تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 25 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 249

نام تاپيک: Video Game Awards 2011

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

یهو دیدین بهترین بازی پی سی Minecraft شد... البته من هنوز بازی نکردمش ولی همه ازش تعریف کردن
    +
    حق دد اسپیس 2 رو هم خوردن
    امیدوارم امسال حداقل بتونه جایزه بهترین صداگذاری+اتمسفر+بازی ترسناک رو بگیره
    این VGA بخش هاش واقعا محدود و خیلی کلی هست

2. 5 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

امسال هم مثله پارسال و کلا همیشه انتخاب ها منصفانه نبود کامل.
    مثلا پارسال اصلا COD:BO حقش نبود که بهترین شوتر بشه.
    امسال تویه بخش گرافیک نامزد ها یکم ... میزنه.
    ولی اگه Skyrim نشه GOTY من شخصا انتخاب هایه VGA رو ... هم حساب نمی کنم. اصلا اون بازی کجا و بازی هایه رقیبش کجا! زمین تا آُسمون دقیقا زمین تا آسمون سر تر از اون ها هست. ( بازی ای که هم سوم شخصش عالی باشه هم اول شخصش دیگه نمی دونم چی بگم! این یک مورد! تازه Oblivion با اون سیستم لول گرفتن بد و سوم شخص فوق العاده مضخرفش GOTY شد چی باشه به Skyrim که دقیقا جز باگ ها که بازم نسبت به Oblivion کم تر شده بود ، تویه تمامه زمینه ها پیشرفت داشته )
    ولی از بد گفتن که بگزریم تابحال ندیدم VGA بهترین بازیه سال رو اشتباه یا بد انتخاب کنه.
    2010 : Red Dead Redemption
    2009 : Uncharted 2
    2008 : GTA IV
    2007 : Bioshock
    2006 : Oblivion
    2005 : Resident Evil 4
    2004 : GTA :SA

4. 8 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Aria1997's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Deutschland

پيش فرض

یهو دیدین بهترین بازی پی سی Minecraft شد... البته من هنوز بازی نکردمش ولی همه ازش تعریف کردن
    +
    چرا این ماین کرافت باید جایزه ببره ؟!

اینم ویدثو بازی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم یه عکس از ماین کرافت !!!! خداوکیلی این چیش باحاله من نمیدونم

کد:
    آدم یاد کانتر 1.6 میوفته
    Last edited by Masoud King; 24-11-2011 at 21:28. دليل: عکس ها حجم بالا فقط به صورت لینک گذاشته شوند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

+
    اره مسعود اتمسفرش خوب بود تو اون قسمت هم داشتم فکر می کردم.

در لیست بهترین گرافیک نبودن BF3 بنظرم منطقیه دقیقا بر خلاف اون نبود CRYSIS 2 خیلی عجیبه (نبود WITCHER IIهم عجیبه البته).( ببینین بازیی ساختن که بیش از 90 درصد PC ها حتی نتونن اونو در شرایط پایین هم اجرا کنن بنظرم هنر نمیخواد ، BF همچین بازیی بود که علی رغم گرافیک بالا تقریبا بیشتر کامپیوتر ها از پسش بر نیومدن ، برخلاف اون کرایسیس 2 که با تجربه گرفتن از دو شماره قبلیش تونست گرافیک فوق العاده رو ارائه بده که بیشتر PC ها توانایی اجراشو داشتن )
    در کل امسال بنظرم UC 3 بهترین بازی بود، بعدش هم BATMAN :AC و بعدش هم بازی هایی مثله ELDER .. یا AC قرار میگیرن(پرتال بازیه خیلی عامه پسندی نبود بنظرم ، برای GOTY شدن بنظرم عامه پسند بودم فاکتور مهمیه )
    حرفات کاملا صحیحه به جز اون قسمت اساسینش کمی نامرغوب ظاهر شد

پرتال بازیه خیلی عامه پسندی نبود بنظرم
    موافقم این که سایت ها میان به یه بازی نمره بالا میدن این برا اینه که از کیفیت بالای محصول حاصل رو میرسونن و این که اون بازی واقعا تمامی المان های درست رو رعایت کرده (مثلا به یک اتومبیل خیلی خوب امتیاز بالایی داده میشه اما شاید زیاد اکثریت عام از اون خوشش نیاد چه بسا که خاصه ) اما باقیش که شخص گیمر میاد و اونو بازی میکنه و عام و خاصشو تشخیص میده و گیمرهای داخلی انقدر هم فرقی با گیمر های خارجی در درک اون موضوع ندارن (به هر حال عام های و انسان ها و پسندشون بحثش جدا نمرات منتقدین جدا اصلا قابل قیاص نیست) البته ارمین امدوارم منظورمو متوجه بشی
    +
    راستی ارمین به نظرت اگر انچارتد اون دو تا نمره 4 رو نمی گرفت چقدری میشد الان مجموع امتیازاتش
    خوبه که مسئولین انتخاب کننده شعار شنیدن کی بود مانند دیدن رو رعایت کردن و به نمره اکتفا نکردن
    اون اواتارتو هم بردار دیگه ...تموم شد رفت

7. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال arashpr9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

امسال هم مثله پارسال و کلا همیشه انتخاب ها منصفانه نبود کامل.
    مثلا پارسال اصلا COD:BO حقش نبود که بهترین شوتر بشه.
    امسال تویه بخش گرافیک نامزد ها یکم ... میزنه.
    ولی اگه Skyrim نشه GOTY من شخصا انتخاب هایه VGA رو ... هم حساب نمی کنم. اصلا اون بازی کجا و بازی هایه رقیبش کجا! زمین تا آُسمون دقیقا زمین تا آسمون سر تر از اون ها هست. ( بازی ای که هم سوم شخصش عالی باشه هم اول شخصش دیگه نمی دونم چی بگم! این یک مورد! تازه Oblivion با اون سیستم لول گرفتن بد و سوم شخص فوق العاده مضخرفش GOTY شد چی باشه به Skyrim که دقیقا جز باگ ها که بازم نسبت به Oblivion کم تر شده بود ، تویه تمامه زمینه ها پیشرفت داشته )
    ولی از بد گفتن که بگزریم تابحال ندیدم VGA بهترین بازیه سال رو اشتباه یا بد انتخاب کنه.
    2010 : Red Dead Redemption
    2009 : Uncharted 2
    2008 : GTA IV
    2007 : Bioshock
    2006 : Oblivion
    2005 : Resident Evil 4
    2004 : GTA :SA
    ببخشید سال 2009 مگه Batman : AA نشد GOTY ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ببخشید سال 2009 مگه Batman : AA نشد GOTY ؟

نه دوست عزیز انچارتد 2 گوتی شد

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

چرا این ماین کرافت باید جایزه ببره ؟!

اینم ویدثو بازی

کد:
    کد:
    اینم یه عکس از ماین کرافت !!!! خداوکیلی این چیش باحاله من نمیدونم

کد:
    کد:
    آدم یاد کانتر 1.6 میوفته
    از دیشب تا الان دارم بازی میکنمش..
    الان داشتم نقد IGN رو می خوندم توش نوشته بود بازی تا جایی ادامه داره که تصورات شما تموم نشه !!
    واقعا اینو راست گفته ... یه WORLD می سازی و خوشت نیومد یکی دیگه و یکی دیگه و یکی دیگه و ....
    مطمئنا امسال جایزه های زیادی می بره شک نکنین
    +
    تنها چیزی که تو بازیش مهم نیست گرافیک هست ... منکه خیلی خیلی خوشم اومد ازش

پرتال بازیه خیلی عامه پسندی نبود بنظرم
    تو ایران آره
    اینجا همه CoD بازی میکنن : دی

11. 5 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

آرمین یه چی گفتی تاریخی ها
    وحیدی من همیشه چیزای تاریخی میگم
    رو من خیلی دوس دارم ولی توی این شماره حداقل از نظر اکثریت سایت ها و مجله ها نسبت به شماره های قبلی امتیاز خیلی پایینتری گرفته و هر چه قدر خوب هم باشه دیگه در سطح Goty نیست و فکر نکنم با توجه به این چند تا غول دنیای بازی اصلا امسال حتی از سایتی نامزد هم بشه!
    در مقابل بازی هایی مثل اسکایریم و بتمن و آنچارتد و ... صلاح اینه که اصلا اسمی از اون نیاریم!

دو تا مسئله ، اول اینکه ملاک نمره سایتا نسبت پیشرفت هست در چنین بازی هایی ، ببین مثلا نقد IGN توش گفته شده که بهترین نسخه سری قطعا همین نسخه هستش اما نمره ای که این سایت به BROTHERHOOD داده دقیقا برابر همون نمره ای هستش که به این نسخه داده .
    ببین خود منم بشخصه در بخش گرافیک و کمی تا قسمتی گیم پلی توقعم از بازی بیشتر بود اما این دلیل نمیشه که بر مبنای انتظاراتم بازی رو نقد کنم .
    دوم اینکه من خودمم گفتم به عنوان یه نامینی جاش خالی هست ،نه این که بین این بازی ها از بقیه بهتره یا ..
    پرتال 2 هم بهتره بگیم که توی کشور ما زیاد عامه پسند نیست وگرنه این همه سایت که به اون 10 دادن حتما اونو در سطح Goty دیدن چون بیشترین نوآوری رو داشت و میشه گفت بهترین شوتر سال هم هست
    ببین وحید این که بگیم این بازی فقط در ایران مورد پسند عامه نیست غلطه . مسعودم یه همچین چیزی گفت که بیشتر ایرانیا COD بازی میکننن . ببین اگه به امار فروش بازی ها چه امسال چه سال های پیش نگاه کنی میبینی که همین COD ( که نمیدونم چرا چند وقته شده نماد کسایی که نوب هستن !! و اگه طرفدار این بازی باشی قطعا در نظر دوسان نوب محسوب میشی!!) در سطح جهانی هم امار فروشش چند ده یا حتی بیراه نیست بگیم چند صد برابر بازیی مثله پرتال هست . پس بصورت کله کاملا منطقیه بگیم اقبال عمومی در قبال چنین بازی هایی ( پرتال یا بازی های مشابهش ) در سراسر دنیا کمتر هستش .( نه فقط ایران )
    والله در مورد goty امسال به نظر من یا حتما باید skyrim بشه و یا اگه اون نشد Portal 2 و اگه اون هم نشد(که دیگه رفت زیر سوال) بتمن باید باشه........... .(خودشم فقط این vga مد نظرم نیس بلکه اکثر سایتا و نظرات سایتا و مجامع مختلفه)
    اون درخشش و کاری که این سه تا بازی انجام دادن رو بقیه دو تا بازی انجام ندادن....عالی بودن فوق العاده بودن ولی در حد بهترین بودن نبودن

خوب در این زمینه که قبلا گفتم که نظرات من 180 درجه فرق داره با نظرت مراد ! اول که قاعدتا باید UC3 بشه اگه اون نشد Batman و اگه اونم نشد ES گزینه خوبی هستش !
    +
    این سه تایی که گفتی دقیقا چیکار کردین ؟D:
    مسعود خدا بیامرزتت !! من میگم AC اینجا همه میگن بازی نیست و اله و بله !!! بعد تو میگی DS2 !!
    ولی اگه Skyrim نشه GOTY من شخصا انتخاب هایه VGA رو ... هم حساب نمی کنم
    شایان!!! باورم نمیشه !! RockStar امسال LA رو داشته بعدا تو میگی ES !! تو هم ؟
    حرفات کاملا صحیحه به جز اون قسمت اساسینش کمی نامرغوب ظاهر شد

چی ظاهر شد !!/
    راستی ارمین به نظرت اگر انچارتد اون دو تا نمره 4 رو نمی گرفت چقدری میشد الان مجموع امتیازاتش
    خوبه که مسئولین انتخاب کننده شعار شنیدن کی بود مانند دیدن رو رعایت کردن و به نمره اکتفا نکردن
    هیچی دیگه الان دیگه بقیه بازی ها خودشون از لیست میرفتن بیرون جایزه رو دو دستی تقدیم UC میکردن .
    موافقم این که سایت ها میان به یه بازی نمره بالا میدن این برا اینه که از کیفیت بالای محصول حاصل رو میرسونن و این که اون بازی واقعا تمامی المان های درست رو رعایت کرده (مثلا به یک اتومبیل خیلی خوب امتیاز بالایی داده میشه اما شاید زیاد اکثریت عام از اون خوشش نیاد چه بسا که خاصه ) اما باقیش که شخص گیمر میاد و اونو بازی میکنه و عام و خاصشو تشخیص میده و گیمرهای داخلی انقدر هم فرقی با گیمر های خارجی در درک اون موضوع ندارن (به هر حال عام های و انسان ها و پسندشون بحثش جدا نمرات منتقدین جدا اصلا قابل قیاص نیست) البته ارمین امدوارم منظورمو متوجه بشی
    بخشی که در مورد تفاوت گیمر داخلی و خارجی و نبود تفاوت چندان بین سلیقشون گفتی مرغوب ظاهر شد !!
    اون اواتارتو هم بردار دیگه ...تموم شد رفت
    یه حرف حسابی زده باشی همینه !! چشم رییس !!

13. این کاربر از amin 2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

خوب در این زمینه که قبلا گفتم که نظرات من 180 درجه فرق داره با نظرت مراد ! اول که قاعدتا باید UC3 بشه اگه اون نشد Batman و اگه اونم نشد ES گزینه خوبی هستش !
    +
    این سه تایی که گفتی دقیقا چیکار کردین ؟D:
    خوب بذا بگم این سه تا چیکار کردن و چه اضافاتی داشتن که اون دو تا نکردن و نداشتن(نظر خودم + اون چیزایی که از نقدا خوودنم) :

1-پورتال : اضافه کردن مولتی پلیر جدید به بازی(یعنی یه مولتی پلیر با سبک جدید برای اولین بار...عین کاری که اساسین با مولتیش سال قبل کرد)که این مولتی رو میشد به صورت split هم رفت و عالی بود..... .
    علاوه بر اون یه قسمت داستانی قوی و البته با گیم پلی کاملا خاص که فقط و فقط مختص پرتال

2-اسکایرم : وسیعترین نقش آفرینی با وسیعترین دیالوگا و وسیعترین امکانات....

3-بتمن : اینم که مثه پرتال هست کلا یه چیزی که همه چیزش جدید نوع گیم پلی و همه چیزش خاص...

+

حالا اون 2 تا :

1- انچارتد3 :ادامه ای عالی برای بازی عالی ..فکر کنم هر کسی که این بازی رو انجام داده باشه قبول داره کاری که انچارتد 2 در زمان خودش انجام داد بزرگتر از کاری بود که انچارتد 3 در زمان خودش انجام داد(امتیازاشم اینو نشون میده)........... .
    همه چیزش عالی بود هم سینگلش و هم مولتیش و هم coop ولی بهبود یافته تر شماره قبل بود .....مثه بازیهای شماره دار دیگه که شماره جدیدش از قبلیش بهتر ...... .

2-زلدا: اینو کلا بازی نکردم ولی از اون چیزایی که از نقدا خووندم اضافات کمی داشته(یکی موشن کنترل و چند تغییر دیگه)کلا سایتا از زلدا بودنش خوششون اومده بود نه اینکه خیلی نسبت به نسخه قبل نواوره..... .

+

در کل این سه بازی مخصوصا (پورتال و بتمن) تقریبا اکثر محتواشون جدید و نواورانه بود ........ .

+

البته اینی که من گفتم جواب سوالت بود که بگم این سه تا چیکار کردن که بقیه نکردن ولی اینکه کدوم goty بشه(نه فقط این سایت بلکه کلیه سایتا)به پارامترهای مختلفی بستگی داره......

دقیقا مثه سال 2004 که خیلی از سایتا اومدن halflfie 2رو goty انتخاب کردن ولی درعوض این vga اومده gta رو انتخاب کرده......... .
    .
    .
    .
    .
    Last edited by halflife g; 25-11-2011 at 14:57.

15. 4 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

ارمین دفعه بعد یاد میدم بهت بیا اینو بگو...: ( من میگم پورتال 2، بتمن ، اسکاریم... گوتی میشه )
    چون با این حرفت با یک تیر سه نشون زدی هر کدوم از اینا شد شد هم این که باب میل حرف زدی خدا بده برکت اون دو تای دیگه هم بشن اون موقع میره زیر سوال این مراسم ...
    مثلا مثلا مممممم کمبات هم اضافه این لیست میشد باز اون میرفت کنار اون سه تا... و اون دو تای دیگه گوتی میشد میرفت زیر سوال...یاد گرفتی ..بعد میگی چرا بهت باید بگیم استاد

+
    مراد از همش تعریف کرده بعد اون دو تارو گذاشته کنار...

مرادی همه اون حرف هایی که زدی ردن از نظر من چون به صورت یک طرفه قضاوت کردی و با چاشنی وزش باد
    فقط یک حرفت رو من قبول دارم اونم اسکاریم هستش

زلدا: اینو کلا بازی نکردم
    مگه اسکاریم رو کلا بازی کردی..؟

ولی از اون چیزایی که از نقدا خووندم اضافات کمی داشته
    کدوم نقدا...؟ گیم اسپات..؟ میشه یک نقد نه نقدها.. اگر هست تو تاپیک زلدا مشتاقم ببینم اون گفته های منتقدینی که خوندی چون من نتونستم ببینم زحمته دیگه

انچارتد3 :ادامه ای عالی برای بازی عالی ..فکر کنم هر کسی که این بازی رو انجام داده باشه قبول داره کاری که انچارتد 2 در زمان خودش انجام داد بزرگتر از کاری بود که انچارتد 3 در زمان خودش انجام داد(امتیازاشم اینو نشون میده)........... .
    همه چیزش عالی بود هم سینگلش و هم مولتیش و هم coop ولی بهبود یافته تر شماره قبل بود .....مثه بازیهای شماره دار دیگه که شماره جدیدش از قبلیش بهتر ...... .
    این همه تمجید کردی بعد میگی نمیشه اون قسمت قرمز رنگ مگه پورتال 2 قسمت بعدی نیست ؟ یا بتمن نسخه جدیدی نیست که هر دوش نسبت به نسخه قبلی بهتر شده

در کل این سه بازی مخصوصا (پورتال و بتمن) تقریبا اکثر محتواشون جدید و نواورانه بود
    در کل میگی هر سه تاشو هم گفتی الان کدوم مد نظره پس..؟ هز سه تاش
    جدید و نواورانه بودن محتوای بتمن رو دوس دارم بشنوم ؟

یکی موشن کنترل و چند تغییر دیگه
    اینجارو چقدر ساده گفتی دمت گرم ...انگار یکی تعریف میکنه میگه هیچی بابا به خاطر این موشن کنترل و نمیدونم چند تا تغییر ناچیز دیگه بدرد نخور هستش که اومده نامزد شده چیز خاص دیگه ای نداره باقی چرت و پرتن بریم چایی بزنیم از این بهتره

کلا سایتا از زلدا بودنش خوششون اومده بود
    وا.....خب اون وقت سایتها میومدن Duke nukem رو هم به خاطر دوک بودنش نامزد میکردن دیگه چرا نکردن.. عجب ادمایی این مسئولین به خاطر یه چند تغییر ناچیز بازی که افتخار صنعت گیم هستش و وارد هنرهای اکادمی دیجیتال در hale of frame شده به مسخره گرفتن اوردن نامزد کردن...

100 تا سوال دیگه از این حرف های یک طرفت میشه استخراج کرد....البته میدونم الان باز با توجیه جم پسند جواب میدی

اگه همین جواب هارو در تایید حرفات می خوای جواب نقل و قول کنی بهتر میبینم جواب ندی همین که زلدا رو زیر سوال بردی کفایت میکنه در شناخت یک گیمر البته چون تو دوستمی دارم اینطوری گیر میدما وگرنه تا باشه از پست های این مدلیش باشه
    Last edited by Layken; 25-11-2011 at 16:21.

17. این کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •