تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 506 از 602 اولاول ... 6406456496502503504505506507508509510516556 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,051 به 5,060 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

در آغاز فعالیت hariss's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

من بالاخره بعد دو ماه تحقیق تصمیم گرفتم جبرا روو وایرلس بگیرم. ازونجایی که چند سوال قبلیه منو کسی جواب نداد, اگه لطف کنید نظرتونو در موردش بم بگید و اینکه شرکت نامداران نمایندگیشه, آیا میشه اطمینان کرد بهش که اصله یا اونم معلوم نیس؟ مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من بالاخره بعد دو ماه تحقیق تصمیم گرفتم جبرا روو وایرلس بگیرم. ازونجایی که چند سوال قبلیه منو کسی جواب نداد, اگه لطف کنید نظرتونو در موردش بم بگید و اینکه شرکت نامداران نمایندگیشه, آیا میشه اطمینان کرد بهش که اصله یا اونم معلوم نیس؟ مرسی
    در مورد صداش نظری ندارم تجربه استفاده از هدفون وایرلس ندارم... اما در مورد نمایندگی که نامداران باشه با خیال راحت خرید کن.

3. 2 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن سریال‌های خارجی M A S T 3 R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Out of My Mind

پيش فرض

خسته نباشید
    من قصد خرید هدفون V-jays رو دارم،شنیدم بخاطر پشت باز بودنش صدا به طور کاملا محسوسی به بیرون درز میکنه،این حقیقت داره؟اگه آره این نشت صدا در حدی هست که نشه ازش در مکان های عمومی استفاده کرد
    با تشکر فراوان
    Last edited by M A S T 3 R; 05-08-2014 at 20:31.

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خسته نباشید
    من قصد خرید هدفون V-jays رو دارم،شنیدم بخاطر پشت باز بودنش صدا به طور کاملا محسوسی به بیرون درز میکنه،این حقیقت داره؟اگه آره این نشت صدا در حدی هست که نشه ازش در مکان های عمومی استفاده کرد
    با تشکر فراوان
    سلام.
    بله هدفون v-jays و به طور کلی هدفونهایی که open هستن نشت صدای بالایی دارن و همچنین صدای محیط هم از داخل هدفون شنیده میشه... نشت صدا به حدی بالاست که تو مکانهای عمومی با تذکر اطرافیان مواجه میشی یا اینجوری بگم که آهنگی که داری گوش میدی قابل تشخیصه!

6. 3 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه A E's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    قصد داشتم از خارج از کشور هدفون Superlux بخرم ، اما در کمال ناباوری چند مدل از این برند رو توی تهران پیدا کردم
    من مدل HD681 رو 100 تومن خریدم که واقعا کیفیت صدای عالی نسبت به قیمتش داره و بعید میدونم تا دو برابر این قیمت یا حتی بیشتر هم برندهای دیگه توی ایران بتونن باهاش رقابت کنن
    فقط اگه مقدار کمی بیس بیشتری داشت به سلیقه من نزدیکتر بود که اون هم با اکولایزر تقریبا جبران شد
    مشکلاتی هم که من باهاش دارم اندازه بزرگ و نیمه باز بودنشه که صدا رو نشت میده
    ولی بازم به خاطر کیفیت صدا میشه ندیده گرفت مشکلاتش رو
    با تشکر از rave-87 عزیز بابت راهنمایی
    Last edited by A E; 05-08-2014 at 22:13.

8. 4 کاربر از A E بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    قصد داشتم از خارج از کشور هدفون Superlux بخرم ، اما در کمال ناباوری چند مدل از این برند رو توی تهران پیدا کردم
    من مدل HD681 رو 100 تومن خریدم که واقعا کیفیت صدای عالی نسبت به قیمتش داره و بعید میدونم تا دو برابر این قیمت یا حتی بیشتر هم برندهای دیگه توی ایران بتونن باهاش رقابت کنن
    فقط اگه مقدار کمی بیس بیشتری داشت به سلیقه من نزدیکتر بود که اون هم با اکولایزر تقریبا جبران شد
    مشکلاتی هم که من باهاش دارم اندازه بزرگ و نیمه باز بودنشه که صدا رو نشت میده
    ولی بازم به خاطر کیفیت صدا میشه ندیده گرفت مشکلاتش رو
    با تشکر از rave-87 عزیز بابت راهنمایی
    سلام
    بسیار مبارکه
    هدفون بسیار عالی هست در مقابل قیمتش. مخصوصاً اینکه برخلاف اکثرهدفون های موجود در این رده قیمت و الالخصوص موجود در ایران، صدای تقریباً طبیعی داره.
    من در وهله اول توصیه کنم که اگر می خواین با اکولایزر کار کنین، منطق کار کردنتون رو عوض کنین. منطقتون رو اینطوری قرار بدید که به جای زیاد کردن فرکانس خاصی، بقیه فرکانس ها رو کم کنین. مثلاً شما که دوست دارین بیس بیشتری داشته باشین، سعی کنین تریبل رو کم کنین. مثلاً من شنیدم که روی دستگاه های اپل اگر اکولایزر رو روی treble reducer بزارین، خوب جواب می گیرین.

در نهایت، از کجا تهیه کردید؟ مدلهای دیگه هم داشتند؟ قیمت مدل های دیگه؟
    Last edited by rave-87; 05-08-2014 at 23:09.

10. 3 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه A E's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    بسیار مبارکه
    هدفون بسیار عالی هست در مقابل قیمتش. مخصوصاً اینکه برخلاف اکثرهدفون های موجود در این رده قیمت و الالخصوص موجود در ایران، صدای تقریباً طبیعی داره.
    من در وهله اول توصیه کنم که اگر می خواین با اکولایزر کار کنین، منطق کار کردنتون رو عوض کنین. منطقتون رو اینطوری قرار بدید که به جای زیاد کردن فرکانس خاصی، بقیه فرکانس ها رو کم کنین. مثلاً شما که دوست دارین بیس بیشتری داشته باشین، سعی کنین تریبل رو کم کنین. مثلاً من شنیدم که روی دستگاه های اپل اگر اکولایزر رو روی treble reducer بزارین، خوب جواب می گیرین.

در نهایت، از کجا تهیه کردید؟ مدلهای دیگه هم داشتند؟ قیمت مدل های دیگه؟
    خیلی ممنون بابت توضیحات
    سایت زیر واسه فروشگاهیه که ازش خرید کردم ، فکر کنم همه مدل هایی که دارن تو سایتشون باشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آدرس و تلفن هم پایین سایتشون هست
    البته تو سایت نوشته گالری رهام ، ولی فکر کنم اسمش گالری بهروز بود ، پلاکش هم 493
    خوشبختانه همه مدل ها رو هم برای تست دارن
    یه نکته رو هم بگم که توی مغازه قیمتشونو بیشتر از سایت میگن ، وقتی گفتم توی سایت قیمت 100 تومن بود برام 100 تومن حساب کرد

12. 6 کاربر از A E بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خیلی ممنون بابت توضیحات
    سایت زیر واسه فروشگاهیه که ازش خرید کردم ، فکر کنم همه مدل هایی که دارن تو سایتشون باشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آدرس و تلفن هم پایین سایتشون هست
    البته تو سایت نوشته گالری رهام ، ولی فکر کنم اسمش گالری بهروز بود ، پلاکش هم 493
    خوشبختانه همه مدل ها رو هم برای تست دارن
    یه نکته رو هم بگم که توی مغازه قیمتشونو بیشتر از سایت میگن ، وقتی گفتم توی سایت قیمت 100 تومن بود برام 100 تومن حساب کرد
    ممنون بابت معرفی این سایت و یک سوال از دوستان هدفونای superlux بدرد سبک راک و متال میخوره تو هد فای از این مدل خوب تعریف کرده hd 668b با توجه به قیمت مناسبش
    خودم الان pioneer mj31 رو دارم صداش خوبه البته برایه سبکه ترنس ولی برایه متال باید با اکولایزر کار کنی ولی باز صداش باز نیست انگار یه پردهای جلوشه فکر میکنم بخاطر بیسش باشه
    الان با دیدن این هدفون superlux 688b وقیمت مناسبش و تعریف هدفای از صداش هوس کردم بگیرمش ولی میترسم بخوره تو ذوقم و واسه سبک متال و نیو ایج زیاد جالب نباشه

14. این کاربر از mehrdadb3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سریال‌های خارجی M A S T 3 R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Out of My Mind

پيش فرض

سلام.
    بله هدفون v-jays و به طور کلی هدفونهایی که open هستن نشت صدای بالایی دارن و همچنین صدای محیط هم از داخل هدفون شنیده میشه... نشت صدا به حدی بالاست که تو مکانهای عمومی با تذکر اطرافیان مواجه میشی یا اینجوری بگم که آهنگی که داری گوش میدی قابل تشخیصه!
    میشه درصد نشتی که داره رو گفت؟مثلا اگه روی گوش باشه از 100 درصد صدا چند درصدش برای کسی که حدود 2-3 متر با شما فاصله داره قابل شنیدن هست؟یا بطور کلی برای مصرف خانگی طوری که کسی که نزدیک شما هست از صداش اذیت نشه مناسبه؟
    با تشکر دوباره

پروفشنال p30g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام
    جنس صدای Sennheiser HD 598 به چه صورتیه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •