تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 42 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 417

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Liverpool F.C | قرمزهای آنفیلد

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

مثل اینکه پیشنهاد 8 میلیون پوندی برای انریکه داده شده، در صورتی که به وقوع بپیونده میشه منتظر فروش اینسوا هم بود.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    طبق گفته سایت گل بایر لورکوزن هم پیشنهاد 10 میلیون پوندی برای دنی اگر داده.

2. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

هافبک بازیسازمون هم فکر کنم در فصل بعد آکوئیلانی باشه، امیدوارم کینگ کنی بتونی برش گردونه به فرم. فکر کنم لوکاس و آکوئیلانی زوج خط میانی خوبی باشن.
    !
    خودش كه گفته دوست داره توي ايتاليا بمونه
    فكر كنم مورد آکوئیلانی دو سر سود باشه براي ليورپول هم اگه برگرده ميتونه به ما كمك كنه
    هم اگه بفروشيمش ممكنه حدود 15 يا 16 ميليون پوند گيرمون بياد كه ميشه باهاش يه هافبك خوب ديگه گرفت يا يه پول خوب گذاشت روش و رفت براي خريد يه ستاره خلاق و طراح براي هافبك
    جالبه تو این فروم دو نفر هم عین من طرفدار لیورپول و بارسلونا هستن...
    خیلی جالبه.........
    واقعا جالبه
    سه نفر كه هم طرفدار بارسا هستن هم ليورپول
    نميدنم چه رازي در كاره ولي پارسال يه انتقال بين بارسا و ليورپول بود امسالم ممكنه دوتا انتقال ديگه در كار باشه ممكنه آفلاي بياد ليورپول كلا روابط دو باشگاه خوب بوده تو اين يكي دوسال
    من كه با اين قضيه خيلي حال ميكنم
    تاپيك به دلم نشسته
    مثل اینکه پیشنهاد 8 میلیون پوندی برای انریکه داده شده، در صورتی که به وقوع بپیونده میشه منتظر فروش اینسوا هم بود.
    کد:
    طبق گفته سایت گل بایر لورکوزن هم پیشنهاد 10 میلیون پوندی برای دنی اگر داده.
    متاسفانه مثل اينكه منچستر براي به خدمت گرفتن هندرسون پا پيش گذاشته
    اميدوارم اگر داگليش بهش علاقه داره بتونيم بخريمش
    در مورد خريد آگرو هم خبرهايي هست كه خدا كنه اشتباه باشه چون با اين قيمت اصلا ارزش نداره به ويژه اينكه سوارز رو با همين خصوصيات و به نظر من خيلي موفق تر داريم
    كلا يكي ار خبرسازترين و پركارترين باشگاه ها در فصل نقل و انتقالات هستيم خصوصا با ليست فروش بلندمون

كمي در مورد خط هافبك حرف بزنيم
    امسال اگر بتونيم يه هافبك خوب مثلا در كلاس فابرگاس _هركي باشه _ بخريم ميشه جرارد رو عقب تر برد تا در هافبك دفاعي بازي كنه
    فكر ميكنم بتونه توي اين پست خيلي به تيم كمك كنه و حتي شايد با كاريزمايي كه داره بتونه اعتماد به نفس لازم رو به خط دفاعي هم منتقل كنه
    به نظر من با توجه به اصرار و تبحري كه در بازي تك ضرب داره ميتونه نظم رو به اين قسمت از زمين بياره من فكر ميكنم حتي بتونه بهتر از بوسكتس در بارسا اين كار رو انجام بده چون بوسكتس گاهي اوقات زيادي توپ رو نگه ميداره ولي جرار در اولين فرصت به بهترين نفر پاس ميده
    البته شرطش اينه كه يه طراح خوب جلوش بزاريم
    اون موقع ما توي سه بخش هافبك دفاعي(جرارد) هابك طراح (يه خريد خوب)و مهاجم يا به نوعي وينگر(سوارز) سه بازيكن خوب خواهيم داشت و اين يعني توازن در خطوط به ويژه اينكه مكملهاي خوبي هم بين اينها هست كويت يا كارول يا...
    با رفتن جرارد به هافبك دفاعي هم بار تجربه تيم در بخش دفاعي زياد ميشه هم اومدن يه هافبك خلاق پشتوانه خوبي براي سوارز ميشه
    چندين بار جرارد به هافبك دفاعي رفته اما تا حالا يه بازيكن خلاق فضاي جلوش رو پر نكرده يا بازيكناي متوسطي اين نقش رو به عهده گرفتن
    اميدوارم به دنبال چنين بازيكني باشيم
    در اين مورد خبري نيست؟
    اصلا باشگاه به دنبال هافبك خلاق و پاسور هست يا نه؟
    Last edited by گرافيكار; 06-06-2011 at 00:50.

4. 2 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

انگار كاكا داره از رئال ميره
    فكر ميكنم اگر قيمتش حدود 25 تا 30 ميليون پوند باشه گزينه خوبي براي هافبك طراح باشه
    مطمئنا فصل آينده در هر تيمي باشه انگيزه زيادي براي بازي داره چون تقريبا يك فصل مصدوم بود و حالا كه از مصدوميت رها شد فصل تموم شد
    توي بازي تركيبي مثلا با سوارز اصلا كم نمياره
    هرچند كمي روي 90 دقيقه اي بودنش شك دارم
    من معتقدم تنها هافبكيه كه در كنار اينيستا و ژاوي ميتونه داراي سبك خاص خودش باشه يعني حتي اينيستا و ژاوي با تمام بزرگيشون نميتونن به سبك كاكا بازي كنن بازي
    بازي كاكا در هافبك اصلا يه تعريف ديگه اي داره يه خصوصيات ديگه اي داره
    دركل به نظر من سه هافبك با سبكهاي متفاوت از نظر سرعت ، جاگيري ، زمانبندي در دادن پاس و نوع بازيخواني و پيشبينيه بازي در حال حاظر در دنيا هست كه اينيستا ژاوي و كاكا هستن
    اصلا فكر نميكردم رئال راضي به فروشش بشه
    فرصت خيلي خوبيه كه يه بازيكن مؤلف رو به ليورپول بياريم
    نميدونم نظر دوستان چيه اما ميتونه خيلي به تيم كمك كنه هم تكنيكيه و هم در عين حال تك ضرب و ساده بازي ميكنه كه خيلي به سبك ليورپول نزديكه
    Last edited by گرافيكار; 06-06-2011 at 02:17.

6. 2 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

كمي در مورد خط هافبك حرف بزنيم
    امسال اگر بتونيم يه هافبك خوب مثلا در كلاس فابرگاس _هركي باشه _ بخريم ميشه جرارد رو عقب تر برد تا در هافبك دفاعي بازي كنه
    فكر ميكنم بتونه توي اين پست خيلي به تيم كمك كنه و حتي شايد با كاريزمايي كه داره بتونه اعتماد به نفس لازم رو به خط دفاعي هم منتقل كنه
    به نظر من با توجه به اصرار و تبحري كه در بازي تك ضرب داره ميتونه نظم رو به اين قسمت از زمين بياره من فكر ميكنم حتي بتونه بهتر از بوسكتس در بارسا اين كار رو انجام بده چون بوسكتس گاهي اوقات زيادي توپ رو نگه ميداره ولي جرار در اولين فرصت به بهترين نفر پاس ميده
    البته شرطش اينه كه يه طراح خوب جلوش بزاريم
    اون موقع ما توي سه بخش هافبك دفاعي(جرارد) هابك طراح (يه خريد خوب)و مهاجم يا به نوعي وينگر(سوارز) سه بازيكن خوب خواهيم داشت و اين يعني توازن در خطوط به ويژه اينكه مكملهاي خوبي هم بين اينها هست كويت يا كارول يا...
    با رفتن جرارد به هافبك دفاعي هم بار تجربه تيم در بخش دفاعي زياد ميشه هم اومدن يه هافبك خلاق پشتوانه خوبي براي سوارز ميشه
    چندين بار جرارد به هافبك دفاعي رفته اما تا حالا يه بازيكن خلاق فضاي جلوش رو پر نكرده يا بازيكناي متوسطي اين نقش رو به عهده گرفتن
    اميدوارم به دنبال چنين بازيكني باشيم
    در اين مورد خبري نيست؟
    اصلا باشگاه به دنبال هافبك خلاق و پاسور هست يا نه؟
    آگرو که خیلی خیلی بعیده، دقیقا بازی مشابه سوارز داره و نمی تونه زوج سوارز هم باشه. صد درصد چیزی بیش از شایعه نخواهد بود.

علیرضا جان جرارد هافبک دفاعی نیست، درسته قدیما وظایف دفاعی داشت ولی الان دیگه 31 سالشه و نه دوندگی سابق رو داره نه خودش انگیزه ای برای وظایف تدافعی. این فصل هم توی بازیهایی که می کرد از نظر دفاعی همچین تعریفی نبود. جرارد گزینه خوبی برای دفاع نیست، فصل قبل خیلی اشتباه داشت! خیلی از باخت های فصل پیشمون (به خصوص زمان هاجسون) به خاطر بازی نه چندان خوب دفاعی جرارد بود. در اون سمت لوکاس این نیم فصل رو فوق العاده بوده، اصلا من باورم نمیشه این بازیکن همون بازیکن نیم فصل اوله. به حدی پیشرفت کرده که الان قطعا از ماسکرانو بازیکن بهتر و کامل تریه. به علاوه اینکه وظایف دفاعی رو بسیار عالی انجام میده دوندگی فوق العاده ای داره، پاس های تک ضرب دقیقی می ده و ... ، در یک نیم فصل از نیمکت نشین لیورپول تبدیل شد به هافبک دفاعی اول تیم ملی برزیل.

چیزی که واضحه کینگ کنی دنبال یه Deep Lying Playmaker می گرده، بازیکنی شبیه پیرلو/چارلی آدام/مونتنیوو ، نه بازیکنی مثل کاکا، اشنایدر یا اوزیل، احتمالا نتیجه اینه که زوج دو نفره خط میانی لوکاس و اون بازیکن خواهند بود و جرارد نقش بازیساز تهاجمی و بازیکن اصلی خلاق تیم و اضافه شدن به مهاجم ها رو داشته باشه. به نظر من هم حالت ایده آل همینه. آکوییلانی هم DLP خیلی خوبیه برای همین من اصلا نگران نیستم چون حتی اگه نتونیم بفروشیمش در برنامه های تیم به خوبی جا میشه.

انگار كاكا داره از رئال ميره
    فكر ميكنم اگر قيمتش حدود 25 تا 30 ميليون پوند باشه گزينه خوبي براي هافبك طراح باشه
    مطمئنا فصل آينده در هر تيمي باشه انگيزه زيادي براي بازي داره چون تقريبا يك فصل مصدوم بود و حالا كه از مصدوميت رها شد فصل تموم شد
    توي بازي تركيبي مثلا با سوارز اصلا كم نمياره
    هرچند كمي روي 90 دقيقه اي بودنش شك دارم
    من معتقدم تنها هافبكيه كه در كنار اينيستا و ژاوي ميتونه داراي سبك خاص خودش باشه يعني حتي اينيستا و ژاوي با تمام بزرگيشون نميتونن به سبك كاكا بازي كنن بازي
    بازي كاكا در هافبك اصلا يه تعريف ديگه اي داره يه خصوصيات ديگه اي داره
    دركل به نظر من سه هافبك با سبكهاي متفاوت از نظر سرعت ، جاگيري ، زمانبندي در دادن پاس و نوع بازيخواني و پيشبينيه بازي در حال حاظر در دنيا هست كه اينيستا ژاوي و كاكا هستن
    اصلا فكر نميكردم رئال راضي به فروشش بشه
    فرصت خيلي خوبيه كه يه بازيكن مؤلف رو به ليورپول بياريم
    نميدونم نظر دوستان چيه اما ميتونه خيلي به تيم كمك كنه هم تكنيكيه و هم در عين حال تك ضرب و ساده بازي ميكنه كه خيلي به سبك ليورپول نزديكه
    کاکا بازیکن فوق العاده ایه ولی مشکل اینه که زیاد مصدوم میشه (یه مصدومیت هم داره که محدودش کرده و هیچ وقت هم خوب نمیشه و تا آخر دوران فوتبالش باهاشه) ، دوندگی لازم رو هم نداره به علاوه قیمتش فوق العاده بالاست برای یه بازیکن 29 ساله که در اوجش هم نیست. خریدش من رو یاد جو کول می اندازه! به نظر من دوران کاکا هم تموم شده و دیگه الان در سرازیری فوتبالش به سر می بره ... اگه بخوایم اینقدر خرج یه هافبک کنیم امثال همشیک/پاستوره به نظرم مناسب تر هستن.

++++

شایعه ای شده مبنی بر رفتن سمیر نصری به منچستر، به نظر من این شایعه چیز خوبیه چون:
    1. آرسنال قطعا ضعیف تر میشه (و شانس ما برای سهمیه CL بیشتر)
    2. نصری هیچ رقمه در تاکتیک این چند سال منچستر جا نمیشه یعنی فرگوسن باید بالاخره این 2-4-4 ش رو کنار بگذاره که خودش باعث تغییرات در منچستر میشه که به نفع ماست.

کلا هرچقدر تیم های رغیب ثبات چند سال اخیرشون رو از دست بدن متزلزل تر خواهند شد و این به نفع ماست.

8. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

خب یک بررسی در خط هافبک انجام بدیم، قرمز ها بهتره از تیم جدا بشن... ما فعلا 12 هافبک داریم (!!) در حالی که عملا به بیشتر از 8 تا نیازی نیست. از این 12 هافبک هم فقط سه/چهار تا بازیکن های خوبی هستن... بهتره نخاله ها (که زیادی هم پول می گیرن) از تیم برن و به جاشون 2-3 تا هافبک جدید بیاد، یک هافبک میانی و یک یا دو تا وینگر.

Raul Meireles
    Lucas
    Steven Gerrard
    Dirk Kuyt
    Jonjo Shelvey
    Jay Spearing
    Joe Cole
    Maxi Rodríguez
    Christian Poulsen
    Conor Thomas
    Nabil El Zhar
    Thomas Ince

Raul Meireles
    28 ساله
    هافبک میانی/بازیساز
    دونده، جنگنده، باهوش، گلزن
    در بهترین دوران فوتبالش به سر می بره، تنها خرید خوب روی هاجسون!
    فیزیک متوسط، خیلی قوی نیست
    World Class نیست ولی همیشه خوب و قابل اعتماده
    بازیکن فیکس تیم ملی پرتغال
    قرارداد تا 2014
    بماند
    Lucas
    24 ساله
    هافبک میانی، دفاعی
    دونده، جنگنده، خستگی ناپذیر، بازیساز، پاسور بسیار خوب و قدرت دریبل عالی در میانه زمین
    بالاترین آمار پاس های صحیح در نیم فصل دوم لیگ برتر، در اکثر بازیهای بالای 90 درصد پاس صحیح
    توپ گیری و بازی خوانی بسیار عالی
    بدون شک بهترین بازیکن این فصل باشگاه
    هافبک Box to Box ، شبیه به Essien ، از نظر Holding یکی از بهترین های دنیا
    هافبک دفاعی اول تیم ملی برزیل
    قرارداد تا 2015
    بماند، کاندید اول برای کاپیتانی بعد از خداحافظی جرارد
    قیمت احتمالی: 20 میلیون پوند

Steven Gerrard

31 ساله
    هافبک میانی/بازیساز/تهاجمی/مهاجم دوم
    باهاش، پاسور، تک ضرب، سانترهای فوق العاده دقیق، دید عالی، گلزن، شوت زن
    کاپیتان تیم
    هافبک Box to Box
    کاپیتان دوم تیم ملی انگلیس
    قرارداد تا 2013
    بماند
    قیمت احتمالی: 25 میلیون پوند
    Joe Cole
    29 ساله
    هافبک میانی/بازیساز/تهاجمی ، وینگر هر دو سمت
    باهوش، تک ضرب، کند!
    مهره سوخته تیم، حقوق بگیر بالا
    در بدترین دوران فوتبالش به سر می بره
    قرارداد تا 2014
    برود
    قیمت احتمالی: 3-4 میلیون پوند
    Maxi Rodríguez
    30 ساله
    وینگر چپ/راست
    کند، گلزن!، باهوش، جاگیری خوب
    همیشه متوسط، بعضی وقت ها افتضاح
    قرارداد تا 2013
    برود
    قیمت احتمالی: 3 میلیون پوند
    Dirk Kuyt
    31 ساله
    وینگر چپ/راست ، مهاجم
    کند، فوق العاده باهوش، فوق العاده پر تلاش و دونده، Utility Player تهاجمی
    همیشه قابل اعتماد / هیچ وقت فوق العاده نیست
    قرارداد تا 2013
    بماند
    قیمت احتمالی: 10 میلیون پوند
    Jay Spearing
    22 ساله
    هافبک میانی
    جوان ولی با تجربه، باهاش، پر تلاش
    گزینه خیلی خوب برای بکآپ/نیمکت ، محصول آکادمی
    قرارداد تا 2015
    بماند
    قیمت احتمالی: 5 میلیون پوند
    Christian Poulsen
    31 ساله
    هافبک دفاعی
    خشن، قوی، پاسهای نسبتا خوب
    نه چندان بد برای بکآپ، زیر خط متوسط، شاهکار دیگری از روی هاجسون
    n بازی ملی بدون هیچ افتخار یا کار خاص
    قرارداد تا 2013
    برود
    قیمت احتمالی: 2.5 میلیون پوند
    Jonjo Shelvey
    19 ساله
    هافبک تهاجمی
    باهوش، سریع، شوت زن، گل زن
    نیمکت نشین عالی، آینده دار، انگلیسی
    سابقه مصدومیت داره
    قرارداد تا 2014
    بماند
    قیمت احتمالی: 5 میلیون پوند
    Conor Thomas
    17 ساله
    هافبک میانی/بازیساز
    قرضی به تیم اومد تا فقط تمرین کنه
    چیزی ازش مشخص نیست، در صلاحدید کینگ کنی قراردادش دائمی میشه و قرض داده میشه به یه تیم برای بازی در لیگ 1 یا برتر
    Nabil El Zhar
    25 ساله
    مهاجم دوم/وینگر
    سرعتی، تکنیکی
    اینقدر تعریفش رو کردن هر سال، هیچی از آب در نیومد!
    برود
    قیمت احتمالی: 4 میلیون پوند
    Thomas Ince
    19 ساله
    وینگر چپ
    سرعتی، فیزیکی، قد بلند، انگلیسی
    زیاد ازش اطلاعات در دست نیست
    برود / یا دائمی یا قرضی

10. 6 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ریاضیات hts1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

در مورد لوکاس :اینکه پیشرفت فوق العاده ای داشته هیچ شکی نیست ولی در مورد خصوصیاتی که ذکر کردید بنظرم همه درست هستن بجز دریبل زنی (خدا وکیلی دریبل زن نیست). درمورد کاپیتانی بعد از جرارد هم اگه رینا تو تیم بمونه قراره اون کاپیتان تیم بشه.
    فکر کنم العان جرارد کاپیتان سوم تیم ملی انگلیس باشه (اول تری دوم فردیناند)
    در مورد پولسن درسته خیلی خشن هست ولی نمیشه بهش گقت قوی.
    اگه این الزهر رو با نیم میلیون هم بفروشیم برد کردیم سطح بازیش تو بهترین حالت در حد لیگهای عربی هست.

12. 2 کاربر از hts1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

آگرو که خیلی خیلی بعیده، دقیقا بازی مشابه سوارز داره و نمی تونه زوج سوارز هم باشه. صد درصد چیزی بیش از شایعه نخواهد بود.

علیرضا جان جرارد هافبک دفاعی نیست، درسته قدیما وظایف دفاعی داشت ولی الان دیگه 31 سالشه و نه دوندگی سابق رو داره نه خودش انگیزه ای برای وظایف تدافعی. این فصل هم توی بازیهایی که می کرد از نظر دفاعی همچین تعریفی نبود. جرارد گزینه خوبی برای دفاع نیست، فصل قبل خیلی اشتباه داشت! خیلی از باخت های فصل پیشمون (به خصوص زمان هاجسون) به خاطر بازی نه چندان خوب دفاعی جرارد بود. در اون سمت لوکاس این نیم فصل رو فوق العاده بوده، اصلا من باورم نمیشه این بازیکن همون بازیکن نیم فصل اوله. به حدی پیشرفت کرده که الان قطعا از ماسکرانو بازیکن بهتر و کامل تریه. به علاوه اینکه وظایف دفاعی رو بسیار عالی انجام میده دوندگی فوق العاده ای داره، پاس های تک ضرب دقیقی می ده و ... ، در یک نیم فصل از نیمکت نشین لیورپول تبدیل شد به هافبک دفاعی اول تیم ملی برزیل.

چیزی که واضحه کینگ کنی دنبال یه Deep Lying Playmaker می گرده، بازیکنی شبیه پیرلو/چارلی آدام/مونتنیوو ، نه بازیکنی مثل کاکا، اشنایدر یا اوزیل، احتمالا نتیجه اینه که زوج دو نفره خط میانی لوکاس و اون بازیکن خواهند بود و جرارد نقش بازیساز تهاجمی و بازیکن اصلی خلاق تیم و اضافه شدن به مهاجم ها رو داشته باشه. به نظر من هم حالت ایده آل همینه. آکوییلانی هم DLP خیلی خوبیه برای همین من اصلا نگران نیستم چون حتی اگه نتونیم بفروشیمش در برنامه های تیم به خوبی جا میشه.
    .
    ميترسم باز بحث جرارد بشه دوستان باز غيرتي بشن
    آرمان جان همه اخبار راست و دروغ نقل و انتقالات ميگه كني داگليش روي بخش هجومي به ويژه وينگرها تمركز كرده هم براي سمت چپ هم راست البته بيشتر چپ
    آدام جانسون
    ماتا
    آفلاي
    بويان كركيچ
    داونينگ
    انزوگبيا
    همه اينا وينگر هستن اگه دو تاشون رو وينگر چپ و راست ليورپول در فصل بعد فرض كنيم يه هافبك ميخوايم كه هم خلاق باشه هم انعطاف زيادي براي تطبيق دادن خودش با نوع بازيكنهاي كناري داشته باشه و از همه مهمتر با توجه به اين گزينه ها و ثابت بودن سوارز توانايي بازي تركيبي رو هم داشته باشه
    فكر ميكنم نوع بازي جرار و ارتباطش با بازيكناي كناري تعريف ديگه اي داشته باشه
    از طرفي گفته خودت 31 سالشه و تواناييه دوندگي گذشته رو نداره
    برخلاف نظرت من فكر ميكنم در بخش دفاعي به اين خاطر كه بازيكنها به هم نزديكترن و فضا كمتره دوندگي هم كمتره
    اما در بخش هجومي دوندگي به خاطر فضاي وسيعتر و نياز به بازي تركيبي يا ضد حمله هاي سريع و بازي بدون توپ خيلي بيشتره
    در مورد لوكاس حرفي نيست بهترين بازيكن فصل بود فراتر از انتظار و شايد دليل اصلي خوب بازي كردنمون در انتهاي فصل لوكاس بازيكن ثابت تيمه
    ولي اگر بخوايم با دو هافبك دفاعي بازي كنيم بهتره نفر دوم جرارد باشه
    علاوه بر اين با هر سيستمي بازي كنيم به غير از هافبك دفاعي دو هافبك ديگه هم ميخوايم كه معمولا يكيشون بيشتر در بخش هجومي كار ميكنه و بين وينگرها و پشت مهاجم نوك بازي ميكنه و يكي ديگه اشون معمولا فضاي عرضي زمين بين هافبك دفاعي و هافبك هجومي(درواقع مكمل وينگرها) رو پر ميكنه
    من فكر ميكنم در نهايت اگر جرارد رو در هافبك دفاعي بازي نميديم نبايد نقش اون مكمل وينگرها رو هم بهش بديم ما در اون بخش نياز به يه بازيكن ديگه داريم
    کاکا بازیکن فوق العاده ایه ولی مشکل اینه که زیاد مصدوم میشه (یه مصدومیت هم داره که محدودش کرده و هیچ وقت هم خوب نمیشه و تا آخر دوران فوتبالش باهاشه) ، دوندگی لازم رو هم نداره به علاوه قیمتش فوق العاده بالاست برای یه بازیکن 29 ساله که در اوجش هم نیست. خریدش من رو یاد جو کول می اندازه! به نظر من دوران کاکا هم تموم شده و دیگه الان در سرازیری فوتبالش به سر می بره ... اگه بخوایم اینقدر خرج یه هافبک کنیم امثال همشیک/پاستوره به نظرم مناسب تر هستن.
    كاملا درسته كاكا مصدوم بوده و تقريبا فصل بدي رو داشته
    اما يه چيز رو بايد در نظر گرفت كه تيمها تست پزشكي دارن علاوه بر اين روي يه بازيكن مصدوم كه سي چهل ميليون قيمت نميزارن
    من ديدم دوستان رئالي هم گفتن اگر يك درصد هم سالم باشه مورينيو راضي به فروشش نميشه ولي به نظر من محاله يه بازيكن مصدوم رو نه رئال و نه هيچ تيم ديگه اي با اين قيمت بفروشه
    جداي از اينكه كاكا اصلا به تفكر مورينيو هم نميخوره
    پس فكر نميكنم اگر تست پزشكي هر باشگاهي رو با موفقيت پشت سر بزاره مشكلي داشته باشه
    در مورد اينكه سنش بالاس حرفي ندارم ولي فكر ميكنم ارزش قرارداد 2 ساله رو داشته باشه به علاوه ميتونه با وزن و شخصيتي كه داره اون كاريزماي لازم رو به تيم برگردونه
    در كل اين صرفا سليقه و علاقه من بود چون مطمئنا ليورپول بهش فكر نكرده
    شایعه ای شده مبنی بر رفتن سمیر نصری به منچستر، به نظر من این شایعه چیز خوبیه چون:
    1. آرسنال قطعا ضعیف تر میشه (و شانس ما برای سهمیه CL بیشتر)
    2. نصری هیچ رقمه در تاکتیک این چند سال منچستر جا نمیشه یعنی فرگوسن باید بالاخره این 2-4-4 ش رو کنار بگذاره که خودش باعث تغییرات در منچستر میشه که به نفع ماست.

کلا هرچقدر تیم های رغیب ثبات چند سال اخیرشون رو از دست بدن متزلزل تر خواهند شد و این به نفع ماست
    به اين ميگن سياستهاي شيطنت آميز يك ليورپولي

14. 2 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دیگه ببینیم چی میشه
    --

مثل اینکه پیشنهاد 18.5 میلیون پوندی برای Henderson دادیم! نمی دونم قضیه از چه قراره ولی امیدوارم خرید خوبی باشه، اینقدر پول ؟؟
    آلونسو هم نیمچه چراغ سبزی نشون داده به بازگشت به تیم، احتمالا خریدهای مورینیو جاشو تنگ کردن

16. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دیگه ببینیم چی میشه
    --

مثل اینکه پیشنهاد 18.5 میلیون پوندی برای Henderson دادیم! نمی دونم قضیه از چه قراره ولی امیدوارم خرید خوبی باشه، اینقدر پول ؟؟
    آلونسو هم نیمچه چراغ سبزی نشون داده به بازگشت به تیم، احتمالا خریدهای مورینیو جاشو تنگ کردن
    پول نسبتا زياديه اميدوارم با آينده نگري اين بازيكن رو بخريم
    من كه زياد موافق برگشتن آلونسو نيستم بازيكن خوبيه اما لوكاس خيلي خوب كار كرده جلوتر هم كه جرارد هست و براي يه هافبك ديگه كه مد نظر من هست نوع بازي آلونسو به دردمون نميخوره در كل فكر كنم نيازي بهش نداشته باشيم

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ژابی آلونسو: شاید روزی به لیورپول برگشتم

سایت گل- ژابی آلونسو، هافبک رئال مادرید، اعلام کرد ممکن است روزی به لیورپول برگردد.

آلونسو که پنج فصل برای قرمزهای مرسی ساید بازی کرد، یکی از ارکان اصلی این تیم در قهرمانی سال 2005 در چمپیونزلیگ بود. او همچنین در فصل 09-2008 نقش زیادی در رقابت لیورپول با منچستریونایتد برای قهرمانی درلیگ برتر داشت، هرچند قرمزها در نهایت به عنوان نایب قهرمانی رسیدند.

اما بعد از اختلافاتی که با رافا بنیتس پیدا کرد، در سال 2009 با انتقالی 30 میلیون پوندی از لیورپول به رئال مادرید پیوست اما هنوز محبوبیت زیادی در بین طرفداران لیورپول دارد.

او در گفتگو با شبکه اختصاصی لیورپول در مورد احتمال بازگشت به این باشگاه گفت:" چرا که نه؟ من فکر می کنم در فوتبال خیلی چیزها می تواند تغییر کند و چرا نه؟ من هنوز علاقه زیادی به لیورپول دارم و اگر شرایط جور شود، چرا که نه؟ دوست دارم باز هم در آنفیلد بازی کنم. در حال حاضر نمی دانم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. اما هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. هرگز نگو هرگز."

او همچنین در مورد شرایط جدایی اش از لیورپول و خاطراتش از این باشگاه گفت:" جدایی از لیورپول بسیار دشوار بود زیرا این باشگاه همیشه برای من جایگاه ویژه ای دارد و در قلب من است زیرا من چیزهای زیادی در آنجا به دست آوردم.

دلم برای خیلی چیزها تنگ شده، برای هم تیمی ها، برای جو ملوود (زمین تمرین لیورپول). این چیزها برای همیشه در خاطراتم خواهد ماند. نمی توان چنین چیزهایی را در هیچ جای جهان پیدا کرد."

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •