تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سوالات کنکور سال 90 در چه سطحی بود؟(سراسری)

راي دهنده
368. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سخت

197 53.53%
  • متوسط

127 34.51%
  • آسان

44 11.96%
صفحه 5 از 598 اولاول 1234567891555105505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 5972

نام تاپيک: <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

اگه نباشه جاش خالی می مونه milla.online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

نه صرف مدرک و یونی رفت وگرنه ایشون نقاشه
    به نظر من رشته های هنر و زبان و مدیریت ها یا همین کتابداری واسه دخترا خیلی خوبه... هم نمی خوان چند سال الکی پشت کنکور بمونن چون قبولی توش آسونه... هم آینده کاریش واسه یه زن خیلی بهتر از یه رشته مثل مهندسی کشتی سازیه.. هم واسه مهندسیا جا واسه آقایون بیشتر باز میشه...

2. این کاربر از milla.online بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

خب منم در مورد دانشگاهم توضیحاتی بدم... ایشالا که مفید باشه برای بچه هایی که امسال انتخاب رشته میکنن!
    دانشگاه شهید باهنر کرمان...
    تو سال 51 تاسیس شده توسط مهندس افضلی پور...
    دانشگاه بزرگ و سرسبزیه...2 قسمت داره...دانشکده فنی و مهندسیش که معماری خیلی قشنگی داره تو خیابون جمهوری کرمان هست که بهترین جای شهره ! و بقیه دانشکده ها اعم از معماری -علوم-پزشکی-اقتصاد و ... تو محل اصلی دانشگاه که فاصله نسبتا زیادی از مرکز شهر داره هستن...البته بین این 2 قسمت سرویس گذاشتن هرچند اتوبوس هاش ...
    البته این نکته رو در نظر داشته باشین که سیاست دانشگاه بر متمرکز کردن همه دانشکده ها تو پردیس اصلی هست...بنابراین دارن ساختمون های جدید میسازن و تا چند سال دیگه هم دانشکده فنی رو کلا منتقل میکنن به همونجا...همین الانش هم بخش مهندسی برق-مهندسی کامپیوتر و عمران منتقل شده به پردیس اصلی دانشگاه!
    من سال پیش که قبول شدم اینو نمیدونستم
    خوابگاه به سختی میدن! و البته خوابگاه های خود دانشگاه اونجور که شنیدم کیفیت خوبی ندارن و قدیمی هستن...البته خوابگاه خودگردان های زیادی هست تو سطح شهر که میتونین از اونا استفاده کنین!
    کیفیت علمی دانشگاه خوبه نسبتا...یعنی بعد از دانشگاه های تهران و شیراز و اصفهان و مشهد و... به نظرم کرمان میتونه اظهار وجود کنه...دانشکده ریاضیش هم همونطور که میدونین تو کشور قطبه و خیلی سخت میگیرن تو رشته های مهندسیش هم فک کنم برق و مکانیکش بالا باشن + رشته مهندسی اپتیک و لیزر که جدیدا اوردن...خودمم سال پیش با 9000 منطقه 2 مهندسی کامپیوتر-سخت افزار شبانه شو قبول شدم!!
    حراست وحشتناکی داره... ترجیح میدم چیزی نگم در موردش..
    سلف دانشگاه هم بگیر نگیر داره...یه هفته غذاش خوبه یه هفته بد...البته یه بار سوسک دیده شد تو سلف دخترا که سر همین اعتصاب کردیم
    شیرازی هم فراوون داریم تو دانشگاه! مثلا ورودی ما 37 % شیرازی بودن 36 % کرمانی تو کل دانشگاه

4. 2 کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

خب منم در مورد دانشگاهم توضیحاتی بدم... ایشالا که مفید باشه برای بچه هایی که امسال انتخاب رشته میکنن!
    دانشگاه شهید باهنر کرمان...
    تو سال 51 تاسیس شده توسط مهندس افضلی پور...
    دانشگاه بزرگ و سرسبزیه...2 قسمت داره...دانشکده فنی و مهندسیش که معماری خیلی قشنگی داره تو خیابون جمهوری کرمان هست که بهترین جای شهره ! و بقیه دانشکده ها اعم از معماری -علوم-پزشکی-اقتصاد و ... تو محل اصلی دانشگاه که فاصله نسبتا زیادی از مرکز شهر داره هستن...البته بین این 2 قسمت سرویس گذاشتن هرچند اتوبوس هاش ...
    البته این نکته رو در نظر داشته باشین که سیاست دانشگاه بر متمرکز کردن همه دانشکده ها تو پردیس اصلی هست...بنابراین دارن ساختمون های جدید میسازن و تا چند سال دیگه هم دانشکده فنی رو کلا منتقل میکنن به همونجا...همین الانش هم بخش مهندسی برق-مهندسی کامپیوتر و عمران منتقل شده به پردیس اصلی دانشگاه!
    من سال پیش که قبول شدم اینو نمیدونستم
    خوابگاه به سختی میدن! و البته خوابگاه های خود دانشگاه اونجور که شنیدم کیفیت خوبی ندارن و قدیمی هستن...البته خوابگاه خودگردان های زیادی هست تو سطح شهر که میتونین از اونا استفاده کنین!
    کیفیت علمی دانشگاه خوبه نسبتا...یعنی بعد از دانشگاه های تهران و شیراز و اصفهان و مشهد و... به نظرم کرمان میتونه اظهار وجود کنه...دانشکده ریاضیش هم همونطور که میدونین تو کشور قطبه و خیلی سخت میگیرن تو رشته های مهندسیش هم فک کنم برق و مکانیکش بالا باشن + رشته مهندسی اپتیک و لیزر که جدیدا اوردن...خودمم سال پیش با 9000 منطقه 2 مهندسی کامپیوتر-سخت افزار شبانه شو قبول شدم!!
    حراست وحشتناکی داره... ترجیح میدم چیزی نگم در موردش..
    سلف دانشگاه هم بگیر نگیر داره...یه هفته غذاش خوبه یه هفته بد...البته یه بار سوسک دیده شد تو سلف دخترا که سر همین اعتصاب کردیم
    شیرازی هم فراوون داریم تو دانشگاه! مثلا ورودی ما 37 % شیرازی بودن 36 % کرمانی تو کل دانشگاه
    دانشگاه خوبی به نظر میاد... فقط میگم خود کرمان چطوره وضعیت شهریش.... یعنی پاساژ ماساژ داره واسه ما عشق پاساژا
    ریگی میگی نمان تو اون منطقه سرمون رو ببرن؟؟؟ در کل امنیت منطقه از نظر مواد مخدر و.. چطوره؟؟؟؟
    حراستش از خلیج هم بیشتر پاچه میگیرن؟؟؟؟ من پارسال هر تیپی می رفتم تو خلیج آخرش یه گیری میدادن... سال دیگه اگه برم خلیج هروز با زیرشلواری میرم...میخوام حال این نگهبانه و این حاج خانمه که دم در وایمسه هرکی میاد رو میگیره بگیرم.

پروفشنال Sorosh MAX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    طـــهران

پيش فرض

سلام بچه ها ...

میشه اخرین رتبه ی قبولی مکانیک شریف پارسالو بذارید ؟ ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

سلام بچه ها ...

میشه اخرین رتبه ی قبولی مکانیک شریف پارسالو بذارید ؟ ؟
    میانه رتبه ها تو یادگار ماندگار:منطقه 1 :66... منطقه 2:92

اینم یه کارنامه گزینه 2 با رتبه 131 منطقه 1
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. 2 کاربر از milla.online بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    طـــهران

پيش فرض

آخرین نفر چی ؟

داره خودمونی میشه sina3000m's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    |-|-| ShIrAz CiTy |-|-| …………

پيش فرض

سلام دوستان ... به نظرتون با رتبه حدودا 4 الی 5 هزار منطقه یک بهترین جاهایی که میشه مکانیک یا برق قبول شد کجاها هستند؟ اصلا با همچین رتبه ای میشه یه مرکزاستان تو یکی ازاین دو رشته قبول شد؟

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

سلام دوستان ... به نظرتون با رتبه حدودا 4 الی 5 هزار منطقه یک بهترین جاهایی که میشه مکانیک یا برق قبول شد کجاها هستند؟ اصلا با همچین رتبه ای میشه یه مرکزاستان تو یکی ازاین دو رشته قبول شد؟
    مکانیک سنندج رو میاری حتما.

12. 2 کاربر از Amir_oscar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

به نظر من رشته های هنر و زبان و مدیریت ها یا همین کتابداری واسه دخترا خیلی خوبه... هم نمی خوان چند سال الکی پشت کنکور بمونن چون قبولی توش آسونه... هم آینده کاریش واسه یه زن خیلی بهتر از یه رشته مثل مهندسی کشتی سازیه.. هم واسه مهندسیا جا واسه آقایون بیشتر باز میشه...
    بقیش رو کاری ندارم ولی در مورد زبان و هنر!کی گفته اینو؟
    دانشکده هنر یا زبان یه سر بزن.پسرا هم تو این کارا بد نیستنا!
    هنر ولی دانشگاه خوب قبول شدنش مشکله!قبلتر از دبیرستان باید به فکرش باشی.
    به اون رتبه تعداد ظرفیتو اضافه کن اخرین نفرو تقریبا به دست می اری

====================
    بهترین نفر کنکور پی سی کسی هست که گزینه اخر رو بزنه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

14. این کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    طـــهران

پيش فرض

بهترین نفر کنکور پی سی کسی هست که گزینه اخر رو بزنه:

کد:
    http://forum.p30world.com/poll.php?do=showresults&pollid=5589
    نه ربطی نداره و هر کس با توجه به خودش اسونی و سختیو میگه و ممکنه یکی به 30 راضی باشه بگه اسون اون یکی به 80

16. 3 کاربر از Sorosh MAX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •