تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 50 از 3859 اولاول ... 40464748495051525354601001505501050 ... آخرآخر
نمايش نتايج 491 به 500 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

in servere pishgaman be pache us niaz dare ya pache english?
    man pachaye us o download kardam
    be nazare shoma asatid pacheye oroopai ro ham download konam?
    darzemn in addon haro bad az download bayad chikar kard ??????????

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

و حالا راهنمایی برای کسانی که می خوان نسخه اوریجینال بازی رو بگیرن و وارد سرور اصلی بشن.

برای وارد شدن به سرور اصلی بلیزارد شما باید یک نسخه اوریجینال بازی رو بخرین. یا CD Key اون رو بخرین که راه دوم ساده تر هستش. اگر مستر کارت یا کارتهای اعتباری بین المللی دارین که هیچ وگرنه یه PM به من بزنین تا براتون تو یکی دو روز جور کنم. قیمت دقیق رو متعاقبا اعلام می کنم. ( چه جمله فلسفی شد )

بعد تشریف ببرین به سایت بازی و یه اکانت برای خودتون بسازین. برای ساخت اکانت به اون CD-Key نیاز پیدا می کنید. اطلاعات رو با دقت وارد کنید چون بعدا به راحتی قابل تغییر نیست.

حالا شما احتیاج دارین که بازی رو نصب کنید. یا نسخه نصب شده رو از کسی بگیرین و روی کامپیوترتون بریزین ( که در اینصورت نیاز به نصب نداره ).

در مرحله بعد، وارد بازی بشین و با همون اکانتی که درست کردین وارد بازی بشین و الباقی ماجرا.....

نکته 1 : Burning Crusade رو باید جداگانه بخرید. که قیمتش رو هم بعدا میگم. الان قیمت ندارم.

نکته 2 : از همون اول انتخاب کنید که تو سرور اروپایی میخواین بازی کنین یا آمریکایی. با انتخاب هر کدوم از این سرورها باید تمام پچ ها و ..... همون سرور رو بخرین و دانلود کنین. ( توجه کنید که نقل و انتقال از سرور اروپایی به آمریکایی و برعکس به هیچ عنوان ممکن نیست پس با دقت انتخاب کنید )

نکته 3 : در مورد هزینه ها از همون اول با خودتون مشورت کنید ( هزینه هر ماه بازی در سرور بلیزارد تقریبا 19 هزار تومن هستش ). اگر بازی رو بخرین کسی به این راحتی از شما نمی خره پس صاحب اول و آخرش خودتون هستین.

نکته 4 : سعی کنید تو سرورهای بلیزارد از کسی کمک مالی نخواین چون در اکثر موارد ضایع میشین

این نکته 4 جاش اینجا نبود ولی من تابحال 2 تا ایرونی رو بردم تو سرور بلیزارد و به محض وارد شدن به بازی از اولین کسی که دیدن پول خواستن

jigsa khan ID shoma chie?

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض Help Meeeeeeeee

سلام به همگی
    مخصوصن jigsa و dark shaman,که به قول بروبچ تمام اطلاعات خودشون رو بدون چشم داشت ودر راه خدا در اختیار ما مبتدیها میزارن
    از حضور اساتید چند تا سوال داشتم:
    1)حداقل سرعت برای وصل شدن به serverها چقدره؟ من با dialup(44k) وصل میشم.میشه با همچین connectoinی مثلا به pishgaman وصل شد؟
    2)میشه تو reamlist مستقیم اسم site رو نوشت؟اگه نمیشه ip رو چهجوری میشه در آورد؟
    3)چند تا servere مجانی معرفی کنید...که شلوغ هم باشه.در مورد game card هم یه توضیح بدین.چهجوری میشه خریدوقیمتش چقدر هست؟ماهیانه چقدر باید شارجش کرد.؟؟؟؟
    4)سرور blizzard با چه پچایی کار میکنه؟ US یا ENGLISH?
    5)ازکدوم پچ به بعد میشه Burning crusade?من تا پچ 2.0.12 رو نصب کردم ولی BC نشد.اصلا لازمه bc باشه؟
    6)CD-KEY رو چه موقع باید وارد کرد؟برای سرورهای مجانی هم CD-KEY میخواد؟اصلا یه توضیح کامل بدین لطفا.من در این خصوص خیلی پرتم.ببخشید.
    7)پچ مورد نیاز pishgaman کدومه؟US یاeng?
    8)سرورهایی که پچ مثلا 2.1.3 میخوان میشه با پچ 2.2.0 واردشون شد؟
    9)یه توضیحی هم درباره addonها بدین.من ده دوازده تاشو download کردم ولی نمیدونم باید چجوری ازشون استفاده کنم.

ببخشید یهو اینهمه سوال پرسیدم.چه کنیم که تا ما مویز بشیم dark shaman ارتاسو هم کشته

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

سلام به همگی
    مخصوصن jigsa و dark shaman,که به قول بروبچ تمام اطلاعات خودشون رو بدون چشم داشت ودر راه خدا در اختیار ما مبتدیها میزارن
    از حضور اساتید چند تا سوال داشتم:
    1)حداقل سرعت برای وصل شدن به serverها چقدره؟ من با dialup(44k) وصل میشم.میشه با همچین connectoinی مثلا به pishgaman وصل شد؟
    2)میشه تو reamlist مستقیم اسم site رو نوشت؟اگه نمیشه ip رو چهجوری میشه در آورد؟
    3)چند تا servere مجانی معرفی کنید...که شلوغ هم باشه.در مورد game card هم یه توضیح بدین.چهجوری میشه خریدوقیمتش چقدر هست؟ماهیانه چقدر باید شارجش کرد.؟؟؟؟
    4)سرور blizzard با چه پچایی کار میکنه؟ US یا ENGLISH?
    5)ازکدوم پچ به بعد میشه Burning crusade?من تا پچ 2.0.12 رو نصب کردم ولی BC نشد.اصلا لازمه bc باشه؟
    6)CD-KEY رو چه موقع باید وارد کرد؟برای سرورهای مجانی هم CD-KEY میخواد؟اصلا یه توضیح کامل بدین لطفا.من در این خصوص خیلی پرتم.ببخشید.
    7)پچ مورد نیاز pishgaman کدومه؟US یاeng?
    8)سرورهایی که پچ مثلا 2.1.3 میخوان میشه با پچ 2.2.0 واردشون شد؟
    9)یه توضیحی هم درباره addonها بدین.من ده دوازده تاشو download کردم ولی نمیدونم باید چجوری ازشون استفاده کنم.

ببخشید یهو اینهمه سوال پرسیدم.چه کنیم که تا ما مویز بشیم dark shaman ارتاسو هم کشته

ببخشید. من تا حالا تو سرور پیشگامان بازی نکردم. بنابراین هیچ اطلاعاتی در رابطه با این سرور ندارم...
    اینم جواب بعضی از سوالها :
    1) اولین باری که من این بازی رو انجام دادم با Dial-up اونم با سرعت 33.600 تو سرور بلیزارد بازی می کردم. پس هیچ مشکلی نداری.
    2) در Realm List می توان آدرس سایت رو هم نوشت. یه نمونه ( سرور آمریکایی بلیزارد ): set realmlist us.logon.worldofwarcraft.com
    3) در مورد سرور مجانی که شرمنده. در رابطه با گیم کارت هم باید بگم که قیمتش تقریبا 25 هزار تومن برای 2 ماه هستش.
    4) بلیزارد 2 تا سرور داره : هم اروپایی و هم آمریکایی و شما به نسبت کشور محل سکونت نزدیک ترین سرور رو انتخاب می کنید.
    5) بحث پچ و BC از هم جداست. شما باید BC رو جداگانه خرید و نصب کنید که 4 تا CD هم هستش. ولی در کل از پچ 2.0.0 به بعد مربوط به BC میشه.
    6) فقط برای ثبت نام در سرور بلیزارد شما احتیاج به CD-Key دارین و سرورهای مجانی به این Key احتیاج ندارن.
    7) این سوال از حیطه وظایف من خارجه ................ ببخشید
    8) شما با پچ بالاتر میتونین در سرورهایی با پچ پایینتر بازی کنین. پس این مشکل هم حله....
    9) برنامه های Addon رو باید در مسیر \Interface\Addons نصب کنید. و بعد در صفحه انتخاب کاراکترتون پایین سمت چپ یه دکمه به اسم Add-on ظاهر میشه که می تونین توش این Add-on ها رو فعال یا غیرفعال کنید.

امیوارم مفید باشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

agh das khosh.
    dasset dard nakone.waghean komak kardi.
    ishalla jobran konim,

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

man sakene shirazam,
    mitunam cd BC orginalo az bazar gir biaram?
    darzemn in game card ke migin 25000 toman hasto az koja mishe kharid?
    ina game kart che chizaii dare?zaheran mese karte internete...na?
    ba gmae karta mishe be blizzard wasl shod?
    baraye sharjesh chikar mishe kard?

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

jigsa shoma too servere amrikaii blzzardi?

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ببین دو روز نبودیم. این Horde ها ریختن اینجا.

آقا جون اگه مردی بیا دوئل کنیم ........... هر وقت تونستی منو ببری خیلی کار مهمی هم نکردی. چون هر کی با من دوئل کنه می بره.

بزار یه چند تا حقیقت رو بهت بگم که به خاطر 3 سال بازی تو سرور آمریکا بدست آوردم.
    1- Paladin فقط Dwarf ها ( البته به جز خودم )
    2- Hunter و Priest فقط Night Elf
    3- Mage و Rogue فقط Undead
    4- Warlock فقط Human
    5- Druid فقط Tauren
    6- Warrior فقط Orc
    7- Shaman فقط Draenei

8- زاقارت فقط Blood Elf های

9- کاراکتر فقط Jigsa

دوست عزيز شما كه bloodelf زاقارت برو ببين تو سرور هاي خفن خارجي چند نفر از bloodelf هستن اگر بد بود نمذاشتنش تو بازي
    بعدو اگر دوست داري با هرچي دلت خواست كل مي ندازيم
    معلومه كه شم اصلا bloodelf رو درك نكردين

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آقا هر كي اين بازي رو با پچ هاي كاملش تا 2.2 مي خواد به ما بزنگه
    ضمنا من ساكن اصفهان ستم
    ضمنا مي خوام سرور آنلاين اين بازي رو راه بندازم اگر كسي مي تونه كمكمون كنه
    09132274489
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با بهترين قيمت پست مي كنم

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

دوست عزيز شما كه bloodelf زاقارت برو ببين تو سرور هاي خفن خارجي چند نفر از bloodelf هستن اگر بد بود نمذاشتنش تو بازي
    بعدو اگر دوست داري با هرچي دلت خواست كل مي ندازيم
    معلومه كه شم اصلا bloodelf رو درك نكردين

معلومه که خیلی ها BloodElfهستن. همونطور که تو Alliance ها جدیدا پر شده از Dreneai .
    خوب تازه اومدن ملت هم میخوان امتحانشون کنن.
    به چند دلیل هم این اتفاق افتاده :
    از بس قیافه این Horde ها زشت هستش و قیافه Bloodelf ها خوشکله همه می خوان ببینن چه خبره.
    عقده پالادین هم داشتن که الان داره برطرف میشه.

توی همه سرور ها پر شده از BloodElf Paladin و Draneai Shaman

در ضمن شما اگر متن من رو با دقت می خوندی و به آخر جمله من دقت می کردی، نوشتم : هر کس با من دوئل کنه می بره ........ اگر شما هم بردی همچین کار مهمی نکردی .........

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 37 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 37 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •