تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 60 اولاول ... 41474849505152535455 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 596

نام تاپيک: ◄ ™ MSI اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

در آغاز فعالیت al2e2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    من چند روز پیش یه ge620dx خریدم ولی مولتی تاچش فعال نمیشه هرکاری کردم
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    ممنون

داره خودمونی میشه desimoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

من 2 هفته ای میشه که یک لپتاپ msi به مدل x460 dx گرفتم
    می خواستم به همه اونهایی که قصد خرید لپ تاپهای msi رو دارند بگم از هر برندی خواستید لپ تاپ بگیرید جز msi
    یعنی کیفیت ساخت که افتضاحه، پورت lan لپ تاپم خرابه. باید کلی باهاش وَر بری تا کانکت بشه. dvd که میزارم تو دستگاه بعد از یک مدتی با یک صدای خیلی بلند مواجه میشم و دیگه هم دی وی دی کار نمی کنه
    مشکلات سخت افزاری هم که ماشالا سر به فلک کشیده
    الان دلم می خواد سرم رو بکوبم به دیوار. کاش سری s سونی رو گرفته بودم :(
    درسته که این مدلی که من دارم به نسبت سری game msi ضعیف به حساب میاد، ولی کیفیت ساخت بدنه و یک سری چیزها هست که توی همه مدلهای یک برند مشترکه.
    خلاصه از من گفتن بود. msi نگیرید خیلی بهتره. من گول شارژ زیاد این مدل رو خوردم وگرنه نه قیافه داره نه سیستم خیلی قوی داره، قیمتش هم حدود 1.500 هست.
    خدایا، من چه گناهی کردم که این مدل رفت تو پاچم؟؟؟
    :(((

3. این کاربر از desimoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

ن 2 هفته ای میشه که یک لپتاپ msi به مدل x460 dx گرفتم
    می خواستم به همه اونهایی که قصد خرید لپ تاپهای msi رو دارند بگم از هر برندی خواستید لپ تاپ بگیرید جز msi
    یعنی کیفیت ساخت که افتضاحه، پورت lan لپ تاپم خرابه. باید کلی باهاش وَر بری تا کانکت بشه. dvd که میزارم تو دستگاه بعد از یک مدتی با یک صدای خیلی بلند مواجه میشم و دیگه هم دی وی دی کار نمی کنه
    درسته که این مدلی که من دارم به نسبت سری game msi ضعیف به حساب میاد، ولی کیفیت ساخت بدنه و یک سری چیزها هست که توی همه مدلهای یک برند مشترکه.
    خلاصه از من گفتن بود. msi نگیرید خیلی بهتره. من گول شارژ زیاد این مدل رو خوردم وگرنه نه قیافه داره نه سیستم خیلی قوی داره، قیمتش هم حدود 1.500 هست.
    دوست عزیز شما بده گارانتی برات درست کنن...گارانتی ماتریس هم به نظرم خیلی خوب هست
    درباره کیفیت ساخت هم من gx680 دارم بعضی جاهاش خوب ساخته شده ولی بعضی جاهاش نه...قیافه هم که قبل خرید خب توجه میکردین...ولی پدرم سونی سری f داره قورت میده از لحاظ کیفیت ساخت این رو...ولی نه تو بقیه چیزا..

آخر فروم باز majidli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

به نام خدا

سلام بر تمامي عزيزان

با اين قيمتي كه دلار داره فكر نكنم كه لپ تاپ ها ارزون بشن.به احتمال بسيار زياد اين لپ تاپ هايي كه الان تا 400 تومن گرون شدن با دلار 1100 وارد شدند.و بار بعدي كه برسه بايد دلار 1226 تومن وارد شده باشه.پس احتمالا اين لپ تاپ ها شايد 100 تا 200 تومن هم گرون تر بشن!

دوستان من لپ تاپ ge 620 dx رو با راهنمايي بعضي از دوستان انتخاب كردم.در اينكه680 gx بهتره شكي نيست.ولي چون ممكنه كه لپ تاپ رو زياد حمل و نقل كتم ge 620dx برام مناسب تره.
    لطفا به اين سوالات هم پاسخ بدين

1)دوستاني كه ge 620 dx رو دارن ميشه لطفا راهنمايي كنن.مزايا و معايب اونو بگن .واينكه آيا از خريدشون راضي هستن؟
    2)توي اين رنج قيمت(1700) ايا لپ تاپي هست كه بتونه با ge 620dx رقابت كنه؟

با تشكر فراوان
    میتونم بپرسم شما رو چه حساب میگین gx680ازge620dxبهتره؟

داره خودمونی میشه desimoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

دوست عزیز شما بده گارانتی برات درست کنن...گارانتی ماتریس هم به نظرم خیلی خوب هست
    درباره کیفیت ساخت هم من gx680 دارم بعضی جاهاش خوب ساخته شده ولی بعضی جاهاش نه...قیافه هم که قبل خرید خب توجه میکردین...ولی پدرم سونی سری f داره قورت میده از لحاظ کیفیت ساخت این رو...ولی نه تو بقیه چیزا..
    آره، بردم درستش کردم
    از حرفهای گذشتم هم پشیمونم
    msi به اون بدی که گفتم هم نیست! اعصابم خورد بود یه چیزی گفتم
    البته مسلماً دفعه بعدی که خواستم لپ تاپ بگیرم msi نمی گیرم، در مجموع msi جزو برندهای متوسط رو به پایین هست

داره خودمونی میشه h0p3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

من 2 هفته ای میشه که یک لپتاپ msi به مدل x460 dx گرفتم
    حالا ناراحت نباش،چیزی نیست
    بالاخره هر لپ تاپی یه خوبی داره و یه بدی.(تنها بدی که از سونی s دیدم صدای اسپیکر بود فقط وقتی که صداش رو تا ته بلد میکنی ) در مورد قیمت هم بگم که لپ تاپ هایی که باریکترند و سبکتر معمولا قیمتشون هم بالاتره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

با سلام
    دوستان امروز لپ تاپ من به دستم رسید
    msi ge 620dx پلاس
    همین اول که بررسیش کردم، با یه مشکل برخورد کردم، در بعضی کلیپ ها اسپیکرش صدای خش خش میده، از دوستانی که این مدل رو دارند می خوام منو راهنمایی کنند
    آیا با این مشکل مواجه شدند؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

با سلام
    دوستان امروز لپ تاپ من به دستم رسید
    msi ge 620dx پلاس
    همین اول که بررسیش کردم، با یه مشکل برخورد کردم، در بعضی کلیپ ها اسپیکرش صدای خش خش میده، از دوستانی که این مدل رو دارند می خوام منو راهنمایی کنند
    آیا با این مشکل مواجه شدند؟؟
    شاید کیفیت صوتی خود کلیپ پایینه....یه آهنگ با کیفیت رو با صدای آخر پخش کنین ببینین این مشکل هست....یا تو یه یازی تست کنین...چون معمولا کلیپ ها کیفیت خوبی ندارن

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

دوستان کسی میدونه که این چراغ eco چجوری روشن میشه؟بین همه ی حالتها میتونم سوییچ کنم ولی روشن نمیشه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه larantas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان من یدونه cx640 دارم. بلوتوثش با تمام وسایل و گوشیها بدون مشکل فایل رد و بدل میکنه. فقط مشکلم با گوشی n8 خودمه که نه فایلی براش میفرسته و نه میگیره. همدیگه رو میشناسن ولی فایل رو نه میفرستن و نه میگیرن. کسی میدونه مشکلش چیه؟
    در ضمن من آخرین درایور رو هم از سایت ام اس آی دانلود کردم ولی فایده ای نداشت.خواهشا اگه کسی تجربه ی مشابهی داره کمک کنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •