تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام شرکت سرویس می گیرید؟

راي دهنده
445. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • شاتل

178 40.00%
  • پرنیان نت

23 5.17%
  • فن آوا

28 6.29%
  • نداگستر

216 48.54%
صفحه 505 از 577 اولاول ... 5405455495501502503504505506507508509515555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,041 به 5,050 از 5767

نام تاپيک: اینترنت استان اصفهان

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان کسی شماره نمایندگی پارس انلاین در اصفهان رو داره.چند ماه پیش بهشون زنگ زدم فک کنم گفتند رو خط شما نمیتونیم سرویس بدیم
    الان تو سایت پارس سرویس رو نگا میکردم سرویشاشون فقط ماهانه است و 3 ماهه و 1 ساله ندارن حقیقت داره؟
    6280580
    خیر یک ماهه نداره کمترینش سه ماهه است زنگ بزنید دقیقتر سوال کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

درود به همگی
    بکس من تازه با این تاپیک آشنا شدم ، تاپیکه خیلی جالبی بود ، البته خیلی سخته که بشه همه صفحات را خوند ولی من 15 تا 20 صفحه آخرشو خوندم. من از شبکیه سرویس 1 میگ میگیرم . از زمانی که نماینده آسیا تک بودند تا به امروز که واسطه مخابرات هستن.
    به نظرم اینترنت را از هر شرکتی بگیری توی ایران فقط یه چیزیه ، سرعت کم ، اشتراک سرعت ، قطعی زیاد ، پینگ افتضاح و ...
    من از شبکیه دله خوشی ندارم ، هر چند سرویساشون قیمت مناسبی داره و دانلود رایگان شبانه نسبتا خوبی هم داره ولی این بخور بخور حجم جبران قیمت را کرده و من تقریبا هر دو یا سه روز یه بار باید شارژ بکنم و این شارژ کردن هم دردسرهایه خودش را داره (واحد فروش و پشتیبانی کاملا بی ادب و بی سوادی هم دارند) البته فکر می کنم این مشکل اکانتینگ مخابرات هست که بچه هایی که از مخابرات هم سرویس دارند این بخور بخور حجم را دارند.
    من امروز با یکی از مدیران شبکیه صحبت کردم ، همه مشکلات را قبول داشت و آدم منطقی هم بود . به نظرم بچه ها اگر ماها که کاربرای حرفه ای شبکیه هستیم دوره هم جمع بشیم و خواسته هایی که داریم را جمعا به عنوان یه گروه به مدیران منعکس کنیم اونا سریعتر دنبال کارا را میگیرند (که یکی از کارا می تونه همین شارژ اکانت اتوماتیک یا سیستم ریز مصرف کاربرا باشه).
    به نظرم وقتی اونا می بینند ما زیاد اصراری به این ماجرا ها نداریم یا تک تک بهشون زنگ می زنیم ، زیاد دنباله کاره مخابرات را نمیگیرند که این سرویس ها را برامون فراهم کنند.

منتظر نظرات کاربرای شبکیه هستم

3. 2 کاربر از mj1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

درود به همگی
    بکس من تازه با این تاپیک آشنا شدم ، تاپیکه خیلی جالبی بود ، البته خیلی سخته که بشه همه صفحات را خوند ولی من 15 تا 20 صفحه آخرشو خوندم. من از شبکیه سرویس 1 میگ میگیرم . از زمانی که نماینده آسیا تک بودند تا به امروز که واسطه مخابرات هستن.
    به نظرم اینترنت را از هر شرکتی بگیری توی ایران فقط یه چیزیه ، سرعت کم ، اشتراک سرعت ، قطعی زیاد ، پینگ افتضاح و ...
    من از شبکیه دله خوشی ندارم ، هر چند سرویساشون قیمت مناسبی داره و دانلود رایگان شبانه نسبتا خوبی هم داره ولی این بخور بخور حجم جبران قیمت را کرده و من تقریبا هر دو یا سه روز یه بار باید شارژ بکنم و این شارژ کردن هم دردسرهایه خودش را داره (واحد فروش و پشتیبانی کاملا بی ادب و بی سوادی هم دارند) البته فکر می کنم این مشکل اکانتینگ مخابرات هست که بچه هایی که از مخابرات هم سرویس دارند این بخور بخور حجم را دارند.
    من امروز با یکی از مدیران شبکیه صحبت کردم ، همه مشکلات را قبول داشت و آدم منطقی هم بود . به نظرم بچه ها اگر ماها که کاربرای حرفه ای شبکیه هستیم دوره هم جمع بشیم و خواسته هایی که داریم را جمعا به عنوان یه گروه به مدیران منعکس کنیم اونا سریعتر دنبال کارا را میگیرند (که یکی از کارا می تونه همین شارژ اکانت اتوماتیک یا سیستم ریز مصرف کاربرا باشه).
    به نظرم وقتی اونا می بینند ما زیاد اصراری به این ماجرا ها نداریم یا تک تک بهشون زنگ می زنیم ، زیاد دنباله کاره مخابرات را نمیگیرند که این سرویس ها را برامون فراهم کنند.

یعنی نظر شما اینه که همه با هم بریم اونجا!؟

5. این کاربر از saeid127 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

درود به همگی

من چون کاربر جدیدشون هستم تا الان راضی بودم.
    البته پنل من پلوتونه و بقیه دوستان انگار آسیا تک هست و خبر ندارم.
    من واقعا راضیم چون پینگش که خوبه شبانش هم عالیه.سرویسشون واسه من فقط مشکل پرداخت آنلاین رو داره چون واسه هر بار سرویس گرفتن باید برم هتل پل که البته راه هنرستانمه و واسم سخت نیست.
    سرعتشم که تا 220 بازه دیگه چه مشکلی هست البته گیگی 3800 واقعا خیلیه.
    چون من توی مخابرات که بودم گیگی 2500 میدادم بدون شبانه ولی الان توی همین ماه از شبکیه نزدیک 60 گیگ دان داشتم.
    واسه ماهه دیگه برنامه ریختم واسه 100 گیگ.
    البته وقتی توی از مخابرات سرویس میگرفتم واقعا توش دزدی زیاد بود یه دفعه ای حجمت میرفت ولی من کاربر جدید شبکیه هستم تا یه دو ماه دیگه معلوم میشه سرویس دهیشون چجوریه.
    من منطقه ی بهارستان هستم.
    و اینطور که خودم میدونم سومین نفری هستم که از شبکیه به عنوان واسطه استفاده می کنه.خود شبکیه تا چند وقت پیش نمیدونست که کاربراییش مثل من میتونن از پنل مخابرات باقی اعتبارشون رو ببینند
    Last edited by mehdi speed 700; 10-03-2012 at 22:42.

7. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ولی اگه خوساتین اغتشاش کنین منم هستم
    Last edited by mehdi speed 700; 10-03-2012 at 22:57.

9. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یعنی نظر شما اینه که همه با هم بریم اونجا!؟
    درود سعید جان ، من تا حالا بهش فکر نکرده بودم ولی خوب یکی از راهکاراش می تونه این باشه و فکره خوبیه ! یه سری کاربره حرفه ای دوره هم جمع بشند و برند اونجا متوجه می شند که با کاربرای حرفه ای طرفند که به حقوق خودشون احترام می زارند و می خواند که بهترین ها را داشته باشند.

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 10:59 PM ----------

ولی اگه خوساتین اغتشاش کنین منم هستم
    مهدی جان ، کلمه اغتشاش مناسب نباشه شاید ، هر چند باحاله . ولی اگه همه با هم باشیم و خواستمون را بگیم سریعتر رسیدگی میکنند.

11. این کاربر از mj1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من چون کاربر جدیدشون هستم تا الان راضی بودم.
    البته پنل من پلوتونه و بقیه دوستان انگار آسیا تک هست و خبر ندارم.
    من واقعا راضیم چون پینگش که خوبه شبانش هم عالیه.سرویسشون واسه من فقط مشکل پرداخت آنلاین رو داره چون واسه هر بار سرویس گرفتن باید برم هتل پل که البته راه هنرستانمه و واسم سخت نیست.
    سرعتشم که تا 220 بازه دیگه چه مشکلی هست البته گیگی 3800 واقعا خیلیه.
    چون من توی مخابرات که بودم گیگی 2500 میدادم بدون شبانه ولی الان توی همین ماه از شبکیه نزدیک 60 گیگ دان داشتم.
    واسه ماهه دیگه برنامه ریختم واسه 100 گیگ.
    البته وقتی توی از مخابرات سرویس میگرفتم واقعا توش دزدی زیاد بود یه دفعه ای حجمت میرفت ولی من کاربر جدید شبکیه هستم تا یه دو ماه دیگه معلوم میشه سرویس دهیشون چجوریه.
    من منطقه ی بهارستان هستم.
    و اینطور که خودم میدونم سومین نفری هستم که از شبکیه به عنوان واسطه استفاده می کنه.خود شبکیه تا چند وقت پیش نمیدونست که کاربراییش مثل من میتونن از پنل مخابرات باقی اعتبارشون رو ببینند
    البته من همیشه به ایده آل فکر میکنم واسه همین میگم دله خوشی ندارم ، من دوست دارم اکانتم اتومات شارژ بشه با شارژه آنلاین ، که اگه پنج شنبه قطع شدم دیگه وانستم تا شنبه که ساعات اداری شروع بشه ، من دوست دارم وقتی زنگ می زنم پشتیبانی یارو نگه اینترنت اصفهان خرابه !!!!!!!!!! یا وقتی زنگ می زنم واحد فروش دختره نگه من خودم اینجا دسترسی به اینترنت ندارم ، الان نمی تونم چک کنم شمارتون را یا براتون شارژ کنم شما یه دو ساعت دیگه تماس بگیرید !!!! من میخوام مدیران شرکت بفهمند که ما واسه پولی که دادیم ارزش قایلیم و فقط ایمیل و فیس بوک چک نمی کنیم !!!!!!!

13. 2 کاربر از mj1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ساعت شبانه رو 2 تا 7 کردن؟!
    ای بابا هر ماه دارن یه ساعت کم میکنن

پشتیبانی گفت پنل از طرف ما درست شده فقط وارد کردن یوزر ها مونده(!) و تا بعد عید درست میشه
    راستی از الان باید گیگ احتکار کرد که یهو 13 روز کرکره رو میکشن پایین

15. 2 کاربر از i!i!i! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه herfei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من مرکز مخابراتی استقلال هستم ، به نظرتون از چه شرکتی سرویس بگیرم ؟ برای استقلال کدوم شرکت بهتره ؟

17. این کاربر از herfei2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز rasoul2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

ممنون از همه دوستان
    سرویس 1 مگابیت 3 ماهه با 3 گیگا بایت ترافیک از شبکیه گرفتم که قیمت نهاییش 35000 تومان شد
    کارمند شبکیه میگفت تا شنبه اماده میشه و واسه شارز انلاین هم مشکلی نداریم اما اینطور که سعید جان میگد دروغی بیش نبوده این حرفشون امیدوارم مشکل انچنانی باهاشون نداشته باشم

موفق باشید

19. 2 کاربر از rasoul2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •