تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 288 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 2876

نام تاپيک: پـرایـد Pride ( نسیم و صبا )

آخر فروم باز mm00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Gaming n mUsic WorldZ

پيش فرض

در نتیجه پراید فقط واسه شهر خوبه !

2. این کاربر از mm00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دقيقا درسته !!!!

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

دوست عزیز، به عکس آخری که نقل قول کردید و من هم در زیر گذاشتم یکم توجه کنید.

در این تصویر پراید و 405 از روبرو با هم برخورد کردن. 405 تا شیشه جلو جمع شده حتی کمتر و میشه گفت تا موتور . ولی پراید کلا از هم پاشیده شده.

و این معنیش اینه که اگه 405ی ها کمربندشون بسته بوده چیزیشون نشده، ولی پرایدی ها حتما تلفات داشتن.

(یه بار هم توی خرم آباد یه 405 و پراید از روبرو به هم زدن و پراید مشابه همین بلا سرش اومد و 405 هم همینطور . 3تا سرنشین پراید درجا مردن و یکیشون هم که فامیل ما بود به زور زنده بود. ولی 2 تا سرنشین 405 زیاد چیزیشون نشد و راحت زنده موندن.

فرشاد جان فکر نکنم اون 2 تا بهم زده باشن
    اگه دقت کنی این پارکینگ هست و ماشین های تصادفی رو اونجا میذارن
    در اینکه بین ایمنی 405 و پراید فرق زیادی هست شکی نیست! ولی دیگه نه تا این حد!
    بچه ها اگه بخوایم عکس ماشین های تصادفی بذاریم اگه یه سر به پارکینگ های بین راه بزنیم(فکر کنم انتظامی باشن ) کلی از این جور ماشینها پیدا میشه.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Gaming n mUsic WorldZ

پيش فرض

بچه ها اگه بخوایم عکس ماشین های تصادفی بذاریم اگه یه سر به پارکینگ های بین راه بزنیم(فکر کنم انتظامی باشن ) کلی از این جور ماشینها پیدا میشه.
    اره امیر راست میگه اینجا پارکینگه اخه محاله 405 تا شیشه جلو بره پراید نابود شه!
    البته کلی حساب کنیم پراید امنیتش اصلا مناسب نیست

آخر فروم باز Terova's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اگر تو جاده از روبه رو تصادف کنی .. حالا فرقی نمیکنه چه ماشینی داشته باشی.. در هر صورت مرگت 100 درصد هست..

نکته: اولاً دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن..
    دوماً ریسک نکنید
    سوماً پراید نخرید..

ما متاسفانه کلی از اقوام خودمون رو تو اینجور تصادفهای از دست دادیم..

در این تصویر پراید و 405 از روبرو با هم برخورد کردن. 405 تا شیشه جلو جمع شده حتی کمتر و میشه گفت تا موتور . ولی پراید کلا از هم پاشیده شده.

و این معنیش اینه که اگه 405ی ها کمربندشون بسته بوده چیزیشون نشده، ولی پرایدی ها حتما تلفات داشتن.

(یه بار هم توی خرم آباد یه 405 و پراید از روبرو به هم زدن و پراید مشابه همین بلا سرش اومد و 405 هم همینطور . 3تا سرنشین پراید درجا مردن و یکیشون هم که فامیل ما بود به زور زنده بود. ولی 2 تا سرنشین 405 زیاد چیزیشون نشد و راحت زنده موندن.
    با اون جمله آخرت خیلی حال کردم

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

گر تو جاده از روبه رو تصادف کنی .. حالا فرقی نمیکنه چه ماشینی داشته باشی.. در هر صورت مرگت 100 درصد هست..
    البته اگر ماشینت ایربگ نداشته باشه.

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

البته اگر ماشینت ایربگ نداشته باشه.
    دوست خوبم من یه کلیپ توی تاپیک کلیپ های ماشین گذاشتم برو یه نگاه بهش بنداز ماله یه کمری بود
    حالا اون ماشین داشتن و نداشتن ایربگ براش چه فرقی میکنه
    به نظر منم تصادف روبه رو 90 درصدش مرگه بقیشم بذار برای قطع عضو و قطع نخاع باور کنین وقتی 2 تا ماشین با سرعت 100 - 120 تا از روبه رو به هم بزنن خیلی خیلی بعیده کسی سالم در بره!!!!

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Gaming n mUsic WorldZ

پيش فرض

متاسفانه یک از اقوامه ما از روبرو تصادف کرد با cyellow هم بود از 4 نفر تنها یک نفر زنده ماند!! اونم عقب بود
    فکر کنم با 405 بود
    نکته = شاخ به شاخ نشید= شاخ نشو واسه ما شاخ نشو

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

اره امیر راست میگه اینجا پارکینگه اخه محاله 405 تا شیشه جلو بره پراید نابود شه!
    البته کلی حساب کنیم پراید امنیتش اصلا مناسب نیست
    امیر جان. فرضا اینجا پارکینگه.

من میگم عین این حادثه توی خرم آباد اتفاق افتاده.

هنگام تبلیغات برای انتخابات مجلس بود که دکتر عبدی با گروه همراه که دو تا ماشین هم بودن و ماشین همراهان پراید بود از نمیدونم کجا داشتن میومدن به سمت شهر. توی جاده یه 405 با پراید شاخ به شاخ میشن.

پراید 4 نفر سرنشین داره و اون 405 هم دوتا.

دقیقا یک همچین اتفاقی (دقیقا همینطوری) اتفاق میوفته. و فقط فامیل ما که صندلی عقب همون جایی که توی عکس تقریبا در امان مونده نشسته و سالم موند. (البته به زور و بیمارستان و ...)
    ولی 405 تا فقط تا شیشه جلو جم شد و هر دوتا سرنشینش هم زنده موندن ( چند روز هم بستری بودن. نه توی بخش اورژانس.) به گفته پزشکان و افرادی که تصادف رو دیدن اگر 405ی ها کمربند بسته بودن هیچیشون نمیشد... چون با هیچی برخورد نداشتن و میتونستن همون لحظه پاشن برن خونه هاشون.

اگه اینو قبول ندارید، من حاضرم این آزمایشو انجام بدیم. هر کسی هم باخت هزینه ها رو میپردازه. (من میگم اگه 405 تا شیشه جمع بشه پراید تا صندوق جمع میشه)

آخر فروم باز Terova's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

امیر جان. فرضا اینجا پارکینگه.

من میگم عین این حادثه توی خرم آباد اتفاق افتاده.

هنگام تبلیغات برای انتخابات مجلس بود که دکتر عبدی با گروه همراه که دو تا ماشین هم بودن و ماشین همراهان پراید بود از نمیدونم کجا داشتن میومدن به سمت شهر. توی جاده یه 405 با پراید شاخ به شاخ میشن.

پراید 4 نفر سرنشین داره و اون 405 هم دوتا.

دقیقا یک همچین اتفاقی (دقیقا همینطوری) اتفاق میوفته. و فقط فامیل ما که صندلی عقب همون جایی که توی عکس تقریبا در امان مونده نشسته و سالم موند. (البته به زور و بیمارستان و ...)
    ولی 405 تا فقط تا شیشه جلو جم شد و هر دوتا سرنشینش هم زنده موندن ( چند روز هم بستری بودن. نه توی بخش اورژانس.) به گفته پزشکان و افرادی که تصادف رو دیدن اگر 405ی ها کمربند بسته بودن هیچیشون نمیشد... چون با هیچی برخورد نداشتن و میتونستن همون لحظه پاشن برن خونه هاشون.

اگه اینو قبول ندارید، من حاضرم این آزمایشو انجام بدیم. هر کسی هم باخت هزینه ها رو میپردازه. (من میگم اگه 405 تا شیشه جمع بشه پراید تا صندوق جمع میشه)

قبول ..فقط تو باید پشت پراید بشینی

شوخی کردم.. در اینکه پراید مزخرفه هیچ شکی نیست.. آخه چیزی نداره که بخواد جلوی تصادف رو بگره .. همین جوری تا هر جا که پا بده ماشن جمع میشه..

ما یک آشنای داشتیم خیلی رانندگیش خوب بود.. یک بار تو جاده سراب نیلوفر با 405 لاستیکش رفته بود تو خاکی بعد ماشین منحرف شده بود رفته بود زیر کمپرسی.. زن و بچش همه در جا مردن .. اما نمیدونم خودش چه جوری زنده موند..

بنظر من درسته 405 از پراید خیییلی امنتره ولی وقتی که از جلو تصادف کنی .. کارت تمومه..

یکبار یک 405 تو جاده خاکی که عمرا بشه باهاش 100 تا رفت از عقب زده بود به یک پیکان وانتی..

من که رسیدم خود طرف رو برده بودن ولی فرمان 405 کاملا شکسته بود .. دقیقا مثل همون عکس پرایده.. ولی ماشین از موتور زیاد جمع نشده بود..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •