تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 74

نام تاپيک: موبايل طاها-اولین موبایل اسلامی

داره خودمونی میشه vvorlds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام.

حالا چرا منو میزنی
    من کی گفتم ایرانیه.
    در آخر هم من کسی رو چیزی فرض نکردم تکذیب میکنم

داداش کتک خوردتیم. منظورم با اونا بود نه شما.

من چند وقتی نیومدم. فقط خواستم سوء تفاهم رو برطرف کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

اولا CCD دوربینش ساخت Canon هستش
    دوما در مورد رجیستری شدنش توی سایت مایکروسافت هم منظور دوستمون توي برنامه Microsoft My Phone هست که وقتی Sync شدی به سایت مایکروسافت، اسم tPhone2 رو توی سایت مایکروسافت برای گوشیت به نمایش در میاره! که نشون دهنده License دار بودن ویندوز موبایلشونه!!!
    سوما دوستان توی خونشون نشستن و همین جوری بدو و بیرا می گن!! خوب یکی به خورش زخمت بده و بره شرکت ابرا با آقای نخعی سازنده گوشی صحبت کنه تا خیلی چیزا براش مشخص بشه

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

عزیزان بفهمید چی میگید
    برند این گوشیها ایرانیه
    طراحی ایرانیه
    دکمه ها و مشخصات واسه ویندوز موبایل طراحی شده
    اونایی که دارن معمولا راضی بودن
    بی نقص نیست
    من خودم آیمیت داشتم نقصهاش هموناس تقریبا
    البته مشکلاتی که واسه بقیه گوشیها هست که از هر چندتا یکی بنجله یکم تو اینم هست
    (منظورم سونی اریکسون نبود البته چون سونی از هر 10 تا یکیش سالمه )

نوکیا هم سی پی یوهاش رو از آرم میگیره
    دوربینش از کارل زایس

اپل هم که خودتون میدونید خیلی از قطعاتش سفارشیه و واسه خودش نیست
    پس باید بگیم اپل و نوکیا کشک؟
    نه عزیز

سونی اریکسون مستقله که وضعش معلومه

ویندوز موبایلشم تو خود مایکروسافت به نام tPhone2 میشناسه
    دوما در مورد رجیستری شدنش توی سایت مایکروسافت هم منظور دوستمون توي برنامه Microsoft My Phone هست که وقتی Sync شدی به سایت مایکروسافت، اسم tPhone2 رو توی سایت مایکروسافت برای گوشیت به نمایش در میاره! که نشون دهنده License دار بودن ویندوز موبایلشونه!!!
    سوما دوستان توی خونشون نشستن و همین جوری بدو و بیرا می گن!! خوب یکی به خورش زخمت بده و بره شرکت ابرا با آقای نخعی سازنده گوشی صحبت کنه تا خیلی چیزا براش مشخص بشه
    سلام.

اول از دومش عرض میکنم که من فکر نمیکنم شما منظور اون دوستتون رو بهتر از خودشون متوجه بشید!!!! ایشون هیچ صحبتی از رجیستر و Microsoft My Phone و Licence و ....نکردن شما هم میتونید توی مایکروسافت سرچ کنید ببینید در مورد Tphone2 چیزی عایدتون میشه یا نه.ضمن اینکه من نمیدونم شما چقدر از ویندوز موبایل اطلاع دارید اما حتما" میدونید که یک ورژن ویندوز موبایل میتونه مال یکسری از موبایلها باشه مثلا" [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یا مثلا" سری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پس اینم عجیب نیست که یک رام تو یک پاکت پیسی با برنامه مایکروسافت سینک بشه و باقی قضایا.
    اما اینکه حالا ما تو خونه نشستیم و به زعم شما بد و بیراه میگیم ,ما میگیم دروغ چیز خوبی نیست چرا تو این مملکت همه میخوان با دروغ کارشونو جلو ببرن؟ اینکه هی میاین میگین موبایل اسلامی!!!کدوم برنامه باعث اسلامی شدنش شده؟مگه عربایزر نیست ؟ مگه عربایزر کار مهندس!!!!! نخعی هست؟ (البته اگر مدرک مهندسیشون ...بگذریم!!!) مگه این عربایزر از سال 2003 بصورت دیفالت رو PDA2K و امثال اون نبوده؟!!!!
    ضمنا" الان عصر ارتباطات و فن آوری هست خیر سرمون, نمیخواد تو این ترافیک به خودتون زحمت بدید و برید شرکت!!!! ابرا واسه اینکه خیلی چیزا براتون مشخص بشه , یه سرچ کوچولو تو گوگل بکنید تا دقیقا" بفهمید گوشی که مهندس نخعی ساختن!!! رو براداران دینی چینیمون چند وقت قبل از اینکه تو ایران بصورت کاملا" بومی و بدست توانای مهندسین ایرانی ساخته بشه تو کشور چین و با چه قیمتی فروخته میشده !!!!!
    من فکر میکنم اگر سرمون رو بالا بگیریم و یکم به دوروبرمون نگاه کنیم خیلی مناظر بهتری رو میتونیم ببینیم.!!!!
    و در آخر هم اولش رو عرض میکنم مگه دوستان نمیفرمایند این گوشی کاملا" ایرانیه (مثل خودروهای ملی پارس ,سمند ,ریو,مینیاتور و.....) پس اینکه دوربینش ساخت Canon هست یعنی چی؟یعنی دوربین Canon هم بدست مهندسین توانمند ایرانی ساخته میشه؟!!!! یا اینکه منظور از اینکه این گوشی کاملا" ایرانیه اینه که خود ایرانیا بدون واسطه و کاملا" مستقیم از چین وارد کردن؟!!!!!

4. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت pardis11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

من وقتی با ویستا و با گوشیه چینی که نمیدونم اسمش چیه احتمالا اسمش TVmobile هستش Sync میکنم اسمش رو مینویسه.احتمالا با 1100 هم وصل شیم همینه

آخر فروم باز NINTENDO_DS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    سرزمین مادری

پيش فرض

منم گوشی بسازم الکی رو لنزش تایپ کنم کونیکا مینولتا معلومه دفاع می کنم می گم لنزش اصله

شما چه جوری می تونی ثابت کنی لنزش ساخت کانن هست؟لطفا مدرک و دلیل یا منبع موثق ترجیحتا خود شرکت کانن بیارید تا ما قانع بشیم

حرفهایی که مدرک ندارن قابل قبول نیستند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

منم گوشی بسازم الکی رو لنزش تایپ کنم کونیکا مینولتا معلومه دفاع می کنم می گم لنزش اصله

شما چه جوری می تونی ثابت کنی لنزش ساخت کانن هست؟لطفا مدرک و دلیل یا منبع موثق ترجیحتا خود شرکت کانن بیارید تا ما قانع بشیم

حرفهایی که مدرک ندارن قابل قبول نیستند
    اولا ببخشید می خوای برم شرکت برات فاکتور خرید از شرکت Canon رو بیارم و این جا برای فایل اسکن شدشو بزارم تا برای شما ثابت بشه!!! اصلا مگه شما فکر کردید شرکت Canon با توجه به تحریم می تونه مستقیما به شرکت ابرا معامله کنه؟؟؟ این وسط قطعا از یک سری واسطه استفاده می شه!! در ضمن شما داری ادعا می کنی که یک شرکتی که برای تولید این موبایل با این قطعات از وزارت صنایع مجوز داره و قطعا هم برای وارد کردن این قطعات باید گمرک بده رو داری، داره دروغ می گه پس کسی که باید مدرک برای اثبات ادعا ارائه بده شما هستی نه شرکت
    دوما وقتی می گم شما توی خونتون نشستید، علکی حرفی رو نزدم!! علت اینی که می گن موبایل اسلامیه بر خلاف تصور شما برنامه عربایرز نیست بلکه نرم افزار اسلامی الذکره که توی نمایشگاه دیجیتال امسال هم رتبه اول نرم افزاری رو کسب کرده!!
    سوما حرف شما در مورد ورژن ویندوز موبایل وقتی درسته که یک موبایل دیگه دقیقا با همین مشخصات (CPU=marvell310,CCD=Canon,Gps=samsung,و باقی قطعات استفاده شده در این موبایل) وجود داشته باشه که بشه با Kitchen ها یک رام و برای این موبایل کوک کنید!!! اما رام استفاده شده در این موبایل فقط و فقط برای این گوشی بیلد شده و اگه رام های گوشی های دیگه رو براش کوک کنید یا جواب نمیده یا در صورت جواب دادن خیلی از امکاناتش کار نمی کنه چون قطعه استفاده شده G-sensor این tPhone2 با مثلا G-Sensor موجود در HTC Touch2 فرق می کنه پس اگه تونستید بر فرض رام HTC Touch2 رو روی tPhone2 نصب کنید چون درایور G-Sensor ها فرق می کنه پس برای ویندوز موبایل قابل شناسایی نیست!!!
    چهارما در مورد سایت هایی چینی فروشنده tPhone2 هم باید بگم که اولا طبق گفته خود آقای نخعی(نقل از یکی از کاربران موبایلستان) یک پارت 1000 تایی از tPhone2 برای تست در چین تولید شد ( فقط یک پارت 1000 تایی و بقیه توی شیراز که کارخونش هم موجوده) که طبیعتا یک سری از همین موبایل ها هم در خود چین فروش رفت که این سایت هایی هم که پیدا می کنید همه سایت های فروش موبایلن نه سازنده!!! خبر فروش این سایت ها هم در خود سایت شرکت ابرا موجوده!!! در ضمن چه دلیل داره موبایلی که در چین تولید شده(به گفته شما) و در اون جا هم داره به فروش میره باید روی باطریش نوشته شده باشه Design in Iran !!! از طرفی دیگه خود آقای نخعی (باز هم نقل از یکی از کاربران موبایلستان) گفته که شما می تونید به یکی از همین سایت های چینی یک سفارش خرید بالا مثلا 5432 عدد رو بدین و بعد از چهار پنج روز همون ایمیل رو برین از شرکت ابرا تحویل بگیرید!!!
    پنجما مگه شرکت ابرا ادعا کرده که تمام قطعات این موبایل از صفر تا صد رو توی ایران تولید کرده(ما که ندیدیم شما اگه دیدی لینکشو برای ما هم بزار)!!! تازه کدوم کمپانی موبایل ساز می یات یک همچین کاری رو انجام بده!!! آدم میره لب تاب Hp می خره که سی پی یو شو Intel زده، کارت گرافیکش GeForse زده، باطریشو از یک کمپانی زده، LCD رو یک کارخونه دیگه!!! پس این وسط شرکت HP فقط زحمت مونتاژشو کشیده اون هم توی چین!! خسته نباشه
    در مورد اینی هم که می گید طرحش دزدیه کافیه یک دفعه هم که شده برای دضای خدا هم که شده هر دوتا موبایل رو کنار هم بزارید تا متوجه تفاوت از زمین تا آسمونی این دوتا با هم بشین

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

اولا ببخشید می خوای برم شرکت برات فاکتور خرید از شرکت Canon رو بیارم و این جا برای فایل اسکن شدشو بزارم تا برای شما ثابت بشه!!! اصلا مگه شما فکر کردید شرکت Canon با توجه به تحریم می تونه مستقیما به شرکت ابرا معامله کنه؟؟؟ این وسط قطعا از یک سری واسطه استفاده می شه!! در ضمن شما داری ادعا می کنی که یک شرکتی که برای تولید این موبایل با این قطعات از وزارت صنایع مجوز داره و قطعا هم برای وارد کردن این قطعات باید گمرک بده رو داری، داره دروغ می گه پس کسی که باید مدرک برای اثبات ادعا ارائه بده شما هستی نه شرکت
    دوما وقتی می گم شما توی خونتون نشستید، علکی حرفی رو نزدم!! علت اینی که می گن موبایل اسلامیه بر خلاف تصور شما برنامه عربایرز نیست بلکه نرم افزار اسلامی الذکره که توی نمایشگاه دیجیتال امسال هم رتبه اول نرم افزاری رو کسب کرده!!
    سوما حرف شما در مورد ورژن ویندوز موبایل وقتی درسته که یک موبایل دیگه دقیقا با همین مشخصات (CPU=marvell310,CCD=Canon,Gps=samsung,و باقی قطعات استفاده شده در این موبایل) وجود داشته باشه که بشه با Kitchen ها یک رام و برای این موبایل کوک کنید!!! اما رام استفاده شده در این موبایل فقط و فقط برای این گوشی بیلد شده و اگه رام های گوشی های دیگه رو براش کوک کنید یا جواب نمیده یا در صورت جواب دادن خیلی از امکاناتش کار نمی کنه چون قطعه استفاده شده G-sensor این tPhone2 با مثلا G-Sensor موجود در HTC Touch2 فرق می کنه پس اگه تونستید بر فرض رام HTC Touch2 رو روی tPhone2 نصب کنید چون درایور G-Sensor ها فرق می کنه پس برای ویندوز موبایل قابل شناسایی نیست!!!
    چهارما در مورد سایت هایی چینی فروشنده tPhone2 هم باید بگم که اولا طبق گفته خود آقای نخعی(نقل از یکی از کاربران موبایلستان) یک پارت 1000 تایی از tPhone2 برای تست در چین تولید شد ( فقط یک پارت 1000 تایی و بقیه توی شیراز که کارخونش هم موجوده) که طبیعتا یک سری از همین موبایل ها هم در خود چین فروش رفت که این سایت هایی هم که پیدا می کنید همه سایت های فروش موبایلن نه سازنده!!! خبر فروش این سایت ها هم در خود سایت شرکت ابرا موجوده!!! در ضمن چه دلیل داره موبایلی که در چین تولید شده(به گفته شما) و در اون جا هم داره به فروش میره باید روی باطریش نوشته شده باشه Design in Iran !!! از طرفی دیگه خود آقای نخعی (باز هم نقل از یکی از کاربران موبایلستان) گفته که شما می تونید به یکی از همین سایت های چینی یک سفارش خرید بالا مثلا 5432 عدد رو بدین و بعد از چهار پنج روز همون ایمیل رو برین از شرکت ابرا تحویل بگیرید!!!
    پنجما مگه شرکت ابرا ادعا کرده که تمام قطعات این موبایل از صفر تا صد رو توی ایران تولید کرده(ما که ندیدیم شما اگه دیدی لینکشو برای ما هم بزار)!!! تازه کدوم کمپانی موبایل ساز می یات یک همچین کاری رو انجام بده!!! آدم میره لب تاب Hp می خره که سی پی یو شو Intel زده، کارت گرافیکش GeForse زده، باطریشو از یک کمپانی زده، LCD رو یک کارخونه دیگه!!! پس این وسط شرکت HP فقط زحمت مونتاژشو کشیده اون هم توی چین!! خسته نباشه
    در مورد اینی هم که می گید طرحش دزدیه کافیه یک دفعه هم که شده برای دضای خدا هم که شده هر دوتا موبایل رو کنار هم بزارید تا متوجه تفاوت از زمین تا آسمونی این دوتا با هم بشین
    سلام.

والا این چیزایی رو که شما میگید ما هم میدونیم.منتها تو بازار سالم نه ایران.ضمن اینکه کی گفته طرحش دزدیه؟ منکه یه همچین حرفی نزدم ,من میگم کلا" این موبایل فقط اسمش ایرانیه همونایی که دارن میسازنش طراحیش کردن.
    اما اینکه فرمودید به ادعای ما این گوشی تو چین تولید شده,قربان این ادعای نه تنها ما هست بلکه ادعای خود شما هم هست چه دلیلی داره گوشی ایرانی واسه تست تو چین تولید بشه؟ و چه دلیلی داره چینیها موبایل اسلامی بخرن؟!!! لابد واسه اینکه نماز صبح خواب نمونن.
    در رابطه با ویندوزهایی که توضیح دادید هم ممنونم اما شما یه بار دیگه نوشته منو بخون .در مورد وزارت صنایع و گمرک و اینا هم که دیگه نیازی به توضیح نیست حتما" قضیه BMW های وارداتی چند سال پیش رو شنیدید که همه بر حسب اتفاق برگ گمرکرو هم داشتن و چتر باز هم وارد نکرده بود !!!!اما چه افتضاحی به بار اومد.
    در مورد اسناد و مدارک موجود هم به عرضتون برسونم اینروزا هیچ کس بدون سند حرفی نمیزنه و هر کس حرفی میزنه اسنادش موجوده.!!!!
    به هر حال من فکر میکنم این بحث به نتیجه نخواهد رسید واسه همین منظور تا همین جا هم اگر صحبتی چیزی بوده بنده از شما عذر خواهی میکنم.

9. 2 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز NINTENDO_DS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    سرزمین مادری

پيش فرض

خب اگر همه چیشو از جاهای دیگه میخرین طرحشم که دزدیه پس چیش ایرانیه؟

من خودم کاربر موبایلستان ام اونجا هم به این نتیجه رسیدیم که این گوشی قلابیه
    ولی فکر بدی نیست ها شما مدارکی که دارید رو اسکن کنید بزارید بچه های اینجا حرفه این توی تشخیص مدارک عوض شده با فتوشاپ پس لطفا دست تو سندتون نبرید که لو میره

کلا فکر کنم شما تا حالا اچ تی سی تاچ دایاموند ندیدین که می گین زمین تا آسمون فرق داره

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

در مورد موارد قرمز شده حرف میزنم
    1- نه نمیخواد فاکتور بیارید چون اگه کنون هم لنز یا دوربین فروخته باشه چیزی عوض نمیشه.. نرم افزار الذکر نرم افزار خوبیه اما میتونست به عنوان نرم افزار فروش بره نه اینکه بیان مردم رو دراز گوش فرض کنن نرم افزار دلیل ایرانی بودن سخت افزار یا تولید داخل بودن گوشی نیست.
    در مورد تولید تو چین هم من هنوز توجیه نشدم از اون مهندس بپرسید اگه میشناسیدش که چرا تو چین تولید شد؟؟ آمریکا تو چین قطعه تولید میکنه چون نیروی کار تو کشورش خیلی گرونه ولی خدا رو شکر اینجا پر بیکاره.. از مهندس و دکتر بگیر تا کارگر.
    خودتون میگید به چین ایمیل بزنید ار ابرا تحویل بگیرید حالا این حرف دلیل چینی بودن گوشی بود یا ایرانی بودن من متوجه نشدم.
    موفق باشید یا علی

12. 2 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت KAKAROSTAM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام.

اسنادش که موجوده ولی به شما ربطی نداره اگه لازم دونستیم تو 4 سال آینده رو میکنیم.

سلام.

آقا دل خوش سیری چند؟
    آقا شما یادت هست تا حالا چند تا خودرو ملی ساختیم؟جالب اینجاست که سر هر کدوم گفتن اولین خودرو 100% ساخت داخل بعد ,یه چند وقت که گذشت گندش درومد که فلان جاش مال فلان کشوره ,فلان چیزش سلخت فلان جاست و......
    من فقط یه چند تاش رو اسم میبرم که واست یاد آوری بشه : پژو پارس,سمند , سورن و.....حالا هم که مینیاتور....(البته درستش مینیاترررررررر هست واسه اینکه قرار بود شهریور گذشته تحویل بدن اسفند که شد اومدن گفتن اونایی که ثبت نام کردن فعلا" بیان یه پراید بگیرن تا ما سال 89 شروع کنیم کارخونش رو تو کاشان بسازیم!!!!!).
    این گوشی هم 100% ساخت کشور برادر چین هست .چند تا لینک از سایتهای چینی میخوای بهت بدم که در مورد این گوشی هست و میدونی چند وقت قبل از اینکه این موبایل که به لطف عربایزر اسلامی!!! هست قبل از اینکه تو ایران تولید بشه تو چین و توسط سایتهای چینی فروخته میشده؟میدونی قیمتش تو چین چند (البته بوده چون فکر میکنم الان دیگه از رده خارج شده)؟ 1450 یوان چین یعنی 210 هزار تومن ما !!!!حالا جالب اینجاست که تو کشور سازنده که ایران باشه!!!!!! به گفته آقای رمضانی مدیر فروش کشور سازنده 320 هزار تومن قیمت داره!!!!
    نمیخوام دیگه بیشتر از این قضیه افتضاحات در مورد ساخت کالاهای ایرانی رو باز کنم وگرنه کار کشیده میشه به ماهواره امید که اونو دیگه حتما" خودتون میدونید
    ضمنا" شما که به دوستان فرمودید "عزیزان بفهمید چی میگید" (یعنی هیچ کس نمیفهمه که چی میگه) اگر ممکنه لینک سایت مایکروسافت رو که فرمودید بدید چون من سرچ کردم نتونستم چیزی پیدا کنم.
    پیشاپیش بخاطر لینک از شما سپاسگزارم.

در آخر هم 2تا مطلب رو ذکر کنم اول اینکه فکر نمیکنم من اگر بیشتر از شما وطن پرست نباشم کمتر از شما باشم اما چشمم رو رو واقعیات نمیبندم و فکر هم نمیکنم پیشرفت ایران با دروغ میسر بشه.(نام کاربری و امضام هم گواه این قضیه هست).
    و دوم اینکه شما گوشی رو چند خریدید؟

حالا حرف کم بزن لینکها رو بزار تا بیبینیم چی میگن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •