تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 17 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 162

نام تاپيک: Silent Hill 4: The Room

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

راستی خبر نداری که ادامه ای برای این بازی در حال ساخت هست یا نه.......
    در اینکه در حال ساخته شدنه هیچ شکی نکن این هم چندتا خبرکه من از دارینوس گرفتم
    شرکت کنامی بالاخره دموی سایلنت هیل 5 را ارائه کرد.در این شماره به جرات میتوان گفت که بازی از گرافیک فوق العاده برخوردار است .شخصیت اصلی بازی به نام مایکل میباشد.که در آینده به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت.موجودات زامبی از حالت فانتزی در آمده وبه حالت واقعی درآمده.همچنین در این اسلحه گرم کم یافت میشود وبیشتر باید با اسلحه سرد بجنگید خشابهای تفنگ هم خیلی کم وجود دارد.دیگر جان دشمنان سختر از چهار شماره قبلیست در بیشتر مواقع باید از دست دشمنان فرار کنی.د همچنین دموی این بازی بصورت سی دی ارئه شده و شما میتوانید آن را اتهیه کنید ادامه دارد....خیلی زود "
    مایکل شخصیه قاتل و روانی.زن و بچه خودشو با زجر زیاد به طرز فجیحی به قتل میرسونه و از سوی پلیس دستگیر میشه وبه بیمارستان روانی انتقال داده میشه.در اون بیمارستان دکتر معالج اون یک زنه و مایکل از کاری که کرده هیچی یادش نمیاد. مایکل بیشتر مواقع یکدفعه وارد شهر مخوف سایلنت هیل میشه البته باید خبر خوبی داد دوباره شما به مناطق شمارهای قبلی سایلنت هیل 1و2و3 وارد میشد.مثل بیمارستان و شهر واز همه باحالتر داخل فاضلاب شهر مثل سایلنت هیل 1. این شماره نسبت به شمارهای قبلی خیلی خیلی ترسناکتر و از نظر گرافیکی فوق العاده زیباست . موجودات زامبی در این شماره از حالت فانتزی در اومدن و این موجودات دیگه بیشتر شبیه بازی رزیدنت اویل در اومدن.غول این شماره هیولای بسیار ترسناکیه که حمون زن خودشه که داره مایکلو عذاب بده.دراین شماره شما 1 دونه چراغقوه دارین که همیشه باطریش تموم میشه با یه دونه کلت. اسلحه های سرد تو این شماره کم پیدا میشه . این شماره نسبت به شماره های قبل موضوع و داستانش طبیعیتر و واقعیتره که این نتیجه بازی رو بهتر میکنه ومایکل کم کم گناه خودشو باور میکنه که چکاریو انجم داده البته این شماره به اسم سایه معروفه اینه که که موجود سایه یی که عین خود مایکله راه جهنمو بهش نشون میده وکم کم اونو یادش میاره که گناهی انجام داده این شماره کشتن موجودات خیلی سختر نسبت به شمارهای قبلی
    پس از عرضه شدن Silent Hill 4: The Room .......

شرکت کنامی پروژه Silent Hill 5:The Shadows در دست اقدام داشته و برای کنسول PlayStation 3,Xbox 2 عرضه خواهد کرد.

Silent Hill 5: The Shadows دارای گرافیگ بی نظیر و همچنین دارای موضوع داستانی قوی و جدیدی در شهر سایلنت هیل میباشد همچنین سلاحهای جدیدو شخصیتهای جدیدی در این بازی وجود دارند.....
    امید وارم به دردت خورده باشه

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

بازي 4 پايان داره.1)افتضاح ترين پايان..دختره ميميره.هنري هم ميميره .و والتر ساليوان به 21 قرباني ميرسه.فيلم نشون ميده والتر كوچولو تو اتاقه2)پايان بد....دختر ميميره ولي شياطين از بين ميرند. فيلم نشون ميده والتر كوچولو به در ميزنه و ناگهان ميفته ):3)پايان خوب...هر دو زنده ميمونند ولي همونطوري كه تو فيلم نشون ميده شياطين كماكان تو اتاق هستند4)پايان عالي ...هر دو زنده ميمونند..و همه چي تموم ميشه
    خوب راهنماشم میذاشتیو یه حال اساسی یه حال اساسی میدادی دیگه

داره خودمونی میشه peggy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mehraNz
    راستش راهنماشو ندارم ولي هر مشكلي داشتين راجه به بازي كمكتون ميكنم..

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض .

سلام من در بازی سایلنت هیل 4 گیر کردم
    به اینصورت که در بخش زندان بعد از اینکه پمپ اب را باز کردم و از چاله ها داخل اشپز خانه پریدم دری که کد میخواد
    میگه اتاق تاریکه
    وقتی برگشتم دیدم ژنراتور از کار افتاده
    حالا من گیر کردم و نمیدونم چه کنم

در آغاز فعالیت rouzb3h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

این راهنمای قدو به قدو رو خودم نوشتم همراه با عکسه خیلی راحت می تونی دنبالش کنی. موفق باشی!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    آخرش گیر کردم. اونجایی که دختره توی اتاق 105 میره و من ناف والتر سالیوان رو بر می دارم که توی یه جعبه اس و بعد ...

ممنون میشم.

حـــــرفـه ای Optimus Prime's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Cerberus SR-2 Normandy

پيش فرض

برای بهترین پایان سعی کن :
    1.دختره در طول بازی زخمی نشه و گرنه آخربازی تند تند از پله ها میره به سمت ماشین.از خونی مالی شدن و راه رفتنش میفمی که ایلین در چه حالیه.
    2.شمع هاییHoly Candle هم که طول بازی پیدا می کنی تو اتاقت جاهایی که شیاطینند ظاهر می شن همیشه کار بزار که اتاق امن امن باشه تا آخر بازیمی تونی از Saint Medallion هم در اتاق 302 استفاده کنی ولی Holy Candle خیلی بهتره.میتونی از شمع ها در طول بازی برای خوب کردن جراحت هایی که ایلین در طول بازی بر می داره استفاده کنی(البته اینو بدون که زیاد شمع گیرت نمی یاد پس بهتره از ایلین خوب مراقبت کنی که زخمی نشه! )
    3.عروسکی که سلیوان تو راه پله ها می خواد بهت بده بر ندار.
    4.آخرش سریع بازیو تموم کن که دختره کشته نشه اون وقت بهترین پایانو Escape را خواهی داشت.

سلام.
    آخرش گیر کردم. اونجایی که دختره توی اتاق 105 میره و من ناف والتر سالیوان رو بر می دارم که توی یه جعبه اس و بعد ...

ممنون میشم.
    باید بر گردی اتاق خودت یعنی 302.برو به طبقه بالا 2F وبرو تو اتاق 207 و از سوراخ دیوار برو به اتاق 206 و بعد از در جلویی خارج شو برو تو راهرو.اینجا با چند دشمن مواجه میشی یا باهاشون بجنگ یا بدو!برو به طرف راه پله ها و بدو به سمت اتاق203 و از سوراخ دیوار برو به اتاق 202 بیا از اتاق بیرون و برو به اتاق 201 از راه پله ها برو بالا تا برسی به اتاق 301 و راهروی 3F .بعد برو به اتاق 302.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

برای بهترین پایان سعی کن :
    1.دختره در طول بازی زخمی نشه و گرنه آخربازی تند تند از پله ها میره به سمت ماشین.از خونی مالی شدن و راه رفتنش میفمی که ایلین در چه حالیه.
    2.شمع هاییHoly Candle هم که طول بازی پیدا می کنی تو اتاقت جاهایی که شیاطینند ظاهر می شن همیشه کار بزار که اتاق امن امن باشه تا آخر بازیمی تونی از Saint Medallion هم در اتاق 302 استفاده کنی ولی Holy Candle خیلی بهتره.میتونی از شمع ها در طول بازی برای خوب کردن جراحت هایی که ایلین در طول بازی بر می داره استفاده کنی(البته اینو بدون که زیاد شمع گیرت نمی یاد پس بهتره از ایلین خوب مراقبت کنی که زخمی نشه! )
    3.عروسکی که سلیوان تو راه پله ها می خواد بهت بده بر ندار.
    4.آخرش سریع بازیو تموم کن که دختره کشته نشه اون وقت بهترین پایانو Escape را خواهی داشت.
    این تاپیک مال خیلی وقت پیشه
    بهترین پایان و که رفته بودم دیگه حسش نیست با یه پایان دیگه برم البته اگه پایانهای دیگه رو داری بذار بچه ها فیض ببرن
    ------------------------------------------
    ولی عجب بازی خدایی بود بنظر من که رزیدنت اویل و میذاشت تو جیبش الان خراب نشید رو سرم که چرا این حرف و زدی این بازی یه حس عجیبی داشت که تو هیچ بازی دیگه ای ندیدم پس به بزرگواری خودتون ببخشید چه می شه کرد سلیقست دیگه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سالبر جان 302 رفتم بعد چیکار کنم ؟

حـــــرفـه ای Optimus Prime's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Cerberus SR-2 Normandy

پيش فرض

سالبر جان 302 رفتم بعد چیکار کنم ؟
    اونجا باید خودتو برای Final Boss Fight آماده کنی.هر چی داره به جز قوی ترین اسلحت Axe یا Rusty Pickled Axe بزار تو صندوقچه و یک سری لوازم خوب کننده جون.حداقل 3 تا اسلات خالی تو Inventory بزار و بعد برو به سمت سوراخ توی دیوار تو راهرو.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •