تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 93

نام تاپيک: کمک بین انتخاب آمنیا و اکسپریا

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_MacBook_Apple's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

همون lcd با رزو لوشن بیشتر و بزرگترش از پرو بهتره در ضمن قیمتش هم کمتره 700 در برابر 800 حالا چجوری گرونتره رو نمیدونم.
    در ضمن 5 جهته هست نه 4 جهته میشه فشارش هم داد. در ضمن من کار ندارم کی طرفداره گوشیه کی مخالفش مهم اینه که می حرفش درسته ، من حرفام از سایت GSMArena بود پس از خودم نگفتم ایرادها رو هم از کساییکه داشتن شنیدم
    در ضمن وزنش هم کمتره ، فیلمبرداریش بهتره ، X panel داره ، تاچ فلو هم میش روش گذاشت ،اپتیکال موس داره ( برو تو کلوب بگرد پیدا میکنی) بدنش هم خیلی محکمتره ، باتریش هم قویتره و خروجی 3.5 میلیمتری داره ، اینا واسه خیلیا مهمه اگه واسه شما مهم نیست نمیشه کاری کرد.

شرمنده ها اما انگار شما تحقیق نکرده حرف زدی
    1. این ایرادهارو من نگرفتم GSMArena گرفته هرچی باشه اونا یه گروهن و مسلمآ از 1 نفر نظرشون معتبر تره
    2. رزولوشن غیر متعارفی که هیچ پاکت پیسی دیگه تاحالا استفاده نکرده ( حداقل معروف نداریم) iolite هم هنوز نیومده
    واسه همین برنامه و بازی واسش کمتره
    3.آفتاب داریم تا آفتاب ، اگه آفتابه دم صبحو میگی که تو اون p990 هم خوب نشون میده ، xperia و تاچ hd بهتر نشون میدن
    4. میدونم رم نیست برادر ، چیزی که همه میگن ، مموری هم نیست مموری کارت micro sd هست ، جفت باتری اما باتری مزاحم در اوردنش میشه ، شایدم شما از GSMArena بهتر میدونید.
    5. اگه میخواست با قلم کار نکنن میتونست قلم نذاره ، این ضعف طراحی مگه یه قلم چقدر جا میگرفت؟
    در ضمن اگر شما نظرت از GSMArena بهتره یه سایت بزن ما هم استفاده کنیم. اینو جدی گفتم.
    ممنون
    تا جایی من قیمت گرفتم ، زمانی که پرو 800 تومن بود ، این 950 بود. الان هم با گارانتی کامتل قیمتش 910 تمونه در حالی که پرو با گارانتی یاس 800 تومنه ، پس 110 تومن گرونتره(ریاضی که بلدی)
    دوستان هم اینجا جمع شدن که نظرات شخصیشون رو راجع به گوشیا بدن ، نه اینکه گفته های GSMarena رو اینجا تکرار کنن ، فکر کنم همه خودشون بلد باشن برن تو GSMarena و ریویوهارو بخونن.
    چیزایی مثل: وزنش هم کمتره ، فیلمبرداریش بهتره ، X panel داره ، تاچ فلو هم میش روش گذاشت ،اپتیکال موس داره ( برو تو کلوب بگرد پیدا میکنی) بدنش هم خیلی محکمتره ، باتریش هم قویتره و خروجی 3.5 میلیمتری،که گفتی ، 0.2 اینچ صفحه و چند گرم وزن و چند چیز دیگه ، چیزای قابل تاکیدی نیست ، یه گوشی باید قویتر از این چیزا باشه که روی همچین چیزایی تاکید بشه. اگر وزن و اندازه گوشی اینقدر مهمه که امنیا خیلی سر از اکسپریاست ، چون هم سبکتره هم باریکتره . تازه Touch Wiz هم داره که روی اکسپریا نصب نمی شه ، قابلیت ساپورت مستقسم Divix هم داره ، پس چند تا برتری دیگم پیدا شد.
    اینایی که گفتی هیچ کدوم جای Motin Sensor رو نمی گیره.
    درضمن برو بگرد ، دلیل نمیشه ، لطف کن به من ثابت که این گوشی موس داره ، چون من توی هیچ ریویویی ندیدم ، از تو همون GSMarena که بلدی اثبات کن بهم ، یه فیلم بهم نشون بده که با موسش کار می کنن ، یا حد اقل بهم بگو چجوری با کلید 5 جهته(حال کردی) می شه موس رو کنترل کرد ؟ حتماً می دونی که موس برای کار کردن نیاز به یه پد لمسی داره .
    اینقدر هم روی رزولوشن تاکید می کنید که آدم می مونه چیکار می خواید با این رزولوشن بکنید ، فعلاً که بنده با این رزولوشن غیر متعارف تاحالا هیچ مشکلی نداشتم ، همه برنامه ها و بازیهارم فول اسکرین اجرا کردم ، پس اینقدر این مسئله رو بزرگ نکنید چون تاحالا هیچ مشکلی پیش نیاورده ، اما اینم نمی گید که بجاش با این صفحه می شه تمام فیلمهارو فول اسکرین تماشا کرد و بهترین و استانداردترین صفحه برای نمایش فیلمه. درضمن اگه توی همون GSMarena رو هم نگاه بندازید ، یکی از بزرگترین مشکلات اکسپریا رو نمایش بد صفحه توی نور آفتاب نوشته ، پس ایراد گرفتن شما از صفحه امنیا توی آفتاب یکم مغرضانه به نظر میاد.
    تازه کیفیت پایین فیلم برداری هم یکی دیگه از مشکلاتش ذکر شده که شما با افتخار می گی بهتر از همه فیلم می گیره.
    لطف کن وقتی می خوای مشکلات گوشیا رو بخونی ، مشکلات گوشی مورد علاقه خودتون هم بخون که بعداً همچین مشکلاتی پیش نیاد. یا شاید فقط اون حرفایی رو می گی که ازشون خوشت میاد
    اما کلاً اینا رو نگفتم که بگم چی بهتره چی بدتره ، چون آدم هرچی بگه باز آدم طبق سلیقه خودش انتخاب می کنه ، اینم بگم که بنده نه مخالف برند سونی اریکسون هستم نه موافق برند سامسونگ ، اما قبول دارم که سامسونگ توی زمینه پاکت پیسی از سونی اریکسون قویتره ، چون هم سابقش بیشتره ، هم گوشیاشو خودش میسازه نه اینکه سفارش بده اچ تی سی براش بسازه ، اما کلاً من به این خاطر امنیا رو انتخاب کردم که قیمتش نسبت به امکاناتش خیلی متعارفتره تا اکسپریا ، این اولین گوشی سامسونگه منه ، در حالی که قبلش P990 داشتم ، خیلی هم ازش راضی بودم ، خیلی هم دوسش داشتم ، اگر هم ازم نمی دزدینش هرگز عوضش نمی کردم.
    اما شما ببین اکسپریا کی معرفی شد و کی به بازار اومد و امنیا کی معرفی شد و کی به بازار اومد ، من خودم بعد از معرفی شدن اکسپریا گفتم فقط اینو می گیریم و دیگه هیچ ، اما اینقدر طول کشید ، وقتیم اومد گرون اومد که بطور کل از این گوشی زده شدم. اینا رو توی GSMarena ننوشته ، بلکه دارم می گم چی شد که منی که طرفدار سونی اریکسون بودم ، نظرم برگشت سمت امنیا و بیخیال اکسپریا شدم ، حتماً یه جای کارش ایراد داشته.

2. این کاربر از ali_MacBook_Apple بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

لازم می دونم که تو این مدت که امنیا دارم و اونو با اکسپریای رفیقم مقایسه کردم یه چیزایی رو بگم

اولا نداشتن جای قلم یک عیب محسوب نمی شود. الانه بیشتر گوشی های صفحه لمسی جدید بدون جای مشخصی برای قلم عرضه می شوند. ولی قبول دارم که اگر جای مشخصی برای قلم باشه خیلی بهتره

دوما کیفیت تصویر امنیا و اکسپریا در زیر آفتاب کاملا شبیه به هم است و هر دو چندان مناسب نشون نمی دهند.

سوما رزولیشن امنیا رو نمی دونم رو چه حسابی می گویید که استاندارد نیست. انگار که موسسه ی استاندارد گوشی ها (اگرم وجود داشته باشه) در بیانیه ای رزولیشن این گوشی رو غیر استاندارد اعلام کرده!! عزیزان باید جمله تان را به این گونه تصحیح کنید. رزولیشن این صفحه تا به حال در بین گوشی های بازار سابقه نداشته. یا به قول دوستمون غیر متعارفه. مثلا وقتی که برای اولین بار گوشی با رزولیشن 320*240 اومد ، خب اون موقع اولین گوشی با این رزولیشن بود و درست بود که بیایم و بگیم که این رزولیشن استاندارد نیست؟

از نظر باتری قبول دارم که اکسپریا بهتره ولی اینکه می گویند که باتریش خیلی زود خالی می شه حرف درستی نیست. بله اگه بیایم همه چیز گوشی رو اعم از Bright , Motion Sensor , wi fi , Bluetooth نشانگر ماوس و... رو روشن بزاریم ، حتی خود اکسپریا هم یک روز دوام نمی آورد. با آپدیت های جدید این گوشی برخی از این امکانات به طور اتوماتیک خاموش می شوند (که می شه دوباره از قسمت تنظیمات فعالشون کرد) و به همین دلیل زمان شارز این گوشی خیلی بالا می رود.

بعد هم بهتره که در هنگان خواندن نقد ها به صورت افراد تازه کار قضاوت نکنید. نویسنده سایت GSMArena نظر خودش رو در مورد این گوشی نوشته. شما جوری درباره نقد این سایت حرف می زنید که انگار نویسندگان این سایت خدا هستند و همه چیز یک گوشی رو می شناسند و هر چی که بگویند درسته گفته اند و رعیت غلط. خیر. بهتر است که به خواندن نقد یک سایت هیچ وقت بسنده نکنید و برای توجیه حرف هایتان نقد یک فرد را ملاک مطلق قرار ندهید.
    Last edited by sepand_salehi; 17-01-2009 at 18:39.

پروفشنال Mah12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

آدم راهی رو که میدونه انتها نداره نمیره، پس منم که حرفامو زدم دیگه ادامه نمیدم.
    در کل من نگفتم GSMArena استغفرا... چیه ، حداقل مثال میزنی با خدا نزن ارزش نداره اسمشم واسه بالاتر از اینا اورد چه برسه گوشی. مطمئنم اونا تجربشون از ما بیشتره ، نیست؟ تازه 1 نفر هم رویو نمینویسه یه گروهن اگه دقت کنی مینویسه: از نظر بقیه اینطور بود یا ...
    پایان
    ممنون

5. 3 کاربر از Mah12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

این اولین گوشی سامسونگه منه ، در حالی که قبلش p990 داشتم ، خیلی هم ازش راضی بودم ، خیلی هم دوسش داشتم ، اگر هم ازم نمی دزدینش هرگز عوضش نمی کردم.

پس من و تو هم غمیم. منم پی 990 داشتم که زدن. وقتی هم اکسپریا رو دیدم گفتم که این انتخاب منه. اما در نهایت امنیا اومد تو جیبم.
    خب فکر کنم که الانه همه قبول داریم که امنیا و اکسپریا در هر صورت برتری هایی نسبت به یکدیگر دارند و نمی شه مطلقا گفت که کودوم بهتره کودوم بد تره. ولی اگر قیمت رو هم در نظر بگیریم اونوقت می شه گفت که انتخاب امنیا یک کم بهتره.

7. این کاربر از sepand_salehi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

به نظر من کلاً مقایسه دو تا گوشی کار چندان عاقلانه ای نیست.
    هرچقدر هم کسی با تجربه توی گوشی باشه و راجع به گوشی نظر بده، بازم آدم خودش تصمیم می گیره که چه گوشی بخره ، آدم هرگاه یه گوشی رو می خواد بخره نگاه می کنه ببینه چه امکاناتیش بیشتر به دردش می خوره و چه امکاناتیش نه.
    مثلاً یه گوشی که دوربینش قویتره ، از نظر کارشناسا بهتره ، اما از نظر کسی که دوربین به دردش نمی خوره جالب نیست یا هر چیز دیگه.
    بنا براین گوشی یه چیز کاملاً شخصی و سلیقه ایه ، و هرکس طبق سلایق و نیازهای خودش گوشیش رو انتخاب می کنه ، مطمئناً هرکس هم گوشی که داره براش بهترینه ، چون طبق سلیقش همه امکاناتی رو که می خواد داره.
    من خودم به شخصه موقع گوشی خریدن ، معتبر بودن مارک گوشی برام مهمه اما اینکه مارکش چی باشه برام مهم نیست ، همیشه سعی می کنم گوشی رو انتخاب کنم که ازش خوشم بیاد و جوابگوی نیازهام باشه.
    امیدوارم دیگه کسی بحث اینکه چه گوشی بهتره رو وسط نکشه ، چون نه تنها ما بلکه بزرگترین کارشناسا هم نمی تونن بگن چه گوشی بهتره ، فقط مصرف کننه ، طبق نیازهاش می تونه بفهمه که چه گوشی براش بهتره.
    Last edited by ali_MacBook_Apple; 18-01-2009 at 00:41.

9. 4 کاربر از ali_MacBook_Apple بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Mah12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

کلآ این 2 گوشی واسه 2 کاربر مختلف ساخته شده و این گوشی باید با diamond و HD مقایسه بشه نه با گوشیهای کیبرد دار. چون اونا بخاطر کیبرد سنگینتر ، با ضخامت بیشتری هستن. پس این تاپیک بیشتر از اونی که کاربردی باشه جنجال برانگیزه.
    ممنون

11. این کاربر از Mah12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

کلآ این 2 گوشی واسه 2 کاربر مختلف ساخته شده و این گوشی باید با diamond و hd مقایسه بشه نه با گوشیهای کیبرد دار. چون اونا بخاطر کیبرد سنگینتر ، با ضخامت بیشتری هستن. پس این تاپیک بیشتر از اونی که کاربردی باشه جنجال برانگیزه.
    ممنون
    اتفاقاً خودم موقع خرید ، شدیداً بین امنیا و دیاموند مردد بودم ، اما چون حافظه زیاد به کارم میاد و صفحه بزرگ دوست دارم ، برا همین دیدم که امنیا بیشتر می تونه جوابگوی نیازهای من باشه ، در حالی که دیاموند هم گوشی عالیه.
    اما اگه کسی بیشتر خاصیتهایی مثل تاچ فلو و اندازه ظریفتر و این چیزا براش مطرح باشه ، مصلماً برای اون دیامون گوشی بهتریه.
    حالا شما می تونی بگی امنیا بهتره یا دیاموند ؟
    اینجاس که مقایسه معنی نمی ده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

امنیا خیلی بهتره
    xi چنتا برتری داره مثل کیبرد و رزولوشن و دیگه هیچ اما امنیا از ابعاد و سبکی گرفته تا cpu و ram و camera و امکانات جانبی بسیار زیاد شک نکن که امنیا بهتره البته اگه به بررسی تخصصی این دو گوشیو در gsm بخونی بهتره خیالت راحت میشه

داره خودمونی میشه yamato's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

باشه باشه.فهميديم امينا دارين.فقط يه نكته:
    وقتي شما دارين در مورد گوشه هايه تاچ حرف ميزنين بايد يه چيزايي مثله تاچ فلو{ماله htc }يا تاچ ويز{ماله samsung}هم بگين نه فقط بگين رزولشن امينا{240 در 400}هست ولي ماله تاچ HD يا اکسپریا كمتره {480 در 800}هست{رياضي هم كه بلد نيستين}
    چيزي كه مشخصه اينه كه تاچ فلو درسته تاچ ويز رو قورت مي ده.
    Last edited by yamato; 25-01-2009 at 20:34.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

باشه باشه.فهميديم امينا دارين.فقط يه نكته:
    وقتي شما دارين در مورد گوشه هايه تاچ حرف ميزنين بايد يه چيزايي مثله تاچ فلو{ماله htc }يا تاچ ويز{ماله samsung}هم بگين نه فقط بگين رزولشن امينا{240 در 400}هست ولي ماله تاچ HD يا اکسپریا كمتره {480 در 800}هست{رياضي هم كه بلد نيستين}
    چيزي كه مشخصه اينه كه تاچ فلو درسته تاچ ويز رو قورت مي ده.
    1- نوشته خط اولتون جالب نیست و توهین به بچه های تاپیکه.(این تاپیک برای بحث راجع به گوشیاست و کسایی که راجع به گوشیا صحبت می کنن اکثراً این گوشیها رو دارن)
    2- خواهش بحث رو کش ندین ، چون بحث بهتر و بدتر بودن تمام شد.
    3- هیچکس نگفت که رزولوشن امنیا بالاتره ، توی تاپیکهای بالا هم همه گفتن که رزولوشن اکسپریا بالاتره (انگار دیکتت یکم ضعیفه)
    4- این شما نیستی که می تونی بگی Touch Flo بهتره یا Touch Wiz ، ااین فقط سلیقه افراده ، مثل انتخاب دو تا تابلو می مونه ، فقط سلیقه می تونه بگه کدوم قشنگتره ، درضمن فکر نمی کنم تاچفلو برتری و امکانات بیشتری نسبت به Touchwiz داشته باشه ، پس فقط سلیقه شخصی حرف آخر رو می زنه.
    بنده TouchFloریختم روی گوشیم نصف روز نشده کاملاً پاکش کردم ، چون سلیقم اصلاً از تاچ فلو خوشش نیومد و TouchWiz رو ترجیه داد.

16. این کاربر از ali_MacBook_Apple بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •