تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 505 از 623 اولاول ... 5405455495501502503504505506507508509515555605 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,041 به 5,050 از 6222

نام تاپيک: [ Yahoo! Messenger ] / تمامی مسائل ياهو مسنجر

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

تمام ورژن های یاهو 11 رو امتحان کردم . 3 تا بیشتر نبود فکر کنم اما کلا به یکباره اینجوری شده !

قبلا اینجوری نبود با همین ورژن راحت کار میکردم اما نمیدونم الان چی شده . در ضمن فکر نکنم کلا مشکل از ورژن 11 باشه این همه آدم دارن استفاده میکنن ازش و مشکل فقط برای منه
    ورژن پایینتر منظور 10 و 9 هست.
    پ.ن : بله 100% مشکل نرم افزاری سیستم باعث این مشکل شده اما تنها راه حلش اینه. یه راه حل دیگه هم هست که همیشه جواب نمیده اینه که یاهو رو حذف کنید. رجیستری رو پاکسازی کنید همچنین هاردتون رو. یعنی هیچ اثری از یاهو نباشه. بعد دوباره نصب کنید.
    Last edited by black.assassin; 01-10-2012 at 15:57.

2. این کاربر از black.assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

الان یکی دیگه از id هام هم مثله بقیه شد!
    1. یا هـک شدم!
    2. یا یاهو من رو مسدود کرده!
    3. یا ایرانی ها یه کارهایی کردن و مشکل از نت خودمه
    یا از نرم افزارهای تغییر IP استفاده می کنید. ( اعم از هر گونه چیز شکن )
    چه اروری میده ؟ ارور اشتباه بودن پسورد. یا ناتوانی در اتصال ؟ یا بلوک شدن ؟
    می تونید داخل ایمیل لاگین بشین ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

ورژن پایینتر منظور 10 و 9 هست.
    پ.ن : بله 100% مشکل نرم افزاری سیستم باعث این مشکل شده اما تنها راه حلش اینه. یه راه حل دیگه هم هست که همیشه جواب نمیده اینه که یاهو رو حذف کنید. رجیستری رو پاکسازی کنید همچنین هاردتون رو. یعنی هیچ اثری از یاهو نباشه. بعد دوباره نصب کنید.
    آخه میگم کل اد لیستام دارن استفاده میکنن هیچکی همچین مشکلی نداره ! منم 2 3 ماهی هست ورژن 11 رو دارم الان 2 هفتس اینجوری شده !

مشکل نرم افزاری اگه باشه برای همه هست نه فقط برای من ! اونم باز از اولشه نه اینکه 2 ماه درست کار کنه ماه سوم خراب شه که

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

یا از نرم افزارهای تغییر IP استفاده می کنید. ( اعم از هر گونه چیز شکن )
    چه اروری میده ؟ ارور اشتباه بودن پسورد. یا ناتوانی در اتصال ؟ یا بلوک شدن ؟
    می تونید داخل ایمیل لاگین بشین ؟
    تو ایمیل که خیر (وقتی دکمه لاگین رو میزنم "کد امنیت" رو میاره! (فکر می کنه من بوتم!)
    با massenger هم این ارور رو میده: Troubleshooter
    با سـاکس هم امتحان کردم همین ارور رو داد!

پ.ن: این راست که اگه چند وقت از yahoo ات استفاده نکنی باطل میشه!؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

آخه میگم کل اد لیستام دارن استفاده میکنن هیچکی همچین مشکلی نداره ! منم 2 3 ماهی هست ورژن 11 رو دارم الان 2 هفتس اینجوری شده !

مشکل نرم افزاری اگه باشه برای همه هست نه فقط برای من ! اونم باز از اولشه نه اینکه 2 ماه درست کار کنه ماه سوم خراب شه که
    خب ما هم مشکلی نداریم گفتم که مشکل 100% از سیستم شماست. راهش هم گفتم . بله امکان داره خیلی از چیزها باعث این مشکل بشن.
    یکیش خود یاهوعه. با تغییرات در رجیستری و یا فایلهای dll این مشکلات به وجود میاد.
    نصب نرم افزارهای مرتبط یا غیر مرتبط به یاهو که باعث تغییر در رجیستری میشه.
    خراب شدن بعضی از فایلهای سیستم عامل.

تو ایمیل که خیر (وقتی دکمه لاگین رو میزنم "کد امنیت" رو میاره! (فکر می کنه من بوتم!)
    با massenger هم این ارور رو میده: Troubleshooter
    با سـاکس هم امتحان کردم همین ارور رو داد!

پ.ن: این راست که اگه چند وقت از yahoo ات استفاده نکنی باطل میشه!؟
    امکان داره که شما چند بار IP رو تغییر دادین موقع لاگین و حالا سرور یاهو رو IP شما حساس شده. اصلا نمی تونین وارد بشین ؟

بله. باطل میشه. تا 90 روز هیچ کس نمی تونه اون رو تصاحب کنه اما بعد از 90 روز هر کسی میل شما رو انتخاب کنه حساب شما به کل بسته میشه اما اگه انتخاب نشه بعد از سالها هم می تونید برش گردونید اما اطلاعاتش پاک میشه.

7. این کاربر از black.assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

امکان داره که شما چند بار IP رو تغییر دادین موقع لاگین و حالا سرور یاهو رو IP شما حساس شده. اصلا نمی تونین وارد بشین ؟

بله. باطل میشه. تا 90 روز هیچ کس نمی تونه اون رو تصاحب کنه اما بعد از 90 روز هر کسی میل شما رو انتخاب کنه حساب شما به کل بسته میشه اما اگه انتخاب نشه بعد از سالها هم می تونید برش گردونید اما اطلاعاتش پاک میشه.
    آره من با چند تا ip لاگین شدم!! حالا باید چیکار کرد (من نه شماره تلفنم دست یاهوهه ... نه سوال های امنیتی ... )

یعنی چی!!
    مثلا من یه ایمیل ساختم (ایملیم سالمه*) بعد 90 روز که فعالیت نکردم بعد هرکی بیاد با اسمم یه ایمیل بسازه به کل idیم رفته!؟
    فقط یاهو اینطوریه!؟ g-mail هم همینطوریه!؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

آره من با چند تا ip لاگین شدم!! حالا باید چیکار کرد (من نه شماره تلفنم دست یاهوهه ... نه سوال های امنیتی ... )

یعنی چی!!
    مثلا من یه ایمیل ساختم (ایملیم سالمه*) بعد 90 روز که فعالیت نکردم بعد هرکی بیاد با اسمم یه ایمیل بسازه به کل idیم رفته!؟
    فقط یاهو اینطوریه!؟ g-mail هم همینطوریه!؟
    شما ایمیل دوم وارد نکردید برای بازیابی پسورد یا ریکاوری ؟
    اگه نه 2 هفته منتظر بمونید و لاگین نکنید. بعد تست کنید. امیدوار باشید که مشکلی پیش نیاد. اگر هم می تونین با پشتیبانی یاهو ارتباط برقرار کنید. شاید زودتر به نتیجه برسید.
    بله 90 روز. اما اگه شما جزو کاربرای پولی باشید به هیچ وجه حذف نمیشه. در مورد gmail اطلاعی ندارم. بهتره تو تاپیکش سوال کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض منم همین مشکل رو دارم چند ماهی میشه از یاهو11 استفاده میکنم ولی مدتیه ادد نمیکنه با آی دی های دیگم لاگین میشم با مسنجر11ادد میکنه مشکلی ام پیش نمیاد ل

سلام دوستان امید وارم کسی بتونه به من جواب بدند یاهو مسنجرم نسخه 11 است وقتی آیدی طرف رو ادد کردم طرف هم ادد کرد آیدی من توی لیست یاهو مسنجر آیدی اون نشون میده ولی آیدی طرف توی لیست یاهو مسنجرم نشون نمیده اصلا نیست هر کاری میکنم ادد میکنم نمیشه حالا باید چیکار کنم اصلا توی آدرس بوک هم نمیره اینم عکسه نظرتان چیه؟؟؟؟؟
    منم همین مشکل رو دارم چند ماهی میشه از یاهو11 استفاده میکنم ولی مدتیه ادد نمیکنه با آی دی های دیگم لاگین میشم با مسنجر11ادد میکنه مشکلی ام پیش نمیاد ل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض من

سلام دوستان امید وارم کسی بتونه به من جواب بدند یاهو مسنجرم نسخه 11 است وقتی آیدی طرف رو ادد کردم طرف هم ادد کرد آیدی من توی لیست یاهو مسنجر آیدی اون نشون میده ولی آیدی طرف توی لیست یاهو مسنجرم نشون نمیده اصلا نیست هر کاری میکنم ادد میکنم نمیشه حالا باید چیکار کنم اصلا توی آدرس بوک هم نمیره اینم عکسه نظرتان چیه؟؟؟؟؟
    منم همین مشکل رو دارم چند ماهی میشه از یاهو11 استفاده میکنم ولی مدتیه ادد نمیکنه با آی دی های دیگم لاگین میشم با مسنجر11ادد میکنه مشکلی ام پیش نمیاد ل

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ببین آقا جان شما این طوری به جایی نمی رسی!
    باید با یکی مستقیم در تماس باشی و مشکلت رو باهاش حل کنی. این که یه چیزی بنویسی و من بیام یه جوابی بندازم و بعد بری یه کاری بکنی و بیایی بگی که فلان شد و این ها، نه عزیز دل برادر! جفتمون داریم الکی کامنت میدیم. از اونجایی که برای چت باید یاهو بود و شما هم که باهاش مشکل داری، دیگه واویلا لیلی!
    خلص مطلب این که بهتره تلفنی با یکی باشی یا دوستی فامیلی چیزی رو دعوت کنی خونه. البته باید قابل و ماهر باشه نه اینکه چون پسرخاله هستید فکر کنی کارت رو راه می اندازه.
    عزت زیاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •