تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 62

نام تاپيک: سه خواننده اول جهان

داره خودمونی میشه amirdaly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خوب میبینم که اسم همه رو گفتید هر کسی یه نوار یا سی دی از یه خواننده ای توی خونشون داشت یا از رفقا شنیده بود که مثلا این خواندده خوبه اسمش رو نوشت . نمی خوام به کسی یا خواننده ای توهین کنم ولی شما هرچی بنویشید هم نمی تونید یکی رو انتخاب کنید . چون هر کسی با سلیقه خودش داره حرف میزنه. در سالهای گذشته مطبوعات شبکه و حتی سایت های مختلفی سعی کردن بهترین صدای جهان رو انتخاب کنن ولی همون طور که مسلم بود اونا با نظر سنجی به جایی نرسیدن . مثلا چند تا سایت بودن که بهترین خواننده ایرانی رو در سال 84 انتخاب کنن ولی نتیجه عجیبی به دست اومد با وجود خوانننده های مثل ابی معین قمیشی هایده و دیگر چهره های موسیقی و شعر ,خواننده ای به نام محسن چاوشی نفر اول شد . دلیل این کار این بود که کسانی که آهنگ های محسن چاوشی را شنیده بودن افرادی جز اینترنتی ها و دارای کامپیوتر ها نبودند پس می شود نتیجه گرفت که در میان آنهایی که به اینترنت وصل می شوند چه کی اول شده. می فهمیم که اینگونه نتایج درست نیست ولی باز همین که با اومدن در این تاپیک اسم خواننده هایی در جهان رو دیدیم خیلی خوب بود . حالا که همه نظر دادن منم نظر میدم شاید به نظرتون خوشایند نباشه ولی من خواننده ای رو دوست دارم که بدونه صدای خودش چطوریه با توجه به صداش, خودش ریتم رو طراحی کنه ,خودش ترانه رو انتخاب کنه نه اینکه چندتا شاعر برای مثال پاکسیما شعر بگن اونم با ذوق و شوق بخونه (البته من قصد توهین به پاکسیما رو نداشتم) رک و رو راست بگم من یکی از طرفدارای سیاوش قمیشی ام چون به نظر من (توجه کنید فقط نظر من) اون خواننده ای هست که با آنکه از صدای محشر و عالی مثل خوانندگان خوبمون ابی و معین و غیره برخوردار نیست ولی با هنر موسیقی کلاسیک خودش و با سبک دلنشینش و با انتخاب به جا و عالیه متن شعر ها , ترانه هاش رو اونقدر جالب می کنه که همه حتی اونایی که ازش بدشون میاد به خودشون زحمت میدن که مثلا اگر توی تاکسی هستن و ترانه قمیشی پخش میشه چند لحظه صبر می کنن ببینن چی می خونه . نمی خواستم از سیاوش قمیشی تعریف کنم ولی نظر من این بود .به نظر من سیاوش قمیشی اونقدر طرفدار داشت که به این دلیل و سبکش توی این چند سال اخیر خواننده های زیادی اومدن که با سبک یا صدای قمیشی بخونن مثلا مجتبی کبیری یا محسن چاوشی و همون طور که می بینیم بعد از یک آلبوم از قمیشی دور شدن و یه سبک جدید اختراع کردن . خلاصه هرکی خواست بیشتر بدونه داخل همین پی سی ورلد خودمون چند تا تاپیک فعال در مورد سیاوش قمیشی هست . خوب دیگه زیاد حرف زدم ببخشی سرتون رو درد آوردم .

آخر فروم باز amintnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط locked account
    من به انتخاب شده ها كاري ندارم ولي به نظرم Emy Lee (فكر كنم املاش درست نيست) يعني خواننده ي Evanescence صداي فوق العاده اي داره
    دقيقا.امی لی(املای صحیحش میشه: Amy Lee) واقعا محشر و بهترین گروهیه که من تا حالا دیدم.همه ی آهنگاش زیباست.بعد هم با استینگ خیلی حال میکنم.لینکین هم فراموش نشه.اون و اونسنس خیلی به هم نزدیکن.

نه كه بگم ابي و اينا بدناااا،نه.اما راستش اصلا خوشم نمیاد.البته هر کس سلیقه ی خودشو داره.حالا مال منم اینطوریه.

در مورد شماعی زاده هم بگم که آقای دیگو راست میگه. از استادان موسیقیه ایرانه اما اگه نمیخوند خیلی بهتر بود.اینطوری خودشو خراب کرد.

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

Evanescence و Tatu كه واقعا صداي توپي دارند
    بچه ها نظرتون درباره Tatu چيه منظورم صداشونه؟

داره خودمونی میشه hustler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    In Hate

پيش فرض

1 - IronMaiden
    2 - Guns N' Roses
    3- Pantera

Who cares?!

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Lord_theOne
    Evanescence و Tatu كه واقعا صداي توپي دارند
    بچه ها نظرتون درباره Tatu چيه منظورم صداشونه؟
    اتفاقا تاتو هم جالب میخونه.اما خوب ویدئو کلیپ هاشون مسخرست.صداشونم من نظر خاصی راجع بهش ندارم.اما همونطور که گفتم اونسنس رو وحشتناک قبول دارم.

آخر فروم باز Doyenfery's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

در خواننده هايه مرد:
    1.جيمز هتفيلد((متاليكا)
    2.وينسنت كاوانا(آنادما)
    3.استينگ

آخر فروم باز Doyenfery's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

در خواننده هاي زن:
    1.سلن ديون
    2.دالرز ارايردن
    3.امي لي و انيا درمقام سوم

اگه نباشه جاش خالی می مونه locked account's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

من كه تا حالا براي هر كي كه صداي amy lee رو پخش كردم شديدا تحسينش كرده. هم كسايي كه فقط موسيقي خارجي گوش ميدن و هم كسايي كه اصلا نميدونن گيتار الكتريكي يا درامز چيه!!!! واقعا محشره

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

خوب دوسته من امی لیه دیگه. اصلا اگه امی لی نبود اونسنسی هم نبود. من که دیوانه وار این گروه رو دوست دارم. مخصوصا صدای محشر امی لی.

داره خودمونی میشه SeAn PaUl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Sin City

پيش فرض

1-sean paul
    2-sean pau l
    3- sean paul

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •