تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 63

نام تاپيک: مشکل با گجت

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

منم مسنجرم نه آفلاينهام رو نشون ميده، نه آرشيوم رو و نه پيامي رو كه ميفرستم يعني هيچ نوشته‌اي رو نشون نميده توي ريجستري هم رفتم اون حرف شبيه L كه قبل از صفر بود رو هم پاك كردم بازم مشكلم حل نشد
    احتمالا نسخه بتا IE9 رو نصب کردین.مشکل مسنجر شما از IE9 هست.با همون IE8 کار کنین یا اینکه نسخه اصلی IE9 رو از سایت مایکروسافت بگیرید.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دوستان نرم افزر Windows 7 Manager 2.2 رو دانلود کنید ، بعد از نصب و اجرا یه گزینه داره به نام fix یا repair روی اون کلیک کنید و بعد وارد سربرگ مدیا ( مطمئن نیستم کدومشون ولی معلومه چون چندتا بیشتر نیست ) بشید و عنوان مربوط به گدجت رو پیدا کنید و دکمه fix رو بزنید ، بعد از ریستارت همه چیز درست میشه .
    اینم لینک از سایت خودش ، 15 روزه تریال .
    عزیزم خوبست ادم یا راهنمایی نکند یا درست راهنمایی کند !
    در بخش منو مانند سمت چپ این برنامه بخشی بنام Information وجود دارد و در زیرمجموعه ی آن نیز بخشی بنام Repair Center
    بعد از ورود به ان بخش با 4 سربرگ تعمیراتی روبرو میشوید که در سربرگ دوم بخشی بنام Fix Sidebar دارد که برای اینجانب کلً غیرفعالست . پس این برنامه یعنی چرت !

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها amirbrad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

با سلام به همه دوستان
    اگر من زودتر این مشکل برام پیش می اومد زودتر هم پاسخ به شما می رسید
    حالا دیگه نگران نباشید

همه جا صحب های زیادی شده ولی راه خل هایی که گفته اند بعد از رستارت دوباره بر می گرده

اما من بهترین راه خل این مشکل رو به دو زبان فارسی و انگیسی برای همه نوشتم.

لینک در اینجاست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون رو که توسط Dj.Moh3n پست شده بخونید !
    من این کارو کردم هیچ تغییری نکرد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

(قابل توجه دوستانی که این مشکل رو دارن)
    من مشکل اساسی با گجت ها و کلآ سایدبار داشتم.تا جایی که حتی ویندوزم رو مجبور شدم دوباره نصب کنم و دوباره همون بلا سرم اومد ( مشکل سیاه شدن ساعت گجت و ...)
    به هر حال بعد از یه عالمه جستجو متوجه شدم که فقط یه راه حل وجود داره و اونم اینه:(دقت کنید)
    به این مسیر برید:
    1.اول از همه با راست کلیک رو نوارtaskbar ویندوز (قسمت پایین ویندوز) و بعد start taskmanagar رو بزنید و بعد عنوان processes رو انتخاب کرده و در لیست موجود sidebar.exe رو انتخاب و گزینه end process رو بزنید تا گجت ها غیر فعال بشوند...
    start .2 رو بزنید و در قسمت search programs and files دستور regedit رو تایپ کنید بعد yes رو بزنید.
    3. حالا در قسمت registry editor دقیقآ به این مسیر برید:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Zones
    4. حالا در قسمت zones اعدادی رو میبینید که از 0 شروع شده (0 1 2 3 ...) قبل از 0 یعنی در اولین ردیف چیزی شبیه حرف L رو خواهید دید. باید این گزینه(L) رو delete کنید .مطمئن باشید مشکل حل خواهد شد... امیدوارم کمکی کرده باشم...
    دوست عزیز واقعا مرسی
    مشکلم با این روش کاملا حل شد

در آغاز فعالیت ebratha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

عزیزم خوبست ادم یا راهنمایی نکند یا درست راهنمایی کند !
    در بخش منو مانند سمت چپ این برنامه بخشی بنام Information وجود دارد و در زیرمجموعه ی آن نیز بخشی بنام Repair Center
    بعد از ورود به ان بخش با 4 سربرگ تعمیراتی روبرو میشوید که در سربرگ دوم بخشی بنام Fix Sidebar دارد که برای اینجانب کلً غیرفعالست . پس این برنامه یعنی چرت !
    با این برنامه من مشکل را حل کردم و صد در صد حل میشه Windows 7 Manager 2.1.0 Final Portable
    این هم آدرس پرتابلش

بعد از اجرای برنامه می روید به قسمت repair center بعد در پنجره جدید در قسمت سر برگ دوم system repair (II
    در این پنجره در قسمت fix sidbar not working بر روی کلید fix می زنید سریع مشکل را حل می کند و می خواهد
    که سیستم را را ریستارت کنید که بعد از ریستارت مشکل حل شده است.
    Last edited by ebratha; 15-04-2011 at 09:15.

6. این کاربر از ebratha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

(قابل توجه دوستانی که این مشکل رو دارن)
    من مشکل اساسی با گجت ها و کلآ سایدبار داشتم.تا جایی که حتی ویندوزم رو مجبور شدم دوباره نصب کنم و دوباره همون بلا سرم اومد ( مشکل سیاه شدن ساعت گجت و ...)
    به هر حال بعد از یه عالمه جستجو متوجه شدم که فقط یه راه حل وجود داره و اونم اینه:(دقت کنید)
    به این مسیر برید:
    1.اول از همه با راست کلیک رو نوارtaskbar ویندوز (قسمت پایین ویندوز) و بعد start taskmanagar رو بزنید و بعد عنوان processes رو انتخاب کرده و در لیست موجود sidebar.exe رو انتخاب و گزینه end process رو بزنید تا گجت ها غیر فعال بشوند...
    start .2 رو بزنید و در قسمت search programs and files دستور regedit رو تایپ کنید بعد yes رو بزنید.
    3. حالا در قسمت registry editor دقیقآ به این مسیر برید:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Zones
    4. حالا در قسمت zones اعدادی رو میبینید که از 0 شروع شده (0 1 2 3 ...) قبل از 0 یعنی در اولین ردیف چیزی شبیه حرف L رو خواهید دید. باید این گزینه(L) رو delete کنید .مطمئن باشید مشکل حل خواهد شد... امیدوارم کمکی کرده باشم...
    من این کارو کردم ودرست شد!اما ریست که کردم باز تقویم رو نشون نمیده...

در آغاز فعالیت ebratha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

من این کارو کردم ودرست شد!اما ریست که کردم باز تقویم رو نشون نمیده...
    با این برنامه من مشکل را حل کردم و صد در صد حل میشه Windows 7 Manager 2.1.0 Final Portable
    این هم آدرس پرتابلش

بعد از اجرای برنامه می روید به قسمت repair center بعد در پنجره جدید در قسمت سر برگ دوم system repair (II
    در این پنجره در قسمت fix sidbar not working بر روی کلید fix می زنید سریع مشکل را حل می کند و می خواهد
    که سیستم را را ریستارت کنید که بعد از ریستارت مشکل حل شده است.

9. این کاربر از ebratha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام

من هم با این مشکل مواجه شدم ( سیاه یا ناقص ظاهر شدن گجت های اصلی در ویندوز7 و عدم نمایش نوشته ها در yahoo messenger)

روش هایی که تست کردم و جواب نداده:

1- تایپ دستورات
    regsvr32 msxml3.dll
    regsvr32 scrrun.dll
    regsvr32 jscript.dll در cmd

2-
    دستور sfc \scsnnow در CMD که مشکلی پیدا نکرد

3- نصب آخرین نسخه adobe flash player, yahoo messenger, java

4- اسکن سیستم با انتی ویروس های kaspersky, microsoft

5-نصب آخرین نسخه
    windows7 manager و fix قسمت مربوط به گجت (fix sidbar not working) و RESET

6- ارسال 17 همین تاپیک : من در قسمت Zones فقط 0 1 2 3 4 دارم واثری از اون L که باید پاکش کنم نیست

7- پاک کردن شاخه Zones

8- غیر فعال کردن نمایش گجت ها و فعال کردن مجدد

9- برگرداندن تمام تنظیمات INTERNET EXPLORER10 به حالت اصلی و اولیه

از اساتید کسی راه حلی میشناسه برای رفع این مشکل؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ninjavb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام من چند روز پیش لپتابم رو روشن کردم همین که داشت میومد بالا منم داشتم گرد و خاک اطراف دکمه هاش رو پا ک میکردم فکر کنم دستم رفته روی یکی از دکمه ها الان دیگه گجت ها رو نشون نمیده و پیغام windows desktop gadget is stop working میده و میگه یه مشکل باعث بسته شدن پنجره گجت شده. من نمیخوام دست ببرم تو رجیستری آخه ویندوزم ارجیناله.
    چی کار کنم درست بشه.؟
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه ninjavb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من فایل settings.ini رو قسمت section ش رو که پاک میکنم پنجره گجت ها میاد ولی وقتی میخوام یه گجت رو انتخاب کنم بازم همون پیغامی که تو پست بالا گفتم میاد.
    راه حلی به نظرتون نمیرسه من خیلی سرچ کردم؟
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •