تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 720 اولاول ... 4046474849505152535460100150550 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 7197

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیونهای پاناسونیک LED/LCD/Plasma

داره خودمونی میشه aminashtari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    خدمت Alucard عزیز
    ابتدا تشکر میکنم از مطالب مفیدی که از شخص شما در این فروم یاد گرفتم.
    هدف از راه اندازیه اینگونه فروم ها بالا بردن اطلاعات فردی جهت حصول بهترین نتیجه و خرید مناسب هست که بوسیله اطلاع رسانیه دسته جمعی حاصل میشه.
    کاری هم که بنده انجام دادم فقط اطلاع رسانی بود، اونهم نه از یک منبع متفرقه و غیر مرتبط، بلکه از جایی این مطلب عنوان شده که مطمئن هستم حداقل 90% عزیزانی که در این فروم فعالیت میکنند، مطالب وبلاگ فوق الذکر رو دنبال میکنند و در خیلی از پستهای فروم خودمون به چشم دیدم که مطالب ایشون نقل قول شده و اتفاقاً کاملا تاثیر گذار بوده و بنوعی کلامشون برش داره در بحث A\V.
    برای من واقعاً جای تعجب بود از اینگونه اظهار نظر بی مهابا با ادبیات خاص! و خواستم به عنوان یک شخص تازه وارد به 2 دلیل این نقل قول رو انجام بدم:

1- نظر دوستانی که از تلویزیونهای پاناسونیک استفاده میکنند و مقایسه مشابهی با برندهای دیگه در محیط منزل داشته اند رو بدونم و به نوعی اگر کیفیت این تلویزیونها واقعاً قابل دفاع هست( به غیر از ستاره های سایتCnet) خوب انتقادی از طرف اهل فن مطرح شده و وظیفه این هست که اطلاع رسانیه واقعی صورت بگیره برای کسانی که قصد خرید دارند و سردرگم هستند مثل خود بنده. همونطور که اگر بنده در زمینه ای اطلاعات دقیقی دارم باید کاملا شجاعانه و با اعتماد به نفس اطلاعاتم رو در اختیار دیگران قرار بدم.

2- چون خودم در خیلی از پستهای فروم پی سی ورلد، دیدم که از کلام ایشون نقل قول شده و نظر ایشون کاملاً در خرید ها تاثیر گذار هست لازم دونستم این اطلاع رسانی رو انجام بدم تا بدونیم خیلی هم نمیشه روی حرف خیلی ها حساب کرد!!
    در هر صورت قصد بدی نداشتم از این نقل قول و امیدوارم به کسی بی احترامی نشده باشه.
    Last edited by aminashtari; 04-10-2010 at 16:57.

2. این کاربر از aminashtari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

دوست عزیز من اول از همه ممنون که نییت شما خیر بوده ! ولی کاری که شما انجام دادین نقل و قول حرفهای زده شده از کسی هست که تو وبلاگ شخصیش مشخصا الفاظ نامناسب به کار برده که شما دقیقا کلمه توهین آمیز ایشون رو با رنگ قرمز و فونت Bold مارک کردی.
    من کاری به صحت و سقم مطالب وبلاگ ایشون ندارم ایشون یک وبلاگ شخصی داره و میتونه توش از الفاظ رکیک یا حتی فحشهای آبدار هم استفاده کنه ولی اینجا یک فروم عمومی هست لطفا طبق قوانین انجمنی که دارین داخلش فعالیت میکنین رفتار کنید.

ضمنا اینکه مطالب یک وبلاگ شخصی برای شما معتبر هست مسئله شخصی و مربوط به شما هست لطفا دفعه بعد اگر مطلبی رو نقل و قول میکنید که مرجع رسمی و معتبر نداره سعی کنید دست کم دارای بار علمی و فنی باشه نه اینکه حاوی فحش یا کلمات توهین آمیز باشه.

4. 7 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه lebowski's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با انتقاد و تعجب از نحوه بر خورد جناب برزین با محصولات پاناسونیک از دوستان دیگر خواهشمند است در انتقادهای خود جانب انصاف و ادب را رعایت کنند البته برا من جالب است که ایشان هم مدل v20 را تست کرده اند هم مدل G20 که نحوه دسترسی هم زمان ایشان به دو مدلی که یکی اصلا وارد بازار نشده ودیگری بسیار محدود بسیار شگفت انگیز !!!
    این جناب برزین (ع) حتما طی العرض داشتن که تونستن پلاسمایی رو که هیچوقت وارد ایران نشده و وارد ایران هم نمیشه تست کنن!!!!
    کلا خالی بندی عالمی داره.
    جالبه که جناب آلوکارد عزیز به محض اینکه تو تاپیکی کسی به سامسونگ توهین میکنه پستشو پاک میکنه ولی اینجا پست حاوی توهین که پاک نمیشه هیچی پست کسایی که اعتراض میکنن در عوضش پاک میشه واقعا جالبه!

6. این کاربر از lebowski بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

این جناب برزین (ع) حتما طی العرض داشتن که تونستن پلاسمایی رو که هیچوقت وارد ایران نشده و وارد ایران هم نمیشه تست کنن!!!!
    کلا خالی بندی عالمی داره.
    جالبه که جناب آلوکارد عزیز به محض اینکه تو تاپیکی کسی به سامسونگ توهین میکنه پستشو پاک میکنه ولی اینجا پست حاوی توهین که پاک نمیشه هیچی پست کسایی که اعتراض میکنن در عوضش پاک میشه واقعا جالبه!
    من واقعا تعجب میکنم شما چطور این حرفو میزنین بارها گفته شده که در کنار هر پستی یک دکمه برای گزارش تخلف وجود داره شما اگر فکر میکنید پستی توهین آمیز هست روی دکمه گزارش تخلف کلیک کنید اگر مطلبی مغایر با قوانین انجمن باشه حتما رسیدگی میشه.
    ---------------------------------------
    از این به بعد پستهایی که در چهارچوب عنوان تاپیک نباشه پاک میشه لطفا خارج از عنوان تاپیک بحث نکنید تا همین الان هم به اندازه کافی پستهای Off topic زده شده.
    با تشکر

8. 3 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه FARSHAD_DIGITAL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام.من هفته قبل v20 رو از بانه خریدم.چند تا سوال دارم:
    1-تلوزیونهای panasonic قابلیت update شدن رو دارند؟firmaware فعلی اونارو از کجا میشه فهمید؟
    2-این تلوزیون رو میتونم register کنم؟به چه دردی میخوره؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

این تی وی تازه اومده فکر نکنم نیاز به آپدیت شدن داشته باشه، ولی با یو اس بی باید بشود.

داره خودمونی میشه aminashtari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز v20 50 اینچ توی بانه به چشمتون خورد؟ قیمت؟

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز v20 50 اینچ توی بانه به چشمتون خورد؟ قیمت؟
    ای کاش بود، ولی کسی تاحالا ندیده!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام :دوستان ایا کسی v20 با کابل vga به کامپیوتر وصل کرده ؟ من وقتی اینکارو میکنم رنگ تی وی با lcd لب تاپ تفاوت داره . ایا تنظیمات خاصی داره؟
    سلام : اساتید و دوستان کسی در این مورد تجربه ای نداره ؟

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام : اساتید و دوستان کسی در این مورد تجربه ای نداره ؟
    -بزرگوار خروجي گرفتن با VGA بهيچ وجه توصيه نميشه
    -ربطي به اين مدل نداره مربوط به نوع خروجي انالوگ وبي كيفيتي هست كه از VGA ميشه انتظار داشت
    -تصوير مات وجزئيات كمتر ميشه همينطور رنگ ها شادابي و طراوت خودشون رو از دست ميدهند

15. 3 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •