تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 78 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 776

نام تاپيک: بحث و گفتگو پیرامون بورس اوراق بهادار

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

گندش در اومد

به اطلاع مي رساند، امروز يكشنبه مورخ 1392/12/25 كليه معاملات نماد معاملاتي حق تقدم استفاده نشده شركت داده پردازي ايران ابطال شد. معاونت بازار

2. این کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

مپنا باز میشود اون هم بدون حد نوسان !!!

میگن روز 28 اسفند عرضه اولیه سهام اهن و فولاد ارفع رو داریم حدود 5 تا 10 درصد

سرمایه شرکت حدود 200 میلیارد تومان هست

در حالی در روزهای قبل شاهد درج شرکت آهن و فولاد ارفع در بازار فرابورس بودیم که برخی شایعات حاکی از آن است که این شرکت شاید تا پایان سال و در روزهای آتی عرضه اولیه شود.
    کل تعداد سهام این شرکت 1،994،865،000 سهم است و سهامدار عمده آن نیز به ترتیب کچاد 39%، ومعادن 19%، غدیر 5%، ونیکی 4% و یکی از زیرمجموعه های وامید 5% می باشند.
    شرکت صورت های مالی سال 90 و 91 خود را منتشر کرده است تا شاید با انتشار سود سال 92 و 93 تا روز چهارشنبه عرضه اولیه شود
    سود هر سهم واقعی سال 91 شرکت 168 ریال می باشد این در حالی ست که برای سال 90 زیان 179 ریالی به ازای هر سهم پیش بینی کرده است
    سود هر سهم سال 92 و 93 این شرکت آنطور که از صورت های مالی ومعادن پیداست مبلغ 76 و 47 تومان می باشد.البته کچاد سودی برای سال 92 این شرکت در نظر نگرفته و سود سال 93 آن را نیز 10 تومان لحاظ کرده است . البته سودی که در صورت های مالی ومعادن درج شده صحیح می باشد

اخرین اطلاعیه سایت کدال
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by szh_1367; 17-03-2014 at 12:17.

4. 2 کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

سهم برای میان مدت چی پیشنهاد می دید؟؟؟

من خودم نظرم روی:

وبصادر(به همراه وانصار)

کگاز(به همراه کهمدا)

توریل

فاذر

اخابر(به همراه "همراه")

می خوام بخرم بزارمشون کنار و طرفای خرداد و یا حتی تا مجمع یه سری هاشون نگه دارم و یه سود خوب و معقول هم بگیرم.

----------------------------------

فکر می کنم فردا بازار خیلی مثبت نباشه و فکر کنم زمان خوبی برای خرید باشه.البته اکثر سهم ها هم به مقاومت خودشون برخورد می کنن.

6. این کاربر از E.G_band بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام من انصار رو به خاطر ریزش خوب و شناوری پایین بهتر میدونم کگاز رو هم همینطور بنیادی فوق العاده ای داره پول ندارم بخرم نظرم رو توریل هم بسیار مثبته
    همراه زیادی نوسان نمیده و فقط واسه مجمع خوبه فاذر و اخابر هم نظری ندارم
    موفق باشید
    Last edited by BEHZAD2007; 17-03-2014 at 18:52.

8. 2 کاربر از BEHZAD2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dirt road's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

عرضه های اولیه بیشتر از روز عرضه ، خرید در روزهای بعدش مهمه ...

الان مثلا 100 هزار تومن چقد میخواد سود بده ؟!
    من هم با این عرضه ها کاملا مخالفم اخه 240 تا چیه که عرضه عرضه راه انداختن

اما برای کسانی که تازه وارد به بورس هستند میتواند بسیار مفید باشه حداقلش اینکه یاد میگیرن که عرضه اولیه چیه چقدر سهم تعلق میگیره و . . . .

بیشتر از همه به نفع کارگزاری ها میشه.قطعات 100، 200 هزار تومانی تفاوت کارمزد قابل توجهی را نصیب کارگزاران خواهد کرد !

10. این کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سهم برای میان مدت چی پیشنهاد می دید؟؟؟

من خودم نظرم روی:

وبصادر(به همراه وانصار)

کگاز(به همراه کهمدا)

توریل

فاذر

اخابر(به همراه "همراه")

می خوام بخرم بزارمشون کنار و طرفای خرداد و یا حتی تا مجمع یه سری هاشون نگه دارم و یه سود خوب و معقول هم بگیرم.

----------------------------------

فکر می کنم فردا بازار خیلی مثبت نباشه و فکر کنم زمان خوبی برای خرید باشه.البته اکثر سهم ها هم به مقاومت خودشون برخورد می کنن.
    من سعی میکنم تا جایی که بتونم سهم معرفی نکنم تا دوستان با سعی و تلاش خودشون به سهمی ارزنده برسند

به شخصه سعی میکنم سبد بورسیم مختلف باشه به این شکل که

سرمایه ام رو به چند بخش تقسیم میکنم قسمتی اوراق مشارکت ، صندوق های سرمایه گذاری و سهامی که توسط خودم مدیریت میشود

در قسمت سهام تمام تلاشم رو میکنم که از هر گروه فقط بهترین ها رو انتخاب کنم و در فرصت مناسب وارد و خارج بشوم

پس بهتره اول بریم سراغ بهترین گروه سرمایه گذاری میان مدت

حالا به نظر شما بهترین گروه میان مدت کدام گروه است ؟ پتروشیمی ، سیمانی ، بانکی و . . . .

پس از انتخاب بهترین گروه میرویم سراغ سهم ارزنده

البته من دقیق نمیدونم میان مدت شما حداقل و حداکثر چقدر است

-------------
    وبصادر میتواند مناسب باشد اگر چنتا حقیقی دست از فروش بردارن
    Last edited by szh_1367; 17-03-2014 at 20:10.

12. این کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

مدیریت بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران از عرضه اولیه شرکت گروه صنعتی پاکشور در آخرین روز معاملات تالار شیشه ای در سال ۹۲ خبر داد.

در معاملات روز چهارشنبه، تعداد هفتاد میلیون سهم معادل ۱۰ درصد از سهام پاکشو برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد "پاکشو" عرضه خواهد شد.

شرکت گروه صنعتی پاکشو با نماد "پاکشو" روز یازدهم اسفندماه جاری در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

هیئت‌پذیرش بورس اوراق بهادار در جلسه ۱۵ دی ماه ۹۲ با پذیرش سهام شرکت گروه صنعتی پاکشو در بورس اوراق بهادار تهران موافقت کرد به طوریکه نماد این شرکت به عنوان چهارصد و هشتاد و دومین شرکت پذیرفته شده در بخش«ساخت مواد شیمیایی و محصولات شیمیایی»، گروه«ساخت سایر محصولات شیمیایی» و طبقه‌ی«ساخت صابون و پاک‌کننده­ها، فرآورده­های تمیزکننده و پرداخت­کننده، انواع عطر و فرآورده­های بهداشتی» با کد «۰۸-۲۴-۲۴» و نماد «پاکشو (Paksho)» در فهرست نرخ‌های تابلوی بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج ‌شد.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بمپنا عجب حجمی زد ! سهم رو قورت دادن

هفته قبل سهم رو له کردن تا 1390 الان هم 1490 گیر کسی نمیاد

جالبه که تعداد فروشنده های امروز از خریدار ها بیشتر هستند حتی حقوقی

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس خبر داد:
    ورود پتروشیمی برزویه به فرابورس/ترافیک ورود زیرمجموعه ها به بازار سرمایه
    مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس طی روز گذشته در نشستی که با حضور مدیران این مجموعه بورسی، جمعی از تحلیلگران بازار سرمایه و نیز اهالی رسانه برگزار شد، از پذیرش پتروشیمی برزویه- نوری- در بازار دوم فرابورس خبر داد.

مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس طی روز گذشته در نشستی که با حضور مدیران این مجموعه بورسی، جمعی از تحلیلگران بازار سرمایه و نیز اهالی رسانه برگزار شد، از پذیرش پتروشیمی برزویه- نوری- در بازار دوم فرابورس خبر داد.

به گزارش بورس نیوز، عادل نژاد سلیم طی این جلسه که در محل هتل استقلال برگزار شد، پیرامون وضعیت این زیرمجموعه و زمان عرضه اولیه سهام آن در فرابورس اظهار داشت: پنج درصد از سهام این شرکت در ابتدای سال 93 در فرابورس برای اولین بار عرضه می شود. این مجموعه 47 درصد از کل ظرفیت اسمی محصولات آروماتیک در ایران را تولید می کند که این رقم دو درصد کل تولید محصولات آروماتیک جهان را نیز تشکیل می دهد.
    وی دلایل تمایل هلدینگ خلیج فارس برای ورود پتروشیمی برزویه و سایر زیرمجموعه ها در بازار سهام را افزایش شفافیت، رعایت الزامات در قوانین بازار سرمایه و نیز حرکت به سمت استانداردهای موجود دانست و افزود: در کنار این مزایا، ورود به بازار سهام انگیزه مدیریت شرکت ها را برای افزایش سودآوری و اعلام اخبار مثبت از وضعیت عملکردی بالا می برد که در نهایت می تواند رشد ارزش سهام آنها را در پی داشته باشد. افزون بر آنکه بازار سرمایه محلی برای افزایش سرمایه و تأمین منابع مالی مورد نیاز شرکت ها جهت اجرای طرح های توسعه ای آنها نیز می باشد.

وی با بیان اینکه سرمایه پتروشیمی برزویه سه هزار میلیارد ریال است، گفت: این شرکت زیرمجموعه در سال جاری بیش از 39 درصد کل درآمدها و نیز نزدیک به 25 درصد از کل تولید هلدینگ را به خود اختصاص داده و در کنار انواع محصولات پتروشیمی، بنزین با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای زیست محیطی نیز تولید می کند.

مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس پیرامون اجرای طرح های جدید در مجتمع پتروشیمی برزویه اظهار داشت: طبق برنامه ریزی ها طرح هایی برای اجرا در این مجتمع در نظر گرفته شده که ایجاد ارزش افزوده خواهد کرد. اما اطلاعات کامل مربوط به این طرح ها پس از نهایی شدن به صورت رسمی اعلام می شود. اما در حال حاضر طرح تولید اوره و آمونیاک هرمز به بهره برداری رسیده است.

وی در خصوص روند پذیرش و عرضه سهام سایر زیرمجموعه های "فارس" تصریح کرد: اقدام هلدینگ در این راستا به گونه ای است که پس از اصلاح ساختار و افزایش ظرفیت تولید و سودآوری زیرمجموعه ها، در بهترین شرایط زمینه ورود آنها به بازار سهام را فراهم سازیم تا شرکت ها به مناسب ترین قیمت کشف قیمت شوند. از این رو در برنامه های بعدی، پتروشیمی بوعلی، شرکت خدماتی پاسارگاد و نیز پتروشیمی بندر امام جهت پذیرش و اخذ مجوزهای لازم برای عرضه اولیه آماده خواهند شد و پس از آنها ورود پتروشیمی پارس در بازار سهام در دستورکار قرار خواهد گرفت. بطوریکه به نظر می رسد در نیمه ابتدایی سال 93 "فارس" بخشی از سهام سه زیرمجموعه های خود را عرضه کند.

نژاد سلیم ارزش جایگزینی هلدینگ خلیج فارس را حدود 23 میلیارد دلار اعلام کرد و در خاتمه سخنان خود گفت: در حال حاضر با توجه به تعریف طرح های متعدد در زمینه تولید الفین، آروماتیک، متانول و نیز پی وی سی تنها 50 درصد پتانسیل های هلدینگ مورد استفاده قرار گرفته و این مجموعه از جمله سودآورترین مجموعه های پتروشیمی در کشور است و طبق آمارهای موجود میزان تولید زیرمجموعه های هلدینگ در سال گذشته حدود 14 میلیون و 500 هزار تن محصول بوده که طی سال جاری این رقم به 15 میلیون و 600 هزار تن رسیده است. صادرات نیز 40 تا 50 درصد تولیدات را شامل شده و مابقی تولید در داخل کشور به فروش می رسد.

----------------
    میتواند یکی از سهام های فوق ارزنده باشد 39 درصد کل درامدها و 25 درصد کل تولید هلدینگ

16. این کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

مپنا باز میشود اون هم بدون حد نوسان !!!

میگن روز 28 اسفند عرضه اولیه سهام اهن و فولاد ارفع رو داریم حدود 5 تا 10 درصد

سرمایه شرکت حدود 200 میلیارد تومان هست

در حالی در روزهای قبل شاهد درج شرکت آهن و فولاد ارفع در بازار فرابورس بودیم که برخی شایعات حاکی از آن است که این شرکت شاید تا پایان سال و در روزهای آتی عرضه اولیه شود.
    کل تعداد سهام این شرکت 1،994،865،000 سهم است و سهامدار عمده آن نیز به ترتیب کچاد 39%، ومعادن 19%، غدیر 5%، ونیکی 4% و یکی از زیرمجموعه های وامید 5% می باشند.
    شرکت صورت های مالی سال 90 و 91 خود را منتشر کرده است تا شاید با انتشار سود سال 92 و 93 تا روز چهارشنبه عرضه اولیه شود
    سود هر سهم واقعی سال 91 شرکت 168 ریال می باشد این در حالی ست که برای سال 90 زیان 179 ریالی به ازای هر سهم پیش بینی کرده است
    سود هر سهم سال 92 و 93 این شرکت آنطور که از صورت های مالی ومعادن پیداست مبلغ 76 و 47 تومان می باشد.البته کچاد سودی برای سال 92 این شرکت در نظر نگرفته و سود سال 93 آن را نیز 10 تومان لحاظ کرده است . البته سودی که در صورت های مالی ومعادن درج شده صحیح می باشد

اخرین اطلاعیه سایت کدال
    یکی از دوستان سوال کرده بودند ارفع در چه قیمتی ارزش خرید دارد - جواب سوال شما را اینجا مینویسم تا دوستان دیگر هم نظر بدن

والا تو سایت های مختلف بورسی از 200 قیمت دادن تا 1700 !!!!!!!!!

با توجه به سود سال قبل و پیشبینی سود سال 93 که بعید میدونم محقق بشود و در میانه سال تعدیل منفی در راه داره و eps و p/e گروه من قیمتی نزدیک به 250 تا 300 رو بد نمیدونم

بالاتر از این قیمت خرید نداره پایین تر از این قیمت برای نوسان گیری کمتر از 10 درصد خوبه - ریسک با خود سهامدار

18. این کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •