تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا با تغییر رشته خود در مقاطع بالاتر موافقید؟

راي دهنده
1276. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

542 42.48%
  • خیر

734 57.52%
صفحه 51 از 55 اولاول ... 41474849505152535455 آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 547

نام تاپيک: ✔ مـبـاحـث عـــمـــومـــی مـرتــبــط با تــغــیـــیـــر رشـــتــــه

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کاربر گرامی، این سایت مـجاز به ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی نـمی باشد
    لطفا جهت ثبت نام به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه نمایید

Last edited by mehrabooni; 27-08-2015 at 23:07.

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

این صفحه باز نمیشه
    اگه واسه شما باز نمیشه لطفا خودت یه توضیح بده

++++
    ++++

راستی ایا دانشگاه ازاد مشهد واسه کارشناسی ناپیوسته تربیت بدنی دانشجو جذب میکنه ؟
    فقط کلاسهای عملی توی گلبهار برگزار میشن ؟
    Last edited by mehrabooni; 28-08-2015 at 14:33.

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    Last edited by After4Ever; 28-08-2015 at 18:22.

داره خودمونی میشه moh3enkimia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    Ghaemshahr

پيش فرض

سلام، من دانشجوی کاردانی فنی سراری رشته الکترونیک-الکترونیک عمومی هستم. در خدمات تعمیرات کامپیوتر هم کار میکنم فعلا، ولی مباحث تخصصی الکترونیک رو درک نمیکنم و برام خسته کننده و گنگه ریاضی هم خوب بلد نیستم. اما فوق العاده از زبان انگلیسی لذت میبرم طوریکه استاد زبان تخصصی و عمومی من تعجب میکردن وقتی بهشون میگفتم تا حالا کلاس زبان نرفتم، دلم میخواد رشته دیگه ای بخونم.
    مثل زبان. البته میدونم زبان رو میشه همیشه یاد گرفت ولی خیلی دوسش دارم. و اینکه کشش این رشته الکترونیک رو ندارم با اینهمه مباحث ریاضی و مفهومی. چیکار کنم. دلم میخواست رشته الکترونیکو بخونم کنارش زبان انگلیسی رو هم به صورت روزمره بخونم. اما اصلا پایه ریاضی خوبی ندارم که الکترونیکو ادامه بدم. چیکار کنم. انصراف بدم؟ ترم سومم رو تموم کردم الان.
    Last edited by moh3enkimia; 07-09-2015 at 21:10.

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام، من دانشجوی کاردانی فنی سراری رشته الکترونیک-الکترونیک عمومی هستم. در خدمات تعمیرات کامپیوتر هم کار میکنم فعلا، ولی مباحث تخصصی الکترونیک رو درک نمیکنم و برام خسته کننده و گنگه ریاضی هم خوب بلد نیستم. اما فوق العاده از زبان انگلیسی لذت میبرم طوریکه استاد زبان تخصصی و عمومی من تعجب میکردن وقتی بهشون میگفتم تا حالا کلاس زبان نرفتم، دلم میخواد رشته دیگه ای بخونم.
    مثل زبان. البته میدونم زبان رو میشه همیشه یاد گرفت ولی خیلی دوسش دارم. و اینکه کشش این رشته الکترونیک رو ندارم با اینهمه مباحث ریاضی و مفهومی. چیکار کنم. دلم میخواست رشته الکترونیکو بخونم کنارش زبان انگلیسی رو هم به صورت روزمره بخونم. اما اصلا پایه ریاضی خوبی ندارم که الکترونیکو ادامه بدم. چیکار کنم. انصراف بدم؟ ترم سومم رو تموم کردم الان.
    دوست من شرایط شما دقیقا عین شرایط من هستش ولی راه اشتباهی که من رفتم رو تو نرو. منم مثل شما پایه ریاضی خوبی ندارم و همیشه با دروسی که ریاضی درش نقش داشته باشه مشکل دارم رشتم هم نرم افزار کامپیوتر بود که درش از ریاضی عمومی و پیشرفته و آمار و احتمالات و کاربردی هست تا فیزیک و مطعلقات که البته ماهیت کلی رشته نرم افزار هم ریاضی هستش و اکثر دروس تخصصیمون کلی مسائل محاسباتی داشت. اشتباهی که من کردم همون اوایل ولش نکردم و کاردانی 4 ترمه رو 6 ترمه تموم کردم! با زور صلوات و قربون صدقه ریاضی ها رو با 10 قبول شدم وضع نمرات تخصصیم هم چندان تعریفی نداشت ولی برخلاف اینها تو دروس زبان فوق العاده قوی بودم حتی دوره مدرسه هم زبانم عالی بود. دوران کاردانی زبان عمومی شدم 20، زبان پیش و زبان تخصصی شدم 19. خلاصه به هزار زور و این در و اون در زدن مدرک کاردانیم رو گرفتم و رفتم خدمت سرباز. ولی مطمئنم که اگه همون اول زبان رو میخوندم الان ارشد زبان رو تموم کرده بودم ولی خب از مهر برای کارشناسی آموزش زبان تو آزاد ثبت نام کردم و میخوام یکم واسه علاقم وقت بذارم. با بازار کار و این حرفا هم اعتقادی ندارم چراکه معتقدم هر کس تو هر رشته ای صاحب نظر و متبحر باشه هیچ وقت زمین نمیمونه! بزور درسی رو نخون حتی اگه بازار کار خوبی داره؛ اصلا درس رو برای بازار کار نخون برای علاقه و عشقت بخون تا موفق بشی. تو رشته های مهندسی کسایی که راحت و با علاقه رفتن جلو و به هیچ استادی برای نمره دادن رو ننداختن که واقعا شدن مهندس و تو رشته تخصصیشون پول در میارن بقیه تو کارخونه و کارگاه ها با مدرک لیسانس و فوق لیسانس (که البته اگه بتونن ادامه بدن تا فوق!) یا کارگرن یا دنبال کارگری یا مغازه زدن و غیر تخصص تحصیلیشون مشغول به کارهای دیگه هستن!

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوستان میخواستم یه مشاوره از شما بگیرم خواهش میکنم راهنمایی کنید من الان ارشد نرم افزار آزاد در شهر خودمون قبول شدم ولی اصلا از نرم افزار و این رشته خوشم نمیاد و استعدادشم ندارم فقط گول اسمشو خوردم و 4 سال بیخودی واسه لیسانس با هزار سختی تونستم تمومش کنم ولی حالا از اون ور زبانم خیلی خوب بوده از بچگی و همیشه نمرم بیست بوده و توی کنکور هم از بقیه درس ها خیلی بالاتر زدم و کلا علاقه هم خیلی دارم به زبان.

حالا به نظر شما الان ارشد آزاد رو برم یا سال دیگه واسه زبان شرکت کنم؟ منابع زبان چطوریه با توجه به پایه قوی که از زبان دارم از پسش بر میام؟ توی دولتی قبول شدنش سخته؟ و ظرفیتا به نسبت رشته های دیگه چقدره؟ و سوالی که از همه واسم مهمتره اینه که آینده شغلیش چطوره نسبت به نرم افزار

ممنون

در آغاز فعالیت Hosseinden's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2015
    محل سكونت
    تهران مخوف

پيش فرض

بچه ها من میخواستم درباره تغییر رشته به علوم انسانی سوال کنم
    با کاردانی حسابداری میشه در کنکور علوم انسانی شرکت کرد؟
    روی کدوم درس های انسانی تمرکز و بخونم و بهترین کتاب های کمک اموزشی انسانی چیست
    سپاس بیکران

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان خواهش میکنم یه نفر منو راهنمایی کنه خیلی قاطی کردم )))))
    من لیسانس معماری دارم الان میخوام اپلی کنم برای فوق لیسانس عمران میخوام بدونم اصلا امکانش هست یا نه ؟ اگر هست باید چیکار کنم ؟؟ ممنونم واقعاا

این دانشگاه میگه باید این درس ها رو گذرونده باشی
    • Numerical Methods and/or programming equivalent to 6 ECTS credits
    • Building Mechanics, equivalent to 7,5 ECTS credits
    • Structural Mechanics, equivalent to 7,5 ECTS credits
    • Geology and Geotechnology, equivalent to 6 ECTS credits
    • Building Materials, equivalent to 7,5 ECTS credits
    • Building Physics (heat- and moisture transport), equivalent to 7,5 ECTS credit
    • حالا میخواستم بدونم کسی اطلاع داره که این درسها تو کارشناسی معماری گذرونده میشه یا نه ؟؟؟ تو رو خدااا کمککککم کنید
    Last edited by petivell; 22-09-2015 at 13:40.

اگه نباشه جاش خالی می مونه drim_w3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام

کسی که الان در حال تحصیل در رشته تجربی است (مقطع پیش دانشگاهی) و سال 95 کنکور می دهد، آیا می تواند در هنگام انتخاب رشته،
    رشته مهندسی معماری دانشگاه آزاد را انتخاب کند ؟ (منظورم دانشگاه آزاد بدون کنکور نیست)

قبلا که کنکور دانشگاه آزاد جدا بود، هر کس می توانست هم در کنکور دانشگاه آزاد ریاضی شرکت، هم در کنکور دانشگاه آزاد تجربی.
    (من خودم سال 84 با همین روش، مهندسی عمران خوندم با دیپلم تجربی)
    Last edited by drim_w3; 25-09-2015 at 13:27.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام.من مدرک کاردانی مدیریت بازرگانی از دانشگاه پیام نور دارم. میخوام کارشناسی بیهوشی بگیرم.ایا واحدهای گذرانده شده در رشته مدیریت بدرد من میخورند یا باید از ابتدا شروع به خواندن رشته بیهوشی کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •