تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 510 از 602 اولاول ... 10410460500506507508509510511512513514520560 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,091 به 5,100 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    اگه بخوایم به ترتیب ارزش نسبت به قیمت مرتب کنیم اینجوری میشه:
    Philips SHE3590: به هر حال این مدل حدودا" نصف بقیه قیمت داره ولی الزاما" کیفیت خیلی بدی نداره...
    Panasonic HJE350
    Creative EP-630
    در مورد یاماها نمیتونم نظر بدم چون صداش رو نشنیدم ولی مطمئنا" ارزش داره به خصوص اینکه صداش زیاد تهاجمی نیست بر خلاف خیلی از مدلهای این رده قیمت...
    از بچه های انجمن،کسی هست که هرکدوم از این چهار مدل رو بررسی کرده باشه
    میشه لطفا لینکشو بزارین،اگه همچین بررسی ای جوده

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

ماشالله چه خبره
    دوستان میشه چن تا هندزفری ارزون قیمت هم معرفی کنید.در حد 20-30 تومن

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درود

یه هدفون ، هدست میخوام زیر 100 تومن . حالـا 20 تومن بالـاتر نو پرابلم . بیشتر هم پاپ و راکـ تلـاوت میشه توش ( :
    فرقی نمیکنی نِکـ بند یا توگوش یا بیرون گوش . فقط کیفیت خوبی داشته باشه واسه استفاده های بالـا ( :

بـا سپـاس فـراوان

و من الله توفیق /
    سلام.
    با این بودجه این مدل ها موجود هستند:
    داخل گوش : Panasonic HJE350
    On-Ear: Sony ZX310
    Full Size: Sony XB200
    و چند مدل از Superlux مثل HD681 که جدیدا" وارد شدن و ارزش خرید بالایی دارن... اگر قصد دارید فول سایز بخرید Superlux مناسب خواهد بود فقط توجه داشته باشید صدای طبیعی دارند و بیس نه چندان قوی... اگر به بیس اهمیت میدید مدل سونی یعنی XB200 مناسبه
    در مورد کاربرد هم اگه بیرون خونه استفاده میکنی مدل سوپرلوکس semi-open هست و نشت صدا به بیرون داره و از طرفی صدای محیط هم از داخل هدفون شنیده میشه پس زیاد مناسب نخواهد بود... به طور کلی اگه بیرون میخوای استفاده کنی مدل های داخل گوشی Isolation بهتری دارن و نشت صدای خیلی کمتری دارن...

ماشالله چه خبره
    دوستان میشه چن تا هندزفری ارزون قیمت هم معرفی کنید.در حد 20-30 تومن
    بهترین مدلی که دوستان تو این قیمت توصیه میکنند Philips SHE3590 هست که یه خورده بالاتر از بودجه مدنظر شماست ولی ارزش خرید داره...
    Last edited by metalhead_forever; 13-08-2014 at 14:19.

4. 4 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

طی برسی که کردم به این 3 تا مدل رسیدم. ی چیزی میخام که تفکیک خوبی داشته باشه طوری باشه که خواننده و دم دسگاش رو جلوی خودم تصور کنم اون مورد آخر رو هم یکی از فروشندگان هدفون بهم پیشنهاد داد گفت برای الکترونیک خوب جواب میده.
    Beyerdynamic DT 770 PRO

Audio-Technica M50

Sony MDR-1R

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام
    قصد خرید دو عدد هدست رو دارم
    1- اولی ترجیحا از نوع بدون کابل باشه و بلوتوث ،بعضی مدل ها هست که علاوه بر بلوتوث ، کابل نیز بهشون وصل میشه ( قیمت زیر 500 تومان) مگر اینکه مدل خاص و عالی باشه
    2- دومی با سیم باشه و با کیفیت و گوش رو اذیت نکنه و شکل ظاهری خوبی داشته باشه ( قیمت زیر 300 تومان)

استفاده هر دو مورد هم بیشتر فیلم و آهنگ هست اما نه به صورت تخصصی

در زیر چند مدل از انرژی سیستم رو توی سایت دیدم و به نظر ظاهرا خوب میرسن ، ممنون میشم یه نگاهی به اینا هم بندازن و نظرتون رو راجع به اینا هم بدین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام. یه هدفون فول سایز خوب میخوام برای استفاده با موبایل، قیمتش هم 300، حداکثر 350. خودم بیشتر راک گوش میدم و اینکه صدای گیتار الکتریک و درامز رو طبیعی و با کیفیت پخش کنه خیلی برام مهمه البته از بیس اغراق شده‌ای که بعضی هدفون‌ها دارن اصلا خوشم نمیاد
    خودم تو فکر خرید سنهایزر PX200-II هستم اما مطمئن نیستم همون چیزی که می‌خوام باشه ممنون میشم راهنماییم کنید...
    Last edited by zobilla; 14-08-2014 at 12:49.

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام. یه هدفون فول سایز خوب میخوام برای استفاده با موبایل، قیمتش هم 300، حداکثر 350. خودم بیشتر راک گوش میدم و اینکه صدای گیتار الکتریک و درامز رو طبیعی و با کیفیت پخش کنه خیلی برام مهمه البته از بیس اغراق شده‌ای که بعضی هدفون‌ها دارن اصلا خوشم نمیاد
    خودم تو فکر خرید سنهایزر PX200-II هستم اما مطمئن نیستم همون چیزی که می‌خوام باشه ممنون میشم راهنماییم کنید...
    انتخاب خوبیه. بیس اغراق شده نداره و در مقابل بقیه سنهایزرهای همرده خودش صدای به نسبه شفاف تری داره.
    فاصله بین بیس اغراق شده با بیس طبیعی خیلی زیاده. شما به عنوان گزینه ایی با صدای طبیعی می تونید هدفون های سوپرلوکس رو در نظر بگیرین که توی اونور آب هم در مقابل قیمتشون ارزش خیلی بالایی دارن. مثلاً مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان بودجه کمی کاهش پیداکرد
    تا پنجاه تومن هندسفری خوب بگین که صداش خوب باشه،پاپ گوش میکنم از همه ی خواننده های خوب کشورمون+اهنگای ریتم تند گوش میدم نه این غمگینهای مزخرف،هیپ هاپ هم میگوشم و بعضی اوقات رپ های استاد حصین+بهرام+امیرخلوت+زدبازی هم میگوشم

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم،من قصد خرید یه هدفون تا سقف 150 تومن رو دارم منتها از نوع بلوتوث تا راحت بتونم با گوشی بهش وصل بشم اما چیزی که برای من مهمه اینه که این هدفون قابلیت اتصال از طریق سیم(جک 3.5 میلی متری) رو هم داشته باشه.چون در غیر این صورت باید قید اتصال به تلویزیون و ضبط و اینارو بزنم!ا
    البته یه نوع از این هدفون ها هم وجود داره که خودشون فرستنده ی جداگانه ی بلوتوث هم دارن که با جک 3.5 میلی متر به دستگاه ها وصل میشه که اگه تا قیمت 150 تومن بشه پیدا کرد واقعا عالی میشه! ضمنا از اونجایی که من تو شهرستان هستم و متاسفانه جنس های درست و حسابی این جا پیدا نمیشه ممنون میشم سایت فروش این محصول رو هم معرفی کنید.ممنون

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

طی برسی که کردم به این 3 تا مدل رسیدم. ی چیزی میخام که تفکیک خوبی داشته باشه طوری باشه که خواننده و دم دسگاش رو جلوی خودم تصور کنم اون مورد آخر رو هم یکی از فروشندگان هدفون بهم پیشنهاد داد گفت برای الکترونیک خوب جواب میده.
    Beyerdynamic DT 770 PRO

Audio-Technica M50

Sony MDR-1R
    سلام
    لطفا ذکر کنید که با چه دستگاهی میخواین استفاده کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •