تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 56

نام تاپيک: فوری :‌ ww3 is coming guys

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

شما پرسش ها رو همینطوری ول میکنی و میری و میاین یک چیز دیگه مطرح میکنین !

این که بین شما و اون کاربر چی گذشته و میگذره برای من مهم نیست و اهمیتی نداره . من در مورد چیزی که اینجا بحث و مطرح شده صحبت میکنم .
    مگه اینجا مدرسه است که انتظار دارین بنده مثل ناظم و مدیر بیام مشکل بین شما رو حل و رسیدگی کنم . مثل دوتا آدم بالغ مشکلتون حل کنید و این خاله زنک بازی ها رو ببرید تو پروفایل یا پیام خصوصی .

احترام به عقاید دوباره مطرح کردین و من هم از شما در همین مورد پرسیدم .

شما اگر به عقاید داعش احترام نمیذاشتین باعث ناراحتیشون میشه و سر شما رو گوش تا گوش میبریدن . ایا شما با این قضیه مشکلی نداری و به اونا اجازه میدین که ناراحتی خودشون رو به این شکل نشون بدن؟
    طالبان عقیده داره دختران و زنان نیازی به تحصیل ندارن و میرن مدرسه به گلوله میبندن . شما بهشون احترام میذاری یا نه ؟

روسیه میخواست استان های شمالی ایران تجزیه کنه . شما به عقاید روس ها احترام میذاشتین در این زمینه ؟ به شمال ایران و تبریز حمله کرد , مجلس به توپ بست و مسجد گوهرشاد به توپ بست .
    به اینا احترام میذارین ؟و خیلی مثال های دیگه از این دست که میشه مطرح کرد و پاسخ شما در این زمینه میتونه جالب باشه .

عقیده یک طرز تفکره که طبق جهان بینی شما شکل گرفته و چیز مقدسی [هیچ چیزی مقدس نیست] نیست که از نقد و یا مخالفت و کنکاش در امان باشه . اینو هر چی زودتر یاد بگیرید و درک کنید هم بخودتون کمک میکنه و هم به دیگران.
    عزیز من، من دارم درباره طرز برخورد این اقا صحبت می کنم، نه درباره اینکه چی فکر می کنه! تفکری که داره به خودش مربوط هست
    تازه تازه تازه همین اقا طرفدار تجزیه ایران هست این حرف هم زده
    بعد عملی که میگی زشت هست و اون انجام داده بعدش میای سخنرانی می کنی؟
    خوب عزیز من وقتی میگم از چیزی خبر نداری یعنی واقعا خبر نداری، شما باید در جریان باشی تا بدونی چرا با این اقا مشکل دارم
    =============================
    اما درباره سوالت
    هیچ کسی تفکری که داعش داشت رو تایید نمی کنه
    بنده سر تمامیت ارضی کشور با هیچ کسی شوخی ندارم
    =============================
    بعد جناب شما داری حرفای خودم رو به خودم میزنی
    این رو یاد بگیرید عقایده و تفکری که افراد دارند منحصرا به خود انها ربط داره ، شما من نیستی و من شما نیستیم ف انگشت های دستت یک اندازه اند؟
    من دارم درباره طرز برخورد صحبت میکنم درباره ادب دارم صحبت می کنم ، ادم وقتی وارد انجمن میشه باید بفهمه افراد با عقاید گوناگون در یک فروم فعالیت می کنن قرار نیست هر کسی رو دیدی مخالفت فکر کنه بلند بشی توهین کنی بهش

توهین با اظهار نظر فرق داره ، بفهمین
    Last edited by AVAVA; 13-03-2022 at 03:52.

2. این کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

دلسوزی فسکی مردم ما برای اوکراین و روسیه یکی دیگر از نمونه های مضحک واماندگی ما ایرانیان است .
    خودمون آه نداریم با ناله سودا کنیم ، بند کردیم به مردم مظلوم اوکراین ..
    بابا اونا اصلا ایرانی را قبول ندارند . تو صف مرز لهستان به دانشجوی ایرانی گفتن آشغال ها را جمع کنه خودتون تو اخبار دیدید. .

4. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض

احترام به عقاید دوباره مطرح کردین و من هم از شما در همین مورد پرسیدم .

شما اگر به عقاید داعش احترام نمیذاشتین باعث ناراحتیشون میشه و سر شما رو گوش تا گوش میبریدن . ایا شما با این قضیه مشکلی نداری و به اونا اجازه میدین که ناراحتی خودشون رو به این شکل نشون بدن؟
    طالبان عقیده داره دختران و زنان نیازی به تحصیل ندارن و میرن مدرسه به گلوله میبندن . شما بهشون احترام میذاری یا نه ؟

روسیه میخواست استان های شمالی ایران تجزیه کنه . شما به عقاید روس ها احترام میذاشتین در این زمینه ؟ به شمال ایران و تبریز حمله کرد , مجلس به توپ بست و مسجد گوهرشاد به توپ بست .
    به اینا احترام میذارین ؟و خیلی مثال های دیگه از این دست که میشه مطرح کرد و پاسخ شما در این زمینه میتونه جالب باشه .

عقیده یک طرز تفکره که طبق جهان بینی شما شکل گرفته و چیز مقدسی [هیچ چیزی مقدس نیست] نیست که از نقد و یا مخالفت و کنکاش در امان باشه . اینو هر چی زودتر یاد بگیرید و درک کنید هم بخودتون کمک میکنه و هم به دیگران.
    /وسط دعوای شماها با هم/
    شما یکی چه توی اینترنت چه جای دیگه بار آخرت باشه که دم از احترام به دیگران و دموکراسی و bla bla بزنی
    چون یادمه پارسال که من توی این انجمن عضو شدم و یجا یه نظر خیلی روتین و معمولی نوشتم بهمراه دو تا کاربر دیگه که یکیشونم دیدم اخراج شده بمن پریدین و مثل چی پاچم رو گرفتین که آهای تو فلانی هستی!!!! درحالیکه من نه شماها رو و نه اونی که گفتین رو روحمم خبر نداره و تا امروزم نمی شناسم و حتی دعواهاتون با همدیگه رو ندیدم سر چی بوده
    شرم بر شماها که از واژه های آزادی بیان و دموکراسی و... بعنوان چماق برای خفه کردن هر کی دیدگاهش سر سوزنی باهاتون متفاوت باشه استفاده می کنین و خودتونم نمیدونم واقعا متوجه نیستین یا خودتونو به اون راه زدین
    بهرحال من که شما 3 نفر رو بابت رفتارتون نمی بخشم

6. 2 کاربر از NikolaTesla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض

مخصوصا اون اخراجیه مدام میومد پیام بمن میزد و چندین صفحه بد و بیراه برام می فرستاد!!!! باور کردنی نیست. چقدر پز آزادی بیان داشتا

8. 2 کاربر از NikolaTesla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    فضولی؟

پيش فرض

بارها من خودم شاهد بودم که این دو کاربر یعنی italodance و srx190d به عقاید و افکار دیگران توهین می کنن، این اسمش ازادی بیان نیست ، اسمش وحشیگری هست

10. این کاربر از cantexmojtaba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

موافقم

اما "بعدش اینها یک تیم هستند! گله ای حمله می کنن" رو خیر!!
    این آقایون رو بنده خیلی وقته تو فروم میشناسم و از مردم اند و جز گروه خاصی نیستن
    متاسفانه وضع اقتصاد, فساد و کلاهبرداری آقایون مسئولِ به اصطلاح مومن و از همه مهمتر پروپاگاندا و رسانه سازی و تبلیغات گسترده علیه ایران دست به دست هم داده, تا ما بخودمون هم شک داشته باشیم , قبول دارم اما چشم بستن به وقایع رو حق نمیدم
    وقتی میلیاردها خرج رسانه میشه معلومه جای کدخدا و رعیت کجاست !!!
    بنده شخصا برای کاربر AVAVA احترام قائل هستم
    و برعکس بقیه فکر نمیکنم عبارت "ساندیس خور" مناسب ایشون باشه

باید گفت "در حسرت ساندیس" بیشتر مناسب ایشون هست

این همون کاربری هست که از هر چی ژیان و ساندیس خور بود ، آویزان شد.

این همون کاربری هست که اومد وسط بحث ها پارازیت انداخت و از بقیه ساندیس خور ها دفاع کرد

این همون کاربری هست که ادعای باادب بودن دارد ولی مخالف بقیه حرف میزنه (حرف مفت)

این همون کاربری هست که ادعای برچسب نزدن دارد ولی با استفاده از این عبارت ها :
    غرب گرا... اینا یه دسته اند.. اینا یک تیم هستند...

این همون کاربری هست با اینکه همه ساندیس خور ها از این انجمن اخراج و بن شدند ، هنوز هم فکر می کنه حرفش اعتبار داره.... هنوز هم فکر می کنه بقیه نفهم هستن

--------------------------

ایشون ساندیس خور نیست چون اصلا ساندیس برای خوردن نیست

بنابراین مثل بخشی از جامعه ، با وانمود بر اینکه اوضاع آنچان بد نیست بتواند حداقل صورت خود را با سیلی سرخ کند و حداقل حفظ آبرو

این فقط یعنی : خوار و ذلیل بدبخت و بی عرضه....
    این دمار که از روزگار این ملت در اومده رو باید بی نهایت تاسف خورد برای این جامعه که به این روز افتادند
    Last edited by ghnjfg; 25-07-2022 at 19:00.

12. 2 کاربر از ghnjfg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

این همون کاربری هست که اومد وسط بحث ها پارازیت انداخت و از بقیه ساندیس خور ها دفاع کرد

این همون کاربری هست با اینکه همه ساندیس خور ها از این انجمن اخراج و بن شدند ، هنوز هم فکر می کنه حرفش اعتبار داره.... هنوز هم فکر می کنه بقیه نفهم هستن

زندگی در شرایط سخت.. خسته و درمانده از بابت بی فایده بودن مخالفت با حکومت

بنابراین مثل بخشی از جامعه ، با وانمود بر اینکه اوضاع آنچان بد نیست بتواند حداقل صورت خود را با سیلی سرخ کند و حداقل حفظ آبرو

این دمار که از روزگار این ملت در اومده رو باید بی نهایت تاسف خورد برای این جامعه که به این روز افتادند
    چون حرف هاشون رو تایید نمی کنم میشم بی ادب!
    چون نظر خودم رو دارم پس میشه حرف مفت!

شما حق ندارید توهین کنید! شما حق ندارید دیکته کنید که بقیه چه فکری باید کنن ، هر کسی ازاده هر طور دلش خواست تفکر و ایده داشته باشه اما حق نداره توهین کنه
    شما پاچه هر کسی که مخالفتون باشه میگیرید! شماها درک درستی از گفتگو ندارید!
    گفتگو کردن یعنی اینکه هر کسی اندیشه خودش رو داشته باشه!
    شماها فقط توهین می کنین اظهار نظر نمی کنین
    من بازم میگم!

توهین با اظهار نظر فرق داره، این رو بفهمین

14. این کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    فضولی؟

پيش فرض

یعنی چی این همون کاربری هست که ادعای باادب بودن دارد ولی مخالف بقیه حرف میزنه (حرف مفت)؟ اساسا همین یک جمله نشان میده که چه کسی حق به جانب هست ، پس معنی ازادی بیان اینه؟ میخوام نباشه صد سال سیاه!
    به نظرم داداش بهتره روی خودت کار کنی تا اینکه ایراد از بقیه بگیری! این واست بهتره

16. این کاربر از cantexmojtaba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

هر دم ازین باغ بری میرسد...

سخن زیاد نشانه خیلی چیزهاست, در کل برای بنده مهم نیست که چه فکر می کنید
    مهم برای من خواننده بعدیست که با دنبال کردن "متن ها" متوجه درست و غلط خواهد شد
    به این میگویند پروپاگاندا دوست عزیز
    متاسفانه شما هنوز این رو هم یاد نگرفتید

18. 3 کاربر از donkeyoxte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

/وسط دعوای شماها با هم/
    شما یکی چه توی اینترنت چه جای دیگه بار آخرت باشه که دم از احترام به دیگران و دموکراسی و bla bla بزنی
    چون یادمه پارسال که من توی این انجمن عضو شدم و یجا یه نظر خیلی روتین و معمولی نوشتم بهمراه دو تا کاربر دیگه که یکیشونم دیدم اخراج شده بمن پریدین و مثل چی پاچم رو گرفتین که آهای تو فلانی هستی!!!! درحالیکه من نه شماها رو و نه اونی که گفتین رو روحمم خبر نداره و تا امروزم نمی شناسم و حتی دعواهاتون با همدیگه رو ندیدم سر چی بوده
    شرم بر شماها که از واژه های آزادی بیان و دموکراسی و... بعنوان چماق برای خفه کردن هر کی دیدگاهش سر سوزنی باهاتون متفاوت باشه استفاده می کنین و خودتونم نمیدونم واقعا متوجه نیستین یا خودتونو به اون راه زدین
    بهرحال من که شما 3 نفر رو بابت رفتارتون نمی بخشم
    آخه تهدید از پشت کامپیوتر و یا موبایل اونم توی انجمن !!!

فکر کنم شما این پست رو میگی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنها باری که من شما رو مخاطب قرار دادم همین پست بوده و هیچ جایی هم اشاره به گذشته و فعالیت های قبلی شما نکردم .

گل پسر اینجا نه من و نه کس دیگه ای ادعای دموکراسی و آزاد بیان نکرد , تاپیک بخونید و بعد پست ارسال کنید .
    من یک پستی ارسال کردم و یکی دیگه از کاربران گفت طرفداران دموکراسی جوش نیارن . وگرنه نه من و نه هیچ کس دیگه حرفی از دموکراسی نزد .

این تلاش شما و دوستانتون برای این که بزور دموکراسی رو بکنین تو حلق بنده و بگین تو گفتی دموکراسی و آزادی بیان , جای بسی تعجب داره ...البته جالب و خنده دار هم هست .

اگر میخواین آتو بگیرین باید تمرکز بهتری توی بحث داشته باشین و با دقت بیشتری مطالب بخونین و از همه مهمتر حافظه خوبی داشته باشین و یادتون باشه کی چی گفته و چی نگفته .
    و الکی تهمت نزنین مثل لینکی که براتون ارسال کردم .

شرم بر شماها که دروغ میگویید و از آن به عنوان بیل و کلنگ برای منحرف و خراب کردن مسیر بحث و فرار از پاسخ دادن استفاده میکنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •