تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 83 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 823

نام تاپيک: سایپا 111

اگه نباشه جاش خالی می مونه arian-sr599's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

من وقتی ضبط روشنه و استارت میزنم از توی باندها یک صدای وحشتناک میاد.میخواستم ببینم برای دوستان دیگه هم همینطوره یا نه؟
    به نظر میرسه که برقش اتصالی داره!!
    نه این مشکلو ندارم
    فقط فندکو واسه امتحان زدم تو؛فیوز مربوط به ضبط و ساعت سوخت!

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

ببخشید دوست من
    ولی میشه بفرمایید با همه ی این موارد شما از کجای این ماشین راضی هستین؟!؟!؟!؟
    سایپا هم خودشو مسخره کرده با این تولیدش.
    فکر کنم چند وقت دیگه بیاد قشنگ وقت تحویل ماشین همه قطعاتو بده به مشتری بگه اینا مال شماست خودتون سرهم کنینشون ما وقتشو نداریم!!!!!!!
    دوست عزیز
    این ایراداتی که ذکر شد خیلی چیز طبیعی هستش تو ماشینای ایرانی
    بیشتر ایرادات مربوط به رگلاژ قطعات هستش
    ایرادات خیلی خاص که نیستن،پس بی راه نیستش که این دوستمون بگه از ماشین راضیم

3. این کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام...
    منم دیروز (یکشنبه) یدونه sx111 سفید خریدم.
    44 کیلومتر راه رفته بود که از نمایندگی کشیدمش بیرون.بعدش حدود 115 کیلومتر باهاش رانندکی کردم.
    نقاط مثبت و منفی اش رو مینویسم.
    1- وقتی سرعت از شصت میره بالاتر از سمت شاگرد صدای زوزه باد کاملا به گوش میرسه.
    2- وقتی نیم کلاچ حرکت میکنم و یا دنده عقب میرم ماشین کمی میلرزه.
    3-نور بالاش با نور پایینش هیچ فرقی نمیکنه !!
    4-مصرف بنزینش به نظرم زیاده.احتمالا درست تنظیم نیست.
    5- وقتی میخواستم ازنمایندگی تحویلش بگیرم چراغ بنزینش روشن بود و روی خط آخر بود-باد هر چهار چرخ کم بود-ماشین کثیف بود-درب صندوق عقبش اصلا رگلاژ نبود-آینه سمت راننده درست کار نمیکنه(یعنی نمیشه بادسته آینه تنظیمش کرد) .که کلا تو نمایندگی یه آب روش گرفتن و درب صندوق رو رگلاژ کردن.بقیه رو حواله دادن به خودم!!!.
    6-طراحی قفلش و کلیدش واقعا آشغاله وقتی میخوای در رو باز کنی یا استارت بزنی حس میکنی الان کلید میشکنه. موقع چرخوندن کلید تو استارت کلید خوب نمیچرخه و باید دقت کنید که نشکنه!!!. قفل دراش هم خیلی آشغاله.تو فکرشم یه ریموت تصویری روش ببندم.به نظرتون چی مناسبه؟وقیمتش لطفا.
    6-ترمز ABS قابل قبول.
    7-هیدرولیک قابل قبول.
    8-ضبطش هم که mp3 هست وصداش هم هی بد نیست راضیم.این باعث شد که ظبط پایونیر گردن کلفتم به همراه باندهای قویش رو روی ماشین نبندم.(راستی هر کی طالب ضبط هست میفروشمش).
    .
    .
    .
    دیگه چیز خاصی بنظرم نمیرسه...البته فعلا 200 تا رفته.اگه چیزی دیدم فوری اینجا مینویسم...
    فعلا خداحافظ.

بازم سلام...
    تا الان 650 کیلومتر رفتم که دوتا ایراد هم اضافه شد.
    1- وقتی ماشین وارد سربالایی میشه صدایی خیلی ناجور از زیر ماشین شنیده میشه که فکر میکنم مربوط به اگزوز هست حالا نمیدونم چرا تو سربالایی این صدا رو میده.
    2- چرخ جلو سمت شاگرد هم جیر جیر میکنه.

اما مشکلی دیگه هم دارم که شاید خندتون بگیره.من تاحالا پراید نداشتم و با این داشبورد جدیدا آشنا نیستم.چند وقت پیش دفترچه اش رو میخوندم نوشته بود برای روشن کردن کولر کلید A/C رو بزنید که من هرچی گشتم این کلید رو پیدا نکردم.و وقتی هم که میخوام بخاری رو روشن کنم باد یخ میزنه.خلاصه نگرانم نکنه تو این مدت کولر روشن بوده و برای همین مصرف ماشین بالاست.
    فقط یه کلید اون بالا هست که نوشته کلید تهو یه مطبوع! آیا منظور از کلید a/c همون کلید هست؟ خلاصه به ما هم یاد بدین لطفا.
    در ضمن نمایندگی خوب اگه سراغ دارین اسمشو بگین که من ببرمش اونجا چون یکی دو روز دیگه 800 تام پر میشه.
    با تشکر

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

بازم سلام...
    1- وقتی ماشین وارد سربالایی میشه صدایی خیلی ناجور از زیر ماشین شنیده میشه که فکر میکنم مربوط به اگزوز هست حالا نمیدونم چرا تو سربالایی این صدا رو میده.

اما مشکلی دیگه هم دارم که شاید خندتون بگیره.من تاحالا پراید نداشتم و با این داشبورد جدیدا آشنا نیستم.چند وقت پیش دفترچه اش رو میخوندم نوشته بود برای روشن کردن کولر کلید A/C رو بزنید که من هرچی گشتم این کلید رو پیدا نکردم.و وقتی هم که میخوام بخاری رو روشن کنم باد یخ میزنه.خلاصه نگرانم نکنه تو این مدت کولر روشن بوده و برای همین مصرف ماشین بالاست.
    فقط یه کلید اون بالا هست که نوشته کلید تهو یه مطبوع! آیا منظور از کلید a/c همون کلید هست؟ خلاصه به ما هم یاد بدین لطفا.
    در ضمن نمایندگی خوب اگه سراغ دارین اسمشو بگین که من ببرمش اونجا چون یکی دو روز دیگه 800 تام پر میشه.
    با تشکر
    مشکل۱رو ندارم
    ۲-منم داشتم.به گارانتی و تعمیرگاه گفتم نفهمیدن اما فردای گارانتی تعمیرگاه سرکوچه آچارکشی کرد همه ماشینو(چون گارانتی نکرده بود!!!!) درست شد.لنتشم عوض کرد خیلی بهتر شد.
    ببین بخاری رو بزار رو دریچه شیشه و دریچه هاتو ببند.پراید همینه بخاریش!
    گارانتی کاری نمیکنن!ممکنه قطعاتتم بردارن!!! مهم ثبت گارانتیته.بعدش ببر یه جا آشنا.
    آزادی-کوچه لعل آخر-۶۶۰۴۷۷۶۸
    امتیازش اینه که از ماشینت بر نمیداره و موتور تنظیم میکنه اما بعدش آشنا نشون بده

6. این کاربر از arian-sr599 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

مشکل۱رو ندارم
    ۲-منم داشتم.به گارانتی و تعمیرگاه گفتم نفهمیدن اما فردای گارانتی تعمیرگاه سرکوچه آچارکشی کرد همه ماشینو(چون گارانتی نکرده بود!!!!) درست شد.لنتشم عوض کرد خیلی بهتر شد.
    ببین بخاری رو بزار رو دریچه شیشه و دریچه هاتو ببند.پراید همینه بخاریش!
    گارانتی کاری نمیکنن!ممکنه قطعاتتم بردارن!!! مهم ثبت گارانتیته.بعدش ببر یه جا آشنا.
    آزادی-کوچه لعل آخر-۶۶۰۴۷۷۶۸
    امتیازش اینه که از ماشینت بر نمیداره و موتور تنظیم میکنه اما بعدش آشنا نشون بده
    ممنون.هزینه آچار کشی چقدر دادی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بازم سلام...

با تشکر
    منم مشکل 1 رو ندارم.
    پراید دریچه های جولوش بخاری نداره. فقط باد سرده. دریچه شیشه جلو و دریچه زیر پا باد گرم داره.
    کلید کولر هم همونه که گفتی. تهویه مطبوع یا Air Conditioner یا همون A/C همون کلید بیضی شکله که یه چراغ کوچولو هم روشه.
    نمایندگی هم ببر نمایندگی شماره 4 تو سه راه آذری. وقت اینترنتی یادت نره. از سایت سایپا یدک وقت بگیر قبلش. نمایندگی مجهز و کاردرستیه. نه چیزی از ماشین برمیداره و نه تو کار کم میذاره. بعد سرویس اولیه مصرف ماشینم کم شده. پشیمون نمیشی.
    آچارکشی و تنظیم موتور هم میکنه. اگه قطعه ای احتیاج به تعویض داشته باشه عوض میکنه. برای من کل دیسک و صفحه کلاچ و بلبرینگ کلاچ رو عوض کرد به اضافه سرویس اولیه. همش رو گارانتی میده. نزدیک به 110 هزار تومن هزینش شده بود. فقط پول یه واشر رو از من گرفتن به مبلغ 60 تا تک تومن.
    Last edited by gigili1567; 20-12-2010 at 09:55.

9. این کاربر از gigili1567 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان رنگ آبی نفتی تیره هم به رنگ های سفارشی 111 اضافه شد
    امروز تو نمایندگی شهرزیبا-خیابان مخابرات یکی بود! خیلی قشنگه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

امروز تو نمایندگی شهرزیبا-خیابان مخابرات یکی بود! خیلی قشنگه
    بله رنگ قشنگی هست که جدیدا تولیدش بالا رفته و هر روز هم ازش ارسال داریم
    رنگ گوجه ای هم فقط یک عدد برای تست اون هم روی تیبا تست و تولید شده که هنوز مجوز تولید انبوه این رنگ گرفته نشده چون ترکیبش ساختش سخته و دارن روش کار میکنن

پروفشنال boozzai's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام دوستان!
    میخواستم بدونم رنگهای سفارشی 111 چیا هستن؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

سلام دوستان!
    میخواستم بدونم رنگهای سفارشی 111 چیا هستن؟
    قهوه ی مسی-آبی نفتی-بژ

14. این کاربر از bandary بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •