تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 509 از 827 اولاول ... 9409459499505506507508509510511512513519559609 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,081 به 5,090 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

داره خودمونی میشه mrh.fit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام

بلاخره هاردو روی led تست کردم البته led samsung و به راحتی کار کرد ! پشت تلوزیون یه اسلات هسته که نوشته HDD USB اول وصلش کردم به اون و هارد کار کرد چو طبیعتا معنیش همین میشه اما بعدش برای امتحان به اسلات های دیگه که USB هستن (یعنی احتمالا برای اتصال فلش ) وصل کردم و جالب اینجاس که بازم کار کرد
    حالا در کل دوتا سوال دارم

1-فیلم آواتار Full HD با حجم 37 گیگ پلی کردم توی بعضی صحنه ها تصویر لگ داشت آیا به سرعت این هارد ارتباطی داره ؟؟ چون فلش مموری با اون حجم ندارم تست کنم ببینم با اونم لگ می زنه یا نه

2- که خیلی مهمه چجوری هاردو Safe Remove کنم ؟؟؟!!!! وقتی وصلش می کنیم که روشن میشه اما برای جدا کردن اگه حتی از منوی USB هم بیایم بیرون بازم چراغش روشن می مونه فقط در یه صورت هارد خاموش میشه اونم خاموش کردن تلوزیون با ریموته که به نظرم کار عاقلانه ای نیست چون به محض زدن خاموش میشه انگار که کابلو کندی !

ممنون میشم اگه راهی هست بگید !

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

بلاخره هاردو روی led تست کردم البته led samsung و به راحتی کار کرد ! پشت تلوزیون یه اسلات هسته که نوشته HDD USB اول وصلش کردم به اون و هارد کار کرد چو طبیعتا معنیش همین میشه اما بعدش برای امتحان به اسلات های دیگه که USB هستن (یعنی احتمالا برای اتصال فلش ) وصل کردم و جالب اینجاس که بازم کار کرد
    حالا در کل دوتا سوال دارم

1-فیلم آواتار Full HD با حجم 37 گیگ پلی کردم توی بعضی صحنه ها تصویر لگ داشت آیا به سرعت این هارد ارتباطی داره ؟؟ چون فلش مموری با اون حجم ندارم تست کنم ببینم با اونم لگ می زنه یا نه

2- که خیلی مهمه چجوری هاردو Safe Remove کنم ؟؟؟!!!! وقتی وصلش می کنیم که روشن میشه اما برای جدا کردن اگه حتی از منوی USB هم بیایم بیرون بازم چراغش روشن می مونه فقط در یه صورت هارد خاموش میشه اونم خاموش کردن تلوزیون با ریموته که به نظرم کار عاقلانه ای نیست چون به محض زدن خاموش میشه انگار که کابلو کندی !

ممنون میشم اگه راهی هست بگید !
    سلام .

توصیه میشه که حتماً هارد رو به HDD USB متصل کنید .

1. مشکل از هارد نمیتونه باشه ، اول اینکه سرعت این هارد (هارد شما که باید WD my passport باشه) تا حدی بالا هست که تمام پهنای باند usb2 را پر میکنه دوم اینکه خودم بلوری های 40 گیگ را با هارد اکسترنال usb2 با دستگاه seagate goflex tv بدون لگ تماشا میکنم ، احتمالاً مشکل از TV هست . هارد که سالمه ؟

2. بهترین راه اینه که TV را خاموش کنید راه دیگه ای بنظرم نمیرسه .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mrh.fit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام .

توصیه میشه که حتماً هارد رو به HDD USB متصل کنید .

1. مشکل از هارد نمیتونه باشه ، اول اینکه سرعت این هارد (هارد شما که باید WD my passport باشه) تا حدی بالا هست که تمام پهنای باند usb2 را پر میکنه دوم اینکه خودم بلوری های 40 گیگ را با هارد اکسترنال usb2 با دستگاه seagate goflex tv بدون لگ تماشا میکنم ، احتمالاً مشکل از TV هست . هارد که سالمه ؟

2. بهترین راه اینه که TV را خاموش کنید راه دیگه ای بنظرم نمیرسه .

سلام ممنون از راهنمایی

درسته هاردم WD my passport هست
    داشتم فکر می کردم شاید هم مشکل از خود فیلم باشه آخه فیلم مشکل دار تو نت زیاده هارد هم که 1 ماهه خریدم چک آپش هم همه چی Ok هست
    پس با توجه به گفته ی شما USB HDD با اسلات های دیگه خیلی تفاوت داره فکر می کنم این دیگه به معماری شرکت تولید کننده بستگی داشته باشه که اگه یه اسلات برای هارد اکسترنال گذاشته شاید باید به safe remove کردنشم هم فکر می کرده نمی دونم شاید هم TV های دیگه داشته باشن شایدم اینم داره ما نتونستیم پیداش کنیم

شما خودتون هم برای جداسازی تلویزیون رو خاموش می کنید ؟؟؟
    Last edited by mrh.fit; 16-02-2013 at 19:49.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ممنون از راهنمایی

درسته هاردم WD my passport هست
    داشتم فکر می کردم شاید هم مشکل از خود فیلم باشه آخه فیلم مشکل دار تو نت زیاده هارد هم که 1 ماهه خریدم چک آپش هم همه چی Ok هست
    پس با توجه به گفته ی شما USB HDD با اسلات های دیگه خیلی تفاوت داره فکر می کنم این دیگه به معماری شرکت تولید کننده بستگی داشته باشه که اگه یه اسلات برای هارد اکسترنال گذاشته شاید باید به safe remove کردنشم هم فکر می کرده نمی دونم شاید هم TV های دیگه داشته باشن شایدم اینم داره ما نتونستیم پیداش کنیم

شما خودتون هم برای جداسازی تلویزیون رو خاموش می کنید ؟؟؟
    والا برادر ، من جایی نگفتم که USB HDD با سایر پورتهای USB خیلی تفاوت داره (چون واقعاً نمیدونم تفاوتی داره یا خیر) ، ولی خب این پورت مخصوص هاردهای اکسترنال هست . خودم LCD سامسونگ دارم که در دفترچه راهنما اشاره کرده که هاردهای اکسترنال به این پورت متصل شود !

در مورد نحوه استفاده از هاردهای اکسترنال برای تماشای فیلم ، من چندین هارد اکسترنال my book دارم که از هیچکدام برای تماشای فیلم و کارهای متفرقه استفاده نمیکنم . بعبارت دقیقتر هارد اینترنال 1.5 ترابایتی دارم که با استفاده از تبدیل sata to usb2 و پاور کیس (که اضافه از قبل داشتم) به اکسترنال تبدیل کردم و هر وقت به اطلاعاتی نیاز داشته باشم از هاردهای آرشیوی کپی میکنم روی هاردی که برای استفاده روزمره هست . به همین خاطره که این هاردهای آرشیوی کارکرد فوق العاده پایینی دارند .

این هاردی که برای تماشای فیلم در پلیر یا اجرای بازی در ps3 استفاده میکنم وضعیت مطلوبی نداره و در نتیجه خیلی دل نمیسوزونم براش . ولی اول پلیر رو خاموش میکنم یا حداقل از منوی USB بیرون میام تا read و write روی هارد کاملاً قطع بشه و سپس برق پاور رو قطع میکنم (راه دیگه ای هم نداره) . با بررسی هایی که کردم وضعیت هارد بدتر نشده (مقدار ارورها در HD tune به همان اندازه قبل ثابت مونده و بیشتر نشده) .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه GAMELAIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

میخواستم ببینم کدوم هارد عمر طولانی و کیفیت بهتری داره ؟

1- wd my pass

2- segate backup plus

میخواستم ببیم روی - segate backup plus میشه رمز گذاشت . wd my pass داخل هارد برنامشو داشت
    Last edited by GAMELAIN; 16-02-2013 at 22:43.

آخر فروم باز peyman_nn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    کردستان

پيش فرض

سلام .
    اون براي خاموش يا روشن كردن هارد هست . در user manual در مورد دکمه نكاتي نوشته شده (عكس زير) .

ترجمه :
    1. اگر با استفاده از اين دكمه هارد رو خاموش و سپس كابل usb رو جدا كنيد ، با متصل كردن مجدد كابل usb به سيستم روشن ، هارد بطور اتوماتیک روشن خواهد شد .
    2. اگر با استفاده از اين دكمه هارد رو خاموش كنيد ولی كابل usb رو جدا نكرده باشيد ، براي روشن كردن مجدد هارد ميتوان از همان دكمه استفاده کرد .
    تشکر ولی وقتی میزنم خاموش نمیشه

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تشکر ولی وقتی میزنم خاموش نمیشه
    چند ثانیه باید نگه دارید .

10. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

میخواستم ببینم کدوم هارد عمر طولانی و کیفیت بهتری داره ؟

1- wd my pass

2- segate backup plus

میخواستم ببیم روی - segate backup plus میشه رمز گذاشت . wd my pass داخل هارد برنامشو داشت
    سلام .
    هر دو از مدلهای خوب و باکیفیتی هستند و اگر بخوبی نگهداری و مراقبت بشوند عمر طولانی خواهند داشت . هارد اکسترنال segate backup plus قابلیت hardware encryption نداره و در نتیجه باید به روش نرم افزاری داده ها را encrypt کنید مثل نرم افزار true crypt ولی WD my passport به خاطر وجود قابلیت hardware encryption میتونید lock کنید .

پروفشنال mehshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    میخواستم بدونم نظر دوستان راجع به هارد اکسترنال سونی چیه ؟
    من چند روز پیش یکی برای یه آشنا گرفتم و با برنامه HD Tune تست زدم که به نظر هارد خوبی میومد
    با توجه به قیمت پاینتر این هارد و هاردهای WD و seagateشما کدوم رو پیشنهاد میدید ؟
    Last edited by mehshad; 17-02-2013 at 13:06.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mrmaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان یه 3 tb برای آرشیو کردن موزیک و سریال و فیلم و... میخوام یه رنج قیمت لطف کنید ممنون میشم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •