تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 503 از 623 اولاول ... 3403453493499500501502503504505506507513553603 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,021 به 5,030 از 6222

نام تاپيک: [ Yahoo! Messenger ] / تمامی مسائل ياهو مسنجر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ببخشید! جواب این سوال خیلی سخته! ولی تا اونجا که به عقل ناقص من می رسه، شما بیشتر مشکل سخت افزاری دارید. آیا قبلا از این ویژگی استفاده کرده بودید یا این اولین باری هست که استفاده می کنید، اگر اولین باره، بهتره از نسخه های جدیدتر یا قدیمی تر استفاده کنید . ضمنا شاید بهتر باشه ویندوزتون رو عوض کنید. من اگر جای شما بودم، یه نسخه دیگه از مسنجر نصب می کردم. از این آدرس می تونید به نسخه های قدیمی دسترسی داشته باشید. البته خیلی برنامه های مفید دیگه هم می تونید پیدا کنید

filehippo.com
    ممنون از راهنماییتون ، مشکل سخت افزاری نمیتونه باشه چون با اسکایپ مشکلی نداره ، من با نسخه های قدیمی تر یاهو تست میکنم ببینم مشکل حل میشه یا نه

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

دوستان اگر با کسی چت می کنید آرشیو چت رو ذخیره نکنه برای شما هم ذخیره نمیشه؟ یک سری از آرشیو های چت هام پریده در صورتی که بعد از چت چک کردم همشون بود ولی الان بعد تقریبا دو هفته نیست !!!

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

معذرت می خوام. منظورت conflict بود. حتی ممکنه شما فقط با یک نسخه خاص از مسنجر این کانفلیکت رو تجربه کنید و نه با نسخه های دیگه یا هر برنامه دیگه مثل اسکایپ.

در مورد آرشیو مسنجر هم جدیدا کل اینترنت این مملکت به صلوات رفته و مرحوم شده به طوریکه شخصا بدون وی پی ان نمی تونم چند دقیقه تو اینترنت باشم. زود به زود قطع میشه. خود برنامه مسنجر هم گاهی اوقات قاط می کنه و مثلا یک طرفه می شه یا نمی تونید کسی رو ادد کنید و غیره. ضمنا ممکنه حذف آرشیو شما به علت حذف برخی از ایمیل های خودتون باشه. بهتره فقط ایمیل های اینباکس و اسپم رو حذف کنید و ایمیلهای سایر نقاط رو دستکاری نکنید. ( البته فقط در مورد شما چون می گید بعدا حذف شده. احتمال اینکه یکی وارد حساب شما شده باشه رو بی خیال میشم.)

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی unknown47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

درود
    دوستان ارور 81003003 چیه ؟
    موقع باز کردن اکانتم این ارور رو میده و میگه اکانتم قفل شده!!!!!(البته وقتی با س*ا*ک*س هستم اینطوریه و وقتی غیر فعالش میکنم وارد میشه!)
    ممنون میشم راهنماییم کنید

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

احتمالا آی پی شما با چند نفر دیگه که از اون ساکس استفاده می کنند یکی هست و یاهو فکر می کنهمورد حمله واقع شده و واکنش نشون میده.

6. این کاربر از manuch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی unknown47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

احتمالا آی پی شما با چند نفر دیگه که از اون ساکس استفاده می کنند یکی هست و یاهو فکر می کنهمورد حمله واقع شده و واکنش نشون میده.
    راهی واسه حل کردنش نیست؟!

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نمی دونم. اگر فقط با ساکس این مشکل هست، بهتره از ساکس دست بردارید. می تونید از وی پی ان استفاده کنید مثلا anchore free vpn که مجانی هم هست. ضمن اینکه اصلا چرا مستقیم به اینترنت وصل نمی شید؟ همچنین خود مسنجر هم تنظیماتی داره که می تونید مثل internet explorer بگید مسقیم به اینترنت وصل بشه یا با فیلترشکن. اما اگر از ساکس و وی پی ان استفاده می برید، این تنظیمات مسنجر کار نمی کنه چون فلترشکن پورت رو عوض می کنه و دیگران شبکه رو پس فقط با فیلتر شکن می تونید این جوری تنظیم کنید.

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ببین دوست عزیز. مشکل شما بسیار شایع هست. مخصوصا در ورود به سایتهایی که نیازمند فیلتر شکن هستند مثلا بالاترین. این سایت وی پی ان آن کور فری رو قبول نمی کنه.
    فیس بوک دینو وی پی ان رو
    بنابراین شما باید تغییر آی پو تون رو به نحوی انجام بدید که اون سایت می خواد
    هیچ راه دیگه ای نیست . یا باید سایت شما قبول کنه چنانچه فیس بوک دینو وی پی ان رو قبول کرد و یا سرور رو استفاده نکنید. به نظر من اصلا ساکس چرا؟ مستقیم اگرمشکلی نیست وصل بشید یا مثلا فری گیت. اصل مشکل شما فیلترشکن و تغییر آی پی هست ونه یاهو مسنجر. شاید تو اون تاپیک مشکلتون حل بشه

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    چرا من وقتی می خوام توی سایت یا توی yahoo messenger لاگین شم ارور میده که پسورد درست نیست!؟
    مشکل از چیه!؟ چیکار باید کرد؟! در ضمن من اون سوال های که اولش می پرسه برا امنیت رو یادم رفته کاری نمی شه کرد؟!

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

فرمایش می فرمایید! اگر می تونید به هر شکل لاگین کنید آخرش ولو با هزار دردسر مثلا افتضاح شدن اتصال اینترنت این مملکت در چند هفته اخیر و غیره، سوالات بخش forget password رو هم می تونید عوض کنید. اگر اصلا نمی تونید لاگین کنید، احتمالا یا -- شده اید یا فراموش کرده اید و باید انتظار فرج داشت یا معجزه و دیگر عجایب و غرایب. تنها راه معقول در صورت گم کردن رمز و فراموشی سوالات اینه که به دفرتشون در آمریکا مراجعه کنید وفرم هاشون رو شامل اطلاعات بسیار ریز و دقیق رو پر کنید شاید که بعله!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •