تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 510 از 626 اولاول ... 10410460500506507508509510511512513514520560610 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,091 به 5,100 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

اگه نباشه جاش خالی می مونه JU JU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

رفتم Z500 بخرم، ولی متاسفانه، فروشنده من رو به شک انداخت
    البته حرفش هم صحیح بود

به من لپ تاپ thinkpad E531‌ رو معرفی کرد، که به نظر میرسه مزیت‌هایی نسبت به Z500‌ داره

آیا از دوستان، کسی هست که من رو در این زمینه راهنمایی کنه؟
    کسی نیست یاری کنه ؟

داره خودمونی میشه hadi-3at's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام من یک مشکل اساسی با این لپ تاپ پیدا کردم
    اینترنت مبین نت دارم و مودمش هم HUAWEI BM632w هست
    از روزه اولی که لپ تاپ را خریدم بدون هیچ مشکلی لپ تاپ ، وایمکس مبین نت را شناسایی میکرد و به راحتی بدون هیچ تنضیماتی وارد نت میشدم و به عبارتی هم pc و laptop از یک مودم به خوبی و خوشی استفاده میکردن
    اما الان چند روز هست که گوشه صفحه لپ تاپ(آرم وایمکس) علامت تعجب زرد رنگ اومده و اسم وایمکس هم توی لیست میاد ولی جلوی اسم بعضی موقع ها نوشته میشه limited بعضی موقع ها هم نوشته نمیشه . اما در هر 2 صورت وارد نت نمیشه. پیغام خطایی هم که میده میگه ip مشکل داره و.... من تنضیمات آیپی لپ تاپ رو بلد نیستم میشه راهنمایی کنید؟
    چرا قبلا بدون اینکه دست به آیپی بزنم وارد اینترنت میشد؟ یعنی آیپی خود به خود تغییر میکنه؟ الان باید چیکار کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام دوستان.من لپ تاپم بیشتر وقتا میذارم با 100درصد شارژی که داره تو برق بمونه و با برق ازش استفاده میکنم.به من بگید باید قسمت power option تنظیماتی رو انجام بدم یا نه برای باتری مشکلی پیش نمیاد!
    چون قسمت power option سه قسمت داره.یکی balanced یکی high performance و دیگری power saver...
    لطفا راهنماییم کنید کدوم حالت رو توی این حالتی که من گفتم باید انتخاب کنم؟مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام دوستان من تازه ویندوز8 نصب کردم مشکل کم و زیاد شدن نور صفحه رو دارم ایکنش کار میکنه ولی نور صفحه رو تغییر نمیده چیکار باید بکنم رفته رو اعصاب لامصب

داره خودمونی میشه vampire_arak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام دوستان من تازه ویندوز8 نصب کردم مشکل کم و زیاد شدن نور صفحه رو دارم ایکنش کار میکنه ولی نور صفحه رو تغییر نمیده چیکار باید بکنم رفته رو اعصاب لامصب
    توی پست های قبلی هست اگه وقت بزاری
    باید درایور اینتل از سایت خود لنوو واسش دانلود کنی

داره خودمونی میشه vampire_arak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام دوستان.من لپ تاپم بیشتر وقتا میذارم با 100درصد شارژی که داره تو برق بمونه و با برق ازش استفاده میکنم.به من بگید باید قسمت power option تنظیماتی رو انجام بدم یا نه برای باتری مشکلی پیش نمیاد!
    چون قسمت power option سه قسمت داره.یکی balanced یکی high performance و دیگری power saver...
    لطفا راهنماییم کنید کدوم حالت رو توی این حالتی که من گفتم باید انتخاب کنم؟مرسی
    توی انرژی منجمنت قسمت باتری بزار رو حالت optimized battery health
    باتری تا 60 درصد شارژ میشه حداکثر.
    عمرباتریت میره بالا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام چند وقته صفحه ی لپتاپ موقع کار کردن آبی میشه و مینیویسه:your pc ran to a problem...driver irql not less or equal (tcpip)بعد هم ریستارت میشه امروز سه بار پشت سر هم این اتفاق افتاد ... لطفا راهنمایی کنید...
    Last edited by behzad.h; 11-11-2013 at 10:33.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

خوب برا من وقتی که هندزفری رو میزنی بهش صدای استریو در میاد.یعنی انگار تو کنسرتی و صدا همینجور می پیچه.میشه با یه نرم افزار از حالت استریو خارجش کرد؟

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام چند وقته صفحه ی لپتاپ موقع کار کردن آبی میشه و مینیویسه:your pc ran to a problem...driver irql not less or equal (tcpip)بعد هم ریستارت میشه امروز سه بار پشت سر هم این اتفاق افتاد ... لطفا راهنمایی کنید...
    معمولا ارور IRQ زمانی اتفاق می افته که درایور رو اشتباه نصب کرده باشین و یا از توی بایوس IRQ ها رو دستی داده باشین ( معمولا توی لپ تاپ ها این گزینه غیر فعاله )

این مشکله براتون دردسر ساز بشه و در صورت اینکه لپ تاپ مشکل داشته باشه ، باعث اتصالی می شه .

برای اطمینان از توی بایوس تنظیمات رو روی پیش فرض بزارین ( با دکمه F9 یا Fn+F9 )

سپس درایور های شبکه ( Lan , Wireless , Bluethooth ) رو به طور کامل پاک و از سایت لنوو دانلود و نصب کنین .

اگر درست نشد ویندوز رو تعویض کنین .

اگر باز هم ارورداد لپ تاپ رو ببرین گارانتی

10. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام دوستان مشکل کم و زیاد شدن نور صفحه حل شد الان یه مشکل دیگه بر خوردم روی علامت وای فای کنار صفحه پایین علامت ضربدر و اصلا هر کاری میکنم روشن نمیشه لطفا راهنماییم کنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •