تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 61

نام تاپيک: ماشین های آمریکایی بهترن یا ماشین های اروپایی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

تفاوت ماشین آمریکایی با اروپاییش:
    امریکا یی :کیفیت ساخت و تکنولوزی پیشرفته و مصرف سوخت پایین و آلودگی کم و ایمنی بالا............ نداره!!!
    اروپایی قیمت پایین ............ ندارندالته بجز چند مدل......
    از كجا فهميديد millad1388 و farshad bugatti ؟

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

از كجا فهميديد millad1388 و farshad bugatti ؟
    شما راست میگین نظر من کمی احساسی بود تا منطقی..

در مورد ایمنی ماشین های امریکایی اونقدر ها هم بد نیست

اما تو تکنولوژِ ی افت زیادی کرده و در کیفیت ساخت هم که عامل ورشکستگیشون شد

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

ببخشید audi یه شرک امریکاییه یا اروپایی..؟؟

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

منظورتون شرکته بله اروپایی هستش.

5. این کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال millad1388's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    طهران-همیشه در تهرانپارس ...

پيش فرض

منظورتون شرکته بله اروپایی هستش.
    سهامش هم دست فولکس واگن آلمانه!!!!و خود شرکت audi آلمانی هستش

7. این کاربر از millad1388 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال grand theft auto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مثل این که نمیدونین در اوایل بنز برای ساخت موتور های خود از جنرال موتورز کمک گرفته.
    عزیز من یه چیزی بدون بعدش حرف بزن،من خودم از بنز خوشم نمیاد اما بهتره بدونی که بنز اولین ماشین جهان بوده.و وقتی اولین بنز ساخته شد هنوز جنرال موتورزی وجود نداشت که بخواد ازش کمک گرفته باشه. حالا فرض بر اینکه بنز از آمریکا کمک گرفته،الان چی؟؟ الان آمریکا بلده یه موتور درست و حسابی بسازه؟؟؟بهترین موتور های جهان چندین ساله که از بین موتور های اروپا انتخاب میشن(معمولا بنز،فولکس واگن و ب ام و)وقتی آمریکای ها تنها راه افزایش قدرت موتور رو افزایش تعداد سیلندر و تعداد دهانه کاربراتور میدونستن،بنز سیستم انژگتور رو اختراع کرد.وقتی ماشینای آمریکایی بنزین رو قورت میدادن آلمان به فکر تولید ماشینایی بود که قیمت پایین،مصرف پایین،کیفیت و قدرت بالا داشته باشه.
    بعدشم،اگه بتونید با دلیل و مدرک ثابت کنید شرکت های آمریکایی خودروساز در حال حاظر کیفیتشون،میانگین مصرفشون و ایمنیشون به پای اروپا میرسه من قبول میکنم.
    خواهشا بحث 40 سال پیش رو وسط نکشید،اون موقع آمریکا ماشینای خوبی تولید میکرد،اما این ربطی به الان نداره،ب ام و هم در ابتدا شرکت مشروب سازی بود،بعد اسمش تغیر کرد شد تولید کننده موتور هواپیما الان هم خودروسازه.

9. 2 کاربر از grand theft auto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amir camaross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

عزیز من یه چیزی بدون بعدش حرف بزن،من خودم از بنز خوشم نمیاد اما بهتره بدونی که بنز اولین ماشین جهان بوده.و وقتی اولین بنز ساخته شد هنوز جنرال موتورزی وجود نداشت که بخواد ازش کمک گرفته باشه. حالا فرض بر اینکه بنز از آمریکا کمک گرفته،الان چی؟؟ الان آمریکا بلده یه موتور درست و حسابی بسازه؟؟؟بهترین موتور های جهان چندین ساله که از بین موتور های اروپا انتخاب میشن(معمولا بنز،فولکس واگن و ب ام و)وقتی آمریکای ها تنها راه افزایش قدرت موتور رو افزایش تعداد سیلندر و تعداد دهانه کاربراتور میدونستن،بنز سیستم انژگتور رو اختراع کرد.وقتی ماشینای آمریکایی بنزین رو قورت میدادن آلمان به فکر تولید ماشینایی بود که قیمت پایین،مصرف پایین،کیفیت و قدرت بالا داشته باشه.
    بعدشم،اگه بتونید با دلیل و مدرک ثابت کنید شرکت های آمریکایی خودروساز در حال حاظر کیفیتشون،میانگین مصرفشون و ایمنیشون به پای اروپا میرسه من قبول میکنم.
    خواهشا بحث 40 سال پیش رو وسط نکشید،اون موقع آمریکا ماشینای خوبی تولید میکرد،اما این ربطی به الان نداره،ب ام و هم در ابتدا شرکت مشروب سازی بود،بعد اسمش تغیر کرد شد تولید کننده موتور هواپیما الان هم خودروسازه.

اولا اولین ماشین توسط هنری فورد طراحی وتولید شد که که تو اون زمان مردم به آن کالسکه متحرک میگفتند .سیستم ترمز روغنی رو اولین بار آمریکا تولید کرد.سیستم دلکو بدون پلاتین رو هم آمریکا تولید کرد که تو اون زمان تحولی در سیستم جرقه زنی خودرو محسوب میشد که این خودش 1الی2لیتر تو مصرف فرق میکرد. اون زمانی که بنز بهترین موتورش 198 اسب قدرت داشت امریکا موتوری که برای کاپریس طراحی کرد ه بود 420 اسب بخار قدرت داشت . در زمان حال نیز رکورد سرعت تو دست ماشین های آمریکایی هست که شلبی اس اس سی آیرو نام داره. پر فروش ترین ماشین جهان هم مربوط به آمریکا هست.
    بعدش هم ارزش در برابر پول ماشین های اروپایی صفر هستش به طوری که الکی قیمت ماشیناشونو بالا میبرن .
    بعدشم بوگاتی ویرون 16 سیلندر(1010اسب بخار) از شلبی 8 سیلندر(1285اسب) ضعیف تره واین به دلیل تکنولوژی ضعیف ساخت موتوره (البته در مقابل شلبی) .
    بعدشم من گفتم بنز از تکنولوژی ساخت موتورآمریکا کمک گرفته به طوری در ساخت موتور اس ال آر مکلارن در سیستم سوخت رسانی و جنس سر سیلند ها از تکنولوژی جنرال موتورز بهره گرفته.
    آلمان خوبه ولی به پای آمریکا نمیرسه.

پروفشنال Pario's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

11

علاقه ای به این بحث نداشتم اما وقتی بعضی از اظهار نظرها رو خوندم لازم دیدم چند نکته رو بگم.

ماشین های امریکایی کیفیت ساخت پائین، تکنولوژی بدردنخور در نتیجه میشه که همه کمپانی هاشون داشتن با هم برشکسته میشدن آخرشم 70% کمپانیهاشون برشکسته شدن انقدر ماشین های خوبی تولید میکردن!

یکی از مهمترین علت ورشکستگی شرکتهای آمریکایی :

# دستمزد کارگر : دستمزد کارگران آمريکائی دو تا سه برابر در مقايسه با دستمزدهای موجود در بازار جهانی بيشتراست

# فشار اتحادیه های کارگری : حق بیمه و حقوق بازنشستگی که شرکتهای آمریکایی پرداختند چندین برابر سودشون بود. به این مشکل اعتصابهای کارگری رو هم اضافه کنید

در مورد تکنولوژی هم میتونم بگم اگر آمریکاییها نیاز به تکنولوژی جدیدی داشته باشند سریعتر و بهتر از کمپانیهای اروپایی به اون میرسند . دلیل؟ ارتباط بهتر صنعت و دانشگاه! و البته ارتباط با سایر شرکتها

یک مثال کوچک:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

12. 3 کاربر از Pario بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خواهشا این بحث همین جا تموم کنید
    روند بازار و فروش اتئمبیل ها خودش گویای همه چیز هست پس خواهشا دیگه بحث ادامه ندید

14. این کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اولا اولین ماشین توسط هنری فورد طراحی وتولید شد که که تو اون زمان مردم به آن کالسکه متحرک میگفتند .سیستم ترمز روغنی رو اولین بار آمریکا تولید کرد.سیستم دلکو بدون پلاتین رو هم آمریکا تولید کرد که تو اون زمان تحولی در سیستم جرقه زنی خودرو محسوب میشد که این خودش 1الی2لیتر تو مصرف فرق میکرد. اون زمانی که بنز بهترین موتورش 198 اسب قدرت داشت امریکا موتوری که برای کاپریس طراحی کرد ه بود 420 اسب بخار قدرت داشت . در زمان حال نیز رکورد سرعت تو دست ماشین های آمریکایی هست که شلبی اس اس سی آیرو نام داره. پر فروش ترین ماشین جهان هم مربوط به آمریکا هست.
    بعدش هم ارزش در برابر پول ماشین های اروپایی صفر هستش به طوری که الکی قیمت ماشیناشونو بالا میبرن .
    بعدشم بوگاتی ویرون 16 سیلندر(1010اسب بخار) از شلبی 8 سیلندر(1285اسب) ضعیف تره واین به دلیل تکنولوژی ضعیف ساخت موتوره (البته در مقابل شلبی) .
    بعدشم من گفتم بنز از تکنولوژی ساخت موتورآمریکا کمک گرفته به طوری در ساخت موتور اس ال آر مکلارن در سیستم سوخت رسانی و جنس سر سیلند ها از تکنولوژی جنرال موتورز بهره گرفته.
    آلمان خوبه ولی به پای آمریکا نمیرسه.
    خواهشا یه کم برید مطالعه کنید امیر خان کل مطلبوت بی پایه اساس و ببخشید دیگه این حرف رو میزنم بچه گانه هستش
    من خواهش میکنم از تمام دوستان کمی مطالعه بکنن بد نیست.
    فرشاد جان بحث به بیراهه داره میکشه زحمت قفل کردنش با خودت.

16. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •