تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 503 از 1298 اولاول ... 34034534934995005015025035045055065075135536031003 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,021 به 5,030 از 12975

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

من از روی حماقت یه 128 4گیگ (خریدم هنوز هم فعال نشده) | الان می خواهم ارتقا بدم به 1 مگ 0GB (همون 7500 تومان ماهیانه) که فقط شب ها باهاش رایگان دانلود کنم

امروز رفتم مخابرات که این کار را انجام بدم گفت که نمیشه به 1مگ 0GB ارتقا داد به نظرتون الان من چه خاکی توی سرم بریزم؟!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه mamad24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

من موقعی که طرح مهارت رو برداشتم طرح زرینم چند روز بعد اتوماتیک حذف شد در حالی که الان دارم میبینیم خیلی ها طرح زرینشون حذف نشده البته موقعی که طرح برنا رو برداشتم طرح مهارتم حذف نشد.

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من از روی حماقت یه 128 4گیگ (خریدم هنوز هم فعال نشده) | الان می خواهم ارتقا بدم به 1 مگ 0GB (همون 7500 تومان ماهیانه) که فقط شب ها باهاش رایگان دانلود کنم

امروز رفتم مخابرات که این کار را انجام بدم گفت که نمیشه به 1مگ 0GB ارتقا داد به نظرتون الان من چه خاکی توی سرم بریزم؟!!!!
    قرارداد رو پیرینت بگیر ببر براشون نشونشون بده بگو من این قرارداد رو موقع درخواست قبول کردم اخرش نوشته شده که میتونم سرویس رو به سرعت بالاتر ارتقا بدم خلاصه یکم داغ کن و سروصدا راه بنداز تا برات درست کنن این قراردادی هست که خودشون تنظیم کردن و شما قبول کردید و باید خودشون هم بهش پایند باشن
    اگه قبول نکردن بگو اصلا نمیخوام و برام حذفش کنید بعد احتمالا میگن باید جریمش رو بدید (همون که تو قرارداد نوشته که میشه نصف مدت باقیمانده سرویس) بعد بگو برا چی کجا اینو نوشته وقتی گفتن تو قرارداد بگو چطوری هست این قسمتش رو قبول دارید ولی اون قسمتش رو میگید نمیشه

4. این کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

من طرح زرینم، می خوام بدونم شما ها هم وقتی شارژ می کنید اعتبارش 10 روزس؟
    برای من قبلا 31 روزه بود!؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

ببخشید من الان طرح نوروزی 2 مگابیت 2 گیگ 1 سالمو فعالیدم طرح زرینم قبلش داشتم
    الان جلوی طرح نوروزی علامت تعجبه باید چیکار کنم وایسم تا درس شه؟ به کسی باید زنگ بزنم؟
    ممنون منتظر پاسختونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

اقا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان پست قبلیتونو خوندم من الان
    5552030 زنگ بزنم درست میکنن ؟ من از آرون بیدگلم

آخر فروم باز meshkiposh2200's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Nesfe Jahan

پيش فرض

سلام.من امروز یعذ از حدود یک سال ثبت نام امروز بهم اجازه داد که رزرو کنم و من هم سریع رزرو کردم طرح زرین را انتخاب و 2 گیگ ماهیانه را انتخاب کردم .الان که میخام وارد سامانه شوم خطای یوزر پسورد میده .آیا نیاز به زمان داره که فعال بشه اکانتم و الان adsl روی خطم فعال شده برم واسه مودم خریدن؟ببخشید زیاد شد
    اگه یه مودم وایرلس دار خوب معرفی کنید که با مخابرات مشکلی نداشته باشه ممنون میشم
    Last edited by meshkiposh2200; 27-03-2013 at 12:52.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

من طرح زرینم، می خوام بدونم شما ها هم وقتی شارژ می کنید اعتبارش 10 روزس؟
    برای من قبلا 31 روزه بود!؟
    طرح زرین که ترافیکش تاریخ انقضا نداره!!!
    Last edited by mamad24; 27-03-2013 at 13:08.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام.من امروز یعذ از حدود یک سال ثبت نام امروز بهم اجازه داد که رزرو کنم و من هم سریع رزرو کردم طرح زرین را انتخاب و 2 گیگ ماهیانه را انتخاب کردم .الان که میخام وارد سامانه شوم خطای یوزر پسورد میده .آیا نیاز به زمان داره که فعال بشه اکانتم و الان adsl روی خطم فعال شده برم واسه مودم خریدن؟ببخشید زیاد شد
    اگه یه مودم وایرلس دار خوب معرفی کنید که با مخابرات مشکلی نداشته باشه ممنون میشم
    شما کار اشتباهی کردید که یک سال منتظر شدید. کافی بود زنگ میزدید 2030 تا بیان براتون وصل کنن. حتی میتونستید مودم رو از خودشون هم بخرید. برای وصل سرویس که نیاز به زمان هست ولی شما که الان نمیتونید برید تو پنل دلیلش چیز دیگریست. زنگ بزنید 2020 ببینید یوزر پسورد پنل رو بهتون میدن یا نه و همین طور ازشون بپرسید کی این طرح زرینتون فعال میشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

الان زنگ زدم
    5552030 گفت شما ارون بیدگلیم دست مانیست
    زنگ زدم 2020 میگم واسم فعالش کنین یوزر پسوردمم دارم توش علامت مثلثی زرد اومده درستش کنید میگه نه باید صبر کنید واستون یوزر پسورد بدیم میگم بابا من یوزر پسورد دارم تو مغز این اپراتور که نمیره کم بود اپراتوره منو بزنه خدااااااااا عجب گیری افتادیما
    کسی راهی ندارههههههه ؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •