تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 28 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 274

نام تاپيک: مقايسه omnia i900 با سونی اریکسون Xperia™ X1

داره خودمونی میشه Masih60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

5- من این حرف که مسیح گفت رو متوجه نشدم (فقط 512 مگابایت برای حافظه داخلی حتی شما رو از دیدن یک فیلم عادی 700 مگابایتی DIVX محروم میکنه!) میشه توضیح بده یکی واسم
    5- عزیزم شما وقتی حافظه این گوشی رو فقط میتونی با یک کارت 512 مگابایتی MicroSD افزایش بدی، کجا میخوای یه فایل 700 مگابایتی رو بریزی؟!!

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

5- عزیزم شما وقتی حافظه این گوشی رو فقط میتونی با یک کارت 512 مگابایتی microsd افزایش بدی، کجا میخوای یه فایل 700 مگابایتی رو بریزی؟!!
    مسیح جان مطمئنی این که میگی درسته؟ آخه با عقل جور در نمیاد یه پاکت با این همه امکانات رم 512 بهش بخوره فقط . اگه اینطور باشه که اصلا پاکت نمیشه اسمش رو گذاشت. عجیبا غریبا
    اگه این سوالا رو هم بگی دیگه گل کاشتی بیت ریتش رو و اینکه بگی کیبرد های امنیا در هنگام کار با دیکشنری ( البته بدون استفاده از قلم) کاملا راحت هست یا نه ؟ یعنی سر کلاس زبان و توی کتابخونه میشه سریع و بعضی اوقات با یکدست تایپ کرد یا نه؟
    Last edited by Amin.M.1986; 19-02-2009 at 00:28.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من حرفم رو در مورد اینکه تا حالا ویدیو یا فیلمی نبوده که با لگ روش اجرا بشه عوض میکنم. همین الان رفتم تمام ویدیوها رو زیر و رو کردم دیدم یه ویدیو با بیت ریت 2000 رو با کلی لگ پخش میکنه البته رزولوشنش هم یه کم نامتعارف و برای یه ویدیو زیاد بود که شاید اون هم بی تاثیر نبوده باشه. به هر حال خواستم اطلاعاتم رو اصلاح کنم!

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

مسیح جان مطمئنی این که میگی درسته؟ آخه با عقل جور در نمیاد یه پاکت با این همه امکانات رم 512 بهش بخوره فقط . اگه اینطور باشه که اصلا پاکت نمیشه اسکش رو گذاشت. عجیبا غریبا
    این هم از این:

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

خب فکر کنم این روش هست ولی میشه خود آدم رم بخره و ارتقا بده. من پست قبلیمو ادیت کردم اگه میشه یه نگاه بنداز لطفا.

آخر فروم باز hesamkowsar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران سبز

پيش فرض

این امشخصات اشتباه...من الان 8 گیگ انداختم...نینجا هم(دوستان)16 گیگ انداختن.مال من که عالی کار میکنه...
    شما واقعییت هم ببینید.شاد مشخصات درست نبود.رو خود اکسپریا که میخریم یه 4 گیگ بود که من همینطوری دادم دوستم.8 گرفتم.چند روز دیگم دارم میرم 16 بگیرم...تا 32 اکسپریا ساپرت میکنه
    پیشنهاد میکنم یه اکسپریا از نزدیک ببینید.

7. 5 کاربر از hesamkowsar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

این امشخصات اشتباه...من الان 8 گیگ انداختم...نینجا هم(دوستان)16 گیگ انداختن.مال من که عالی کار میکنه...
    شما واقعییت هم ببینید.شاد مشخصات درست نبود.رو خود اکسپریا که میخریم یه 4 گیگ بود که من همینطوری دادم دوستم.8 گرفتم.چند روز دیگم دارم میرم 16 بگیرم...تا 32 اکسپریا ساپرت میکنه
    پیشنهاد میکنم یه اکسپریا از نزدیک ببینید.
    من این مشخصات رو نمیدونستم. ممنون که اطلاع دادی! ولی عجب چیز تابلویی نوشتن!
    الان فکر کنم دلیل من رو واسه اینکه میگم اون عکسها قابل اطمینان نیستن رو متوجه شده باشید. وقتی راجع به چنین چیزی اینقدر تابلو مینویسند دیگه وای به حال اون عکسها که به 1000 روش میشه توش تغییر داد!

9. این کاربر از Masih60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Mah12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

داداش من آخه کدوم گوشی دیگه رم 512 ساپورت میکنه؟ من Sx1 داشتم 4و5 سال پیش 256 روش بود بعد الان اکسپریا با ویندوز مبایل 512 ساپورت میکنه؟ دوستمون هم گفت که 4 گیگ همراهشه.
    نخست اینکه این سایت داده هاش غلطه، دوم اینکه ننوشته 512 پشتیبانی میکنه شما این رو برداشت کردید.
    سپاس

11. 2 کاربر از Mah12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hesamkowsar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران سبز

6

داداش من آخه کدوم گوشی دیگه رم 512 ساپورت میکنه؟ من sx1 داشتم 4و5 سال پیش 256 روش بود بعد الان اکسپریا با ویندوز مبایل 512 ساپورت میکنه؟ دوستمون هم گفت که 4 گیگ همراهشه.
    نخست اینکه این سایت داده هاش غلطه، دوم اینکه ننوشته 512 پشتیبانی میکنه شما این رو برداشت کردید.
    سپاس
    فکر کنم اگه رم 512 تو اکسپریا بندازیم میسوزه...مموری اسلاتش تعجب میکنه...!!!

13. این کاربر از hesamkowsar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

اگه این سوالا رو هم بگی دیگه گل کاشتیامنیا بیت ریتش حداکثر تا چند ساپورت میکنه و اینکه بگی کیبرد های امنیا در هنگام کار با دیکشنری ( البته بدون استفاده از قلم) کاملا راحت هست یا نه ؟ یعنی سر کلاس زبان و توی کتابخونه میشه سریع و بعضی اوقات با یکدست تایپ کرد یا نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •