تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 18 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 174

نام تاپيک: HTC Touch Pro2

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

این تاچ پرو 2 فقط وقتی کنفرانس میده که با WiFi وصل باشی به شبکه
    تو دفترچه انگلیسیش نوشته بود !!!

آخر فروم باز apoosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چندتا سئوال ساده و البته مهم دارم و باید سریع جوابشون را پیدا کنم.ممنون میشم جواب بدین
    سئوالهام درمورد htc pro2 هستش که یکی از دوستام بهم داده تا مشکلهاش را حل کنم
    اول اینکه چه جوری باهاش صدا باید ضبط کنم؟ باید برنامه ای بریزم یا خودش داره؟
    دوم هم اینکه راهی هست تا عکسها را مخفی کرد؟ یعنی یه آلبومی، چیزی که تا رفتی تو گالری همشون نریزه بیرون!

پروفشنال mac_world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

1_داره
    2_نمیشه(شما هم بعله؟؟؟؟)

آخر فروم باز apoosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما که میگی داره کجاش داره؟ من که هرچی گشتم نتونستم برنامه ای توش پیدا کنم که بشه باهاش صدا ضبط کرد؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

چندتا سئوال ساده و البته مهم دارم و باید سریع جوابشون را پیدا کنم.ممنون میشم جواب بدین
    دوم هم اینکه راهی هست تا عکسها را مخفی کرد؟ یعنی یه آلبومی، چیزی که تا رفتی تو گالری همشون نریزه بیرون!
    1:با برنامه call recorder میشه صدا رو ضبط کرد من چون برام ضبط صدا مهم نیست این نرم افزار رو روی گوشی نریخته ام ولی اگه دوستت نتونست سرچ کنه و تو نت پیداش کنه اگه گوشی رو با گارانتی یاس خریده ببره و بده بهش نصب کنند.که هزینه اش حدود 6 یا 8 تومنه.
    2:راه که برای این کار زیاده.من خودم این کار رو با kaspersky mobile security انجام میدم که این آنتی ویروس تو خودش تنظیمات جالبی هم داره که یکیش هم گزینه ENCRYPTION یعنی رمز گذاری هستش که شما میتونید روی هر کدام از فایل یا ... که خواستید کد گذاری کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehr1095's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام دوستان. من یه مشکلی با این گوشی دارم. برنامه core player رو روش نصب کردم ولی این برنامه هیچ فایل ویدئویی رو باز نمی کنه. به نظر شما مشکل از کجاست؟

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام.

1:بله میشه.شما اگر بخوای از طریق خود گوشی اینکارو انجام بدی باید بری توی Program و یک صفحه Note باز کنی اگر نوار تولبار برای ضبط صدا رو ندیدی میری تو منو و از اونجا نوار ضبط صدارو میاری و کارت رو انجام میدی.اما اگر بخوای با کیفیت بهتر اینکار رو بکنی یا در حین مکالمه بصورت اتوماتیک اینکار انجام بشه من برنامه Resco Audio Recorder رو پیشنهاد میکنم.اگر دانلود کردی و نصب کردی و نتونستی رجیسترش کنی بگو من برات ک ی ج ن ش رو بفرستم.

اما مورد 2 هم بله میتونید برنامه های بسیاری هستن که اینکارو انجام میدن مثل کسپر اسکای که دوستمون نینجا معرفی کردن.اما من به شما رسکو اکسپلورر رو پیشنهاد میدم .به چند دلیل : یکی اینکه شما علاوه بر رمز گذاری برای فایلهاتون از امکانات اکسپلورر برنامه هم میتونید استفاده کنید.دوم همراه برنامه یک رجیستری ادیتور نصب میشه.از همه مهمتر سرعت گوشی گرفته نمیشه چون کسپر اسکای یک آنتی ویروسه و انتی ویروسها معمولا" سرعت رو یک مقداری میارن پایین .ضمن اینکه مدام از فضای رام شما اشغال میکنن.البته لازمه بگم من تا حالا با آنتی ویروس رو گوشی کار نکردم و بالطبع دوستمون نینجا بهتر میتونه تو این زمینه شمارو راهنمایی کنه.

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام دوستان. من یه مشکلی با این گوشی دارم. برنامه core player رو روش نصب کردم ولی این برنامه هیچ فایل ویدئویی رو باز نمی کنه. به نظر شما مشکل از کجاست؟

سلام.

باید برید توی تنظیمات و فایلهایی رو که میخواهید باز کنه فرمتهاش رو به برنامه معرفی کنید.

داره خودمونی میشه daneshdds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    من حدود 100 تا اهنگ رو انتخاب کردم و tag اونها رو هم تنظیم کردم (با نرم افزار jetaudio توی کامپیوترم که شامل اسم اهنگ و خواننده و ... و بلاخره جلد البوم) ولی وقتی اونها رو از طریق file transfer و یا Sync میریزم رو گوشی (touch pro2) همه جلدهای اهنگ رو یکی نشون میده. توی سایت های خارجی هم راه حل های عجیب و غریبی هست مثل ساختن یه فولدر هم نام برای جلدها و از اینجور کارها. میخوام بدونم راه حل چیه و اصلا چرا اینجوری میشه؟ سوال دیگم هم اینه که واسه این گوشی نرم افزار jetaudio هست یا نه. مرسی

داره خودمونی میشه daneshdds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

کسی چیزی در اینباره نمیدونه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •