تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 587 اولاول ... 4147484950515253545561101151551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 5863

نام تاپيک: Apple iPod Touch اا همه مباحث (فهرست در پست اول)

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منظورم همین میکروفون هاست مثل griffin italk اگه یه سرچ کنین تو گوگل عکسشم میاره ، تو پایتخت و این ورا گیر میاد؟؟!
    اونا رو من یه مدت توی پایتخت دیده بودم .. باید بری و بگردی و بپرسی ...

2. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال psp2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

با سلام به دوستان و تبریک سال نو میخاستم اگر امکان داره نحوه ی اتصال wifi را به طور کامل توضیح بدید.
    خیلیییییی ممنون.

پروفشنال mamad6280's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

منم سلام

بچه ها برای من یه اتفاق نسبتا عجیب افتاد

روز آخری که تهران بودم آیپاد رو جیلبرک کردم و بعدش رفتم شهرستان

البته فقط جیلبرک کرده بودم و هیچ کار دیگه ای نکرده بودم نه برنامه کرک شده نه سیدیا ....

وقتی اونجا بودم یه بار که آیپادم شارژش تموم شد وقتی روشن شد فقط عکس کابل بود و آیتونز

منم همونجا به چند تا آیتونز رو سیستم های مختلف زدمش اما فایده نداشت تا اومدم خونه دوباره زدم به سیستم خودم که مشکل حل شد

همینجوری گفتم اگر برای شما هم پیش اومد خیلی نگران نشین از این باگها ظاهرا هنوز داره این برنامه جیلبرک

با سلام به دوستان و تبریک سال نو میخاستم اگر امکان داره نحوه ی اتصال wifi را به طور کامل توضیح بدید.
    خیلیییییی ممنون.
    بستگی داره به مودمت که تنظیماتش رو توی کامپیوتر انجام میدی

توی آیپاد هیچ تنظیم خاصی لازم نیست شما وای فای رو روشن میکنی بعد میگرده دنبال شبکه هایی که اون دور و بر شیر شده

اگه پسورد داشته باشه که در اکثر مواقع داره و بهتر هم هست که بذارین باید اون پسورد رو تو آیپاد وارد کنین تا به مودم یا روتر یا کامپیوتر وصل شین

به همین راحتی ، من که دیگه اصلا وای فای آیپاد رو خانوش نمیکنم تو خونه همیشه روشنه مصرف باتریش هم تو حالت آیدل یا استند بای خیلی مناسبه کلا مصرف باتری مناسبه

دوستانی که جیلبرک کردن

از چه فارسی یا عربی سازی استفاده میکنین؟

این iArabizer انگار سورس سیدیاش مشکل پیدا کرده هر چی میزنم نمیاره iFarsi هم که پولی شده

راستی نقشه تهران رو به صورت آفلاین ریختم تو آیپاد خوبه چیز به درد بخوریه

اگه خواستین بگین اسکرین شاتش رو بذارم لینکش هم تو سایت تخصصی هست ، اینترنتم داغونه وگرنه کامل خودم براتون میذاشتم(این شاتلم ما رو مچل کرده، سرعت دانلودم به 1 کیلو هم نمیرسه )

ولی یکی دو تا کیبورد فارسی خوب تو سیدیا هست تو سورسهای اصلیش هم هست نصبوندم خوب بود

دیگه فعلا همینا

با یه برنامه برای کابل تی وی که همه چی رو بشه باهاش انداخت رو تلویزیون هنوز امتحانش نکردم

پس اگه کسی آمار فارسی ساز داره بگه

راستی اگه کسی تونسته فایلهای Deb برنامه ها رو نصب کنه یه ندایی بده من خوب متوجه روشش نشدم

5. 3 کاربر از mamad6280 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Ogtay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

محمد جان سال نوت مبارک.
    اتفاقا من با همین نرم افزاری که شما جیلبریک کردی دوباره جیلبریک کردم اتفاقا شارژم تموم کردم ولی مشکل شمارو نداشتم.
    راجعبه فارسی سازم عزیز عربایزر ----- شده برا ما و اینکه فارسی ساز برا ورژن 2.2.1 نیومده هنوز.
    اتفاقا منم نقشه رو نصبیدم خیلی چیزه خوبیه.

7. این کاربر از Ogtay بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mamad6280's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

راستی بیشتر اونایی که قبلش تثرد جیلبرک کرده بودن شاکی بودن میگفتن ایپادشون دیر از اسلیپ لود میشه

درسته که این برنامه فعلی هم کارش رو خوب انجام میده ولی هنوز ماسکلنرد کوئیک پون رو نداده گفته باید بیشتر روش کار کنه ظاهرا برنامش هم با دفعه های قبلی یه فرقایی از نظر عملکردی خواهد داشت

این اربایزره رو ۲.۲.۱ نصب نمیشه؟ بد شد که ...

پس باید منتظر فرمویر ۳ باشیم

اون برنامه "تی وی" رو امتحان کردم چیز جالبی نیست البته بدم نیست شاید یه روزی به درد بخوره

این سایت برنامه های کرک شده بود Appulo ؟؟؟ چجوریه؟ پولیش کرده؟ همش دونیت میخواد انگار

لینک موبایل فایلز پرو رو دارین؟ ویرایش آفیس هم داره ظاهرا....
    Last edited by mamad6280; 27-03-2009 at 01:47.

پروفشنال psp2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

دوستان من این برنامه openss تو سیدسام نیست الان اگر بخام از ipod دانلود کنم باید چیه جوری دانلود کنم؟ (سورس می خاد؟اگر داریند بزارید)

داره خودمونی میشه mario1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان اگه براتون امکان داره می خواستم 1 نفر کمکم کنه و نحوه آپدیت ipod 32 گیگ رو به من بگه اگه امکان داره کامل 2.2 ونحوه ریختن بازی و برنامه ممنون می شم

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

راستی بیشتر اونایی که قبلش تثرد جیلبرک کرده بودن شاکی بودن میگفتن ایپادشون دیر از اسلیپ لود میشه

درسته که این برنامه فعلی هم کارش رو خوب انجام میده ولی هنوز ماسکلنرد کوئیک پون رو نداده گفته باید بیشتر روش کار کنه ظاهرا برنامش هم با دفعه های قبلی یه فرقایی از نظر عملکردی خواهد داشت

این اربایزره رو ۲.۲.۱ نصب نمیشه؟ بد شد که ...

پس باید منتظر فرمویر ۳ باشیم

اون برنامه "تی وی" رو امتحان کردم چیز جالبی نیست البته بدم نیست شاید یه روزی به درد بخوره

این سایت برنامه های کرک شده بود Appulo ؟؟؟ چجوریه؟ پولیش کرده؟ همش دونیت میخواد انگار

لینک موبایل فایلز پرو رو دارین؟ ویرایش آفیس هم داره ظاهرا....
    نه محمد جان عربایزر برا 2.2.1 هست ولی ما نمیتونیم دانلود کنیم چون ف ی ل ت ر کردن برا ما ایرانیا ولی فارسی برا این ورژن نداریم.
    2تا سایت میگم از اونا استفاده کن نرم افزاریم که میخوای دارن فک کنم
    Iapplications.ru و idownloads.ru .

12. این کاربر از Ogtay بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان من این برنامه openss تو سیدسام نیست الان اگر بخام از ipod دانلود کنم باید چیه جوری دانلود کنم؟ (سورس می خاد؟اگر داریند بزارید)
    Psp جان شما هنوزم گیر اونی؟
    عزیز خود Cydia وقتی کانکت میشه به اینترنت اونارو نصب میکنه نمیدونم چرا به مشکل خوردین باهاش.
    نه عزیز سورس نمیخواد خودش به محض کانکت شدن Cydia خودش ازت میپرسه نصب کنم یا نه که شما میگین بله.

14. این کاربر از Ogtay بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان اگه براتون امکان داره می خواستم 1 نفر کمکم کنه و نحوه آپدیت ipod 32 گیگ رو به من بگه اگه امکان داره کامل 2.2 ونحوه ریختن بازی و برنامه ممنون می شم
    دوسته عزیز همین تاپیکو مطالعه کنید جوابتونو میگیرین.
    سوالتونم واضح نیست.منظور از آپدیت چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •