تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 501 از 2376 اولاول ... 40145149149749849950050150250350450551155160110011501 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,001 به 5,010 از 23756

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

آخر فروم باز Alireza Taji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

بدو... بدو... حراجش کردم!!!
    کی 3 امتیاز میخواد دستش بالا!

بهم ثابت شد دیگه استقلال جای ژنرال ها نیست ما هم باید به مانند پرسپولیس که از سلطان ها دل کندند از ژنرال ها و کاپلوها دل بکنیم....
    قبلا هم گفتم بدم نمیاد استقلال این فصل نتیجه نگیره تا شاید بریم سراغ مربیان خارجی...
    مدیریت فتح الله زاده هم در نوع خودش جالبه 42 بازی و 19 شکست! در ضمن تغییر 3 مربی در یک سال(تازه میتونیم مرفاوی را هم اضافه کنیم) از دیگر افتخارات فتح الله زاده در یک سال اخیر هست!
    جالب اینه که استقلال قبل از حضور فتح الله زاده در 114 بازی فقط 14 بازی شکست خورده بود!

کـاربـر بـاسـابـقـه ali-07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    my broken heart

پيش فرض

شب بخير:
    مگه ميشه يك طرفدار چندين و چند ساله پاي يم باخت دو باخت سه باخت تيمشو ترك كنه اگر قرار به رفتن بود من همون پارسال ميرفتم ولي يك طرفدار خوب بايد تا اخر همراه تيمش باشه ،به اميد پيروزي در بازي بعد

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    my broken heart

پيش فرض

شب بخير:
    مگه ميشه يك طرفدار چندين و چند ساله پاي يم باخت دو باخت سه باخت تيمشو ترك كنه اگر قرار به رفتن بود من همون پارسال ميرفتم ولي يك طرفدار خوب بايد تا اخر همراه تيمش باشه ،به اميد پيروزي در بازي بعد

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اینجور شکست ها همیشه تلخ هستند اما لازم هستند تا برخی چیزها را از یاد نبریم...
    همیشه اینجور شکستها تا چند ساعت بعد از شکست برای من خیلی تلخ هستند اما بعد از گذشت چند ساعت این شکستها ارزششون از خیلی از پیروزی هامون برای من بیشتر میشه!
    وقتی به حال خودم که قبل و چند ساعت بعد از بازی دارم فکر میکنم می بینم چقدر استقلال برایم مهم هست...

می دونم که تمام دوستان استقلالی الان شاکی هستند اما الان وقته ثابت کردن اینه که الکی استقلالی نشدیم فراموشتون نشه شعارمون را:
    استقلال اول بشی اخر بشی بازهم دیوانه وار دوستت داریم...
    الان وقته ثابت کردنه خیلی چیزها هست ما استقلالی ها داریم ازمایش میشیم یک ازمایش بزرگ...

عشققققققققق است استقلال ما روزهای سخت تر از این هم داشتیم...

Last edited by Alireza Taji; 13-09-2008 at 03:46.

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

شب بخير:
    اره علی جون ما یک شبه و با یک برد استقلالی نشدیم که حالا با یک شکست و یک ناکامی از استقلال دل بکینم...
    خداوکیلی الان یک حس غیر قابل وصفی نسبت به استقلال دارم به خدا اگه استقلال قهرمان میشد اینقدر انگیزه پیدا نمی کردم...
    این شکست برای من خیلی با ارزش بود...
    بروبچ بیاییم ثابت کنیم سرور اسیا کیه...

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    my broken heart

پيش فرض

بعد از هر شكست يك پيروزي پس به اميد پيروزي در بازي بعد
    اســـــــــــــــــــــــ ــــــــتقـــــــــــــــ ــــلــــــــــال اول يشي آخر بشي دوستت داريم...

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    my broken heart

پيش فرض

بعد از هر شكست يك پيروزي پس به اميد پيروزي در بازي بعد
    اســـــــــــــــــــــــ ــــــــتقـــــــــــــــ ــــلــــــــــال اول يشي آخر بشي دوستت داريم...

کـاربـر بـاسـابـقـه amir_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

گفتين عشق ؟؟؟
    عشق با دلي شكسته و پ درد مگه ميشه آخه ؟
    هيات مديره بايد به اين وضعيت خاتمه بده ، اين فتل چه سودي براي استقلال داشته تا حالا ؟

کـاربـر بـاسـابـقـه amir_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من تو اين موندم !!!!
    بابك خان اينا رو براي كي نوشتي ؟ هنوز وقتش نشده كه يه ذره ديگه از قدرتتو نشون بدي ؟

از کلیه دوستان که در انجمن خبر ورزشی فعالیت میکنند خواهش میکنم از هر نوع رفتار اهانت آمیز به دیگر تیم ها حامیانش . جدا خود داری کنید .
    این محیط بهتری رو برای در کنار هم بودن همه ما فراهم میکنه .
    توهین نکنیم تا به ما توهین نشه .

در صورت برخورد با موارد ذکر شده دسترسی کاربری که این چارچوب ساده رو رعایت نکرده باشه - بدون یاد آوری مجدد - به انجمن خبر ورزشی بسته خواهد شد .
    اينا جز قوانينه و هر كي قانون رو نقض كنه بايد جريمه بشه ، اينجوري نيست كه هر كسي هر چي بخواد بگه

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

گفتين عشق ؟؟؟
    عشق با دلي شكسته و پ درد مگه ميشه آخه ؟
    هيات مديره بايد به اين وضعيت خاتمه بده ، اين فتل چه سودي براي استقلال داشته تا حالا ؟
    امیر جون اتفاقا عاشق از نوع دل شکستش خوبه!
    عاشقی که در راه عشق سختی نبینه که عاشق نیست...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •