تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 509 از 1049 اولاول ... 94094594995055065075085095105115125135195596091009 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,081 به 5,090 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    اساتید محترم من امپ rx-v667 یاماها رو برای جامو 426 انتخاب کردم می خواستم ببینم انتخابم خوب هست و کسی قیمت این امپ رو می دونه؟
    نبود ؟؟؟؟؟/

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

من یه سینمای خانگی پایونیر مدل bcs-414 گرفتم
    دیشب وصلش کردم و فیلم سه بعدی هم باهاش دیدم(خیلی با حال بود)
    صداش هم بد نبود (البته کامل تست نشده) ولی گزینه های زیادی برای تنظیم نداره
    ظاهر شیکی داره
    دوتا ورودی hdmi ویک خروجی هم داره که خیلی بدرد میخوره
    در کل با توجه به قابلیتها و قیمتش،کاملا مناسبه
    دوست عزیز مبارکت باشد
    من هم تصمیم دارم پایونیر بخرم اول میخواستم با توصیه بچه های سایت RS77 با یک 3d playerبخرم حالا با آمدن مدلهای جدید پایونیر تصمیمم رفته رو مدلBCS-717‎ .حالا میخواستم زحمت بکشی یک توضیح جامع راجب کیفیت دستگاهت از لحاظ کیفیت صدا (در ولوم پایین وبالا ) بخصوص قدرت تفکیک صداهای زیر وبم .کیفیت پخش ویدئو وچه قابلیتهای مانوری دارد ضمنا با عرض پوزش مساحت سالن که دستگاه را در ان قرار داده ایی چقدر است و آن فضا را خوب پوشش میدهد. ممنون

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

هر کی دنبال کیفیت و تفکیک خوب صداست واسه جستجو بیخودی خودشو خسته نکنه.با خیال راحت DENON 1311XP بگیره.
    بعداً میشه یه پلیر خوب هم بش اضافه کرد.

داره خودمونی میشه anaconda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    In galaxies

پيش فرض

جناب پونل عزیز ایا شما در قسمت distans فاصله باندهاتو تعریف کردی یا همون دیفالت گذاشتی باشه چون من 1611 دارم و فکر کنم تنظیماتمون مثل هم باشه دیفالتش 3.6 هست تمام باندها اما فاصله باندهای من متغیره عقبی هام حدود 10 متر سیم برده و جلو کمتر از 3.6 هست ایا باید تغییر بدم یا نه؟

5. این کاربر از anaconda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dara_az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

جناب پونل عزیز ایا شما در قسمت distans فاصله باندهاتو تعریف کردی یا همون دیفالت گذاشتی باشه چون من 1611 دارم و فکر کنم تنظیماتمون مثل هم باشه دیفالتش 3.6 هست تمام باندها اما فاصله باندهای من متغیره عقبی هام حدود 10 متر سیم برده و جلو کمتر از 3.6 هست ایا باید تغییر بدم یا نه؟

او فاصله ای که اونجا مینویسه منظورش متتراژ سیم نیست . فاصله اسپکر ها تا محل نشست شما هستش. مثلا اگر اسپیکر های عقب فاصلش تا محل نشستن شما 1 متر هستش باید روی 1 متر تنظیم کنید حتی اگه 10 متر سیم براش استفاده شده باشه.

7. 3 کاربر از dara_az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام به همه من یه بلوری پلیر 3d با امکان پخش کلیه فرمت ها و ساپورت زیرنویس
    والبته برند خوبی باشه میخوام میشه راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه m365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جنوب غرب

پيش فرض

دوست عزیز مبارکت باشد
    من هم تصمیم دارم پایونیر بخرم اول میخواستم با توصیه بچه های سایت RS77 با یک 3d playerبخرم حالا با آمدن مدلهای جدید پایونیر تصمیمم رفته رو مدلBCS-717‎ .حالا میخواستم زحمت بکشی یک توضیح جامع راجب کیفیت دستگاهت از لحاظ کیفیت صدا (در ولوم پایین وبالا ) بخصوص قدرت تفکیک صداهای زیر وبم .کیفیت پخش ویدئو وچه قابلیتهای مانوری دارد ضمنا با عرض پوزش مساحت سالن که دستگاه را در ان قرار داده ایی چقدر است و آن فضا را خوب پوشش میدهد. ممنون
    امروز دوتا DVD با صدای دالبی و DTS رو با این دستگاه امتحان کردم
    تفکیک صداش خوبه، ابتدای فیلم کازینو رویال،صدای بارون رو که در پس زمینه هست خیلی شفاف پخش میکرد
    فیلم دوم،نجات سرباز رایان بود که جلوه های صوتی زیادی داره و در سکانس ابتدایی که خیلی شلوغ و پر سر و صداست ،دستگاه صداهای مختلف رو به خوبی از هم تفکیک می کرد،صدای گلوله+صدای انفجار+صدای خود بازیگران و یه چیز جالب تو بعضی از صحنه ها صدای نفس نفس یکی از سربازا رو به راحتی میشه شنید
    این مورد آخر رو شما با دستگاه های کیفیت پایین نمیتونید بشنوید
    ضمنآ همونطور که میدونید فرمت صدای فیلمهای بلوری، دالبی اچ دی و DTS HD هست که کیفیت بالایی دارند و سینماهای قدیمی قادر به پخش اونها نیستند
    برای شندیدن صدای مناسب باید بلند گوها به شکل صحیح چیده بشن که معمولا تو خونه های ما به خاطر محدودیت فضا این امکان کمتر به وجود میاد
    در مورد سرعت خوندن بلوری به نظر من یه کم ضعیفه : گاهی دیسک رو میذاری تو ولی نمیخونه،یه بار میاری بیرون و دوباره میذاری و میخونه
    ولی DVD رو سریع و بدون مشکل میخونه،ورودی USB رو هنوز چک نکردم،دوتا ورودی HDMI داره که من الان به یکیش مدیا پلیر رو وصل کردم و به دومیش(در آینده)ر*س*ی*و*ر HD ،به این شکل میشه صدای اون دوتا دستگاه رو از سینما شنید
    اما خداییش کیفیت پخشش خیلی خوبه،فیلم سه بعدی رو خیلی خوب پخش میکنه و من ازش راضیم
    مساحت سالن من 24 متره و با ولوم پایین به خوبی جواب میده(تا حالا جرآت نکردم تا آخر صداشو بلند کنم)
    در آخر ، دوستانی که میخوان فیلم سه بعدی ببینن،سینمای خانگی پیشرفته داشته باشن و زیاد هم هزینه نکنن ،تو خرید این پکیج شک نکنن، اون عزیزانی که میگن دنون بهتره،بله ممکنه بهتر باشه ولی برای چه کسانی؟
    کسی که میخواد یه دنون 1311 +بلوری سه بعدی بخره بایدحدود 1.300 خرج کنه یعنی دو برابر قیمت سینمای من
    وقتی که پکیج 650 تومنی نیاز منو برآورده میکنه چرا برم پکیج 1/300/000 تومنی بخرم؟؟؟؟
    Last edited by m365; 07-11-2011 at 22:22.

10. 3 کاربر از m365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ali_tadvin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

امروز دوتا DVD با صدای دالبی و DTS رو با این دستگاه امتحان کردم
    تفکیک صداش خوبه، ابتدای فیلم کازینو رویال،صدای بارون رو که در پس زمینه هست خیلی شفاف پخش میکرد
    فیلم دوم،نجات سرباز رایان بود که جلوه های صوتی زیادی داره و در سکانس ابتدایی که خیلی شلوغ و پر سر و صداست ،دستگاه صداهای مختلف رو به خوبی از هم تفکیک می کرد،صدای گلوله+صدای انفجار+صدای خود بازیگران و یه چیز جالب تو بعضی از صحنه ها صدای نفس نفس یکی از سربازا رو به راحتی میشه شنید
    این مورد آخر رو شما با دستگاه های کیفیت پایین نمیتونید بشنوید
    ضمنآ همونطور که میدونید فرمت صدای فیلمهای بلوری، دالبی اچ دی و DTS HD هست که کیفیت بالایی دارند و سینماهای قدیمی قادر به پخش اونها نیستند
    برای شندیدن صدای مناسب باید بلند گوها به شکل صحیح چیده بشن که معمولا تو خونه های ما به خاطر محدودیت فضا این امکان کمتر به وجود میاد
    در مورد سرعت خوندن بلوری به نظر من یه کم ضعیفه : گاهی دیسک رو میذاری تو ولی نمیخونه،یه بار میاری بیرون و دوباره میذاری و میخونه
    ولی DVD رو سریع و بدون مشکل میخونه،ورودی USB رو هنوز چک نکردم،دوتا ورودی HDMI داره که من الان به یکیش مدیا پلیر رو وصل کردم و به دومیش(در آینده)ر*س*ی*و*ر HD ،به این شکل میشه صدای اون دوتا دستگاه رو از سینما شنید
    اما خداییش کیفیت پخشش خیلی خوبه،فیلم سه بعدی رو خیلی خوب پخش میکنه و من ازش راضیم
    مساحت سالن من 24 متره و با ولوم پایین به خوبی جواب میده(تا حالا جرآت نکردم تا آخر صداشو بلند کنم)
    در آخر ، دوستانی که میخوان فیلم سه بعدی ببینن،سینمای خانگی پیشرفته داشته باشن و زیاد هم هزینه نکنن ،تو خرید این پکیج شک نکنن، اون عزیزانی که میگن دنون بهتره،بله ممکنه بهتر باشه ولی برای چه کسانی؟
    کسی که میخواد یه دنون 1311 +بلوری سه بعدی بخره بایدحدود 1.300 خرج کنه یعنی دو برابر قیمت سینمای من
    وقتی که پکیج 650 تومنی نیاز منو برآورده میکنه چرا برم پکیج 1/300/000 تومنی بخرم؟؟؟؟
    دوست عزیز این سینمای خانگی زیرنویس فارسی رو پخش میکنه؟
    و اینکه چه فرمتهای تصویری رو میشه با پلیر این سینما پخش کرد؟

داره خودمونی میشه anaconda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    In galaxies

پيش فرض

ببخشید دوستان این تعریف کردن فاصله برای باندها ایا در صدای باندها موثر هست؟ همون distans منظورمه یا زیاد تاثیری نداره؟

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

ببخشید دوستان این تعریف کردن فاصله برای باندها ایا در صدای باندها موثر هست؟ همون distans منظورمه یا زیاد تاثیری نداره؟
    کاملا موثره.اگر محل قرار گیری بلندگوها نسبت به یکدیگر تعریف نشه باعث میشه محیط سینمایی خوبی نداشته باشه و صدای بعضی از کانال ها محو بشه.

14. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •