تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 43 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 426

نام تاپيک: ((( تعميرگاه مجازي گوشيهاي سوني اريكسون !! )))

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام .
    من چند روز پیش یک k750 خریدم اما فکر میکنم که خیلی زود باطری تموم میکنه .
    هنگامی که با شارژ 100% روشنش میکنم بعد از حدود 10 دقیقه sms فرستادن و چند تا موزیک گوش دادن شارژ اون به تقریبا 70 % میرسه به طوری که تا بعد از ظهر مجبور میشم که دوباره شارژش کنم . ضمن اینکه من بسیار کم با گوشی صحبت میکنم .
    اگر ممکنه علت رو بگین و اینکه چارش چیه ؟
    چند سوال دیگه :
    حد اکثر inbox sms هاش چندتاست ؟
    آیا خاموش یا روشن بودن گوشی در هنگام شارژ روی کیفیت باطری یا میزان شارژ موثر است ؟
    ضمنا در بعضی مواقع هنگام تماس صدای دریافتی بسیار گنگ و نجوا ماننده .
    فروشنده میگفت این گوشی ساخت مالزیه و روی جعبش هم زده و یک مموری 128 mb همراهش بود در صورتیکه اغلب دارای مموری 64 هستند . آیا کس دیگه ای هم این وضعیت رو داشته ؟
    از کمکتون ممنونم .
    اولا که هیچ وقت باطری 100% پر نمی شه...همون موقع که می زنه فول شارز اگه چک کنی می بینی حدوده 85 تا خیلی باشه 90 درصد(من که ندیدم به 90 برسه)
    احتمالا باطریه گوشیت مثل مال من تقلبیه...مال من که تابلو هستش...باطریه گوشیت و در بیار ببین هولو گرام مخصوص روش هست یا نه؟اگه هم باشه باید یه سری کارا رو انجام بدی تا معلوم شه اصل یا تقلبی....قربونش برم مال من که اصلا پشت باطری عین ایینه می درخشه بدون برچسبی یا هولو گرامی و.... البته میگم بازم تا چکش نکنی معلوم نیست...چون اهنگ گوش دادن تو باطریای اصلی هم شارز رو قورت میده
    تو 810 که معمولا 200 الی 300 تا inbox رو پر می کنه
    ارم منم با مشکل پایین بودن صدا رو به رو هستم...دارم دنبال راه چاره ایی هنوز می گردم...اما فکر کنم گوشام ایراد پیدا کردن!!!
    Last edited by mostafa_khan; 26-01-2007 at 10:18.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

حرف بيخودي زده . رم رو يه فرمت كن بهتر ميشه
    اينو كسي بهت ميگه كه توي يكي از اين خدمات هاي مجاز كارميكنه
    منظورت از فرمت اینه:
    #0737#*
    ببینم با مستر ریست راه نمی یوفنه؟؟؟ اصلا اینی که گفتم درست هست؟جای ستارشو شک دارم
    Last edited by mostafa_khan; 26-01-2007 at 10:19.

كاربر حرفه اي Saeed_TnT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    South Park - Colorado

پيش فرض

من k750 دارم . وفتی آهنگ با اسپیکر گوش می کنم (نه با هدفون) یه صدای خش خش میده . نمی دونم چرا . به نظر شما اسپیکراش خراب شدن؟؟؟؟ اگه سخت افزاریه چقد خرج دارخ درستش کنم؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من k750 دارم . وفتی آهنگ با اسپیکر گوش می کنم (نه با هدفون) یه صدای خش خش میده . نمی دونم چرا . به نظر شما اسپیکراش خراب شدن؟؟؟؟ اگه سخت افزاریه چقد خرج دارخ درستش کنم؟؟؟
    از اخرین ولومش خیلی استفاده کردی؟مال دوست من خش خش می کرد گفتن بلندگو هاش مشکل پیدا کرده
    ولوم متوسطش هم خش خش می کنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

نوشته شده توسط r_B_1980
    سلام .
    من چند روز پیش یک k750 خریدم اما فکر میکنم که خیلی زود باطری تموم میکنه .
    هنگامی که با شارژ 100% روشنش میکنم بعد از حدود 10 دقیقه sms فرستادن و چند تا موزیک گوش دادن شارژ اون به تقریبا 70 % میرسه به طوری که تا بعد از ظهر مجبور میشم که دوباره شارژش کنم . ضمن اینکه من بسیار کم با گوشی صحبت میکنم .
    اگر ممکنه علت رو بگین و اینکه چارش چیه ؟
    چند سوال دیگه :
    حد اکثر inbox sms هاش چندتاست ؟
    آیا خاموش یا روشن بودن گوشی در هنگام شارژ روی کیفیت باطری یا میزان شارژ موثر است ؟
    ضمنا در بعضی مواقع هنگام تماس صدای دریافتی بسیار گنگ و نجوا ماننده .
    فروشنده میگفت این گوشی ساخت مالزیه و روی جعبش هم زده و یک مموری 128 mb همراهش بود در صورتیکه اغلب دارای مموری 64 هستند . آیا کس دیگه ای هم این وضعیت رو داشته ؟
    از کمکتون ممنونم .

اولا که هیچ وقت باطری 100% پر نمی شه...همون موقع که می زنه فول شارز اگه چک کنی می بینی حدوده 85 تا خیلی باشه 90 درصد(من که ندیدم به 90 برسه)
    احتمالا باطریه گوشیت مثل مال من تقلبیه...مال من که تابلو هستش...باطریه گوشیت و در بیار ببین هولو گرام مخصوص روش هست یا نه؟اگه هم باشه باید یه سری کارا رو انجام بدی تا معلوم شه اصل یا تقلبی....قربونش برم مال من که اصلا پشت باطری عین ایینه می درخشه بدون برچسبی یا هولو گرامی و.... البته میگم بازم تا چکش نکنی معلوم نیست...چون اهنگ گوش دادن تو باطریای اصلی هم شارز رو قورت میده
    تو 810 که معمولا 200 الی 300 تا inbox رو پر می کنه
    ارم منم با مشکل پایین بودن صدا رو به رو هستم...دارم دنبال راه چاره ایی هنوز می گردم...اما فکر کنم گوشام ایراد پیدا کردن!!!__________________

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ممنون از راهنماییتون .
    باطری من معمولا تا 96% پر میشه (البته ظاهرا ) ولی بعدش انگار که یهو هوف کشیده میشه . واقعا کلافه شدم .اگر تقلبی باشه و نیاز به عوض شدن داشته باشه ، باطری اصلی قیمتش چنده ؟ و از کجا تشخیص داده میشه که دوباره تو پاچه ی آدم نکنن ؟باطری من یک طرفش که مشکیه نوشته :
    sony ericsson
    standard batterey bst-37
    و پایینترش شماره سریال و ...و زیر اون هم عکسهایی در مورد نگهداری صحیح و ... و پایین پایینش
    made in korea finished in china.اون طرفش هم کاملا سفیده سفیده و هیچ برچسب و یا نوشته ای نداره .
    نمیدونم تقلبیه یا نه ؟
    در ضمن اگر در مورد افزایش مقدار صدا راهی پیدا کردید هتما توی انجمن بگذلرید چون واقعا اعصاب خورد کنه مخصوصا توی محیط باز غیر قابل استفادست .
    از راهنماییتون ممنونم .
    Last edited by r_B_1980; 26-01-2007 at 18:50.

تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    South Park - Colorado

پيش فرض

از اخرین ولومش خیلی استفاده کردی؟مال دوست من خش خش می کرد گفتن بلندگو هاش مشکل پیدا کرده
    ولوم متوسطش هم خش خش می کنه؟
    یه دونه که از صداش کم میکنم دیگه خش خش نمی کنه
    نمی دونی چشه؟
    نرم افزاری نیست؟؟؟
    البته بعضب آهنگ ها خش خشش خیلی کنمتره ولی بعضی ها هم خیلی زیاده . آهنگ با میفیت بالا (نه زیاد بالا مثل 192) کمتر خش خش می کنه ولی آهنگ با کیفیت 128 به پاییت خیلی داغونه
    Last edited by Saeed_TnT; 26-01-2007 at 19:41.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

نمی دونم اما واسه من که به 96 درصد هرگز نرسیده...به هر حال از اطلاع رسانیت ممنون
    Last edited by mostafa_khan; 26-01-2007 at 21:04.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

حالا دوست عزیز چه کاریه خوب اگه فقط یکی کم می کنی و خش خش نمی کنه باهاش بساز..تازه بهترم هست از این دیگه وضعش بدتر نمی شه
    Last edited by mostafa_khan; 26-01-2007 at 21:11.

تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    South Park - Colorado

پيش فرض

من می خواستم بدونم مشکلش مال اسپیکرشه یا نه . همین
    اگه زمانی خواستم عوض کنم حدودا چند بام در میاد؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من می خواستم بدونم مشکلش مال اسپیکرشه یا نه . همین
    اگه زمانی خواستم عوض کنم حدودا چند بام در میاد؟؟؟؟؟؟
    فکر نکنم از اسپیکر باشه یه بار آپدیت یا فلش بکن احتمالا درست میشه یا حتی میتونی به جای این کارا درایور صدا رو عوض کنی و امتحان کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •