تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 505 از 645 اولاول ... 5405455495501502503504505506507508509515555605 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,041 به 5,050 از 6449

نام تاپيک: { سخت افزار } مشکلات و سوالات جزئی درباره لپ تاپ

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    لپ تاپ دل 1520
    بتازگی متوجه دشم وقتی باطری لپ تاپ را در می یاری یک جای خشاب خور دقیقا به انداره سیم کارت مبایل داره

شنیده بودم بعضی پ تاپ ها همچین قابلیتی را دارن اما امتحان نکرده بودم و فکر نمی کردم این نئل هم داشته باشه !

مشکل اینه و قتی سیم کارت ایرانسل را قرار می دم هیچ تغییری حاصل نمی شه و هیچ پیغامی نمی ده !!!

تو بخش دایور ها هم چیزی عوض نشده

چطور می تونم این سیم کارت را بهش بشناسونم و به نت وصل شم ؟ (اس ام اس یا زنگ نمی خوام بزنم ، فقط به نت می خوام متصل شم، ممنون)
    لپ تاپ شما اسلات سیم کارت رو داره ولی برای استفاده در شبکه نسل سوم هست که برای شروع کار شما نیاز به یک سیم کارت اپراتور نسل سوم دارید و همینطور نصب کردن درایورها و راه اندازهای اسلات .
    در ضمن ایرانسل اپراتور نسل 2.75 هست و شبکه نسل سوم رو ساپورت نمیکنه پس کار کردن و نکردنش برای شما فرقی نمیکنه ، همچنین به هیچ عنوان برای برقراری تماس نمیشه استفاده کرد .

2. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام
    من دو هفته ای میشه dell5010 خریدم موقع بالا اومدن سیستم با f12 رفتم تو قسمت diagnostic سیستم چک
    کردم ارور 142-2000 میده یعنی هاردم داره خراب میشه ؟
    با hdd regenerator یه بد سکتور داشت تعمیر شد ولی الان بازم همون ارورو می ده موندم چکار کنم
    کسی با این مشکل آشناست؟

پروفشنال dany_3p4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

لپ تاپ شما اسلات سیم کارت رو داره ولی برای استفاده در شبکه نسل سوم هست که برای شروع کار شما نیاز به یک سیم کارت اپراتور نسل سوم دارید و همینطور نصب کردن درایورها و راه اندازهای اسلات .
    در ضمن ایرانسل اپراتور نسل 2.75 هست و شبکه نسل سوم رو ساپورت نمیکنه پس کار کردن و نکردنش برای شما فرقی نمیکنه ، همچنین به هیچ عنوان برای برقراری تماس نمیشه استفاده کرد .
    ممنون از جوابتون
    تو ایران نسل 3 اومده آیا؟
    نصب کردن درایورها و راه اندازهای اسلات
    از کجا می تونم دانلود و نصبش کنم ؟ (اسمشون چی هست ؟)

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

سلام
    لپ ناپ من چند تا خط و خش پست LCD افتاده .... ماده ای مثل پولیش نیست بزنم پشتش حط و خشش از بین بره؟؟؟

در آغاز فعالیت bashool's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض شنیدن صدای بیپ از تمامی کلیدهای کیبرد

سلام دوستان
    کیبرد لپ تاپ من خیلی وقته یه مشکلی داره که هرکاری می کنم حل نمیشه! نمی دونم مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری...
    قضیه از این قراره که با فشار دادن هرکدوم از کلیدهای کیبردم یک صدای بیپ شنیده میشه و فقط در صورتی که صدای لپ تاپ رو قطع کنم این صدا هم قطع میشه !

نمی دونم مشکل از کجاست! اولش که خریدم اینجوری نبود، یه بار که ویندوز عوض کردم اینجوری شد و دیگه هم درست نمی شه، حتی چند بار باز هم ویندوز عوض کردم

ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره کمکم کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ممنون از جوابتون
    سلام
    در ایران در حال حاضر از نسل 2 (2G) که همان GSM است استفاده میشه. فناوری 2.5G که مابین 2 و 3 میباشد شامل بخشهای مختلفی ازجمله GPRS ,EDGE,UMTS میباشد و از نسل سوم فعلا در ایران استفاده نمیشه .

8. این کاربر از salam_iran57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad_beauty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ??? ????

پيش فرض

سلام ببخشید بلوتوث من در لبتاپ Asus n82jv با ویندوز 7 کار نمیکنه درایوریکه همراه لبتاپ بود رو نصب کردم اما باز هم نشد
    حتی از سایت ایسوز هم گرفتم امانشد
    بلوسلیل و ... همه رو نصب کردم و بازم نشد
    یکی قبلا مثل مشکل من داشته ببینید اشکال از کجاست
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم عکس دوایس منیجرم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by mohamad_beauty; 06-12-2010 at 18:55.

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ممنون از جوابتون
    تو ایران نسل سوم نداریم
    برای دانلود باید تو بخش دانلود درایور سایت دل و قسمت Communication دنبالش بگردید
    معمولا چند تا درایور هست برای شبکه های 3G/UMTS

سلام
    لپ ناپ من چند تا خط و خش پست LCD افتاده .... ماده ای مثل پولیش نیست بزنم پشتش حط و خشش از بین بره؟؟؟
    یادمه بعضی فروشنده ها یه قلم خشگیر داشتن برای اینکار ، باید تو بازار بگردید
    یه راه دیگه هم استفاده از لیبل های آماده هست که پشت ال سی دی میچسبونن و با اینکار طرح لپ تاپ عوض میشه ، اینا رو خودم دیدم و بستگی به سلیقه داره

سلام دوستان
    کیبرد لپ تاپ من خیلی وقته یه مشکلی داره که هرکاری می کنم حل نمیشه! نمی دونم مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری...
    قضیه از این قراره که با فشار دادن هرکدوم از کلیدهای کیبردم یک صدای بیپ شنیده میشه و فقط در صورتی که صدای لپ تاپ رو قطع کنم این صدا هم قطع میشه !

نمی دونم مشکل از کجاست! اولش که خریدم اینجوری نبود، یه بار که ویندوز عوض کردم اینجوری شد و دیگه هم درست نمی شه، حتی چند بار باز هم ویندوز عوض کردم

ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره کمکم کنه
    شما اول یکبار ویندوز رو عوض کنید ببینید تغییری حاصل میشه یا نه

11. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    من تو بایاس لپ تاپم چند تا گزینه مربوط به بوت رو enable کردم بعد سیستم رو ریست کردم اما بعدش دیگه سیستم بالا نیومد
    وقتی روشن می کنم مانیتور هیچی رو نشون نمی ده و لپ تاپ شروع به داغ شدن می کنه؛کسی از دوستان هست راهنمایی کنه در ضمن مدل لپ تاپم هست
    asus n61jv

در آغاز فعالیت bashool's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من که توضیح دادم، تا حالا چندین بار ویندوزهای مختلف رو نصب کرده ام، اما درست نشد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •