تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 501 از 752 اولاول ... 401451491497498499500501502503504505511551601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,001 به 5,010 از 7517

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

داره خودمونی میشه good god's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

مدل 500 در واقع ارتقاء یافته 300 البته با قیمت دو برابر و از نظر صوتس جنس صدای سونی رو داره که میشه بیس تقریبآ ضعیف و مید خوب و های معمولآ با THD و گاهی اوقات مید هارشی میشه که بستگی به مدل داره اما Klipsch که مثل بقیه محصولاتش صدای با بیس قوی و مید متعادل و خوب و های خوب در کل صدای این برند گرم هست که در مقابل ، سونی صداش سرد هست

مقایسه بین این دو مدل شماره 1 برای سونی و 2 برای Klipsch:
    ------------------------------------------------------------------------------
    بیس:
    1. خوب ولی نه به اندازه کافی قوی برای سبکهای نیازمند بیس قوی مثل الکترونیک
    2. خیلی قوی و مناسب برای سبکهای نیازمند بیس قوی ولی نه چندان مناسب برای سبکهای غیر

مید:
    1. کمی سرد ولی خوب با جزییات قابل شنیدن
    2. کمی گرم ولی خوب و با کمی جزییات قابل شنیدن

های:
    1. شفاف ولی کمی با THD و متمایل به تیزی
    2. نسبتآ شفاف و خوب

Soundstage:
    1. برای یک توگوشی در حد خوبی هست و حدود 40 سانتی متر
    2. برای یک تو گوشی در نسبتآ خوبی هست و حدود 30 سانتی متر

کیفیت ساخت از 100 نمره:
    1. 70
    2. 50

سبکهای مناسب و تخصصی:
    1. پاپ و راک و کلاسیک البته نه به طور کامل
    2. پاپ و الکترونیک و راک و متال

راحتی استفاده:
    1. نه چندان راحت و خیلی به کاربرد بستگی داره چون نصب عمودی داره
    2. راحت ولی مثل بیشتر این استایل برای ساعتهای طولانی مناسب نیست

کاربرد:
    1. توی خونه و نشته یا ایستاده بدون حرکت زیاد
    2. مناسب خونه و بیرون و نهایتآ با کمی حرکت و جابجایی

پلیر:
    1. هر پلیر پرتابل و مناسب تر از اون یک آمپ ساده
    2. هر پلیر پرتابل

دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه امیدوارم همین کافی باشه (هر دو رو دارم (: )

اگه منظورتون با انتخاب من هست که چرا برای شما مهمه؟!
    به هر حال رنج قیمت رو عنوان نفرمودید اما فکر میکنم منظورتون بدون در نظر گرفتن قیمت بوده؟!
    احتمال زیاد به ترتیب اولویت در کیفیت:
    1. 800
    2. 650
    3. 598
    4. 595
    5. 280
    6. 238
    7. 448

شما هم موفق باشید.
    ممنونم،یک رویوی کامل و عالی بهم دادی
    سنهایزر هم حدود 100-200 رنج میخواستم که ترتیب بندی شما واسه همه رنج بود و جای سوالی نمیمونه.
    اما دوسوال دارم ازت که:

با این اوصاف و جنس صدای k99 که پیش از این رویوش رو داده بودی،نمیتونه رقیب مناسبی برای این دو به حساب بیاد؟

و یه سوال دیگه که:
    واسه سبک jazz چه فاکتورایی رو بایستی تو انتخاب هدفون بیشتر مهم بدونیم.؟

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

سلام

خب ظاهرا اینجا بحث های جالبی از هدست وجود داره
    بگذریم
    قرض از پست دادن می خوام یک mp3 پلیر و یک هدست بگیریم
    برای دستگاه که بین cowon j3 و x7 و creative x-fi 2 16g گیر کردم!!
    برای هدست قصد دارم یک مدل تا 100 تومن تهیه کنم
    مدلی می خوام که راحت در گوش جا بگیره و ابر هم نداشته باشه(از هدفون ابر دار بیذارم)
    سبک هایی هم که من گوش میدم بیشتر راک و متال هست و اصلا اهل dj و این سوسول بازی ها نیستم(به کسی لطفا بر نخوره)

حالا از شما دوستان تقاضای کمک و راهنمایی دارم

ممنون

3. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز musketeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

نه بابا خودتون رو زیاد اذیت نکنید هر کی دوست داشت می تونه به این قیمت مفتی که اینا دارند می فروشن خرید کنه به هر حال بعید میدونم مشکلی داشته باشه ولی این جزء موارد نادر هست که اتفاق افتاده بعید میدونم همین ایران رهجو EX600 یا امثالهم رو موجود کنه اون هم با قیمتی کمتر از نزدیک به دو برابر دلاری دیگه از این خبرا نیست همین یه باره شما چرا این دست اون دست میکنید من نمی دونم

البته ممکنه انبار سونی رو پیدا کردن و شبونه رفتن سروقتش . . . (:
    خوب آدمیزاده دیگه هزار فکر وخیال می کنه دیگه چون:
    1. جنس اصل
    2. فروشنده معتبر
    3. قیمت کف دنیا 800 تومن بدون هیچ هزینه ای
    4. سونی هم هست
    5. کیفیت صداش هم تایید می شه
    6. حالا قیمت گرونه بازار ما شده 590 تومن!!!!!!!!!!!

خوب اینه که از اون فکرا به سر آدم می زنه البته اینا رو من نگفتم چیز گفت اسمش چی بود یادم نیست اهان یادم اومد همینی بود که دارم براش پست میدم گفت (:

مبارکتون باشه نگفتید چطوری خرید کردید و چقدر و . . .
    حالا دیگه پشت پرده با هم خرید می کنید و به ما که رسید فردا پست میدین و الان دیر وقته با ا ا ا ا شه

شما هم موفق باشید.
    اختیار دارید آقارضا ما که همین حداقل اطلاعات رو از کنار پستهای شما داریم ما رو چه به پنهون کاری

در مورد Audio Technica CKS55i
    دوست عزیز minimax2 چند روز پیش این هدفون رو توی بازار اهواز دیده بودن که تو تاپیک گفتن. بعد من ازشون جویا شدم ایشون دیدن من خیلی تشنه هستم زحمتش خرید و ارسالش رو برام کشیدن. قیمتش همونطور که خودشون هم گفته بودن 100 تومن هست.

از نظر فیزیکی کیفیت ساختش به نظرم خیلی خوب میاد. کابل تقریبا ضخیمی داره که ممکنه بعضیا خوششون نیاد! توی گوش خیلی خیلی خوب می ایسته (دست کم برای من اینطوره) کنترلر آیپاد/آیفون داره، ولی کنترلرش خیلی خوبه اصلا چیزی نیست که اذیت کنه. از نظر اندازه کنترلرش خیلی ریزتر از مال Klipsch هست. تقریبا میشه گفت وجودش حس نمیشه. البته خب زدن دگمه هاش یکم سخت تر میشه اینطوری، ولی کلا بهتره.
    توی جعبه اش چند جفت سری اضافه + کیف حمل و نقلش بود که از جنس پارچه است.
    از نظر صوتی، من چون حرفه ای نیستم شاید با هدفونای دیگه ای که شنیدم مقایسه اش کنم بهتر باشه. بقول خود Audio Technica باسش Solid Bass هست. از نظر من باسش خیلی قوی (شاید بشه گفت خیلی اغراق شده) و عمیق هست. من صدای باسش رو حتی از صدای باس S5i بیشتر دوست دارم. خوشبختانه مید و هایش خیلی خوب و با جزئیات هستن. صدای تیزی توی های شنیده نمیشه (برخلاف S5i). اینطوری بگم که الآن برای من مکمل S5i هست! تو 1-2 ساعت تستی که کردم به این نتیجه رسیدم سبکهای متال رو با S5i و سبکهای کلاسیک رو با CKS55 یا JVC NCX77 گوش بدم. با این همه هنوز هم به نظرم JVC NCX77 که از قبل داشتم جزئیات رو بهتر از این 2تای دیگه پخش میکنه. از نظر گرمی صدا به نظرم CKS55 توی این 3تا از همه گرم تره و S5i کمی صداش کم تر گرم هست. JVC هم که صدای تقریبا سردی داره. بین این 3تا هدفون بهترین Sound Stage رو هم CKS55 داره (هرچند من اونقدر بلد نیستم که بگم چقدر )
    در کل که خیلی راضی هستم ازش و یک بار دیگه از minimax2 عزیز تشکر میکنم

راستی دنبال یک سری اطلاعات ازش میگشتم چند روز پیش به یک سایت ایرانی برخوردم که سایت یک فروشگاه بود. توی سایتش این هدفون و یک سری محصولات جالب دیگه رو برای فروش زده بود! آدرسش چیذر میدان ندا بود. اگر کسی لازم داشت بگه براش پیغام خصوصی میکنم

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

سلام

بگذریم
    مدلی می خوام که راحت در گوش جا بگیره و ابر هم نداشته باشه(از هدفون ابر دار بیذارم)
    سبک هایی هم که من گوش میدم بیشتر راک و متال هست و اصلا اهل dj و این سوسول بازی ها نیستم(به کسی لطفا بر نخوره)

ممنون
    سلام عزیز

به نظرم شما میتونی روی Klipsch S4 حساب باز کنی که جدیدا توی بازار ایران موجود شده و راحت میتونی پیداش کنی. یک سری به پایتخت بزنی حتما میتونی گیر بیاری.
    Last edited by musketeer; 12-12-2011 at 17:45.

5. 6 کاربر از musketeer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

سلام

بگذریم

ممنون
    هدفون این دو مدل هم خوبه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    توضیح:
    کد:
    ولی به نظر میاد اون مدلی که دوستمون گفت به سبک هایی که گوش میدی بهتر میخوره.
    Last edited by peaceful1; 12-12-2011 at 18:30.

7. 4 کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام.

بالاخره تصمیم گرفتم AKG K 44 رو بگیرم.(با تشکر از rezaomido)

از کجا و با چه گارانتی بگیرم که مطمئن بشم فیک یا High Copy نیست؟

ممنون.

فکر کنم با گارانتی اواسان بگیرد اصل باشه چون اواسان فیک کلا کار نمیکنه
    تو لیست محصولات و قیمتی که تو سایتش هست نتونستم پیدا کنم.
    Last edited by peaceful1; 12-12-2011 at 22:41.

9. این کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن MP3 Player rezaomido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ممنونم،یک رویوی کامل و عالی بهم دادی
    سنهایزر هم حدود 100-200 رنج میخواستم که ترتیب بندی شما واسه همه رنج بود و جای سوالی نمیمونه.
    اما دوسوال دارم ازت که:

با این اوصاف و جنس صدای k99 که پیش از این رویوش رو داده بودی،نمیتونه رقیب مناسبی برای این دو به حساب بیاد؟

و یه سوال دیگه که:
    واسه سبک jazz چه فاکتورایی رو بایستی تو انتخاب هدفون بیشتر مهم بدونیم.؟
    خواهش میکنم چون فرصتم کم بود لیست کردم

دقیقآ متوجه نشدم که 99 رو با کدوم دو تا مورد نظر شما بود ولی اگه منظورتون با S4 و 500 هست که مقایسه منطقی و صحیحی نیست که قابل انجام باشه

و سبک جاز به دلیل سازهای مورد استفاده درون اون که اغلب بادی هستند نیاز به هدفونی داره بازه فرکانسی بازی داشته باشه و چون این قبیل سازها از نظر تونالیته غنی هستند و هنگام ضبط و میکی و نهایتآ مستر بخش عمده جزییات از بین می ره نیاز هست که هدفونی انتخاب بشه که جزییات زیادی رو به نمایش بزاره تا هنگام باز پخش شنونده احساس صدای مصنوعی و محو شده نداشته باشه و اینکه به هدفونی نیاز داره که از نظر Soundstage قوی باشه تا هر چند صداهای کم این سبک به تفکیک که برای یک عاشق این سبک شنیدنش مهمه ، چیزی از اجرای معمولآ زنده و خلاق این سبک کم نکنه و هر چند که این سبک همچون کلاسیک رنج دینامیک بالایی نداره اما هدفونی با رنج دینامیک زیاد اولویت داره و از طرف دیگه اسن سبک به دلیل به کار گیری زیاد از کلام یا به عبارت درست تر Vocal نیاز به هدفونی با مید بسیار گرم و های شفاف داره و از طرف دیگه نمی شه از ساز اصلی و مهم این سبک ، پیانو صرف نظر کرد پس بیس فلت فراموش نشه که صدا با هارمونیک های طبیعی شنیده بشن بدون ترکیب و بهم ریختگی اصوات نزدیک و هم دامنه که در جاز به وفور به اجرا درمیاد و توی هدفون این مورد به شکل جالبی شنیده نمی شه ولی اسپیکر و اجرای زنده بسیار دلنشین و خوشایند هست علت مشخصی برای این ایراد سراغ ندارم اما ترکیبی از دلایل باعث به وجود اومدن این اشکال می شن

شما هم موفق باشید.

11. 2 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

اختیار دارید آقارضا ما که همین حداقل اطلاعات رو از کنار پستهای شما داریم ما رو چه به پنهون کاری
    مرسی از لطف شما
    منظورم پنهان کاری نبود منظورم "وقت ندارم و دیر وقته . . ." اینا بود (:

اما مبارکتون باشه و خیلی خوشحالم که از اینکه شما از دوستتون به خاطر لطفی که کردن چند مرتبه تشکر کردید و هم اینکه اینجا اومدن و رفتن باعث می شه با هم بیشتر از یک فرووم در ارتباط باشیم همین برای من نوعی کافی هست که از تجربه شما استفاده کنم و نهایتآ اگه چیزی به نظرم اومد در کنار شما و صرفآ به عنوان نظر بگم شاید درست اون نظر رو یاد گرفتم و یا شاید دوستی مطلب صحیحی رو جایگزین یک تصور نه چندان دقیق کردند

باز هم مرسی از شما و اون دوست خوبتون که باعث شدید بیشتر با هدفون جدیدتون آشنا بشیم

شما هم موفق باشید.

13. 3 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه good god's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خواهش میکنم چون فرصتم کم بود لیست کردم

دقیقآ متوجه نشدم که 99 رو با کدوم دو تا مورد نظر شما بود ولی اگه منظورتون با S4 و 500 هست که مقایسه منطقی و صحیحی نیست که قابل انجام باشه

و سبک جاز به دلیل سازهای مورد استفاده درون اون که اغلب بادی هستند نیاز به هدفونی داره بازه فرکانسی بازی داشته باشه و چون این قبیل سازها از نظر تونالیته غنی هستند و هنگام ضبط و میکی و نهایتآ مستر بخش عمده جزییات از بین می ره نیاز هست که هدفونی انتخاب بشه که جزییات زیادی رو به نمایش بزاره تا هنگام باز پخش شنونده احساس صدای مصنوعی و محو شده نداشته باشه و اینکه به هدفونی نیاز داره که از نظر Soundstage قوی باشه تا هر چند صداهای کم این سبک به تفکیک که برای یک عاشق این سبک شنیدنش مهمه ، چیزی از اجرای معمولآ زنده و خلاق این سبک کم نکنه و هر چند که این سبک همچون کلاسیک رنج دینامیک بالایی نداره اما هدفونی با رنج دینامیک زیاد اولویت داره و از طرف دیگه اسن سبک به دلیل به کار گیری زیاد از کلام یا به عبارت درست تر Vocal نیاز به هدفونی با مید بسیار گرم و های شفاف داره و از طرف دیگه نمی شه از ساز اصلی و مهم این سبک ، پیانو صرف نظر کرد پس بیس فلت فراموش نشه که صدا با هارمونیک های طبیعی شنیده بشن بدون ترکیب و بهم ریختگی اصوات نزدیک و هم دامنه که در جاز به وفور به اجرا درمیاد و توی هدفون این مورد به شکل جالبی شنیده نمی شه ولی اسپیکر و اجرای زنده بسیار دلنشین و خوشایند هست علت مشخصی برای این ایراد سراغ ندارم اما ترکیبی از دلایل باعث به وجود اومدن این اشکال می شن

شما هم موفق باشید.
    ممنون
    خیلی خوب،مثل این که با هم on شدیم;-)
    اما میشه بگی چرا قیاس درستی نمیتونه باشه؟به دلیل اینکه k99 خیلی تابلو پایین تر از این دوتاست یا اینکه یک هدفون مانیتوریگ هست،این قیاس بیمنطقیه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام.

بالاخره تصمیم گرفتم AKG K 44 رو بگیرم.(با تشکر از rezaomido)

از کجا و با چه گارانتی بگیرم که مطمئن بشم فیک یا High Copy نیست؟

ممنون.

تو لیست محصولات و قیمتی که تو سایتش هست نتونستم پیدا کنم.
    سلام به شما

پیشاپیش مبارکتون باش
    اما چون دوست دارم کیفیت صدای بالاتری دریافت کنید اضافه کنم که K77 مدل بهتریه حالا توی اون یکی جیب هم یه نگاهی بندازید . . .

نمایندگی های AKG رو می تونید از تاپیک دوست عزیز Peaceful1 پیدا کنید:

کد:
    برای قیمت هم بهترین کار اینه که خودتون استعلام کنید چون قیمت های این سه مدل بسیار متفاوت هست و سخت بشه اصل و بدلی رو از روی قیمت تشخیص داد اما برای اینکه مطمئن بشید اصل خرید میکنید بهتر از جای معتبر و یا نهایت با مشورت از فروشگاههای لوازم حرفه ای صدا برداری خرید کنید چون اونها به خوبی می دونن که کجا اصل داره کجا . . .

شما هم موفق باشید.

16. 3 کاربر از rezaomido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام به شما

پیشاپیش مبارکتون باش
    اما چون دوست دارم کیفیت صدای بالاتری دریافت کنید اضافه کنم که K77 مدل بهتریه حالا توی اون یکی جیب هم یه نگاهی بندازید . . .

نمایندگی های AKG رو می تونید از تاپیک دوست عزیز Peaceful1 پیدا کنید:

کد:
    برای قیمت هم بهترین کار اینه که خودتون استعلام کنید چون قیمت های این سه مدل بسیار متفاوت هست و سخت بشه اصل و بدلی رو از روی قیمت تشخیص داد اما برای اینکه مطمئن بشید اصل خرید میکنید بهتر از جای معتبر و یا نهایت با مشورت از فروشگاههای لوازم حرفه ای صدا برداری خرید کنید چون اونها به خوبی می دونن که کجا اصل داره کجا . . .

شما هم موفق باشید.
    ممنون.

تفاوت بین 44 k و 77 k چیه؟تو سایتش چک کردم همه مشخصات صوتی مشابهن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •