تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: پرسپولیس یا استقلال؟

راي دهنده
136. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • پرسپولیس

84 61.76%
  • استقلال

52 38.24%
صفحه 5 از 75 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 750

نام تاپيک: پرسپوليس و استقلال رفيق و رقيب قديمي

مدیر انجمن برنامه نویسی Payman_62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جمعه روز ماست
    ناصر حجازي:
    اين استقلال واقعي نيست!
    نتايج ديدارهاي دوستانه اهميتي ندارد

ناصر حجازي گفت: سيستم بازي استقلال در ليگ برتر را بر اساس موجودي و ابزاري كه در اختيار دارم تعيين خواهم كرد و بي‌ترديد اين سيستم در تمام بازي‌ها يكسان نخواهد بود.

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران درباره‌ي وضعيت تيمش در آستانه‌ي شروع فصل جديد ليگ برتر به خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: خوشبختانه در فاصله چند روز مانده به اولين ديدارمان برابر استقلال اهواز شرايط بسيار اميدوار كننده است و نگراني خاصي ندارم. تمرينات طبق برنامه به صورت روزانه پيگيري مي‌شود و فضاي بسيار خوبي بر تيم حاكم است. تمرينات استقلال در فضايي كاملا آرام و به دور از هر گونه حاشيه‌اي در حال برگزاري است و اين وضعيت به بازيكنان اجازه مي‌دهد كه بدون هيچ گونه دغدغه خاطري تنها بر روي مسايل فني و تمرينات تمركز ‌كنند واين يك امتياز بزرگ است. به هر صورت بازيكنان با پشت سر گذاشتن تمرينات بدنسازي از نظر جسماني به وضعيت ايده‌آل نزديك شده‌اند و فكر نمي‌كنم كه از اين نظر مشكلي داشته باشيم.

وي ادامه داد: سعي كرديم تا در روزهاي آخر كه به زمان مسابقات نزديك‌تر مي‌شويم بيشتر به كارهاي تاكتيكي و كار با توپ بپردازيم تا به ثبات تاكتيكي لازم دست يابيم. به هر صورت تركيب استقلال نسبت به فصل گذشته دستخوش تغييرات بسيار گسترده‌اي شده است و حضور تعداد زيادي از بازيكنان جديد در تيم ايجاب مي‌كند كه براي ايجاد هماهنگي در تيم زمان بيشتري را صرف كنيم. با وجود انجام چند ديدار تداركاتي و برگزاري اردو در تركيه هنوز بازيكنان به طور كامل با خصوصيات يكديگر آشنا نشده و نمي‌توانند در زمين به خوبي يكديگر را پيدا كنند. به همين دليل در حال حاضر اولويت اصلي ما ايجاد هماهنگي ميان بازيكنان جديد و قديمي است تا شكل يك تيم واقعي را پيدا كنيم. مي‌دانم كه رسيدن به اين نقطه زمان بر است اما، عجله‌اي نداشته و بايد اين پروسه را به طور كامل طي كنيم.

وي درباره‌ي نتايج استقلال در ديدارهاي دوستانه و شكست برابر هنرمندان به ايسنا گفت: نتايج ديدارهاي دوستانه براي ما اهميتي ندارد. ما از انجام اين ديدارها اهداف ديگري را دنبال مي‌كرديم كه تا حدود زيادي به آن رسيديم. بيشتر به دنبال محك زدن توانايي و آمادگي بازيكنان، شناخت تركيب اصلي تيم و نقاط ضعف آن بوديم و از شكست در ديدار برابر هنرمندان به هيچ عنوان نگران و ناراحت نيستم. هنوز زود است كه بخواهيم استقلال را بر اساس نتايج‌اش در اين ديدارها مورد قضاوت و نقد قرار دهيم. اين استقلال واقعي نيست و قضاوت درباره‌ي اين تيم بسيار زود است. بايد تا زمان شروع ليگ صبر كرد و پس از آن دست به قضاوت زد. يك تا دو هفته طول مي‌كشد تا استقلال به نظم تاكتيكي لازم دست يافته و چهره يك مدعي واقعي را به خود بگيرد.

حجازي درباره‌ي نوع سيستم استقلال در اين فصل گفت: نمي‌توانم از هم اكنون درباره‌ي سيستم بازي استقلال صحبت كنم. من سيستم و نحوه بازي تيم را بر اساس موجودي كه در اختيار دارم مشخص خواهم كرد. نمي‌توان سيستم يك تيم را بدون توجه به ابزاري كه در اختيار داريم تعيين كرد، چرا كه در اين صورت سيستم به درستي اجرايي نخواهد شد. استقلال نيز در اين فصل طبق موجودي و داشته‌هايش بازي خواهد كرد و بي‌ترديد اين سيستم در طول مسابقات ثابت نخواهد بود.

وي درباره‌ي ديدار تيمش مقابل كوثر تهران به ايسنا گفت: هدف اصلي از انجام اين بازي ايجاد هماهنگي گروهي و محك زدن وضعيت آمادگي بازيكنان در شرايط مسابقه بود. به دليل دغدغه و نگراني‌هايي كه بابت مصدوميت احتمالي بازيكنان داشتم پس از توافق با كادر فني كوثر از داور مسابقه درخواست كرديم كه با زدن سوت‌هاي بيشتر مانع از كشيده شدن بازي به خشونت شود. نمي‌خواستيم كه ريسك كرده و احتمال آسيب ديدگي بازيكنان خود را افزايش دهيم. خوشبختانه اتفاق خاصي در جريان بازي رخ نداد و هم اكنون تمام بازيكنان در شرايط مطلوبي قرار دارند.

وي افزود: بازي با كوثر بسيار مفيد بود. در اين بازي سعي كرديم تا برنامه‌هاي تاكتيكي مورد نظرمان را مقابل يك تيم خوب و منسجم دسته اولي در زمين پياده كرده و مروري بر برنامه‌هاي فني داشته باشيم. در دو نيمه اين بازي دو تركيب كاملا متفاوت را به زمين فرستادم چرا كه نمي‌خواستم تركيب اصلي استقلال لو برود. به هر حال تماشاي اين ديدار آزاد بود و امكان لو رفتن تركيب اصلي تيم وجود داشت، از اين رو تصميم گرفتم تا با تغييرات فراوان اين بازي را به پايان برسانم. اگر بازي پشت درب‌هاي بسته برگزار مي‌شد مي‌توانستم تيم را با تركيب اصلي به ميدان بفرستم. در هر صورت از برگزاري اين مسابقه بسيار راضي بودم. كوثر نيز تيم بسيار هماهنگ و منسجمي بود و بازيكنان اين تيم انگيزه بسيار بالايي داشته و در طول مسابقه با دوندگي فراوان خود به دنبال كسب نتيجه مناسب بودند. اين كوثر با تيمي كه در سال گذشته ديدم بسيار تفاوت داشت و مقابل ما مانند تيم‌هاي ليگ برتري بازي مي‌كرد. واقعا كوثر فراتر از ليگ دسته يك بازي مي‌كرد و اين فرصت مناسبي براي ما بود تا بتوانيم مقابل يك تيم قدرتمند و خوب برنامه‌هاي تاكتيكي‌مان را اجرا كنيم.

سرمربي استقلال درباره‌ي عملكرد بازيكنان جديد تيمش در اين ديدار اظهار كرد: حميد شفيعي و مجتبي جباري ديرتر از ساير بازيكنان به تيم ملحق شدند و به همين دليل تا حدودي از آمادگي ايده‌آل به دور هستند. بدون شك آنها به زودي به مرز آمادگي مطلوب نزديك خواهند شد و نگراني بابت اين مساله ندارم. سان جان ارسوويچ نيز در اين بازي نشان داد كه مي‌تواند به يك هافبك خوب براي استقلال تبديل شود و فكر مي‌كنم كه او در اين فصل يك بازيكن مطمئن براي ما خواهد بود كه مي‌توانيم به او اتكا كنيم. ساير بازيكنان جديد تيم نيز رفته رفته با فضاي استقلال آشناتر مي‌شوند و فكر مي‌كنم كه پس از گذشت چند بازي اين بازيكنان كاملا در تركيب جا بيفتند. علاوه بر آن ما هنوز دو جاي خالي را در ليست استقلال قرار داده‌ايم تا در فرصتي مناسب بازيكنان مورد نيازديگري را نيز جذب كنيم. اگر در نيم فصل اول احساس نياز كنيم دو بازيكن را به خدمت خواهيم گرفت.

حجازي درباره‌ي اولين ديدار تيمش برابر استقلال اهواز به ايسنا گفت: اولين بازي براي هر تيمي دشوارترين بازي است. بايد تمام سعي خود را در اين ديدار به كار گيريم تا با شكست استقلال اهواز با روحيه بالاتري در هفته‌هاي آينده به مصاف حريفان برويم. اميدوارم جمعه روز استقلال بوده و با بازي زيبا و هماهنگ خود هواداران را راضي كنيم. مي‌دانم كه جمعه بازي دشواري را برابر استقلال اهواز پيش رو داريم اما با اطميناني كه از توانايي‌هاي بازيكنان خود دارم مي‌دانم كه آنها توانايي‌هاي بسيار بالايي داشته و مي‌توانند هر حريفي را شكست دهند.

منبع: ایسنا

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شفيعي تيم استقلال تهران را در ليگ برتر فوتبال همراهي مي كند

"حميد شفيعي" تيم استقلال تهران را در هفتمين دوره رقابت‌هاي فوتبال باشگاه‌- هاي برتر ايران همراهي خواهد كرد.

جلسه كميته انضباطي فدراسيون فوتبال عصر سه شنبه با حضور نمايندگان تيم -‌هاي استقلال و سايپا تهران براي رسيدگي به شكايت سايپا از اين بازيكن برگزار شد.

عبدالرحمان شاه حسيني در اين‌باره به ايرنا گفت: اين دو باشگاه توافق كردند كه استقلال طي يك ماه آينده مبلع ‪ ۱۰۶‬ميليون تومان بابت رضايتنامه بازيكن و مطالبات سابق به سايپا پرداخت كند.

وي گفت : در مقابل سايپا نيز شكايت خود را از شفيعي پس گرفت.

وي افزود: چنانچه باشگاه استقلال ظرف يك ماه به اين توافق عمل نكند،طبق همين توافق نامه مسابقات اين تيم به حالت تعليق درمي‌ايد.

وي تاكيد كرد كه در ضمن شفيعي تخلفاتي را مرتكب شده است كه تا شنبه اينده در خصوص وي نيز راي صادر مي‌شود.

مسوولان باشگاه سايپا معتقد بودند كه انتقال حميد شفيعي از سپاهان توسط اين باشگاه و براي اين تيم صورت گرفته و وي حق نداشته‌است كه با تيم استقلال قرارداد بنندد و به همين دليل از وي به كميته انضباطي شكايت كرده بودند.

منبع: ایرنا

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شرکت Uhlsport به عنوان تأمین کننده لباس پرسپولیس انتخاب شد

شرکت uhlsport به عنوان حامی و تأمین کننده البسه و لوازم ورزشی باشگاه پیروزی انتخاب شد. عصر دوشنبه و با نهایی شدن مذاکرات نماینده شرکت uhlsport و مدیرعامل باشگاه، به مدت یکسال به عنوان حامی و تأمین کننده البسه و لوازم ورزشی باشگاه پیروزی انتخاب شد.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گزارش کنفرانس باشگاه

افشین قطبی: پرسپولیس فوتبال ایران را متحول می کند

حبیب کاشانی درباره میزان حمایت خود از افشین قطبی در صورت عدم نتیجه گیری تیم پرسپولیس در کوتاه مدت گفت:«عملکرد ما برای حضور آقای قطبی در ایران مشخص است و میزان حمایت ما را از ایشان نشان می دهد. همانگونه که آقای دنیزلی فرصت بدست آوردن سه جام را داشتند، به آقای قطبی نیز فرصت لازم داده می شود و ما پشتیبان و حمایت کننده ایشان هستیم.در مورد آقای قطبی شایعات زیادی درست کردند. یکبار گفتند ایشان با خاندان پهلوی نسبت دارند، یکبار دین ایشان را زیر سؤال بردند، بار دیگر مسائل سیاسی را مطرح کردند و عدم امکان صدور پاسپورت و ده ها شایعه دیگر. اما ما ایستادیم علیرغم همه شایعات و جو بدی که علیه ایشان ساخته شد ، شرایط انتقالشان را به ایران فراهم کردیم. برای آقای قطبی ظرف کمتر از 40 دقیقه پاسپورت صادر شد.»
    وی افزود:«در عقد قرارداد با افشین قطبی نهایت دقت صورت گرفته است و نه ما و نه ایشان در این قرارداد به صورت یک طرفه فکر نکردیم و فقط به فکر منافع خودمان نبودیم.»

در ادامه این کنفرانس افشین قطبی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید شما نتیجه گرا هستید یا به بازی زیبا فکر می کنید گفت:«در فوتبال مدرن بازی زیبا در کنار نتیجه معنی می دهد.ما در پرسپولیس با کمک آقای کاشانی، خوردبین، استیلی، مرزبان و عزیزیان می خواهیم تیمی درست کنیم که مردم از دیدن بازی های ما لذت ببرند. فوتبال مثل زندگی است. گاهی خوب دارد گاهی بد. اما مهم این است که آخر فصل اول شویم.خیلی ها به من می گویند نگو اول می شویم اما من برای همین به ایران آمده ام که پرسپولیس را قهرمان کنم. تیم پرسپولیس را طوری درست می کنم که فوتبال ایران را متحول کند. بازیکنان ایرانی تکنیک، تاکتیک و احساس را همزمان دارند و تیم ایران می تواند با تمام تیم های دنیا بازی کند.»

سرمربی تیم فوتبال پیروزی افزود:«آقای کاشانی بیرون تیم را درست می کند و ما تیم داخل زمین را. پنج سال است که هواداران پرسپولیس آواز می خوانند و این تیم را تشویق می کنند ولی این تیم قهرمان نشده است. امسال آنها تشویق می کنند و ما قهرمان می شویم.»

افشین قطبی در پاسخ به این سؤال که پیشنهاد اول مدیران پرسپولیس به شما برای مدیریت فنی بود یا سرمربیگری گفت:«اولین باری که آقای کاشانی با من حرف زدند به من گفتند اگر بیایی ایران می خواهی چطور به ما کمک کنی؟ و من گفتم فقط برای سرمربیگری می آیم.»

در ادامه خبرنگاری از حبیب کاشانی سؤال کرد:«مربیان بزرگی مثل آری هان و دنیزلی برای پرسپولیس آمدند ولی حاشیه ها و مشکلات نگذاشت نتیجه بگیرند. شما برای رفع این حاشیه ها چه برنامه ای دارید؟»

کاشانی در پاسخ گفت:«ما امسال سعی کردیم به همه تعهداتمان به بازیکنان پایبند باشیم و شرایط مطلوبی را برایشان محیا کنیم. از آن طرف نیز بازیکنان تیم تا روزی سه جلسه تمرین را هم پشت سر گذاشته اند و برای اولین بار است که جوی در تیم حاکم شده است که بدون حاشیه داریم به فعالیتمان می پردازیم. برنامه ما برای دور کردن حاشیه ها این است که می شود در ورزش هم به صداقت پایبند بود. بخشی از حاشیه های تیم به خاطر عدم اعتماد بین بازیکنان و مدیریت باشگاه است و ما هدفمان اعتماد سازی بر اساس صدق و راستی است.»

کاشانی افزود:«برای مثال چند روز پیش چند نفر از بازیکنان پیش من آمدند و گفتند که به خاطر مشکلاتشان به پول نیاز دارند. من گفتم در حال حاضر 120 میلیون تومان در باشگاه داریم و خودتان بگویید چطور این پول را برای حل مشکلاتتان تقسیم کنیم. آنها نشستند و با هم این کار را کردیم.»

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

افشین قطبی: سیستم بازی اول را استیلی انتخاب می کند
    کاشانی: اسپانسر ما تعاونی اعتباری شهر است

مدیرعامل باشگاه پیروزی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید علت تأکید شما بر روزشمار فعالیتتان در باشگاه پرسپولیس چیست، گفت:«روزشمار من در باشگاه پرسپولیس مثل روزشمار سربازی است که دارد خدمت می کند و هر روز آن را برای خودش یادآوری می کند. من دو سال حکم دارم و برای هر روز آن برنامه دارم. روزهای فعالیت خودم در باشگاه را برای خودم یادآوری می کنم تا بتوانم به برنامه مدون خود عمل کنم.»

همان خبرنگار از افشین قطبی پرسید قبل از آمدن به ایران گفتید برای خبرنگاران سورپریز دارید، سورپریزتان چیست؟ افشین قطبی پاسخ داد:«آن زمان تماس های زیادی با من گرفته می شد و سؤال می کردند بالاخره می آیی یا خیر؟ خیلی ها هم می گفتند که من برای سرمربیگری تیم پرسپولیس به ایران نمی آیم. حالا سورپریز من همین است که اینجا در ایران و در کنار پرسپولیس هستم.»
    مدیرعامل باشگاه پیروزی درباره میزان بدهی های باشگاه گفت:«حسابرسی برای سال های 84 و 85 انجام شد و میزان بدهی 5 میلیارد و 900 میلیون تومان اعلام شده است. تا پایان مرداد ماه هم میزان بدهی باشگاه در سال 86 را اعلام می کنیم.»

کاشانی گفت:«شاید روزی به این نتیجه برسیم که باید از هوادارهای پرسپولیس کمک بخواهیم. شاید ارائه سهام باشگاه در بورس تصویب شود و راه کارهای دیگر که می تواند در حل مشکل بدهی باشگاه مدنظر باشد. اما بیشترین سرمایه این باشگاه هواداران خوبش هستند و ما دلگرم به این هواداران هستیم.»

خبرنگاری از حبیب کاشانی پرسید شایع است که حمایت مالی شورای شهر پشت سر شماست در حالی که حمایت مالی ار باشگاه پرسپولیس وظیفه دولت است. آیا این موضوع صحت دارد؟ مدیرعامل باشگاه پیروزی گفت:«شورای شهر یک نهاد اجتماعی و فرهنگی است و بودجه خودش را از شهرداری می گیرد و عملاً نمی تواند به جایی کمک کند. اسپانسرها تعاونی اعتباری شهر است و طبق قراردادی که با این تعاونی داریم از ما حمایت مالی می شود.»

وی درباره مساحت ورزشگاه اختصاصی برای تیم فوتبال پیروزی نیز تصریح کرد:«اولین حکم باشگاه پرسپولیس در دور جدید برای مشاور فنی باشگاه آقای دکتر شکیب ریاست کمسیون عمران شورای شهر صادر شد و برنامه ریزی برای احداث ورزشگاه اختصاصی از مسائل مهمی است که مدنظر ما است اما مکان یابی و مکان سنجی و فراهم کردن شرایط اولیه حدود 8 ماه طول می کشد. تأیید محل احداث، دسترسی محلی و مسائل امنیتی از جمله مسائلی هستند که باید کار کارشناسی دقیقی روی آنها صورت بگیرد و یک شبه نمی شود صاحب ورزشگاه اختصاصی شد. در حال حاضر ما تازه توانسته ایم برای تیم فوتبالمان زمین تمرین مهیا کنیم. در ماه شعبان نیز مراسم کلنگ زنی هتل آپارتمان اختصاصی باشگاه را برای استفاده مربیان و بازیکنان خارجی و شهرستانی خواهیم داشت.»

در ادامه افشین قطبی در پاسخ به این سؤال که آیا دیر تحویل گرفتن تیم به کارش لطمه نمی زند گفت:«مربیان زیادی را می شناسم که در همین شرایط کارشان را شروع کرده اند، ضمن اینکه آقای استیلی و مرزبان در کنار من هستند و به من کمک می کنند.برخلاف برخی شایعات ما خیلی با هم دوست و حتی برادر هستیم و همه به موفقیت پرسپولیس فکر می کنیم. هرچند تصمیم نهایی با من است اما کار با یک تیم فوتبال کاری گروهی است. در بازی اول هم سیستم بازی و بازیکنان را آقایان استیلی و مرزبان انتخاب می کنند.»

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

افشین قطبی:فوتبال مدرن یعنی بازی زیبا و نتیجه گیری

خبرنگاری درباره برنامه های باشگاه پیروزی برای درآمدزایی سؤال کرد و مدیرعامل باشگاه پیروزی گفت:«برای درآمدزایی باید برنامه ریزی شود چون برای همیشه نمی شود به سازمان تربیت بدنی وابسته بود. یک راه آن قرارداد های مناسب با اسپانسرهاست که امسال خیلی خوب عمل شده است. در گذشته برای تبلیغ روی سینه پیراهن 800 میلیون توان پیشنهاد شده بود که در این فصل ما صبر کردیم و بعد از بررسی های انجام شده با دو برابر این رقم قرارداد بستیم. همچنین برای پیراهن و تجهیزات ورزشی با قراردادی مناسب حدود 200 میلیون تومان وارد باشگاه کردیم.»

افشین قطبی نیز در پاسخ به چگونگی برآورده کردن توقعات هواداران تیم پرسپولیس گفت:«من تا به حال چنین هوادارانی را در دنیا ندیده ام. در کره جنوبی که بودم می گفتند بهترین هواداران برای آنها هستند اما الان می گویم که بهترین هواداران دنیا هواداران پرسپولیس هستند. فوتبال مثل پازل است و هر بازی مشکلات خاص خود را دارد. من توقعات هواداران را می دانم و مطمئن هستم که می شود هم خوب و زیبا بازی کرد و هم نتیجه گرفت. من و همه همکارانم فقط و فقط این را می خواهیم که پرسپولیس در آخر فصل اول شود. من تمام جانم، قلبم و خونم را به پرسپولیس می دهم.»
    در ادامه این کنفرانس خبری در مورد برنامه مدیریت باشگاه برای تیم های پایه سؤال شد حبیب کاشانی اینگونه پاسخ داد:«تیم های پایه تا سال گذشته به صورت پیمانکاری اداره می شدند و با گرفتن مبلغی تیم را به پیمانکار واگذار می کردند.پیشکسوتانی هم که در تیم های پایه مشغول بودند حقوق بگیر پیمانکارها بودند. اما ما تیم های پایه را از پیمانکارها گرفتیم و آن را به خود پیشکسوت ها واگذار کردیم. چون اعتقادمان این است که این کار هزینه کردن نیست بلکه سرمایه گذاری است. سرمایه هایی که در بلند مدت به باشگاه خودشان بر می گردند.»

سرمربی تیم پیروزی نیز در پاسخ به ای سؤال که چه فاکتورهایی را در تیم پرسپولیس دیدید که قول قهرمانی می دهید تصریح کرد:«بازیکنان خوب، یارگیری مناسب، مدیریت خوب و بهترین هوادارها باعث می شود که بگویم ما قهرمان خواهیم شد. بازیکنان تیم پرسپولیس این کنفرانس و صحبت های من را در روزنامه ها می خوانند و می خواهم با خواندن آن فقط و فقط به اول شدن فکر کنند.»

خبرنگاری نظر استیلی را درباره افشین قطبی و حضور او در تیم پرسپولیس جویا شد و مربی تیم پیروزی گفت:«آقای قطبی تجربیات زیادی دارند و سه دوره جام جهانی را با تیم های ملی کره جنوبی و آمریکا تجربه کرده اند. روحیات ما بسیار به هم نزدیک است و این همدل بودن باعث موفقیت ما می شود. امیدواریم بتوانیم از تجربیات آقای قطبی استفاده کنیم.»

حمید استیلی درباره بازی با صنعت نفت آبادان گفت:«بازی اول برای ما خیلی مهم است و طوری برنامه ریزی کردیم که بتوانیم شروع خوبی را در این فصل داشته باشیم. فرصت کافی برای تمرینات داشتیم و با آمدن آقای قطبی توان و انگیزه بازیکنان دوچندان شد.»

مربی تیم فوتبال پیروزی افزود:«امسال در گرفتن بازیکن خیلی دقت کردیم. بخصوص در مورد بازیکنان خارجی که می خواهیم بازیکنی را جذب کنیم که یک سر و گردن بالاتر از بازیکنان ایرانی باشد.»

استیلی درباره استفاده از عبارت عهدنامه ترکمچای برای قرارداد پرسپولیس با دنیزلی گفت:«در مورد آقای دنیزلی به هر چیز که او گفت تن داده شد، فقط برای اینکه یک سال در ایران بماند حتی پول رفتن به کافی شاپ و چیزهای دیگر هم به وی پرداخت می شد و در مقابل شاهد کمترین پاسخگویی از جانب ایشان درباره عملکردشان بودیم. آقای دنیزلی حتی به مدیریت باشگاه هم پاسخگو نبودند و هیچ ضابطه ای هم برای برخورد با دنیزلی وجود نداشت.»

مدیرعامل باشگاه پیروزی نیز در ادامه درباره نقد عملکرد مدیریت گذشته تأکید کرد:«نقد عملکرد مدیریت پیشین و بررسی آن به من ارتباطی ندارد و نهاد نظارتی باشگاه در صورت لزوم به این مسأله رسیدگی می کند. وظیفه من بهترین نحوه عملکرد در شرایط کنونی است. ما در سال های گذشته در خیلی از قرارداد ها و محاکم بین المللی محکوم شده ایم و امسال نمی خواهیم قراردادی تنظیم کنیم که از آن لطمه ببینیم»

خبرنگاری از حمید استیلی درباره دروازه بان اول پرسپولیس سؤال کرد و مربی تیم پیروزی در پاسخ گفت:«من به همراه آقای مرزبان و عزیزیان تشخیص دادیم که رودباریان دروازه بان ملی پوش کشورمان به تیم افزوده شود. به این ترتیب ما برای این فصل دروازه بان های آماده ای داریم و اینکه چه کسی در درون دروازه می ایستد قبل از هر بازی مشخص می شود. مهم رقابت سالمی است که بچه ها به هم دارند و رفاقتی که بین شان وجود دارد.»

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قطبی: مربی ای که قلبش با ایران است باتمام وجود کار می کند

از افشین قطبی سؤال شد« تیم های بزرگ ایران مثل پرسپولیس دچار کمبودهایی هستند که معمولاً مربیان بزرگ خارجی را برای ادامه کار دلزده و دلسرد می کنند. آیا وقتی سرمربیگری پرسپولیس را قبول می کردید از این مسائل آگاهی داشتید؟» سرمربی تیم پیروزی پاسخ داد:«همه چیز را درباره فوتبال ایران می دانستم و با عشق آمدم. کسی که در رگش خون ایرانی است و قلبش ایرانی است و این احساسات را می بیند خیلی سخت تر کار می کند و مسلماً مثل دیگران دلسرد نمی شود.»
    خبرنگاری از مدیرعامل باشگاه خواست از ارتباط خویش با رئیس جمهور برای حل مشکل بدهی های پرسپولیس استفاده کند و حبیب کاشانی هم در پاسخ گفت:«در تلاش هستیم و سعی می کنیم از لطف آقای احمدی نژاد به نفع پرسپولیس استفاده کنیم. کمااینکه تا به حال هم این لطف شامل حال پرسپولیس شده است. استفاده از زمین نفت و یا موضوع آقای شیرزادگان از جمله این مسائل است.»

کاشانی افزود:«یک بار باید مشکل بدهی های باشگاه با کمک دولت حل شود. کمک های سازمان به باشگاه پرسپولیس مدون نیست و مثلاً ما نمی داینم برای سال 86 قرار است چقدر در اختیارمان قرار گیرد در حالی که برنامه های مالی تیم هایی مثل سایپا، پیکان، فولا، ذوب آهن و سپاهان مدون است و به راحتی می تواند برای چگونگی هزینه کردن سرمایه شان برنامه ریزی کنند. به هر حال لازم است از آقای علی آبادی تشکر کنیم چراکه به آقای احمدی نژاد نامه نوشتند و خواستند که به هر کدام از باشگاه های پرسپولیس و استقلال 3 میلیارد تومان تعلق بگیرد. البته 3 میلیارد پول کمی نیست و معلوم نیست دولت بتواند 6 میلیارد از بودجه خود را صرف این در باشگاه کند.»

در ادامه این کنفرانس خبری، خبرنگاری از افشین قطبی پرسید« آیا بهتر نبود از اول در جریان یارگیری تیم پرسپولیس حضور داشتید؟ پرسپولیس رودباریان را گرفته در حالی که در دفاع چپ نیاز به بازیکن دارد و مجبور است از بازیکنان در پست های غیر تخصصی شان استفاده کند.»

افشین قطبی در این باره گفت:«من درگیر بازی های جام ملت های آسیا بودم و نمی توانستم زودتر در ایران حضور پیدا کنم. دوم اینکه آقای استیلی بازیکن باسابقه تیم ملی ایران و تیم پرسپولیس بوده است و کنار دو مربی بزرگ کار کرده است. فکر می کنم شناخت او شناخت کاملی است و اگر کسی قرار باشد انتخاب مناسبی را از بازیکنان ایرانی انجام دهد، او کسی نیست جز حمید استیلی.»

وی افزود:«تیم بزرگی مثل پرسپولیس حتماً به 2 گلر حرفه ای و بسیار خوب نیاز دارد و یک گلر جوان هم می خواهد. تا به حال انتخاب بازیکنان خیلی خوب بوده و ما هنوز می توانیم 2 بازیکن دیگر هم بگیریم و با پر کردن لیستمان نقاط ضعف را پوشش دهیم.»

حبیب کاشانی نیز درباره اضافه شدن یک فوروارد سرزن به تیم پیروزی گفت:«از ابتدا هم به دنبال چنین گزینه ای بودیم و مذاکراتمان با آدریانو آلوز در همین راستا بود اما آن زمان باشگاه مس کرمان 80 میلیون برای آدریانو آلوز می خواست که در باشگاه موجود نبود.الان هم در میان گزینه های خارجی به دنبال یک مهاجم خوب و سرزن هستیم.»

خبرنگاری به کاشانی گفت:«شما می گویید چهار ماه است درباره آقای قطبی تحقیق کرده و به دنبال مهیا کردن شرایط حضورشان در ایران بوده اید، در حالیکه خودتان هم می گویید 54 روز است آمده اید چنین چیزی چطور ممکن است؟»

حبیب کاشانی در پاسخ خاطر نشان کرد:«بنده 54 روز است که مدیر عامل باشگاه شده ام و 4 ماه پیش عضو هیأت مدیره بودم . از همان زمان و براساس وظایفه مان در هیأت مدیره به این فکر می کردیم که اگر پرسپولیس با آقای دنیزلی نتیجه نگرفت چه باید کرد؟ این بررسی ها در راستای وظایف ما در هیأت مدیره بود و از همان زمان بحث آقای قطبی در میان بود. گمان نمی کنم اینکه من 54 روز است مدیر عامل شده ام با اینکه 4 ماه است در تدارک حضور آقای قطبی در ایران بوده ایم منافاتی داشته باشد. »

در ادامه برنامه خبرنگاری از حبیب کاشانی پرسید:« تا به حال از سازمان تربیت بدنی شارژ مالی شده اید یا خیر؟»

مدیر عامل باشگاه پیروزی گفت:« تا امروز یک ریال هم از سازمان تربیت بدنی نگرفته ایم . قول داده اند که قرارداد ها بیاید بعد پول می دهیم که امروز و فردا می شود. به هر حال فصل آغاز شده است و اگر اسپانسر های باشگاه نبودند امروز شرمنده هوادارها بودیم.»

پایان بخش کنفرانس امروز سوالی از محمود خوردبین سرپرست پیروزی بود ، خبرنگار گفت:« خوردبین قدیمی ترین پرسپولیسی تاریخ است . با 12 مدیر عامل و 22 سرمربی کار کرده است . جایگاه حبیب کاشانی را از زمان آقای عبدو ، اولین مدیر پرسپولیس تا به حال چطور می بینید ؟»

محمود خوردبین در پاسخ گفت:« از سال 1384 تا به حال با پرسپولیس هستم و اولین پرسپولیسی ایران هستم و با مدیر عامل های زیادی کار کردم. مرحوم آقای عبدو آدم خوبی بود که توانست این تیم را راه بیاندازد و از آقای عابدینی هم می توانم به عنوان کسی نام ببرم که کمک زیادی به پرسپولیس کرد. اما دوستان دیگر نتوانستند به این باشگاه کمک کنند و متاسفانه مشکلات زیادی را برای پرسپولیس به وجود آوردندو این بدهی هایی که می بیند نتیجه عملکرد آنها است. »

خوردبین با اشاره به 54 روزی که در باشگاه پرسپولیس در کنار حبیب کاشانی بوده است گفت:« در تمام دقایقی که کنار آقای کاشانی بودم به چیزهای جدیدی پی بردم. همیشه در هنگام حضور بازیکن من در اتاق مدیرعامل و در کنارشان بودم و صحبتهای ایشان با بازیکنان از زمین تا آسمان با مدیران قبلی تفاوت داشت . صداقت و راستگویی همه چیز است که می توانم درباره ایشان بگویم و این مسأله چیزی است که تا به حال ندیده بودم به عنوان یک پرسپولیسی افتخار می کنم که در کنار آقای کاشانی کار می کنم واز صداقت ایشان چیزهای زیادی آموختم.»

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اميدوارم تماشاگران استقلال را حمايت کنند

سخنگوي باشگاه استقلال گفت : اميدواريم اولين بازي استقلال با حضور پرشور تماشاگران آبي دوست همراه باشد که حضور پرشور اين سرمايه هاي بزرگ باشگاه استقلال به طور حتم در تقويت روحيه و افزايش توان بازيکنان استقلال مثمر ثمر خواهد بود.
    به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ ساعدي در گفت وگو با سايت رسمي باشگاه استقلال اظهار داشت:لازم است هواداران آبي ضمن حفظ حرمت ها، تنها به تشويق تيم خود بپردازند تا بازي پاياني استقلال در ليگ پنجم تداعي شود.
    وي با اظهار اميدواري از حضور پرشمار طرفداران استقلال در روز جمعه تاکيد کرد : دوستداران استقلال که روز جمعه براي تماشاي رقابت تيم محبوب خود با همتاي اهوازي در ورزشگاه آزادي حضور مي يابند، لازم است با با حفظ حرمت تيم رقيب و داوران مسابقه تنها به تشويق بازيکنان و مربيان تيم خود بپردازند.
    ساعدي اذعان داشت : با توجه به تقارن اين ديدار با آغاز ماه مبارک شعبان اميد است با استعانت از خداي متعال و حضرت ولي عصر (ع) استقلال شروعي توام با موفقيت در ليگ هفتم داشته باشد.
    سخنگوي باشگاه استقلال افزود: حضور پرتعداد تماشاچياني که حرمت ها را پاس داشته و ارزش هاي اسلامي و ديني را محترم مي دانند، جو ورزشگاه را به طور حتم براي يک بازي ديدني و موفقيت مردان آبي پوش مهيا مي سازد. اميدوارم حضور پرشمار و گرم هواداران استقلال و تشويق بي امان آنها از تيم محبوب خود در اولين ديدار استقلال در ليگ هفتم يادآور بازي پاياني استقلال در ليگ پنجم مقابل برق شيراز باشد.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فيروز كريمي:
    ديدار ما با استقلال مبارزه فقير با غني است
    استقلال اهواز واقعي را جمعه خواهيد ديد

سرمربي تيم فوتبال استقلال اهواز در آستانه‌ي ديدار تيمش برابر استقلال تهران گفت: ديدار جمعه، مبارزه‌ي فقير با غني است.

فيروز كريمي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: مسلم است كه استقلال تهران مورد حمايت سازمان تربيت بدني است و حتي مسوولان سازمان نسبت به قهرماني اين تيم حساسيت نشان مي‌دهند اما، تيم ما از داشتن اولين امكانات نظير زمين تمريني محروم است. بنابراين ديدار جمعه مبارزه فقير با غني است كه با كمك خداوند ما پيروز خواهيم بود، چرا كه تنها امكانات نمي‌تواند باعث پيروزي يك تيم شود.

وي افزود: با اين حال رقابت اين دو تيم خانوادگي است و هر نتيجه‌اي كه كسب شود، هر دو تيم پيروز هستند. با وجود اين حضور در ورزشگاه آزادي و تقابل با تيم استقلال و هواداران پرتعدادش انگيزه فراواني به بازيكنان ما مي‌دهد، ضمن آن كه از سويي ديگر رويارويي استقلال با نايب قهرمان فصل قبل به بازيكنان اين تيم هم انگيزه زيادي مي‌دهد.

كريمي با بيان اين كه «هيچ چيز را به اما و اگر واگذار نكرده‌ايم»، گفت: تمرينات خوبي را از چهل روز پيش آغاز كرديم و جمعه قصد داريم قدرت واقعي استقلال اهواز را خواهيد ديد. هر چند كه نمي‌توان نتيجه را پيش بيني كرد اما قصد داريم فوتبالي ارايه دهيم كه تيم برتر زمين باشيم.

وي درباره‌ي بخشش تيم استقلال و حضور تماشاگران اين تيم در اولين بازي ليگ گفت: اين يك بحث كليشه‌اي است و اين قضيه به اميد خدا مشمول تغيير و تحولات اساسي فدراسيون فوتبال خواهد بود. ما منتظر خواهيم بود كه هر چه سريع‌تر انتخابات برگزار شود تا اين گونه شرايط كاري فوتبال ايران از اين روند خارج شود.

كريمي در پاسخ به اين سوال كه چرا با توجه به مشكلات فراواني كه سال گذشته وجود داشت حاضر به ادامه‌ي همكاري با استقلال اهواز شديد، گفت: امسال كارم را با اين اميد با استقلال اهواز شروع كردم كه برادران شفيع‌زاده به جمع ما اضافه شوند. اما چون آنها نيامدند من در تمرينات حاضر نشدم اما، با اصرار مسوولان به تمرينات رفتم و تيم را آماده كردم. اگر شفيع‌زاده تا هفته پنجم، ششم به ايران نيايد آن زمان استعفا خواهم داد و ديگر با استقلال اهواز ادامه همكاري نخواهم داد.

وي افزود: بدون شك چنين شرايطي براي تيم ما مناسب نيست و اگر روند همكاري سال گذشته ادامه داشته باشد نمي‌توانم به كارم ادامه بدهم. ضمن آن كه به دليل غيبت شفيع‌زاده استقلال اهواز حضوري كم‌رنگ در فصل نقل و انتقالات داشت و تيم‌مان هشت، نه نفر از بهترين‌هاي خود را از دست داد و هشتاد درصد تركيب اصلي تيم تغيير كرده است. اين كار را براي من مشكل مي‌كند.

كريمي ادامه داد: مردم و هواداران هم به ما به عنوان نايب قهرمان نگاه مي‌كنند اما، به دليل حفظ موقعيت تيمي و صداقتي كه با بازيكنان داشتم در جلسه‌اي به آنها گفتم در صورتي كه برادران شفيع‌زاده پس از پنج، شش هفته به ايران برنگردند از تيم جدا خواهم شد.

وي درباره‌ي حضور بازيكنان جوان در تيم استقلال اهواز به ايسنا گفت: هدف امسال ما حضور در كورس قهرماني، ارايه بازي‌هاي زيبا و حفظ روند بازيكن سازي است. استقلال اهواز تيمي است كه بدون حمايت هيچ سازماني بايد به جنگ تيم‌هايي برود كه كارخانجات صنعتي آنها را حمايت مي‌كنند و اين رقابت را براي ما غير ممكن كرده است. با اين وجود امسال هم به دنبال بازيكن سازي‌ هستيم و براين اساس سه بازيكن از جوانان و هشت بازيكن از تيم اميد را به تيم خود اضافه كرده‌ايم و اميدواريم كه آنها جايگزين بازيكنان سرشناس استقلال اهواز شوند.

سرمربي استقلال اهواز با ابراز اميدواري از اين كه داوري‌هاي اين فصل خوب باشد، گفت: سال گذشته داوري‌ها بسيار خوب بود، هر چند در روزهاي پاياني با يك حركت ابتدايي از قهرماني دور مانديم. با اين حال جامعه داوري ما سالم است و اشتباهات سهوي در مورد همه تيم‌ها اتفاق مي‌افتد. اميدوارم كه با توجه به حساسيت مسابقات و تجربه‌اي كه به دست آمده امسال از همه نظر شاهد شكوفايي فوتبال‌مان باشيم.

كريمي در پايان گفت: در آينده صحبت مفصلي را پيرامون انتخاب رييس فدراسيون فوتبال و همچنين تاثيرات بدون رييس ماندن فوتبال ايران خواهم داشت.

منبع: ایسنا

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راهي طولاني پيش رو داريم

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در شروع فصل جديد بيش از 15 بازيکن خود را از دست داديم و به جاي آنها از وجود هشت بازيکن جديد در ترکيب اصلي بهره مي بريم. اين تغييرات خود به خود باعث ايجاد ناهماهنگي در ترکيب تيم مي شود و تا زمان حصول هماهنگي کامل بايد راهي طولاني را طي کنيم.
    به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) ناصر حجازي در گفت و گو با سايت رسمي باشگاه استقلال اظهار داشت: تيم فيروزکريمي با بهره گيري از جواني بازيکنانش به خوبي تمام فضاي زمين را پوشش مي داد و با استفاده از ضد حملات به دنبال رسيدن به گل بود که روي همين تاکتيک دوباره به گل رسيد. اين تيم قطعا در بازي هاي آينده جلوي تيم هاي مدعي مي ايستد.

سرمربي تيم فوتبال استقلال در ادامه از ناآمادگي بازيکنانش ياد کرد و افزود : برخي از بازيکنان ما از آمادگي مطلوب برخوردار نبودند. مجتبي جباري با يک هفته تمرين و تنها براي ارتقا روحيه بازيکنان و تماشاگران به ميدان رفت و همانطور که پيش بيني مي شد نتوانست کارايي لازم را داشته باشد.

وي ادامه داد : سان جان اورسوويج نيز فقط يک هفته در کنار تيم تمرين کرده بود و آمادگي حضور در ميدان را نداشت. او را نيز براي آشنايي با جو ورزشگاه و شرايط بازي هاي ليگ برتر به ميدان فرستاديم که در اجراي خواسته هاي ما توفيقي نداشت.

حجازي با تاکيد بر اينکه با تعويض جباري و سان جان کفه ترازو به سود استقلال سنگين تر شد، خاطرنشان کرد: تيم ما بعد از سال ها استفاده از سيستم چهار دفاع خطي را در دستور کار خود قرارداده است. اين تغيير تاکتيک براي هر تيمي با مشکلاتي همراه خواهد بود و براي حصول هماهنگي در سيستم جديد بايد زمان لازم صرف شود.

وي افزود: تا سه هفته ديگر بازيکنان استقلال علاوه بر دستيابي به وحدت تاکتيکي از نظر فيزيکي نيز به اوج توانايي خود دست خواهند يافت.

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران با اشاره به برنامه تهاجمي تيمش در دقايق آغازين بازي برابر استقلال اهواز گفت : در 15 دقيقه ابتدايي براي اجراي تاکتيک هاي تهاجمي در پي فشار آوردن به يک سوم دفاعي استقلال اهواز بوديم که در همين راستا چند شانس گل نيز نصيب مان شد. به مرور زمان هماهنگي بازيکنان کمترشد و روي دو اتفاق دروازه مان بازشد که خوشبختانه در نيمه دوم موفق به جبران نتيجه شديم.

حجازي درپاسخ به اين سئوال که چرا درفصل آماده سازي بازي هاي تدارکاتي در دستورکار تيم فوتبال استقلال قرار نداشت، گفت : ترس ما از اين بود که مبادا بازيکنان مان در جريان بازيهاي دوستانه دچار آسيب ديدگي شوند و نتوانيم از وجود آنها در شروع ليگ استفاده کنيم.

وي با تاکيد بر اشاره به اين نکته که نتيجه بازي استقلال تهران - استقلال اهواز عادلانه بود، ادامه داد : ما علاوه بر رسيدن به سه گل چندين موقعيت گل داشتيم و دو بار توپ را به تير دروازه استقلال اهواز کوبيديم با اين شرايط گمان مي کنم نتيجه عادلانه اي در بازي ما برابر اين تيم رقم خورده باشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •