  • قهــرمانی در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا و لـیـگ بـرتـر

50 10.53%
  • قهــرمانی در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا و جـام حــذفـی

18 3.79%
  • قهــرمانی در لـــیـــگ بـــرتـــر و جـــــام حــــذفــی

13 2.74%
  • قهــرمانی فــقــط در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا

16 3.37%
  • قهــرمانی فــقــط در لـــیـــگ بـــرتـــر

30 6.32%
  • قهــرمانی فــقــط در جــــام حـــــذفـی

20 4.21%
  • نـاکـامـی در هر سـه جـــام

184 38.74%
صفحه 511 از 2014 اولاول ... 1141146150150750850951051151251351451552156161110111511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,101 به 5,110 از 20140

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

کـاربـر بـاسـابـقـه tiktak20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تبریک می گم بچه ها

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Ceaf.ir

پيش فرض

نیکبخت چه گل قشنگی زد!
    همچنین گلای باقری خیلی باهال بود!

آخر فروم باز omid.k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Basin city

پيش فرض

نیکبخت که احتمالا شانسی زد
    ولی باقری خدایی میدونه چیکار میکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من یکم از این بدنسازی پرسپولیس میترسم...
    این پاسی ها هم که انگار از Zoo فرار کردن...هر 2 دقیقه فک یکی رو میاوردن پایین...دی:
    تو هفته های اول فقط باید امتیاز بگیریم...بعد تیم اتومات میوفته رو دور قهرمانی...

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با اینکه گل اول رو پرسپولیس خورد ولی معلوم بود می بره...پاس اصلا تیم نبود!
    اون چه خطای هندی بود آخه؟!؟!؟!یه ذره هم که هماهنگی نداشتن!
    من پیش بینی می کردم پرسپولیس 2 - 1 ببره ، ولی 3 - 1 برد...
    تبریک می گم به همه ی پرسپولیسی ها!

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

راستی الان امتیازهای کل تیم های لیگ برتر چنده؟!
    من فقط می دونم که پگاه 4 امتیازیه و استقلال 3 امتیازیه و پرسپولیس هم که 6 امتیاز داره...
    میشه یکی یه لیستی بده؟؟؟
    Last edited by Mojtaba-MCI; 10-08-2008 at 08:39.

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

پیدا کردم...
    توو تاپیک پگاه گذاشتم ، اینجا هم لینکشو می دم :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قطبي در گفت‌وگو با فارس:
    بازي مقابل پاس در آزادي بدون تماشاگر مثل حضور در قبرستان بود
    خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: برد حق پرسپوليس بود، اما بازي در غياب تماشاگران در آزادي مثل حضور در قبرستان بود.
    افشين قطبي پس از ديدار امروز پرسپوليس با پاس همدان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس گفت:‌ واقعاً از خصوصيات خيلي بزرگ و حرفه‌اي كريم باقري تشكر مي‌كنم كه براي باشگاه پرسپوليس و تيم ملي ايران فردي مؤثر و تأثيرگذار است.
    وي افزود:‌ من از سال 1997 ايشان را در تيم ملي ايران مي‌شناسم و فكر كنم هر روز به علت خوب زندگي كردن تفكرات حرفه‌‌اي، كنار خانواده بودن جوانتر مي‌شود تا به فوتبال ايران و پرسپوليس خدمت كند.
    قطبي ادامه داد: اگر به‌جاي سرمربي تيم ملي بودم باقري را به تيم ملي دعوت مي‌كردم چون او حتي ايستادنش هم در زمين براي يك تيم نعمت است اما سعي مي‌كردم به باشگاهش هم خدمت كند.
    قطبي يادآور شد: بهترين بازيكنان ما هواداران بودند كه در بازي امروز غائب بودند و فكر كنم آزادي امروز براي ما مانند يك قبرستان بود تا دل من و بازيكنان پرسپوليس براي هواداران و آهنگ‌هاي زيبايشان از دقيقه يك تا 90 تنگ شود.
    سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس همچنين در مورد اخراج حنيف‌ عمران‌زاده مدافع تيم فوتبال پاس همدان نيز گفت: اخراج در فوتبال عكس‌العمل‌هاي مختلفي دارد و در بسياري از اوقات حتي يك تيم 10 نفره با تفكر حرفه‌اي مي‌تواند تيم حريف را مغلوب كند.
    وي افزود: اما در بازي امروز بازيكنان من بسيار با تجربه و حرفه‌اي عمل كردند و فكر كنم از پاهاي خود مخصوصاً‌ عليرضا نيكبخت‌واحدي و كريم باقري به صورت طلايي استفاده كردند.
    قطبي ادامه داد: شرايط ليگ برتر سخت است و همچنين بازي تداركاتي با تيم‌هاي خوب براي هر تيمي قبل از شروع ليگ برتر ايران مرتب نبود. به همين دليل كمي در 20 دقيقه اول دچار مشكل شديم اما نبايد فراموش كنيم كه پرسپوليس، آدسو، زارعي، مجتبي شيري را كه هر كدام وزنه سنگيني براي پرسپوليس بودند را در اختيار نداشت.
    سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس همچنين در مورد شكست تيم فوتبال استقلال تهران برابر پگاه گيلان نيز گفت: در مورد شكست استقلال نظري نمي‌دهم اما نبايد فراموش كرد كه تيم ملي بازيكنان خوب و اثرگذار اين تيم را مانند طالب‌لو و كاظمي در اختيار گرفته است و شايد عامل باخت آبي‌پوشان همين باشد.
    قطبي خاطرنشان كرد: ما به صورت حرفه‌اي به بازيكنان ليگ برتر پول مي‌دهيم پس بايد تيم ملي ايران فقط در روزهايي كه فيفا مشخص كرده است بازيكنان اصلي تيم‌ها را در اختيار بگيرد تا ليگ برتر ايران نامنظم نشود.
    وي افزود: هماهنگي بين مربيان ليگ برتر و مربي تيم ملي بسيار مهم است اما من تا امروز حتي يكبار با علي دايي در مورد بازيكنانم صحبت نكردم پس آيا مي‌توانم به فوتبال ملي و سرمربي تيم ملي كمك كنم؟
    سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس يادآور شد: تيم كره در جام جهاني 2002 فقط 48 ساعت الي 72 ساعت بازيكنان ليگ برتري خود را در اختيار تيم ملي قرار داد و ديديد كه چگونه اين كار كره‌ايي‌ها براي تيم‌ ملي كشورشان مؤثر بود. اگر من هم در اين باره نظري مي‌دهم تجربه دارم و آموزش زيرنظر مربيان بزرگ ديده‌ام پس بايد شجاع باشم و با اعتمادبه‌نفس در مورد تيم خودم و تيم ملي كه متعلق به كشورم است نظر بدهم.
    افشين قطبي در پايان خاطرنشان شد: اميدوارم كه در بازي بعدي 100 هزار هوادار را در استاديوم آزادي با لطف مسئولان فدراسيون فوتبال ببينيم تا ليگ برتر پويايي خودش را حفظ كند.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با استقبال هواداران و ليدرهاي پرسپوليس
    خليلي شب گذشته به تهران بازگشت
    خبرگزاري فارس: مهاجم مصدوم تيم فوتبال پرسپوليس تهران كه براي درمان در آلمان به سر مي برد، شب گذشته به تهران بازگشت.
    به گزارش خبرگزاري فارس، محسن خليلي كه به دليل عمل جراحي در آلمان به سر مي‌برد ساعت 23 ديشب با استقبال هواداران و ليدرهاي باشگاه پرسپوليس از طريق فرودگاه امام خميني وارد ايران شد.
    وي مدتي در ايران به درمان مي پردازد و بار ديگر به آلمان باز مي گردد.
    خليلي به دليل مصدوميت حداكثر شش ماه دور از ميادين خواهد بود.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در گفت و گو با فارس
    پتروويچ: هنوز در پست تخصصي ام بازي نكرده ام
    خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: در 2 مسابقه گذشته نتوانسته ام در پست تخصصي خود براي تيم جديدم بازي كنم.
    ايوان پتروويچ در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، درباره پيروزي 3 بر يك پرسپوليس در هفته دوم ليگ برتر عنوان كرد: بازي خيلي دشواري را برابر پاس همدان انجام داديم. در نيمه اول آنها بهتر از ما بازي كردند؛ ولي با شروع نيمه دوم عملكرد پرسپوليس بهتر بود و خوشبختانه پس از اخراج بازيكن حريف همه چيز به سود تيم ما شد.
    وي ادامه داد: اخراج بازيكن پاس اين فرصت را به ما داد كه بتوانيم در خط دفاع حريف راحت تر صاحب موقعيت شده و 2 گل به ثمر برسانيم.
    پتروويچ به پستي كه در تيم پرسپوليس به كار گرفته مي شود، اشاره كرد و گفت: متاسفانه در 2 مسابقه گذشته نتوانسته ام در پست تخصصي ام بازي كنم؛ ‌اما در هر شرايطي تابع خواسته هاي كادر فني هستم و بايد دستور آنها را ميدان مسابقه انجام دهم.
    بازيكن كرووات خاطر نشان كرد: بيش از عملكرد فردي موفقيت پرسپوليس اهميت دارد و خوشحالم كه در ديدار پرابر پاس پيروزي خوبي را به دست آورديم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •