تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 82 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 812

نام تاپيک: سوالاتی در مورد هارد اکسترنال

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام .

با حذف کردن نرم افزارها مشکلی ایجاد نمیشه . اما از مهمترین قابلیتهای کاربردی این نرم افزارها مثل خاموش کردن هارد پس از safely remove شدن و همچنین قفل کردن هارد و ... محروم میشید . این نرم افزارها را میتونید از لینکهای زیر دانلود کنید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس از نصب نرم افزار بالا آپدیت کننده زیر را نصب کنید .

این لرزشهای خفیف به خاطر چرخش موتور و جاجایی هدها هست که عادی هست .

بستگی به میزان آسیبی که وارد میشه شانس ریکاوری میتونه بالا باشه یا نزدیک به صفر باشه . در نگهداری و استفاده دقت کنید تا مشکلی پیش نیاد .

خیر ضد ضربه نیست . در نتیجه در نگهداری و استفاده و حمل و نقل دقت کنید . مخصوصاً در هنگامی که روشن هست حتی جابجا هم نشود .

سلام

هارد وسترن المنت آیا این قابلیت را داره که بعد از safely remove هارد را خاموش کنه؟ چون هیچ نرم افزاری همراهش نیست فکر کنم درسته؟

بعد ایا میشه با نرم افزار رمزگذاری نرمافزاری خود وسترن از مدلهای دیگه وسترن برای المنت استفاده کرد؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

هارد وسترن المنت آیا این قابلیت را داره که بعد از safely remove هارد را خاموش کنه؟ چون هیچ نرم افزاری همراهش نیست فکر کنم درسته؟

بعد ایا میشه با نرم افزار رمزگذاری نرمافزاری خود وسترن از مدلهای دیگه وسترن برای المنت استفاده کرد؟
    سلام .

اگر از سیستم عاملهایی مثل win7 استفاده میکنید میتونید رجیستری را طوری تغییر بدید که پس از safely remove شدن هارد اکسترنال پرتابل خاموش شود .

روش Global Setting را انجام بدهيد .

در مورد سوال آخر ؛ اساساً هاردهای اکسترنال elements قابلیت رمزگذاری سخت افزاری ندارد و در نتیجه برنامه هایی که مربوط به سایر مدلها هست کاربردی نخواهد داشت .

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام .

اگر از سیستم عاملهایی مثل win7 استفاده میکنید میتونید رجیستری را طوری تغییر بدید که پس از safely remove شدن هارد اکسترنال پرتابل خاموش شود .

روش Global Setting را انجام بدهيد .

در مورد سوال آخر ؛ اساساً هاردهای اکسترنال elements قابلیت رمزگذاری سخت افزاری ندارد و در نتیجه برنامه هایی که مربوط به سایر مدلها هست کاربردی نخواهد داشت .
    اگه هارد را safely remove کنم ولی خاموش نکنم ایرادی داره ؟ مشکلی پیش نمیاد؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

این مدل های زیر تو ایران هست

MOBILE DRIVE XXS LEATHER
    LaCie
    A2Tiny
    OCZ مدل Enyo

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

جدیدا هارد اکسترنال WD ULTRA تو بازار اومده(حداقل من تازه دیدم) تفاوتشون با مدلای دیگه چیه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه هارد را safely remove کنم ولی خاموش نکنم ایرادی داره ؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    بعضی از هاردهای اکسترنال برنامه ای برای Safely remove و سپس خاموش کردن هارد اکسترنال ندارند و باید به روش ویندوزی Safely remove کرد که در بعضی از سیستمهای عامل پس Safely remove ، هارد اکسترنال خاموش نمیشود . بنده هارد Seagate Goflex پرتابل دارم که چندین بار از این روش استفاده کردم و تا الان مشکلی پیش نیومد .

من اینطور فکر میکنم که پس از تغییر دادن رجیستری ویندوز ، پس از Safely remove کردن سیستم بطور اتوماتیک آن پورت usb را power off میکند و در نتیجه هارد اکسترنال پرتابل خاموش میشود و دقیقاً همان حالتی هست که با جداکردن کابل از سیستم اتفاق میافتد و فرقی بین این دو حالت نیست . عملیات هد پارکینگ در هارد دیسکهای مدرن و جدید بطور اتوماتیک انجام میشود و اینطور نیست که اسلایدر بر روی پلاتر ها باقی بمانند . به هر حال شدیداً توصیه میشود که ابتدا Safely remove کنید و سپس کابل usb را از سیستم جدا کنید .

جدیدا هارد اکسترنال WD ULTRA تو بازار اومده(حداقل من تازه دیدم) تفاوتشون با مدلای دیگه چیه؟
    در این صفحه ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) نمونه ای از قابلیتها و تفاوت با سایر مدلهای مشابه مشخص هست .

داره خودمونی میشه estark's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    نا کجا

پيش فرض

هارد اکسترنال 500 گیگ هیتاچی دسته دو میخوام بگیرم طرف میگه 120 تومن .چند می ارزه به نظرتون؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هارد اکسترنال 500 گیگ هیتاچی دسته دو میخوام بگیرم طرف میگه 120 تومن .چند می ارزه به نظرتون؟؟؟
    500GB آکبند حدود 170 هزار تومن هست ؛ اگر کاملاً سالم و بدون هیچگونه مشکلی هست ، میتونید بخرید (Smart Statusـها را چک کنید) .

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام دوستان.من تاززه یه هارد seagate backup plus portable 1tb خریدم.اگه موارد ایمنی هارد یا مواردی که باید اولش یا کلا رعایت کرد رو بهم بگید ممنون میشم.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.من تاززه یه هارد seagate backup plus portable 1tb خریدم.اگه موارد ایمنی هارد یا مواردی که باید اولش یا کلا رعایت کرد رو بهم بگید ممنون میشم.
    سلام .
    پست اول این تاپیک ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) را بخونید ، چند نکته جهت استفاده و نگهداری صحیح را توضیح دادم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •