تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: در جام جهانی 2014 طرفدار چه تیمی هستید ؟

راي دهنده
281. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • برزیل

61 21.71%
  • مکزیک

3 1.07%
  • اسپانیا

55 19.57%
  • هلند

40 14.23%
  • شیلی

4 1.42%
  • استرالیا

7 2.49%
  • کلمبیا

6 2.14%
  • ژاپن

7 2.49%
  • یونان

2 0.71%
  • اروگوئه

13 4.63%
  • انگلیس

40 14.23%
  • ایتالیا

64 22.78%
  • سوئیس

5 1.78%
  • فرانسه

25 8.90%
  • آرژانتین

51 18.15%
  • ایران

115 40.93%
  • آلمان

82 29.18%
  • پرتغال

37 13.17%
  • بلژیک

13 4.63%
  • روسیه

6 2.14%
  • امریکا

4 1.42%
  • هندوراس

1 0.36%
Multiple Choice Poll.
صفحه 5 از 21 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 202

نام تاپيک: طرفدار چه تیمی هستید؟

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

دیدگاه جالبیه .
    کلا تیم های بازنده معمولا علل باخت رو در شانس تیم حریف - اشتباهات مربی و عوامل داخلی می بینن و از طرف دیگه تیم مقابل از نظرشون هیچ گونه صلاحیتی برای پیروزی نداشته .
    پس نتیجه میگیرن که شانس دلیل اصلی شکست تیمشون بوده و بخاطر شانس ما شاهد توالی اتفاقاتی هستیم که علل شکست و پیروزی تیم ها رو رقم میزنه .

شانسی که وجود کلیش زیر سواله ... چه برسه به این که بخواد تاثیر گذار هم باشه !

یک لذتی که این بحث ها داره بهانه تراشی های تیم های مقابل هست که حاضر به پذیرش شکست و عملکرد ضعیف و برتری تیم حریف نیستن

به هر حال به گفته یکی از دوستان هنوز زمان زیادی مونده تا این دو تیم به هم برسن . پس تنها کاری که در حال حاضر از دستمون برمیاد صبر کردنه .
    باید دید این دو تیم تا کجا پیش میرن و اگر به هم رسیدن بهتر و بیشتر میشه به این مبحث پرداخت .

بابت پست قبلی هم یک معذرت خواهی به کاربران و بازدید کنندگان این تاپیک بدهکار شدم ... فکر نمیکردم دوستان آلمانی مدار تا این حد بحث رو جدی بگیرن
    کسی بحث رو جدی نگرفته و صرفا یه گفتگوی دوستانه داشتیم خدمت دوستان.
    اما در مورد باخت به حریف و چرایی اون!
    بهزاد جان قرار نیست هرتیمی که ببازه صرفا فقط به خاطر شایستگی و قدرت حریف بوده باشه! داستان اون بازی تموم شده و الحمدالله شما شایستگی خودتون رو توی بازی بعدی(فینال)به تمام دنیا نشون دادین.
    برای قضاوت بهتر درباره برتری کدام تیم و شایستگی اون رو میشه از مصاحبه مربیان و بازیکنان دوتیم به راحتی تشخیص داد!!
    اما من هم همون طور که قبلا گفتم اجازه بدین برسید به ما بعدش با کمال میل هستیم خدمتتون.البته اگه بتونین صعود کنین

2. 4 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من از سال 1994 طرفدار ایتالیا هستم البته اول ایران

از اسپانیا هم متنفرم به نظر من یه تیم تازه به دوران رسیده هست و شخصیت تیم های بزرگ مثل برزیل ایتالیا و آلمان رو نداره

4. 2 کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

کسی بحث رو جدی نگرفته و صرفا یه گفتگوی دوستانه داشتیم خدمت دوستان.
    اما در مورد باخت به حریف و چرایی اون!
    بهزاد جان قرار نیست هرتیمی که ببازه صرفا فقط به خاطر شایستگی و قدرت حریف بوده باشه! داستان اون بازی تموم شده و الحمدالله شما شایستگی خودتون رو توی بازی بعدی(فینال)به تمام دنیا نشون دادین.
    برای قضاوت بهتر درباره برتری کدام تیم و شایستگی اون رو میشه از مصاحبه مربیان و بازیکنان دوتیم به راحتی تشخیص داد!!
    اما من هم همون طور که قبلا گفتم اجازه بدین برسید به ما بعدش با کمال میل هستیم خدمتتون.البته اگه بتونین صعود کنین
    سلام

یادمه شما توی تاپیک یورو 2012 هم بطور متعصبانه و دگم از آلمان جانبداری میکردی و صدای مخالف رو برنمیتابیدی !

بر عکسِ بعضی دیگه از دوستان آلمانی دیگه که بحث منطقی میکردند ... حتی یکی از دوستان که طرفدار آلمان بود گفته بود وقتی توی فینال اشکهای پیرلو رو دید با او گریه کرد ...

برادر من ، خوبه که آدم بعضی اوقات اعتراف کنه تیم محبوبش لیاقت برد رو نداشته . و حتی به طرفداران تیم مقابل بخاطر بازی و برد خوب تیمشون تبریک بگه !

مثل ما ایتالیایی ها که هیچوقت از بازی های 2010 مون دفاع نمیکنیم و نمیگیم این حقمون نبود و داور حقمونو خورد و تیم مقابل خرشانسی آورد و این صحبتا...

قشنگی طرفداری اینه که توی برد و باخت هوای تیمتو داشته باشی و نه با یک برد طرفدار تیمت بشی و نه با یک باخت ازش بکشی بیرون ... و نه اینکه وقتی تیمت باخت فقط بند کنی به اینکه حقش نبوده و قضایای دیگه ای در این باخت دخیل بوده !

بازی فینال ما شکست مفتضحانه ای داشتیم قبول اما اون بازی که شما میگید ، آلمان در مقابل ایتالیا هیچ حرفی برای گفتن نداشت . و تیم برتر 100% ایتالیا بود. و خیلی که بخوایم شما خوشحال باشید میتونیم بگیم آلمان هم خوب بازی کرد اما به پای ایتالیا نرسید ...

بعدشم شما چه تضمینی دارید از اینکه اگر اون فینال بین آلمان و اسپانیا میبود آلمان شکست مشابه یا به مراتب بدتری از اسپانیا نمیخورد ؟ بهرحال اسپانیا الان یک تیم مرده خور شده و همه ی جاما رو داره میگیره ... من یکی که اگه این جام جهانی رو هم بگیره دیگه تا مدتها فوتبال زده میشم ...
    Last edited by banii; 16-05-2014 at 22:53.

6. 3 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

سلام

یادمه شما توی تاپیک یورو 2012 هم بطور متعصبانه و دگم از آلمان جانبداری میکردی و صدای مخالف رو برنمیتابیدی !

بر عکسِ بعضی دیگه از دوستان آلمانی دیگه که بحث منطقی میکردند ... حتی یکی از دوستان که طرفدار آلمان بود گفته بود وقتی توی فینال اشکهای پیرلو رو دید با او گریه کرد ...

برادر من ، خوبه که آدم بعضی اوقات اعتراف کنه تیم محبوبش لیاقت برد رو نداشته .

مثل ما ایتالیایی ها که هیچوقت از بازی های 2010 مون دفاع نمیکنیم و نمیگیم این حقمون نبود و داور حقمونو خورد و تیم مقابل خرشانسی آورد و این صحبتا...

قشنگی طرفداری اینه که توی برد و باخت هوای تیمتو داشته باشی و نه با یک برد طرفدار تیمت بشی و نه با یک باخت ازش بکشی بیرون ... و نه اینکه وقتی تیمت باخت فقط بند کنی به اینکه حقش نبوده و قضایای دیگه ای در این باخت دخیل بوده !

بازی فینال ما شکست مفتضحانه ای داشتیم قبول اما اون بازی که شما میگید ، آلمان در مقابل ایتالیا هیچ حرفی برای گفتن نداشت . و تیم برتر 100% ایتالیا بود. و خیلی که بخوایم شما خوشحال باشید میتونیم بگیم آلمان هم خوب بازی کرد اما به پای ایتالیا نرسید ...

بعدشم شما چه تضمینی دارید از اینکه اگر اون فینال بین آلمان و اسپانیا میبود آلمان شکست مشابه یا به مراتب بدتری از اسپانیا نمیخورد ؟ بهرحال اسپانیا الان یک تیم قلدر شده و همه ی جاما رو داره میگیره ... من یکی که اگه این جام جهانی رو هم بگیره دیگه تا مدتها فوتبال زده میشم ...
    اون برداشت شما از نوع صحبت کرد دیگران و بنده به خودتون بستگی داره و یه چیز شخصی هستش و به خودتون مربوطه.
    اما اینجا ما جانبدارانه طرف تیمی رو نمیگیریم بلکه هواداری اون تیم رو میکنیم و پشتش هستیم.چه ببره چه ببازه.
    مدعی این هم نیستیم که بی عیب و ایرادیم برعکس واتفاقا خود ما هم به این تیم و تفکرات حاکم بر اون انتقاد داریم.
    +
    اون بازی ایتالیا نه تیم برتر بود نه 100%بازی رو دراختیار داشت.که اگه این بود بوفون اون عکس العمل رو نشون نمیداد.(درگیری لفظی با مدافعین خودی )فکر کنم خوبه دوباره بازی رو باز بینی کنی!
    اما اینی که اگه ما جای شما توی فینال بودیم چه نتیجه ای رخ میداد یه بحث بی خودی بود.

8. 3 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

اون برداشت شما از نوع صحبت کرد دیگران و بنده به خودتون بستگی داره و یه چیز شخصی هستش و به خودتون مربوطه.
    اما اینجا ما جانبدارانه طرف تیمی رو نمیگیریم بلکه هواداری اون تیم رو میکنیم و پشتش هستیم.چه ببره چه ببازه.
    مدعی این هم نیستیم که بی عیب و ایرادیم برعکس واتفاقا خود ما هم به این تیم و تفکرات حاکم بر اون انتقاد داریم.
    +
    اون بازی ایتالیا نه تیم برتر بود نه 100%بازی رو دراختیار داشت.که اگه این بود بوفون اون عکس العمل رو نشون نمیداد.(درگیری لفظی با مدافعین خودی )فکر کنم خوبه دوباره بازی رو باز بینی کنی!
    اما اینی که اگه ما جای شما توی فینال بودیم چه نتیجه ای رخ میداد یه بحث بی خودی بود.
    دوست گرامی شما الان اعتقاد دارید بازی نیمه نهایی یورو آلمان تیم برتر بوده ؟

معمولا" ما آدما سالها که میان و میگذرن بعضی از حقایقو فراموش میکنیم یا به اون صورتی که خودمون دوست داشتیم تغییر میدیم .

شما رو به خوندن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ن دعوت میکنم :
    اگه بخوای راستش رو بگم قبل از شروع بازی حدسم 2-1 بود البته به نفع ایتالیا!بود.
    اعتراف به قدرت حریف و قبول شکست کار آدم های بزدل نیست.ایتالیا به چیزی که میخواست رسید اون هم باشایستگی.
    اما چیزی که باعث میشه طرفداری مثل ما بریزن به هم اینه که تیم میتونست پیروز این میدون باشه!
    ایتالیا شکست ناپزیر نیست واین رو در بازی دیشب دیدیم.هرچند که دوستان سرخوش از پیروزی این مطلب رو نمیخوان قبول کنن.
    اگه آلمان باترکیب
    نویر
    بواتنگ بداشتوبر هوملس لام
    خدیرا شواینی
    پولدی اوزیل رویس
    کلوزه
    به میدون می اومد شاید میتونستیم بهتر بازی کنیم.تاکید میکنم بهتر،نه پیروز!
    تیمی که عقب اوفتاده هم طبیعیه که حمله میکنه..وقتی شما حمله میکنه شاکله دفاعتون میریزه به هم و موقعیت زیادی میدین به حریف.دیشب شاید ما با یه نتیجه تاریخی بازی رو میباختیماما اون روی سکه رو درنظر بگیریم شاید میتونستیم بازی رو هم مساوی کنیم.(پتانسیلش رو داشتیم)
    آلمان فعلی نتیجه برنامه ریزی و کار 6-7ساله است و هنوز زوده که بگیم آلمان ها از اساس با شکست روبه رو شدن.اینی که ما از 2002نتونستیم کسب جام کنیم نشون دهند خلاء موجود در نسل ستارهاست که از دهه 90در المان قطع شده بود وهمون طوری که گفتم 6-7ساله که دارن یه روندی رو راه میندازن که دیگه شاهد همچین خلاءی نباشیم.حالا کی در کسب جام موفق عمل میکنیم نیازمند صبره ما بدبختهاست.
    درمورد شانس هم منظورم اینه که اگه کمی دست خدا هم راهمون بود(دست تقدیر)حداقل شاهد یه جام طی این همه حضور می بودیم.
    به طرفداران ایتالیا تبریک میگم.
    لفظ دفاع از نوع قطاریش رو هم من عنوان کردم و بهش اعتقاد دارم که ایتالیا اگه راه داشت مادربزرگم رو هم برای دفاع کردن به زمین میفرستادشوخی کردم بابا.
    یکشنبه شاهد یه فوتبال تمام کلاسیک خواهیم بود.بی صبرانه منتظرم که فوتبال ایتالیا رو اونجا ببینم اما هیچ دوست ندارم که هیچ کدوم قهرمان بشن(یعنی میشه؟)
    ممنون.

پ ن : الان که دوباره اون پستهای اون دورانو خوندم دوباره یاد بازی چند کلاس بالاتر ایتالیا افتادم و میتونم بگم حقش بود با اختلاف 4 تا ببره ... حرفی که زدم و گفتم آلمان خوب بوده اما به گرد پای ایتالیا نرسیده رو پس میگیرم ....

پ ن 2 : البته پست شما رو هم دیدم که به ایتالیا تبریک گفته بودید و از این به بابت از شما ممنونم و عذرخواهم چون فکر میکردم شما سابقه نداشته از این نوع تبریک ها بگید ...

پ ن 3: نظرات دوستان در اونجا حاکی از اینه که تیم برتر کاملا ایتالیا بوده و همه روی این مساله اتفاق نظر داشته اند .

پ ن 4 : به شما توصیه میکنم اگر میخواهید برای آلمان کری خونی کنید مقابل تیمهای دیگه این کری خونی رو بکنید مثلا انگلیس یا هر تیم دیگه ای ... البته من حافظه ی چندان خوبی ندارم که یادم باشه آلمان کدوم تیم ها رو خوب برده ... اما تا جاییکه یادمه هیچوقت جلوی ایتالیا حرفی برای گفتن نداشته و کلا همیشه ایتالیا حذفش میکنه .

پ ن 5 : نکته سنجی : جسارت نباشه اما شما اصلا با خودتون هم معلوم نیست چند چندید ! یه جا توی پستتون گفتید آلمان میتونست پیروز میدان باشه باز چند خط دیگه گفتید فقط میتونست بهتر باشه نه پیروز ....
    Last edited by banii; 16-05-2014 at 20:54.

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

keep calm rofagha.

فوتبال رو چون از جام 98 و یورو 2000 جدی گرفتم ، از همون موقع تا حالا دست به تیم های طرفداریم نخورده.

اسپانیا،فرانسه، آرژانتین.

یه دنیا خاطره با هر کدوم ، از شب بیداری ها واسه دیدن بازی های آرژانتین تا هیه رو و رائول و زیدان و دسایی و تورام. حالا که فکرش رو میکنم چقدر حال و هوای فوتبال عوض شده.
    انگار خاطراتمون هم تصویراتش پیکسل پیکسل داره محو میشه.

منم نمیدونم چرا ولی تیم های ملی به دلم میشینن. هر کاری هم کنی باز هم گاهی با برزیل و اروگوئه و المان و ایتالیا و انگلیس و باقی نمیشه که هیجان زده نشد. ذات زیبای فوتبال میتونه توی هر کدوم از این تیم ها مثه یه ستاره دنباله دار بیاد و یه نشونی از خودش باقی بذاره و بره.

خلاصه به جشن جهان فوتبال خوش اومدین

11. 8 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه elshaarawy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

آلمان مدعی قهرمانی نیست .. مدعی اول برزیل بعدش آرژانتین و بعد تیمهای اروپایی .، اینقدر آلمان آلمان نکید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

آلمان مدعی قهرمانی نیست .. مدعی اول برزیل بعدش آرژانتین و بعد تیمهای اروپایی .، اینقدر آلمان آلمان نکید ��
    بابا شما که ظاهرا ایتالیایی هستی دیگه ازت بعید بود !

برزیل و آرژانتین کیلویی چند ؟

برزیل که تجربه ی حذف توسط هلند که 2010 داشته و توی یک هشتم دوباره میخواد طعم شیرینشو بچشه... (هر چند حضورش در فینال و انتقام سخت ایتالیا هم عالی میشه)

آرژانتین هم که خودمون قراره به حسابش برسیم

میبینید که مدعی اصلی ایتالیاست

ایتالیا این جام جهانی برای انتقام 1994 میاد ...
    Last edited by banii; 16-05-2014 at 21:11.

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

آلمان مدعی قهرمانی نیست .. مدعی اول برزیل بعدش آرژانتین و بعد تیمهای اروپایی .، اینقدر آلمان آلمان نکید ������
    برزیل قبول ولی خدایی آرژانتین اصلا مدعی نیست خیلی خیلی زور بزنه میاد تا 8 تیم بعدش دیگه توانشو نداره
    امسال اگه بخوایم منتطقی فکر کنیم المان و برزیل و اسپانیا سه تا تیم نهایی هستن و اون چهارمیش هم بین تیمای ایتالیا و انگلیس و پرتغال و فرانسه و بلزیک یکیشون هستن
    یه پای فینال هم از همین الان برزیله شک نکنید
    امیدوارم اونطرفش فرانسه یا انگلیس باشه

15. این کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود
    منم نمیدونم چرا ولی تیم های ملی به دلم میشینن.
    هر کاری هم کنی باز هم گاهی با برزیل و اروگوئه و المان و ایتالیا و انگلیس و باقی نمیشه که هیجان زده نشد. ذات زیبای فوتبال میتونه توی هر کدوم از این تیم ها مثه یه ستاره دنباله دار بیاد و یه نشونی از خودش باقی بذاره و بره.

یکی از ویژگی های جام جهانی مولتی تیم بودنِ . به هیچ وجه نمیشه که فقط هوادار یه تیم باشی !
    به خاطر همین که مهم ترین و زیباترین رویداد فوتبالی جهانه ... !

برزیل و آرژانتین کیلویی چند ؟
    برزیل که تجربه ی حذف توسط هلند که 2010 داشته و توی یک هشتم دوباره میخواد طعم شیرینشو بچشه... (هر چند حضورش در فینال و انتقام سخت ایتالیا هم عالی میشه)
    آرژانتین هم که خودمون قراره به حسابش برسیم
    مطمئنا ایتالیا امسال اونقدری ضعیف هست که توسط همین هلند ، برزیل و یا آرژانتین شکست بخوره !
    و شاید هم ایران !

میبینید که مدعی اصلی ایتالیاست
    توسط این جمله (و بند های بالاش) که نوشتی دیگه من هیچ امید به قهرمانی برزیل ندارم ! زدی تو بُرجکم !

ایتالیا این جام جهانی برای انتقام 1994 میاد ...
    اگه بخوام توی تاریخ سیر کنم ...!
    حماسه 1970 ...
    Last edited by E.N.A.Y.A.T; 16-05-2014 at 21:29.

17. این کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •