تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 502 از 616 اولاول ... 2402452492498499500501502503504505506512552602 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,011 به 5,020 از 6155

نام تاپيک: ✔ نظام وظیفه و شرایط ادامه ی تحصیـل مشمولان || معافیت ها در پست اول و دوم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام دوستان من امسال سومین بار بود که کنکور می دادم الان دانشجوی ازاد هستم البته اصلا نرفتم و دو ترم مرخصی گرفتم و امسال روزانه قبول می شم می خواستم بدونم کی باید از ازاد انصراف بدم تا تو دانشگاه جدید ثبت نام کنم و وضعیت معافیت تحصیلم چی میشه چون شنیده بودم فقط یکبار صادر میشه کلا باید چی کار کنم؟ تورو خدا زودتر جواب بدید
    کسی نبود جواب مارو بده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

داداش یک دنیا ممنون قربونت فقط یک سوال شسما کسی و میشناسید اینکار کرده باشه الان من کدومو بزنم پیام نور یا غیر انتفاعی یا شبانه که راحتر بتونم مرخصی بگیرم و بتونم تو کنکور ثبت نام کنمون بعد از قبولی وارد رشته جدید بشم؟
    سلا دوست من منم امسال اینکارو کردم فرقی نداره کدومو بزنی هر سه تاش مرخصی تا دو ترم میدن ولی ببین کدوم شهریش کمتره تا الکی پول یا موفت ندی که من فکر می کنم پیام نور شهریش کمتره

اگه نباشه جاش خالی می مونه omidsarab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    همین نزدیکیا

پيش فرض

داداش یک دنیا ممنون قربونت فقط یک سوال شسما کسی و میشناسید اینکار کرده باشه الان من کدومو بزنم پیام نور یا غیر انتفاعی یا شبانه که راحتر بتونم مرخصی بگیرم و بتونم تو کنکور ثبت نام کنمون بعد از قبولی وارد رشته جدید بشم؟
    آره دوستان این کارو کردن
    خب معلومه پیام نور

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

آره دوستان این کارو کردن
    خب معلومه پیام نور
    چی می‌گی عموو؟!!!! جوون مردمو بدبخت نکن!
    قانون می‌گه امکان پذیر نیست!

دانشجويان انصرافي دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي كشور و همچنين دانشگاه پيام نور، مراكز تربيت معلم وابسته به وزارت آموز ش و
    پرورش و ديگر مؤسسات آموزش عالي (مؤسسات آموزش عالي غيردولتي غيرانتفاعي ، دانشگاه آزاد اسلامي و ...) كه از معافيت تحصيلي
    استفاده كرده اند، لازم است پس از انصراف قطعي از تحصيل ، خود را براي اعزام به خدمت به بخش هاي وظيفه عموم ي معرفي و به خدمت
    اعزام شوند . بديهي است اين دسته از داوطلبان پس از انجام خدمت دوره ضرورت، حق ثبت نام و شركت در آزمون هاي سراسر ي بعد ي را
    خواهند داشت.

و همچنین این:
    دانشجويان دوره هاي شبانه، نيمه حضوري، مجازي و بين المللي دانشگاه ها و مؤسسات آمو زش عالي و همچنين دانشگاه پيام نور و مؤسسات آموزش عالي
    غيرانتفاعي و غيردولتي كه از معافيت تحصيلي استفاده نمي كنند، مي توانند بدون انصراف از تحصيل در آزمون سراسري ثب ت نام و شركت نمايند . بديهي است در
    صورت موفقيت و قبل از ثبت نام در رشته قبولي جديد، لازم است از رشته قبولي قبلي خود انصراف قطعي حاصل نمايند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام بچه ها
    اگه کسی زمان اعزام به خدمتش آذر ماه 91 باشه و برای نیم سال دوم قبول شده باشه یعنی ثبت نامش دی ماه باشه. در آن صورت شرایطش چجوریه؟ دانشگاه یک برگه ای رو بعنوان اینکه این فرد در دانشگاه مورد نظر پذیرفته شده برای سازمان نظام وظیفه ارسال می کنه یا اینکه باید از آذر ماه بره خدمت ؟

داره خودمونی میشه eshkene's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

فرقی نداره چند ترم خونده باشی فقط اینکه هر کس میتونه یک بار انصراف بده در طول تحصیلش از لیسانس تا دکتری یه بار انصراف بده و باز تا مدت یکسال فرصت داره دفترچه پست کنه یا تکلیف دانشگاه خود را معلوم کنه البته این شرط مشمول افراد انصرافی است نه اخراجی لینک زیر دقیقا ج سوالتونا میده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دقیقا سوال 16
    خواهشا ج میدین از منبع قابل اعتماد باشه خودم پارسال دجار این شدم هرکی یه چیزی میگفت

7. 3 کاربر از eshkene بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت masoud heydari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    Zanjan/kh

پيش فرض

سلام
    ببین الان میگی تو دوبار کنکور دادی اما رتبه خوبی نیاوردی و الان هم از سربازی می خوای یه جور معاف بشی
    خوب الان یه انتخابی کن و برو دانشگاه
    خیلی ها که پشت کنکور میمونن رتبشون بدتر از سال قبل میشه و حالا تو می خوای بری یه دانشگاه بعد اون موقع بخونی واسه کنکور
    اول آخر باید سربازی بری دیگه حالا دو سه ما کمو زیاد
    البته اینو هم در نظر داشته باش که قانون سربازی هر سال فرق میکنه
    حالا اگه می خوای معاف شی و بازم کنکور بدی برو پیام نور یا آزاد

داره خودمونی میشه eshkene's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

اینی که شما کپی کردین مربوط میشه به سازمان سنجش که این قانون اصلا ربطی به سنجش نداره سنجش فقط اگه شما مشکل دیپلم داشته باشی و روزانه بوده باشی گیر مده
    دوما اینکه دفترچه کنکور قبل اعلام قوانین جدید صادر شدش و الان قانون جدید نظام وظیفه اجرا میشه
    شما مشکلی ندارید میتونید انصراف بدید و برید یه دانشگاه دیگه
    لینک زیر سوال 16
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم میگم خواهشا کسی که اطلاعی نداره حرفش منبع قابل اعتمادی نسیت بقیه را گمراه نکنید ببخشیدا بهتر حرف نزنه

10. 2 کاربر از eshkene بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ba maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من افتادم هتل خاتمی یزد
    کسی می دونه چجوز پادگانیه ؟
    واسه آموزشی افتادم
    کسی نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه omnia.2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لطفا حذف شود......
    Last edited by omnia.2008; 21-08-2012 at 02:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •